• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak jsem si byla vyměnit tu bundu, naštěstí měli menší, tak jsem ráda...
Pochvaly Kačence vyřídím :slight_smile: Děkujeme.
Už jen poznámka k té s čistým svědomím - mít radost, že někoho naštvu, tak to může napsat podle mě jen v jádru hodně zlej člověk plnej jedu v sobě...Tímto to považuju za uzavřené a doufám, že už tady bude klid...
18. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
18. zář 2009 ve 12:52 • lucy222
to, že mě vytáčí lidská blbost ještě neznamená, že mám nervy v nepořádku, ale sladké si dám s radostí i bez tvého doporučení... :grinning:
Když ti nestačí říct jednou, že nás nezajímáš ty ani tvé názory o čem to svědčí???
18. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
gami, že ji to ale baví, co? :grinning: :grinning: :grinning: Asi nejvíc tu dotyčnou vytáčí, že jsme tady šťastný, spokojený a máme krásný děti :slight_smile: Mě nejvíc vadí, že se nám tady od rána sere do diskuze, ale už se to řeší... :wink:
18. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Aquil jsou lidi, který tohle baví... rýpat a navážet se do ostatních, tak at si to holka užije :wink: já kdybych měla čisté svědomí tak bych neměla potřebu někde šmírovat, obhajovat se a ventilovat problémy ze svého soukromý...
Jinak super, žes bundu sehnala... My půjdem asi na chvilku ven, Verča je pěkně protivná asi jí fakt nebude dobře. Jo a zlatá odsávačka, sice je to se řvanim, ale nudle lítaj :grinning:
18. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak doporučuji na to slečnu nereagovat...,..nemá to cenu.....
Jinak mám plavky,můžeme s matym do bazénu :grinning:
18. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
gamiku v tipovaci soutezi :wink:
i ta drobnost potesi... :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Soninko...z takových drobností mám já vždy radost snad největší :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
koukám že dnes tady byl někdo kdo tu rozhodně nepatří, snad už pochopila že tady nikoho její názory nezajímají :angry:
dnes Vojta vypil od rána 150 tak snda ještě něco dá
18. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
rio tak to je fajn... :wink:
piku to vis ze jo, ja mam nejvetsi radost z toho hrnicku... :grinning:
18. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Soni tak to je super a jak říká Piku drobnosti jsou vždycky nej :slight_smile:
Rio neboj to bude dobrý, hlídej ty zuby třeba to k nim opravdu patří :wink:
18. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. zář 2009 v 16:44 • gamik
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
18. zář 2009 v 16:48 • rioko
holky proč v Pdy u Reinvaldu... co to je????
18. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Gami,to je ale vemeno!!!! :grinning:
18. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
esterko krasny fotecky, hlavne ta jak kluci delaj haji... :grinning:
18. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Esterko dvojky jsou fakt suprácký :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Esterko krásné dětičky máš moc :dizzy_face:
dnes mi přišla zimní kombinéza a souprava pro Vojtu, chcete fotku?
18. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
dala jsem to na dnešek do alba a ještě jednu fotku z rána
18. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
rio no to bude stramak... :wink:
18. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
soni už se těším až mu to obleču ale musí do toho ještě dorůst, vzala jsem větší číslo ale na zimu mu to snad bude
18. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
rio taky jsem vzala vetsi, mam dve ale u te druhe mi velikost moc neodpovida... :sweat_smile: se v ni jeste utopi, ale uzijem ji... ale ta druha je suprova... :sweat_smile: treba vam pak hodim foto... :wink:
a uz se tesim na ty boticky az dorazi... :dizzy_face: jsem totiz poslala penizky a pak mi holka psala, ze je uz davno ma, ale pry jsem ji neposlala adresu, kam mi je ma poslat... :sweat_smile: a ja na ne cekam a tesim se... :sweat_smile: no jo, no stava se... :sweat_smile:
18. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
teda esterko, děti už jsou velký, vypadají moc hezky a spokojeně :slight_smile:
rio, tak třeba už to bude lepší a Vojtík se zase rozjí... A kdy jdete na nějakou kontrolu k dr.?
Já už mám pro Káťu dvě zimní bundičky, ještě musím koupit fusak a asi taky nějakou kombinézu. I když ty zimy poslední dobou nebývají zas takové, tak doufám, že to užijem... :wink:
18. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
no my fusak uzijem urco, deku vykopava, takze si nohy vylozi na ni... :confounded: a to by v zime neslo... :grinning:
dala jsem tam fotecky... :wink:
a fusak jeste porad vybiram ale uz jen mezi dvouma... :sweat_smile:
http://gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=808
tohle nebo tohle...
http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=621059
ale asi ten druhy, to bili mi neprijde moc prakticke, i kdyz zas tam se da odepnout ten spodek... no fakt jeste vaham... :sweat_smile:
18. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
já mám fusak emitex tady z koníka použitý, ale moc pekný, modrý, jinak mám ještě jednu kombinézku půjčenou a taky bundičku a koupila jsem ještě jedny oteplovačky, takže na zimu jsme vybaveni
18. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky,díky moc!!! :dizzy_face:

Rio, pěkný oblečky a Vojtíšek krásně kouká do fotáku. :slight_smile:

Já mám věci na zimu radši větší,ty děti rostou před očima. :slight_smile:

Soni,Karlička bude fešanda :slight_smile: mě se taky líbí víc ten druhý.

Dneska byli dvojky hodný :slight_smile: Kuba se už snaží si sedat,to byla sranda ho pozorovat a Kájinka,ta je prostě hodná od přírody. :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Já chci taky emitex, je cenově přijatelný, nastavovací, takže dlouho vydrží a velký výběr barev-takže samo, že nevím jakou barvu :grinning: Ale červenou už ne, máme červenej kočár, K bude mít jednu z bundiček červenou, tak asi šedej...
18. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
no ja prave nejdrive chtela pouzity ale pak kdyz jsem sjizdela mmb tak emitexacke byly nosene tak za sedm stovek a me se teda zvlast nelibi, a tohle ten nadstavovany je vlastne jako emitex, akorat veselejsi, ale ten druhej se mi libi vic, je stejne dlouhej tech 110cm a krasne veselej, proste se mi dizajnove moc libi, takze jsem si rekla radsi to dolozim, a pak to stejne prodam... :sweat_smile:
18. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
hezký věcičky máte holky... já musím ještě něco dokoupit, ale zatím jsem netrefila na nic co by se mi líbilo....
Esterko je to sranda jak se hrabou nahoru vid??? Taky se u toho Kubas tak vzteká??? Verče když to nejde tak zuří, ale už se zdokonalila takže ted už je to mžik a je nahoře... :slight_smile:
Jo a dneska jsem zase potkala sousedy s malou a co myslíte??? Když viděli, že Verča sedí tak šup a posadili jí taky :confused: Jsem z nich úplně šišatá.... :unamused: Doufám, že tou jejich blbostí tý malý nějak neublíží...
18. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Soni...fusaky jsou krásný...už to mám v oblíbených :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.