• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
No, tak viděli jsme močový měchýř a miminko si na pohodičku polykalo plodovou vodičku a čekáme, hádejte...... :grinning:
9. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
ty dortíky vypadají báječně :wink: :sunglasses:
9. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
luci no na to jak jsi stastna tak bych rekla holcicku? :grinning:
9. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
luci no taaaaaaaaaaaaaaaaak, ja uz musim pomalu se jit oblikat a vyrazit... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
no vidim ze se nedockam, tak az vecer... :frowning2:
tak se zatim mejte holky, pa... :wink:
9. pro 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Jé Soni tak na rychovku joooooooooooooooooo jsi vědma :grinning:
9. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
dělám si bramborový salátek mám na něj děsnou chuť tak ordinuju v kuchyni :slight_smile:
9. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
Lucijdo,holčičku????Tak to je krása :slight_smile: princeznička bude :wink: gratuluju moc :grinning:
9. pro 2008 v 11:50  • Odpověz
luci nene,¨jenom troska psychologiie :grinning: :grinning: :grinning:
gratuluju... :wink:
a oprav si to v profilku. :wink: at to tak hezky vidime... :grinning:
9. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Holky děkuju moooc, tatínek stál vedle a byl totálně mimo, ale pyšnej jako páv :slight_smile:
9. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
luci super holčička to je krása - to byl i můj sen, ale Vojtíšek je taky super :slight_smile: tak si to musíš změnit v profilu....a co jméno, máte?
9. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. pro 2008 v 17:00 • lucijda
jo Alenka je hezké jméno, tak se jmenovala teta :slight_smile:
9. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
Mě se Alenka mooc líbí, manžel chtěl pořád Štěpánku, ale to je k příjmení děsně dlouhý. Na Uz byla fešanda, ani panu doktorovi nikam neutíkala, pan doktor je fešák, tak je jasný že to bude holčička, to nějaká asistentka na 3D jí nezajímala :grinning:
9. pro 2008 v 17:06  • Odpověz
no jo Alenka se chtěla ukázat, to je ale chytrá holčička :wink: :grinning:
9. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
Jsem zase tady :slight_smile:
Luci,ale vždyt Alenka a Štěpánka je stejný počet slabik :grinning: tak je to jedno ne???
Oboje je ale moc hezký :slight_smile:
9. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
Luci, to je nádhera :slight_smile: , že to bude holčička.
9. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
Slabiky jo, ale Alenka je zatím favorit :slight_smile: Bych pořád spala, manžel v práci a mě se nechce nic ale vůbec nic dělat :unamused: A už jsem přišla na to že nejvíc jousenkujeme, když se necháme vydrncat v autě :grinning:
9. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
Luci gratuluju k holčičce!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak jsem udělala 4 těsta na cukroví, jedno už se peče. Dělám všechno z půl dávky-manželovi a taky tchánům. Ach jo ach jo, chuť by byla, ale musím to vydržet, příští rok si dám i s mimi v náručí, to teprve budou krásný Vánoce :slight_smile:
9. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
aquilo jasně že příští rok si to užiješ i s cukrovím :slight_smile: tak já doufám že tu cukrovku do vánoc nestihnu a pokud bych ji náhodou měla, nebudu o tom ještě na vánoce vědět :grinning:
9. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
ahoj holky, tak ja se jenom ted pred chvilkou vratila domu... :sweat_smile:
ale stihla jsem toho hodne... :grinning:
advokata, napsali jsme zadost, abych dostala soudne prideleneho, ze to skusi zaridit, aby to byl on, kdyz ne tak se pak domluvime...,
pak vanocni darky, koupila jsem pro elisku truhlicky na hracky, pak vazicku do noveho bytecku...
no a pak cvico a po cvicu restaurace a vecere, byla mooooooc dobra, nova restaurace, a uzasne tam vari..., vzali jsem vrchni jak nas procvicuje, jako vanocni posezeni, dali jsme ji darecek... bylo to moc fajn... :grinning:
9. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz
tyyy jooo, tady nikde nikdo? :confused: :confused: :confused:
holky mam ho... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja jsem tak rada... jdu hned 15tyho o pul dvanacte... :grinning: :grinning: :grinning: ja se tak tesim, takze budu mit darek pod stromecek, uvidim prcka na 3Dcku... :grinning:
10. pro 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Soni tak to je paráda a v tom Kolíně? Je to překrásný tam prckavidět, já byla vyplesklá i z tý pupeční šňůry :sweat_smile:
10. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
soni tak to je paráda, krásný dáreček, budeš se pak dívat na jeho fotečku a jako by byl už s Tebou :slight_smile:
mě dneska Vojtíšek pěkně nakopává, někdy má chvilky kdy mi v břiše úplně lítá, je to super pocit :slight_smile:
kamarádka která je taky po IVF a čeká dvojčátka - je ve 27 tt včera zkončila na JIP, má čípek už jen 1,5 cm, mavíc už měla kontrakce, tak jí dávají kapačky magnézia, pichli ji už injekci na dozrání plící, ale moc dobře to nevypadá, snad si to ty její holčičky rozmyslí a ještě chvilku počkají. Každopádně tam bude ležet asi do porodu, takže vánoce má jasné tam prý...z toho mám taky pořád strach, z předčastného porodu, ale čípek mám ok tak snad dobrý
10. pro 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
Rio, holčičky jsou nedočkavky, každopádně pořád lepší být o Vánocích v nemocnici než se nervit doma, hlavně aby holčičky vytrvaly co nejdéle :wink: Rio super že Vojtíšek řádí já se toho nemůžu dočkat :slight_smile:
10. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
jojo luci v tom koline, to zvladnu i bez auta, :grinning: sice jsem manzelovi navrhla, ze toho 13teho ted v sobotu mam zamluveny termin v arlete, ale pry uz neco ma, takze at si trhne. dostane tak max. divko pod stromek a at lituje... :confounded:
rio me teda taky ted kope jak o zivot, asi jdu zamichat testo a jdu se podivat k sousedum, jak za dva dni vyrostli, uz jsem elisanka dva dni nevidela... :grinning:
rio a klid, neboj do brezna to vydrzis, ne? a vojtisek taky. :wink:
my jsme vcera probirali, mame tam dve maminy co mozna budou rodit kolem vanoc, a pry je tam nasilu dlouho drzet nebudou, a taky ze na vanoce jsou tak vsichni hodni... :wink:
10. pro 2008 v 10:14  • Odpověz
soni ona tam ta kamarádka bude muset zůstat protože už má fakt ten porod moc blízko a holčičky by ještě měly vydržet, ale já myslím že ona to bere docela dobře protože je jí jasné, že to je pro dobro její i holčiček a k vůli nim to vydrží, no ty další už bude mít doma veselo :slight_smile:
já taky doufám že do března to Vojtíšek vydrží, ale někdy když mě víc zabolí břicho nebo něco tak se bojím, protože vím že ještě by Vojtíšek moc šancí neměl...ale snad to fakt bude ok a Vojtíšek si počká co nejdýl
to je super že se můžeš potěšit u sousedky, já mám taky dvě kamarádky s malýma miminkama, ale jsou trochu z ruky tak se s nimi vídám jen tak jednou týdně
10. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
jo to chapu, ale oni budou na ni o to hodnejsi. i k navstevam jsou vstricnejsi pres vanoce, tak at to hlavne dobre dopadne... :wink:
no ja si elisky patricne uzivam, je to prdelka, mala herecka... :dizzy_face: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
jo a prave jsme dopekli kolecka, prcek teda u toho radil... :grinning: :grinning: :grinning: no uz je jenom slepim, ted se jdu vrhnout na orechy abych mohla udelat griliasky... :grinning:
10. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
Soni páni ty jsi čiperka, já teď dělám seminárku z regionálního rozvoje a je to děsná pakárna má to být do týdne hotové tka se asi jeknu. No nic jdu se na cchvilku natáhnout už mě docela dost bolí zádíčka :confounded:
10. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.