• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
nám se právě moc nemění, my máme pořád modré, ale ani jeden z nás modré nemá...
20. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
gamik teda :confused: :grinning:
20. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Rio ty už seš jak můj manžel... ted taky na mě takhle :grinning: Ale oni nám něco namíchali do tý zkumavky... Protože pomalá spermie přece nemůže předvádět takový výkony v půl roce, oni nám jí normálně nadopovali :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
gami dej ji cas, klidne se ji muzou zmenit i v roce... :wink: a taky nemuze byt ve vsem prvni :grinning:
20. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak koukám, že jsem poslední, kdo neví co má znamenat fotka u soni. Tak sonicko, fofrem to vybal :grinning:
milenko, samo, že držíme všechno co máme, tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
rio, tak to je teda lapálie s tou bouličkou, co jídlo, už je to lepší?
O žehlení taky raděj nemluvit, ale i o úklidu atd. No vždycky to nějak zvládnem, že jo, ale je to boj...
pikusko, moc hezký fotky, musí to tam být bezva. Snad už bude Matyášek OK.
Oči má Káťa po mně modrý a myslím, že už jí to zůstane. Většinou stejně starý děti už mají nějak vybarvený, tak myslím gami, že budete mít holt modroočku :grinning: :wink: Ale já mám zrovna dvě kamarádky, kdy jsou oba modroocí a mají hnědoočku a naopak dva hnědoocí a ta jejich holčička má zas modrý kukadla. Prý se to může dědit i přes koleno :wink:
20. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
já myslím, že už jí zůstanou a dneska jsem si prohlížela oči tchýně takže už vím po kom by to mohlo být.... po bábě, má taky takový :slight_smile: A já bych byla ráda, hnědovláska s modrýma očima by nebylo vůbec špatný :grinning: se ty kluci o ní budou prát :grinning:
A koukala jsem Soni, že opravdu nebydlíte tak daleko... jsem ani netušila :grinning: Tak s tím budeme muset opravdu něco udělat :wink:
20. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
gami no neni, neco spachame az bude hezky podzimni den :wink:
drobek ted na me usla... :dizzy_face:
20. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Verču si odvezla babička tak mám chvilku volno, takže obědvám, trošku uklízím a udělala jsem si kafčo :slight_smile:
20. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
gami koukam taky mas ten jidelnicek malicko mimo :grinning: my uz jsme vzuhu a delame kontrolu houpatka :grinning: hotovy mechanik :grinning:
ja uz mam taky ohrate jidlo, ale zatim musim asistovat :grinning:
20. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Tak jsem psala mail dětské doktorce a ta mi napsala ať se tam zítra stavíme že se na to podíváa zavolá na infekční a pořešíme to, tak uvidíme.Se bojím že by mě tam třeba jinak dřív nevzali
20. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
rio moc dobre si udelala... :wink: a je supr ze mas dr. ktera je takhle v dosahu... :wink:
bude to dobre, uvidis... :wink:
20. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Rio super s tou dr je to fakt dobrý, že jí můžeš takhle kontaktovat a ona je dobrá, že se hnedka takhle ozve vid???
Soni já jsem na jídlo lempl, někdy mám oběd i večeři v jednom...
20. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
gami no nevim jestli lempl, ale ja se proste nekdy nedostanu k prvnimu jidlu driv nez treba i ve tri, ale zatim se nestezuju... :grinning: az na to ze mi dochazi obleceni... :grinning:
20. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
no holky oblečení, o tom mi ani nemluvte, mám jedny kalhoty a to pláťáky, si musím ntně koupit rifle, ale vždycky když se vypravím tak koupím něco pro Vojtu - ale on taky potřebuje větší věci, hrozně roste pořád
Jo doktorka je fajn, odpoví vždycky za pár minut a to i o víkendu nebo večer, fakt jsem spokojená moc :dizzy_face:
20. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
rio no prave, taky jedny plataky vysisovane, ted jse ostatni vyradila... :sweat_smile: a pak jenom sukne... :sweat_smile:
rio to je perfektni, fakt supr pristup doktorky... :wink:
20. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
tak já už se naštěstí vejdu do všeho původního, dokonce i do kalhot do kterých jsem myslela, že nemám absolutně šanci... A sukně já nemám moc rád ty nosím jen kvůli manžovi, že se mu to líbí, ale já je fakt nemusím... není nad kalhoty.... :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
gami no ja prave mam jeste jiny problem, padaji mi ty kalhoty co jsem mela pred tim... :grinning:
a u nas jsem sice nasla supr obchudek, ale na sukne, kalhoty tam moc prave nemaj... :sweat_smile: ale ja sukne rada... :sweat_smile:
20. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
soni, bezva s fotkou, jen tak dál :wink:
rio, tak to je super, že ti dr, takhle vyjde vstříc, přece jen, když tam zavolá ona, tak se to třeba rychlej někam pohne...
Já taky potřebuju rifle, ale jaksi nemůžu natrefit na žádné co by mi padly... :frowning2: :angry:
20. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
tak to já kalhoty co jsem měla neobleču se stydím :sweat_smile:
20. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak dnes odpoledne jsem schválně matýskovi venku zkoumama oči....a dnes zase modré :grinning:
Jinak teda Máťa protiva řval a řval na chajdě a nic nezabíralo :unamused:
20. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
piku tak mi predvedli ted pred spanim silenej zachvat vzteku... :angry:
rio klid, se mnou se srovnavat nemuzes, ja se muzu podekovat necemu jinemu... :sweat_smile:
20. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Soni....my byli na chajdě a tak asi 2 hodiny jen pláč......
nevím,možná už i ty zoubky.... :unamused:
20. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
piku to ji podezrivam pri kazdem zachvatu vzteku a porad nic... :grinning:
20. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
To já taky svádím všechno na zuby a furt nic... :grinning: K už usnula, ale jak nespí, tak jede nepřetržitě duracellka jedna :slight_smile: My teda střídáme deku, houpačku, lehátko, postýlku, každý den jsme na procházce, někdy už fakt nevím, jak ji zabavit...Říkám si, že snad jak začne sedět, tak to bude třeba trochu lepší...No utěšuju se tím :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
No on totiž spal asi v půl 2 -20 minut a pak nic.....nezabral a prostě byl přetaženej.
Přijeli jsme dom,já nakojila a usnul už u prsa...
20. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak ta naše potvůrka ještě nespí, hraje si tady s ovladačem.
Aquilko Verča jak ted sedí v kočárku tak je venku moc spokojená, všechno sleduje, nic jí neuknikne a je děsně důležitá :slight_smile: Jinak taky jsme měli před chvíli hysterák a manža tvrdí, že to budou zuby, ale ona se spíš vztekla, že jí dávám do postýlky a tam ví, že má spát, ale zatím se jí nechce...
20. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
gami jj oni to moc dobre vedi... :sweat_smile: potvurky usate... :sweat_smile:
ja mela nejvesti problem jak ji bylo hrozne po ockovani, tak mi usinala na rukou a pak kdyz ji bylo lip a uz jsem ji tak nechtela uspavat a dala ji do postylky, tak par dni byl teda silenej cirkus kazdy vecer u toho... :sweat_smile:
ale pak pochopila, sice obca je to s nejakym tim krikem, ale v norme... :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
No jo,už poznají bobánci :slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
já se bála jak byla od malinka zvyklá spát s náma v posteli, že už jí to nenaučím být sama a ted už asi 3 den je v postýlce až do rána a naprosto v pohodě... Akorát ted vůbec nechce spát pořád si hraje...
20. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
gami na tohle se mi proste osvedcil pravidelny rezim... :sweat_smile: kolem pul sedme do vany, pak do postylky, lahvicku do pusy, kdyz nechce tak ne, a proste haji... :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.