• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Hezké ráno,
my dneska noc dobrá, vstávali jsme v sedm, takže taky standard.
Dala jsem prát prádlo, ještě bych chtěla uklidit, tak nevím jak to stihnu, doprčic. Do toho akční Kaťule, možná to nechám na odpoledne a šoupnuji na chvilku k dědovi a babi. Po obědě jdeme cvičit, pak procházka no uvidíme...
21. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj, tak my noc hrůza, nespala jsem snad hodinu v kuse.Nejdřív jsem furt nadhazovala dudlík, Vojta chvíli dudlal a flust, byl venku a řev, kolem 2 jsem vyměkla a vzala ho do postele, no milostpán se rozhodl, že to je nejvhodnější doba na povídání a otravování jak mě, tak m, tahal nás za nos, m. přistála dokonce pěkná facka, no prostě spinkat se nebude a vydržel skoro do 4, pak usnul a spal do 6, fakt zlatíčko :angry: :grinning:
21. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,Gami pobavila jsi mi s pomalou spermií :grinning: to je pravda,my měli taky ten problém a Kuba je akční až hrůza,jenom Kájina je klidas. :grinning:

Soni,hezká fotka!!! :slight_smile:

Rio,u nás o půlnoci Kuba hysterák,od půl čtvrtý do pěti asi jako u Vás a od půl sedmý jsme vzhůru. :angry: Ale stejně je miluju. :grinning:
21. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojík....
něco na slunci???My taky nespali....a ted opět řveme :unamused:
21. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
jee treti stranka... :confused:
holky tak ted mi ukradla broskev a pulku normalne ohoblovala, dasenkami si ji hryzkala, rozmelnovala prstikmi a i kousky jedla... :sweat_smile: a ted krik kdyz jsem ji ji chtela vzit... :sweat_smile: a ani plinka nepomohla, cela byla upatlana... :grinning:
21. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
teda kde jste dneska???
tak doktorka nás telefonicky objednala na infekční na tuto středu, říkala že je to větší a že si taky myslí, že by mu to měli vyoperovat.Ale na mě padla smutná nálada, protože já nevěřím, že mu s tím něco udělají, určitě zase řeknou že počkáme, jenže já nevím na co furt čekat, když má v tělíčku něco co tam nepatří, jsem nešťastná z toho, že mu nemůžu pomoct :cry:
21. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
rio tak to budem drzet pesticky at mu s tim teda uz neco udelaj... :unamused:
21. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dnešní noc byla ještě horší než včerejší, Vojta začal už po 22 hodině brečet a nastřídačku plyval dudlík a fňukal, no tak jsme si ho vzali do postele hned že bude líp spát ale nevyspali jsme se ani náhodou, každou půl hodinu se budil, fňukal,vyplivl dudlík a chtěl ho zpátky, vrtěl se, noc prostě hrůza a v 6 dospáno, úplěn chápu Teksas, jsem totálně nevyspaná a bojím se že to bude pokračovat - ale zub teda nikde ani na něho nic neukazuje, tak fakt nevím
22. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,

rio u nás dneska noc úplně stejná, kňoural od 23h, jíst nechtěl, pít nechtěl. . .tak sem si ho vzala k sobě ale nezabralo to, ve 3h jsme jedli pak asi na 20min usnul a vše nanovo. . .jsme vyřízená. . .teď teda usnul ale já jít spát nemůžu, musím se vrhnout na marcipánový růže :frowning2:

jinak ve středu budeme držet palečky :wink:
22. zář 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík...
co to je s těma prckama???taky jsme nespali moc teda........
a ráno jsem ho pak musela budit...jeli jsme na 1.plaváníčko a super :grinning:
Rio...tak držím na středu palečky...a nenech se odbýt...jestli to má jít ven,tak co nejdřív.
22. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Co je????????????????????????
kde je kdo?????????????????????????????????????????? :astonished:
22. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
čau holky, já dneska vůbec nestíhám... Kukačka ráno jela už od šesti :frowning2: Konečně jsem uklidila, převlíkla postele, sbalila hlubokej kočár, uvařila Káti kuře se zeleninou...Pak jsme valily k dr. Káťa má 7,25kg a 65cm, pak procházka, no jsem K.O.
rio, to jsou teda krušný noci, zítra hlavně ať se to už nějak vyřeší...
22. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak tady nikdo???
My jsme byly dopoledne v plavču, teď jsme se s Káťou obě nadlábly a odpočíváme - teda jestli se to tak dá nazvat... :grinning: Na prochajdu půjdem až pozděj odpoledne, stejně je tam zas vedro... Jo a jaksi mě začíná téct z nosa a bolet v krku....Do prdkyyyyy!!!
Co rio a Vojtík dneska?
A kde máme gami?
No jaksi to tady flákáme...
23. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojík holky...
my byli na návštěvě u kamarádky a zase jsem přitáhla plnou tašku věciček---I 2 zimní bundy,teplý kalhoty,pyžama,bodynka,pončošky atd a vše za 300 :grinning:
Jinak....bud mě bolí v krku,nebo mi leze moudrák :unamused:
23. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Já už mám piku všechny vylezlý tak u mě to bude ten krk :grinning: :unamused: I když bolí mě i trochu ucho, tak co to je, těžko říct. Hlavně ať to nechytne Káťa... Já jsem zimní bundičky vyaukrovala, dneska to zaplatím, tak už se těším. Jedna nextová a druhá myslím cherokee. Červená a růžová :wink: Taky už mám zateplený riflíky, manžestráčky, punčošky, ještě nějakej svetřík a na zimu má K výbavu hotovou...
23. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
My teda máme 2 zimní bundy ted,jedny zateplené kalhoty jsme dovezli a jednu kombinézu.....ta je spíš na podzim http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2530/2530234_1eec007b1ca0b3b08709be6d1b66dd4d/images/P6294739.JPG
ale v kočárku pod dekou myslím,že i v zimě mu bude
no a tuto http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2530/2530234_1eec007b1ca0b3b08709be6d1b66dd4d/images/P6294737.JPG jsem poslala do světa,v zimě bude malá
23. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Moc pěkný kousky, ale je pravda, že než začne zima, tak asi ještě aspoň dva měsíce uplynou, tak to by nevyšlo. No taky nevím, jestli jsem to trefila...
23. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
No ještě že já mám kolem sebe maminy s menšíma dětma....můžu to zase prodat.
23. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Doktorka říkala, že tam nemá dvě uzliny ale je jich tam moc, zkusila udělat punkci ale nešlo to,protože to bylo tvrdé. Operovat se to nedá, prý to nejde vybrat a uzliny tam patří, jen jsou prostě moc velké. Jsou dvě možnosti, buď to změkne během pár měsíců a půjde udělat punkce, nebo to zůstane tvrdé a bude se to vstřebávat třeba rok. Pod paží by se to horšit nemělo, ale může se mu udělat ještě po další vakcíně boule třeba za krkem - ach jo Máme pokračovat v očkování, protože je potřeba aby byl už chráněný - to je až po 3 vakcíně. No a prý až se bude očkovat ve 2 letech můžu očekávat zase horší reakci. Takže mě nepotěšila vůbec a jsem z toho špatná, ale nic dělat nemůžu. Jen doufat, že se to fakt vstřebá nebo to brzy změkne, kontrolu máme za 3 měsíce. Martina
23. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
moje story---peru malému plnou pračku prádla,vyndám to a všude takové malé jako by gelové žmolečky.....no co myslíte....
vedle koše na prádlo malého mám koš na plíny.A jedna skončila ve špatném koši :? a tak jsem jí vyprala.
Tak šup vyndat jí a vše znova vmáchat a vyždímat.....a bum,pračka neždíme :?
Je možné,že ty žmolečky ucpaly hadici????asi jo............
tak vše aspoň trošku vyždímat v ruce a teda jsem nas.......zítra se bude muset rozdělat hadice a zkontrolovat.
Já unavená,ještě jsem musela mazat dolu do vchodu uklidit,máme službu,sestra chvíli hlídala....
Mates řval a řval....a já bych se při ručním ždímání té hromady taky rozbrečela....

Rio....neboj,bude to dobré a vstřebá se to :wink:
23. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
rio tak snad se mu to zlepsi... :unamused: jinak hele skus premyslet o odlozeni toho ockovani ve dvou letech... tam byvaj docela dost neprijemne ucinky... :confounded: sice dr. se to nekdy nelibi, ale jde to... :wink:
23. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
rio, tak to je teda fakt hrozný, že s tím nejde nic dělat...No snad se to brzo samo začne nějak zmenšovat, jsou to teda furt problémy... :frowning2:
pikusko, taky dobrá historka...Já jsem minule zapomněla papírovej kapesník v mikině a to mi stačilo...Tak snad to bude fakt jen ta ucpaná hadice, to jsou akce na mrtvici...
My jedeme dneska odpo za kamarádkou s dvouměsíční holčičkou, teď mě čeká hora prádla, tak jdu na to... :angry:
24. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojík holky.....
tak jsem dnes volala dr.a odložila Synflorix,malej má rýmu :unamused:
24. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Hlásím první zoubek - ale byl to boj teda než jsem ho našla Vojta mě nechtěl vůbec pusti do pusinky se bránil jako lev :grinning:
24. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
RIO............tak jste první :grinning: :grinning:
tak gratulujeme k zoubečku :wink:
24. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
děkujeme tím se vysvětlují ty špatné noci a jeho nejezení,snad už to bude dobré - i když nás čkají další zoubky že jo :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
joa hlásím se do klubu nemocných, taky mě bolí v krku a spustila se mi rýma, fakt mazec, jsem hotová a m. do večera v práci, už aby byl víkend a pomohl mi
24. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Rio....tak s tím chlapem v práci do večera znám....ale já to mám až do neděle :confounded:
24. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
mě zítra přijede tchýně aspoň na dopoledne pomoct, tak ji dám Vojtíška a pokud nebude řvát budu odpočívat.Ale Vojtík se začíná bát lidí které moc nezná, až se rozkouká tak dobrý, ale chvilku mu to trvá
24. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak se mi v koupelně zapojuje nová pračka :grinning:
24. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.