• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no me to prave pripomelo jak jsme my museli nechat uspat toho naseho... :cry: :cry: :cry: a ted ted druhy zustal u :cry: man. a ten na nej z vysoka dlabe... :cry: :cry: :cry: :cry: a to byl neskutecne spolecneskej, zvyklej ze jsme byly porad s nim a ted je tam sam... :cry: :cry: :cry:
17. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Soni...tak to je blbý...že není u tebe
17. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
já blb koukala ted na 112 jak zabil tu 2 měsíční holčičku a můžu říct, že jsem se pak proklínala, protože mi bylo na blití.... bych toho chlapa mučila, mučila a mučila, aby si to taky pořádně užil hajzl jeden... fakt to bylo hustý...
17. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
No já tohle taky moc nezvládám, ještě to není ani rok co jsme museli uspat našeho 13ti letého psa. Byla jsem už těhotná, tak se o mně všichni báli, protože jsem jen brečela a brečela. No jo, je to prostě člen rodiny, kdo to zná, tak to chápe...
17. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
piku no ja mam toho i bez toho dost, ale je mi ho tak stasne lito a kor kdyz vidim jak se strasne zmenil, je bez jiskry, smutnej, boji se... :cry: :cry: :cry:
gami tak to bych videt ani nemohla... :angry:
17. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
No jak je někde něco špatného s dětma, tak to vůbec nezvládám, to jsou strašný věci, který vůbec nemůžu slyšet...
17. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak na 122 bych teda nekoukala...
já si minukle blbec tady přečetla příběh přežila jsem dítě a teda byla jsem z toho hotová
17. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
já jsem na tohle hrozná, vím, že bych neměla na to koukat a čumim...
s tím psem je mi to taky Soni moc líto, právě je mi líto zvířat a dětí, že ty se prostě nemůžou bránit a jsou odkázaný na nás, když pak se dostanou do rukou toho nepravého tak je to smutný...
17. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
no jo holky jsme to cíťové :wink:
17. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo jo, to jsme...
No soni, to by mě teda taky dostávalo...
17. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky jdu do hají...........páááááá
17. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
no jo dostane me to pokazde kdyz ho vidim... :pensive:
aquil my prave museli nechat uspat 5,5leteho, protoze nam ho ctyri mesice lecili na zanet, ktery byl nakonec rakovina plic, a dr. ke kteremu jsme se pak dostali nam rekl, kdyby jste prisli driv, tak jsme ho mohli zachranit... :cry: o to vic to bylo hrozne a druhy den jsme zavolali veterinare, protoze uz se dusil, nemohl dychat... :cry:
gami mas pravdu nemuzou se branit, i kdyz ti psy to obcas skusi a pak na to doplati... a jen proto ze se jim nikdo nevenuje tak jak by mel... :cry:
17. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
piku dobrou...
17. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. zář 2009 v 07:59 • lucy222
Co to je tady po ránu za výlev???? :confused: :confused: :confused:
Ani nevím, co na to mám napsat...Snad jen to, že je mi srdečně jedno jeden pes, druhej pes, kočka, plot atd. Ale odejít od těhotné ženské, to podle mě dokáže jen gauner - to k bývalému manželovi soni. Co říct k tobě přispívatelko-nějak pro to celé co se událo kolem soni nemám pochopení, tudíž ani pro tebe. Ale asi závěr je takový, že sonicka je jedna z nás a napsat co chce má právo. Tvoje obhajování mi přijde trapný a vůbec sem nepatří. Takže vyfič odtud a dej nám všem ostatním pokoj!
18. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Jinak ahoj všem :slight_smile:
jsem nejdřív musela vyřídit tohle... :angry: :angry: :angry:
My dneska noc bezva, K vstávala až před půl osmou.
Holky, já jsem takový pako...Koupila jsem si včera bundu a ona je mi velká...Tak tam dneska budu muset znovu a při mé smůle už ji v menším nebudou mít. Včera jsem ji kupovala ve spěchu a tak to dopadlo. Jinak je fakt super, tak mě bude mrzet, když nebude...
18. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem sem jen nakoukla a nemám slov. . .
nechápu že někdo dokáže zničit rodinu, vzít dítěti tátu a pak mít ještě tu drzost sem vlíst a pomlouvat!!!!!!!!!! Tak to mi hlava fakt nebere!!!!!!!!
18. zář 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,mám chvilku čas,ale jen zírám!!!

Co to tady máte??? :angry: Sonina si užila až až a ted sem někdo vleze a bude se do ní navážet,nechápu!!! :angry:

Gami,Verunka je akční!!!! :slight_smile: Máš co hlídat! :wink: A to jablíčko jí dáš jen tak do ruky i když nemá zuby?

Pikuš,teda Matyášek je kus chlapa. :slight_smile:

Koukla jsem Vám na fotky,máte krásný dětičky. :dizzy_face:

Riuš,černý kašel,no to bych se rosila taky. :confounded:

My zítra máme 7 měsíců,letí to neuvěritelně, :wink: Kuba mi leze jak o život a Kájinka je klidas,pokouší o plazení,ale nijak to nehrotí a mě to ani nevadí,stačí mi zatím jedno torpédo. U nás hlavně vidím,jak je nesmyslný posuzovat děti podle tabulek,jsou to dvojčata a každý umí a dělá něco jinýho.
Gami,to sousedka co posazuje,to holčičce zničí páteř,to nechápu tohle porovnávání. :angry:

Budeme o víkendu doma,tak budu mít čas se Vás mrknout!

Všechny moc zdravím!!! A nevíte něco o Lucy?
18. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
my jdem skusit jestli zase nezmokinem... :wink:
18. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky, tak teď mám jednu dobrou fekální historku... :grinning: Byly jsme trénovat s Káťou v koupelně signál na potápění. Stojíme u toho nad vanou, protože jí polívám obličej. Najednou si říkám-tady něco smrdí...No a co myslíte? Ve vaně hovnajs :grinning: Kačenka na á šuuup zvládla i vykadit se... :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky...

Ty jak ses sama nazvala "OSOBO" myslím, že na tvé vysvětlování tady není nikdo zvědavej a hlavně pokud máš potřebu něco vysvětlovat to asi nebudeš mít moc čisté svědomí jinak by tě bylo úplně fuk kdo tady co píše... Myslíme si o tobě své a opravdu nám to nemusíš dokazovat a ztrapňovat se tady před náma... příště si ušetři čas a námahu a věnuj se něčemu užitečnému třeba venčení psa nebo tak něco :wink:

Esterko to jablíčko jsem jí držela a ona jen žužlala, do ruky jsem se bála,aby neurvala nějaký kousek a nespokla.
Jinak hlídání není tak hrozný ty si to užiješ rozhodně víc až budeš mít duble čertíky :grinning:

Aquilko s tím nakupováním to mám taky a korát naposled jsem měla opak, máchala jsem džíny v aviváži, aby se roztáhly... pomohlo to :grinning:
18. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Jo jo-soninka chuderka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
gami :grinning:

dala jsem nějaké fotky do alba :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
ona ta osoba nepřestane snad otravovat :angry:
18. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. zář 2009 v 09:45 • lucy222
Jak může mít čisté svědomí někdo,kdo odtáhne chlapa od ženský co čeká miminko????? :confused:

Tak já mám poslední dobou pocit,že se mi všechny kalhoty nějak srazili,nevím,čí to je??? :grinning:

Aguil,Kačenka je šiikulka!!! :dizzy_face: :grinning:
18. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
aquilko kacenka je sikulka... :wink:
venku je dnes krasne, tak akorat... :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:58  • Odpověz

JJ počasí super akorát, že Verča zase nějak pšíká a teče jí z nosu... ach jo....
Aquilko Kačenka je kočička nádherná :dizzy_face:
18. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
holky prave mi dorazil balicek s vyhrou z novy... :grinning:
mam tricko, tasku, hrnicek... :dizzy_face:
18. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
a v čem jsi soutěžila??? :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.