• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
gami tak ji muzes skusit na sobe... :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
no vidíš to mě nenapadlo :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
tak pak podas hlaseni... :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Soni já myslím, že spíš použiju kapesník :grinning: by to ta odsávačka taky nemusela pobrat :grinning:
14. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
soni napsala jsem Ti tu stránku špatně je to ww.predlohy.sk
15. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky,
teda rio, moc hezký malůvky, my zatím tohle neřešíme, K je s náma v ložnici, tam máme na zdi u postýlky ty dřevěný dekorace a pak až bude někdy nějakej pokojíček, tak třeba taky něco takovýho stvoříme. Fakt se ti to moc povedlo.
soni, Kačenka baští ovoce jak divá, podušený hrušky jsou top :grinning:
A co lazaret u gamiků?
Káťa včera taky furt po plavání pšíkala, tak jsem myslela, že bude mít tutově rýmu a zatím nic-ťuk ťuk. Dneska se docela zinkla do hlavy, už válí sudy a jaksi i mimo deku a puzzle, že...
Zítra jdeme poprvé do toho plavča a já jsem zjistila, že starý plavky už jsou opravdu starý, tak si narychlo musím jet dneska odpo ještě nějaký koupit. Doufám, že seženu, jinak nevím...
15. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Aquilko u gamiků je už lazar jen gamik :grinning: Ale naštěstí jen bolí v krku a spustila se mi rýma takže zatím nic hroznýho, uvidíme jestli z toho vyleze něco víc... Jinak Verča už je naprosto ve svém živlu i když dneska, když tatínek potřebuje spát na noční je taková ukníkaná nic se jí nelíbí... jak naschvál no...
Daly jsme jí dneska postýlku níž tak jsem zvědavá jestli se po těch špryclech vyšplhá a stoupne si :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
rio dik, urco se na to podivam... :wink:
aquilko, ja ji dala bananek rozmixovany s jablickem a i s nektarinkou, cerstvy, dala jsem ji do toho na zahusteni i par piskotku, ale fakt se tvarila, jako by jedla pytel citronu... :grinning: a ani jabka ani nektarinka teda rozhodne kysele nebyly... :grinning: no je to herecka a zas skousela to svoje ze se tim dusi... :grinning: mrska jedna usata... :grinning:
dneska je tak krasne ukecana... :dizzy_face:
no a plavky? tak tam ja stroskotala na plne care... :sweat_smile: nevim pro koho je delaji, ale proste me se do nich nevejdou kozy, a to je nemam zas tak velke... :confounded: a ty do kterych by se vesli se mi nelibi, takze nevim, no jo, nemuzem mit vse... :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Čau holky,
za chvilku odjíždíme do plavča. Jdeme poprvé do bazénu, tak jsem zvědavá jak to zvládneme. Včera jsem nakonec narychlo koupila ty plavky co mají teď v Tchibu a pak musím kouknout po něčem pořádném. Ale zase jsem si vybrala zimní bundu v Peek... jen neměli mou velikost, tak tam budu muset znovu, mám ji zamluvenou. Rozhoduju se mezi hnědou a červenou, ale asi to vyhraje červená, budeme s Kaťuškou ladit :grinning:
Dneska máme malou oslavu!!! Je to možný, že už je to půl roku???? :wink:
16. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
juuu no gratulace kacence, tak at dal hezky roste a dela vam radost... :wink:
16. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky...
tak mě to nakonec skolilo, v noci už jsem vůbec nespala, teče mi z nosu, z očí, pšíkam no hrůza... Už se modlim, aby se probral manža a vzal si malou :unamused:
Kačence a Vojtíškovi krásné půlroční narozky :sweat_smile: Je to mazec jak to letí... :wink:
16. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Vojtíšek má dnes taky půl roku, to tak strašně letí - blahopřejeme i Kačence :dizzy_face:
My jdeme na půlroční prohlídku tak jsem zvědavá kolik měří a váží
Dnešní noc děs bes, pořád se budil a plakal, nakonec jsme si ho vzali do postele v 1 a spal do 5, pak si dal mlíko a spal do 6.30. Já nevím jestli jsou to fakt ty zuby, v pusince nic nepozoruju
A přišel mi fusak který jsem objednala tady na koníkovi a je moc pěkný, tak bude Vojtíškovi teploučko
16. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
jo a musím vám napsat, že Verča prvně spala ve dřevěný postýlce, dokonce i do rána, večer se mi totiž v tý cestovní vyškrábala na rantl a stoupla si... ona ještě ani pořádně nesedí a už si stoupá, fakt je to šídlo... :slight_smile: Nevím jestli jí nechám spát v tý cestovní, bojím se, když vyndám ten hořejšek, aby nebyla moc u země a nebyla jí zima... no uvidíme...
16. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak jsme doma.....malej je zlatíčko,tam byla strašně hodnej a ted usnul....a v autě cestu taky prospal.
Je to tam fakt prima,ale teda pro starší děti....já fakt malého pořád nosila....schody nahoru,schody dolu....na jídlo jsem ho musela ještě nevíc nosit v autosedačce....no teda jsem ráda,že jsme doma.
Herna tam je krásná,venkovní hřiště taky.....
Jinak jsou tam 2 druhy pokojů----jedny jako by mezonetové s WC a sprškou a druhé normální.....a WC a sprška o patro níž 8O
No samo,že my byli v těch bez WC.....takže Matese do vaničky..zase do autosedačky,odnést,napustit vaničku,umýt a zase nést nahoru....
mám ruce jako opičák.
Na dallší dovču jedu,až bude chodit :lol: :lol:
16. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
juuu tak vojtiskovi taky vse nej... :dizzy_face:
piku no hlavne ze jste to prezili, skouklas to, tak nam muzes pak rict co jo a co ne... :grinning:
gami ona ta cestovni postylka ale neni moc na dlouhodobe spani... :confused: proc ji vlastne nemas v norm.?
16. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Tak jsme zpět z plavání, bylo to super, super, super!!!! K to zvládla bravurně, zase jsme tam samé holčičky, to snad není možný :grinning: K chytla jen hysterák ve sprše když jsem ji položila tam do ohrádky, no tak pak jsme se sprchovaly spolu a byl klid...Jinak v bazéně všechno formou říkanek, různé způsoby
vojtíškovi taky všechno nej k půlročninám :slight_smile:
gami, tak to je na prd, že ti není dobře, snad to nebude nic na dlouho....
pikusko, to teda co popisuješ je ten důvod proč se mi zatím nikam nechce, asi jsem pohodlná, ale přece jen s trošku větším dítkem je to asi lepší. No ale zase máte tip na někdy později až Matyášek povyroste :wink:
My za chvilku jdeme i s Káťou na drink do kavárničky tady u nás, musíme zapít tu naši holčičku půlroční :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
chtěla jsem napsat různé způsoby cákání, kropení, plavání ve vodě... Jak jsem odběhla dát spat Káťu, tak už jsem to nezvládla dopsat :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
No holky.....já třeba přijela později a nutně potřebovala na WC....holky s dětma venku...tak seběhnout dolů a ven,dát jim matese,běžet dovnitř a na WC....
ale zase venku to bylo bez hlídání...byl v kočárku a neutekl mi :grinning:
16. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Soni já jí měla v tý cestovní jak pořád blinkala, abych jí měla u sebe dávala sem si jí vedle postele.... a nepřijde mi špatná na dlouhodobý spaní já s ní jsem spokojená a znám i dost holek co ani normální dřevěnou nemají a používají jen tuhle.
Piku to je to samé jak jsme jeli tím vlakem taky jsem říkala až bude Verča větší, protože jí v autosedačce a ještě tašku k tomu to prostě nejde...
Aquil tak to je super, že se plavčo líbilo...
Já přežívám, manža si vzal malou a přijdou až večer, já než se vzbudil tak jsem tady nad Verčou brečela, protože tak mizerně mi dlouho nebylo a já prostě nemohla :unamused:
16. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
holky tak Vojta v 6 měsících 69 cm a 7 kg rovných :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
tak to je Vojtíšek takovej úplně akorát :dizzy_face: :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
Jeee Vojtík je podle mě akorát...
teda mě všechny děti přijdou malý :grinning: :grinning:
Jooooooooooooooooooo
a máme jadýrka,už na kyčle nemusíme :slight_smile: dr.nás chválil,že u takových "buřtíků"se to nevidí... :grinning:
16. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
piku super... :wink:
rio tak to je vojtisek krasnej chlapak... :dizzy_face:
16. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Soni,jsem ráda,že už tam nemusíme....je to tam vždy na dlouho.....a moc moc maminek a miminek....
16. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
no nam to rekli uz ve ctyrech mesicich a taky jsem byla moc moc rada, protoze ty fronty tam jsou silene a on ordinuje jen jednou za tyden... :confounded:
16. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
No však ten náš taky :unamused:
16. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
16. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo a to jen dve hodky... :angry:
piku no krasne cvalik... :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
No ten náš od 15-16.30....tak to je asi stejný.....
joooo vypadá jako roční dítko :grinning:
16. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
my na kyčličkách taky byli naposledy ve 4 měsících, ale u nás to šlo hrozně rychle nikdy jsme nečekali...
Piku no je to macík, ale nádhernej :dizzy_face: :wink:
Verča už se dneska sama posadila a podle rychlosti jejích úspěchů nevím jestli neudělá nějaký rekord v chození :sweat_smile: Můj bratránek chodil na 8 měsících a manžel na 9ti.. Tak jsem zvědavá jestli je netrumfne :grinning:
16. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.