• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
To jsou ty začátky příkrmů, moc dobře si na to pamatuju, jak to mladej nechtěl jíst, to byl boj, ale ovoce ano. Teď je docela dobrá doba, že je dost ovoce čerstvého, tak je to dobrý.
17. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
leny vítej, jsi hodná že ses ukázala a moc a moc blahopřeji a výsledky budou určitě v pořádku
přidala jsem do alba dnešní fotku :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
gami ale ona ho prave doted vubec nechtela, nebo se spise tvarila ze ji krmim citrony a snedla vzdy jenom trosku... :grinning:
no jo my jsme tady mezi vama za modelku, jsem zvedava na ty miry :sweat_smile:
rio vojtisek je teda fesak... :dizzy_face:
17. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
teda jsem se teď úplně orosila - asi před dvěma týdnama jsme zvali na návštěvu švagra s rodinou - na poslední chvíli odřekli k vůli nějaké práci. Jejich dcera byla taky "" nachlazená". Dnes psala tchýně, že z nachlazení se vyklubal černý kašel. Kdyý¨ž si představím že Vojta nebyl očkovaný a přijeli by, tak je mi špatně :confounded:
17. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
tedy Rio tak to je mazec :astonished: Tak to díky za takovou náhodu, že nemohli...
Jinak Vojtíšek je fakt krásnej, se nedivím Verče, že se po tý poslaný puse hnedka uzdravila, od takového kocoura.... :wink: :grinning:
Soni tak hlavně, že jí zachutnal... :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
gamik díky, no Verunka je taky kočka :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
rio tak tomu rikam pech... :sweat_smile:
gami nojestli zachutnal jeste jenom uvidime... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Lenny....12.týden :grinning: :grinning: a bude to dubňátko :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
dneska jsem se snažila natočit nahatou Verču a ona zrovna byla jak lazar, zrovna se jí nechtělo blbnout... tak snad příště :wink:
17. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Gamik....zákon schválnosti :grinning:
17. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
to jo... a to jsem si připravila osvětlení, aby to bylo pěkně vidět a ona ta potvůrka ležela a ležela :grinning: byla unavená, protože zbaštila trochu kaše a hnedka usnula... :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
No Gamik...a to pak po ní chceš výkony????
mates nejvíc blbne ráno kolem 7.... :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
jo Piku tak Verča dneska v 7hod vehementně chrastila chrastítkem :grinning: Dostala mlíčko a ještě na hodinku usnula u nás v posteli... :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
No Mates vstával v půl 7---jako vždy,ale pak usnul v půl 8 taky u mě....v noci tomu moc nedal....
17. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak Verča naštěstí v noci chrní dobře.... doufám, že to nezakřiknu.... :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsme měli rozlítané odpoledne, zakončili jsme to v Ikei, přijeli jsme domů o půl osmé a jsem totál...
Rychle jsem vás prolítla, vidím, že některý matky jsou opravdu pošahaný- viz. sousedka gami. Nějak mi tohle hlava nebere...
leny, to je bezva, že tak pokračuješ, téééda 12tt, to už je paráda. Všechno bude určitě dobrý, jen ty nervy jsou vždycky...
soni, tak modelka si vybírá jo? :grinning:
rio, ty jo 80ml za den? A jak to trvá dlouho? To bych teda měla asi docela obavy. No a co dr. na to, to přece hrozí i snad dehydratace, ne?
17. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Gamik...bolel ho pupíček :unamused:
17. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
no jo modelka bude mit mlsny jazycek po mamce... :grinning:
my teda rano budicek v sedm a ten kriv a nadavani, vsechny hracky sprehazene... ona vzhuru nohama... :grinning: :grinning: :grinning: no usli jsme az na vychazce v kocarku cca v devet... :grinning:
17. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
tedy chudák Matýsek, tak to se nedivím, že nespinkal :cry: Ještě, že my na tohle netrpíme i když ted Verča špatně kaká, spíš bobkuje nějak jí to nejde.... Přestala mi pít čaj budu jí muset zkusit koupit nějakou tu štávičku a udělat změnu...
Jo a mě přijde, že ženský, který otěhotněli bez problému jsou trošku jiný než my, řekla bych, že máme větší strach nebo tak něco, nevím jak to napsat,ale vy mě určitě pochopíte :wink:
17. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dopoledne se řádně pos.....ale stejně se kroutil pak...tak tam asi ještě něco má
ale jinak na to moc netrpíme
A Matyášek pije i jen převařenou vodu :grinning:
17. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
to je dobře, že ti pije jen vodu, my to taky zkoušeli a u nás to neprošlo...
17. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
No my jak jsme začali s příkrmama, tak už to taky nejsou "míchaný vajíčka", ale spíš bobky. Jo a já dávám ty instantní čaje i normál dětský, ale ovocný. Jiný K. nevypije. A i tak- někdy pije jak duha a většinou po jídle dělá opičky, grrrrr atd. Ale celkem se naučila, ze začátku něchtěla čaj vůbec...
17. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
gami a jakej cajik pijete? me nechtela jinej nez fenyklac a z toho ji jeste vic bolelo brisko a ted jsme objevili broskvovej od hami a nastesti to muze, a obcas naredeny jablecny dzusik... :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
jj Aquil taky to máme tuhý po příkrmech, ale někdy to má i opačnou konzistenci a to máme pak od pupíka po lopatky :grinning:
17. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
my máme od Hipp jablečno medunkový a taky fenyklový...
17. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak my fenykl,bylinkový a tu vodu....a pije všechno
17. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
holky tak ja brecim jak krava, ani ordinaci uz snad nemuzu koukat... :cry: se mi vraci smutne spominky... :cry: :cry: :cry:
17. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Soninko....mám to puštěný..ale nevnímám to...
17. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
smutné vzpomínky jsou svinstvo.... mě bylo líto toho psa i kdyžvím,že to je jen tak... ale jak jde o zvířata a děti tak je mi ouvej....
17. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
No já ted nemůžu koukat skoro na nic s dětma
17. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.