• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
luci a proc to delas? vy vytahujete telku ze zasuvky?
luci jeho problem a docela bych mu prala aby uz nikdy zadne ditko nemel, pro jeho dobro, myslim toho maleho... nezaslouzi to to... :angry:
11. led 2009 v 11:17  • Odpověz
luci véča byla užasná,byli jsme ještě s mojí kolegyní a jejím manželem a dobře jsme se pobavili :slight_smile: :dizzy_face: a hlavně dobře jsme se najedli mňam mňam

soni přesně tak jak píšeš,chtěl boj bude mít válku to s tebou souhlasím a to,že to bude na dlouho ,budeš potřebovat podporu a hodně sil,tak ti jí moc moc přeju a jsem ráda,že tady můžeme být pro tebe aby si nato nebyla sama...... :wink:
11. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
milu dekuji, me to moc pomaha alespon se takhle vypovidat... ono je to nejhorsi kdyz jsem doma sama... to pak na me vsechno pada je to spatne...
11. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky nerada vás zase otravuju,ale nevím co to má být....

je možné že během stimulace na IVF je OVU?příští týden mám jít na OPU...jsem zoufalá,to tam nic k odběru nebude?

jé soni ty jsi taky z KH?
11. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
katusko, ne uplne, od caslavi...
jak si prisla na to ze mas ovulku?
11. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
mám "plodný hlen"nikdy jsem ho neměla,a bolí mě vaječníky-jasně to může být z hormonů,ale já OVU nechci :pensive: zítra mám jít na kontrolu....teprve dnes mám k fostimonu přidat Orgalutran,ten prý snižuje FSH.
11. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
katus, tak na tohle zapomen... ted mas telicko poblaznene z hormonu, takze hlen nehlen, ted to nic neznamena a vajecniky boli z toho jak se ti na nich tvori vic vajicek... klid holka vse je jak ma byt... :wink:
orgalutran je proti predcasnemu uvolneni vajicek, podporuje dozravani... :wink:
a kam chodis do CARu?
11. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Soni,paráda,že jsi tady :slight_smile:
Katusko,neboj.......bude to OK,uvidíš na kontrole
11. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky já vím jsem poblázněná na tohle jsem čekala tři roky :sweat_smile:

soni jezdím do Gennetu do Prahy.

jo chtěla jsem ti říct že jsi moc silná a moc vám držím palečky :wink:
11. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
dekuju, nejsem ale musim , je toho na me moc, ale prcek ma prednost, az pak jsem tady ja...
11. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
Katusko,bude to vše v pořádku,uvidíš :wink: opravdu se neboj.......
Soni,máš nás :grinning: i když jen na síti :slight_smile:
11. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Katusko, hlenu se opravdu neoj ten nic neznamená. uvidíš, že při kontrole to bude vše jak má být :wink: Soni, to je totiž super telka kt. si manžel udělal manžel z lcd z automatu a k tomu jsou extra připojený bedničky a ty děsně pískají, takže se to musí kyždý večer vyndavat ze zásuvky :sweat_smile: Žádnou pecku jsem necítila říkám si kdyby něci, tak to určo cítím. Soni jen povídej, poovídej od toho jsme tu, s tím advokátem ho roznesee na kopytech :wink:
11. led 2009 v 17:03  • Odpověz
tak manžel dnes složil postýlku, zítra ji vyfotím a dám na koníka. taky jsem vyprala všechno oblečení pro Vojtíka, ale nevím jak to bude se žehlením, zítra jdu do poradny tak se zeptám jestli můžu aspoň v sedě po chvilkách žehlit, nechci aby mi to dělala tchýně - ona by ochotně, alenějak si i to chystání chci užít....držte pěsti ať dopadne poradna dobře a čípek drží, jinak mě čeká nemocnice kde bych byla až do porodu
11. led 2009 v 18:29  • Odpověz
holky tak jsem myslela že umřu,dnes jsem přidala orgalutran a normálně jsem brečela,bolelo to ale hrozně moc,a to mi injekce nikdy nevadily :frowning2: okolo mi naskočila vyrážka....

fostimon jsem píchla na druhou stranu a musela jsem tu jehlu vyndat,hrozně to bolelo :cry: tak jsem to píchla vedle tak snad to neva že to mám nadvakrát,ale myslela jsem že umřu :cry:
11. led 2009 v 18:34  • Odpověz
Katuško,Orlagutran toto dělá,musíš to vydržet......vyrážka nebo červený flek zmizí....taky jsem to měla.
RIO,pak až bude mimi tak budeš prosit,aby někdo vyžehlil :grinning:
Já žehlila ted a teda že by bylo fajn u toho stát :unamused:
11. led 2009 v 18:57  • Odpověz
katus přesně jak říká pikuška....tak taky jsem měla červený tvrdý flek a nakonec to pěkně svědilo...
11. led 2009 v 19:00  • Odpověz
tak to jsem holky ráda :sweat_smile: ale že tak bolí sviňa :angry:

no a ten fostimon?ten mě nikdy nebolel,a dnes jsem ho musela píchnout nadvakrát,nevadí to?ale dávku jsem dala celou i když na různá místa...
11. led 2009 v 19:03  • Odpověz
katus k orgalutranu si nachystej pytlik s ledem strikej si ho hrozne pomaloucku a hned na to placni ten led... :wink: hodne to pomuze... ver mi tak jsem ze zacatku tak trpela... a na dva krat to nevadi... :wink:
11. led 2009 v 19:03  • Odpověz
soni díky hned zítra to zkusím :wink: už ty vyrážka mizí :wink:
11. led 2009 v 19:05  • Odpověz
Katusko,určo nevadí,že to je nadvakrát,já jsem sice měla puregon,ale taky jsem někdy dopíchávala,když už v ampuli nebyla celá dávka....
11. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás mrknout :wink:
soni, ten tvůj manžel je teda pěknej dacan :angry: :angry: :angry: Aspoň, že máš fajn sousedy, kteří ti pomáhají :slight_smile: A my jsme tady taky pro tebe... :slight_smile:
katusko vydrz!!!! Já jsem teda píchala jen Puregon, takže žádný problém...Ale podívej co je nás tady těhulek a překonávaly jsme toho každá taky dost. A neboj, ovulka bude hezky načasovaná, když člověk stimuluje, tak je tak nadopovanej hormonama, že je mu snad všechno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
já jsem pichala Orgalutran celou dobu k Puregonu a nedělalo mi to teda nic moc, občas štíplo ale jinak v pohodě...ale určitě být nějaká reakce může, ten led je dobrý nápad :slight_smile:
11. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
no ja byla vzdy postipana jako od osy... ale tohle pomahalo a nekdo rikal myslim i ten fenistyl na stipance, ale led je jistejsi... sice se flicek udelal ale nebolel a mizel drive... :wink:
11. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky,jdu se rozloučit a zítra písnu,jak jsem dopadla s těma rukama.....jdu na to EMG..........
páááááááááááááááááá
11. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
rioko tak to koukám mě to bolelo jako blázen a to nejsem srabík :unamused: není to tím že jsem to píchla do břicha?už mi ta vyrážka zmizela :dizzy_face:
11. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
piku ať ti to zítra dopadne dobře a nemáš s tím nějaké opštrukce ...budu na tebe myslet :dizzy_face:
11. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
katus a proc do briska??? blazinku, vem do ruky priste faldik na stehynku a je to o 100% lepsi... :wink: to ti nerekli ze muzes do stehynka?
pikusko tak at to dobre dopadne... :wink:
12. led 2009 v 09:43  • Odpověz
já to pichala taky do břicha a záleželo do kterého místa, někde to trochu štíplo a někde jsem to ani necítila...každopádně modřinky jsem měla i z Puregonu a někde mi zůstaly flíčky do dnes
tak já za chvilku vyrážím do poradny, mám trochu strach co čípek, jestli se nějak moc nezkrátil, dnes mě docel pichá v břiše,ale snad to bude dobré, hlavně ať mě zase neposílá do nemocnice
12. led 2009 v 09:48  • Odpověz
rio drz se... a vojtisek taky, jeste ma cas... :wink:
no ja si precetla navod, letacek, a pak se ptala a potvrdili mi ze do stehynka to jde a je to min bolestive... :wink: samo ze ne vse jde... puregon jsem poctive do briska... :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:03  • Odpověz
rio drž se a ať ti poradna dopadne dobře abys nemusela do nemocnicce,to by nebylo moc příjemné... takže tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
12. led 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.