• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
gami no lidska blbost je proste neskutecna... :confounded:
piku a kterej kterej? :grinning:
18. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
No ten druhý u mě vede :grinning:
18. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
a barvicka?
nebo ten cerveny jak me... :grinning:
jsou proste nadherne... fakt se mi libi ze jsou tak vesele, zive... :dizzy_face: zima je smutna i tak...
18. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Gami,to nepochopím. :confounded: Já to vidím doma,každý dítě je úplně jiný.

Ne,Kubajs se nevzteká,ale strašně u toho funí,je rudej a má šíleně zarputilej výraz. :grinning:

Soni,jj,jsou krásně barevný. :wink:
18. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Soni...jojo ten červený :grinning:
18. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
jen skoda ze neni ten nadstavovany... :sweat_smile: ale asi pujdu do nej stejne... :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Je fakt krásnej :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
piku jsem rada ze nekomu se taky libi jako me... :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky ta pipka snad nedá pokoj... pořád mi otravuje na IP... :confused: ale už to je opravdu trapný ...
Jinak z nás udělala důchdkyně, který nemůžou mladý pochopit a mám pozdravovat nějakou druhou matku... tak si vyberte, která to jste... :grinning: že by Sonina??? :grinning:
18. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Esterko tak Verča se vzteká a dneska jsem se musela smát, když jsem jí odsávala nudle. Jiný dítě by u toho brečelo a ona normálně křičela jak na lesy... no bylo to směšný.. :grinning:
18. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojík....
tak my dnes do nosánku stříkali a snad bude malej OK když jdeme v úterý na plavčo---první :grinning:
19. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahojky..
Tedy holky ona mi ta potvůrka vstává už v 6.30... béééé :cry: :grinning: Zase jsme odsávali a byl to rachot :grinning:
Tak jsem na vás zvědavá jak se to Matymu bude líbit :slight_smile:
19. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky,
tak my se dnes pro zmenu krasne vyspinkali, vzbudil nas az bobek... :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
já jí dala mlíko s nadějí, že po něm pak ještě usne, ale začala mi skákat po hlavě a byl konec se spaním... od té doby zase řádí jak černá ruka...
19. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky, Gami, u odsávání dvojky taky neřvou,ale strašně nadávají a křičí. :grinning:

Ona fakt není normální!!! :grinning:
19. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak my jsme dneska vstávali o půl osmé, od šesti se K mrvila v postýlce a vždycky když jsem vstala, spravila ji na rovno a pohladila, tak zas usnula. O půl osmé vstal manžel a dal K najíst, tak jsem měla ještě půl hodinku k dobru. Teď jsem byla nakoupit, nechala jsem tam tři litry, se picnu fakt z těch nákupů...
pikusko, tak hlavně ať jste OK, Kačence se plavání moooc líbí, my jdeme zas ve středu
Káťa teda u odsávaní řve a ječí jak siréna :grinning: Jinak se skákáním po hlavě máme taky zkušenosti :grinning:
19. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Esterko tak to je jak u nás s tím křičením :grinning:
Tedy to počasí kdyby takhle ještě chvíli vydrželo to nebylo špatný co????
19. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
no dnes bylo venku uplne uzasne, dali jsme vyletik, no parada... :dizzy_face: klidne kdyby tak bylo do vanoc... :grinning:
19. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Holky!!! Sice krásnej den, ale u nás na ho... Malá mi spadla z postele, byl to takovej mžik, že doteď nechápu jak se to mohlo stát...A to jsem tak opatrná. Úplně mě to dostalo... :frowning2: :cry: Jsem tak nemožná nebo se vám to taky někomu stalo?
19. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
aquilko bud v klidu... mě Verča slítla už ve 3 měsících... Nejsi nemožná to se prostě stane! On je to opravdu mžik a to prostě nestíháš ani zaregistrovat a je to... Neboj malá bude v pohodě jsou gumový prďolové...
19. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ránko....
Aquilko jak je???? Už je to lepší??? :wink:
20. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Jo gami, už je to OK. Díky, že na mě myslíš :slight_smile: Včera jsem úplně odpadla, asi jak jsem byla vynervovaná, tak to na mě dolehlo. No fuj, by l to teda hnus...
K už zase řádí, tak snad je v pohodě...Nevěděla jsem jestli raděj někam nejet, ale pak jsem si říkala, že pojedeme jen kdyby se mi něco nezdálo. Kdyby asi chodili na pohotovost všichni, co jim spadlo dítě, tak tam bude pěkně narváno...No člověk musí být ještě víc opatrný než je, jsou to fakt vteřinové události :angry:
Dneska vypadá, že zas bude venku hezky :slight_smile:
20. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojík...
Aquilko.....prostě si myslím,že toto se stane jednou skoro všude...a věřím,že jde o mžik...
hlavně že je Kačenka v pořádku....a ty už taky vid.
Vstávání v půl 7???to máme denně....někdy i dřív.
Včera malej přetáhl a nemohl zabrat-2 hodiny jsme ho nosili a konejšili....jinak řval a řval.
Jinak jsem stříkala zase do nosánku a vypadá už dobře prcek :slight_smile:
20. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky,
tak my dnes budicek na mlicko az v pet usli jsme pred sestou a vstala v pul devate... :confused:
holky tech padu jeste bude... :sweat_smile: ani chranice by nepomohli... :grinning:
20. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
20. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Aquil já měla úplně to samé, nevěděla jsem jestli s ní někam ject, ale ona chvíli plakala a pak byla úplně normální ... Samo, že jsem to obrečela s ní a nadávala si do krav, ale to se fakt stane... Prý není dobrý, když by po tom hned usnuli a byli jako víc unavený....
jinak dneska snad má být nejlíp tak uvidíme :wink:
20. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
pikusko, moc hezky vypada to tam fakt moc hezky... :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Jo fakt je to tam pěkný :grinning:
A teda počasí zatím nic moc....
20. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
no jo... ona je venku zatím kosa brrrrrrrrrr
20. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
To teda je...včera bylo líp už touto dobou
Soninko......nová fotečka?????kdo to je????????????????? :slight_smile:
20. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.