• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
to jste ji tak oddělalo? ty brďo já jsem taky vyprala plinku jednou a dobrý musím říct...
Vojtík se začal dnes plazit, mám velkou radost :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
RIO....ta plína byla poslední kapka...
pračka už byla 10ti letá,víko u bubnu jsem páčila nožem,jak už to nešlo otevírat a zavírat a při ždímání už to dělalo bordel...
My o nové pořád jen mluvili a tak ted došlo na činy :grinning:
Vojtík je šikulka :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak jsi ráda že máte novou ne?
24. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
jo to jsem....ale zkouška bude až zítra :wink:
24. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak držím pěsti ať pere dobře.Já mám normálně automatku asi 4 roky, předtím jsem prala v té normální a ždímala ještě v jiné zdímačce, no byla to pakárna, s miminem si to nedovedu představit - a přece to tak dřív bylo že jo, moje mamka taky neměla automatku a jsme ze ségou o rok, takže obě na látkových plinkách, nechápu jak to zvládala
24. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
No dřív to byl mazec....
A prádla máme pořád hromady...my,malej a holky,tak se využije maximálně :grinning:
24. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky,

rio gratuluju k prvnímu zoubku :grinning: :grinning: tak kdo bude další??? :wink:

my sme před chvíli přijeli domů, byli jsme v Hradci, takže koupačka, jídlo a Tomísek už spinká a manžel musel ještě na otočku do Brna takže jsme sami doma. . .tak jdu pokračovat v růžích, už se mi to blíží. . .

jo a jinak se Tomísek dnes naučil otáčet na bříško :grinning: :grinning: takže máme novou zábavu. . .na bříško, zakňourat a mamka otočí :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, kde jste všechny???? vyhrabala jsem nás ze 3.stránky :frowning2:
25. zář 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
angel Tomášek je teda šikulka, otáčí se brzy :dizzy_face:
mě je úplně mizerně, rýma jako blázen, bolí mě hlava a všechno, v krku škrábe, no jestli to Vojta nechytne tak to bude div. jsem ráda že přijede tchýně, snad s ní bude chtít být, nejlepší by bylo kdyby šli někam ven a já moha jít do postele
25. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojík....
Angel....to my na bříško ještě nedáme....jen na záda :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Teda to je účast :confounded: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky,
rio, gratuluju k prvnímu zubu!!! tak třeba Vojtík zahájil vlnu a my další taky brzo naskočíme :slight_smile:
angel, to je období, kdy Tomášek potřebuje osobního sluhu na otáčení, co? :grinning: Ale je to šikula :wink:
piku, tak co nová pračka?
My jsme dneska byli odpo mrknout na svatbu kamarádů, bylo to fajn, ale my jsme měli hezčí :grinning: :grinning: :grinning: Káťa byla celý den celkem hodná, docela si i hrála sama. Teda aspoň chvilku :slight_smile:
25. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
jo jo osobní sluha by se hodil :grinning: :grinning: no už si to natrénoval a jde mu to skvěle, takže ho otočím a než se otočím je na bříšku znova :grinning:

my jdeme na svatbu v úterý, manža jde za svědka a já musím dát dohromady ty dorty, takže náročný víkend a navíc se nám to sešlo a my máme zrovna v úterý 3. výročí svatby :wink:
25. zář 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík...
tak pračka super....už jsem i vykoumala,jak na ní :slight_smile:
A Mates rýmuje,tak už jsem ho dnes 2krát trápila odsavačkou
26. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Holky jsem totálně neschopná matka, ráno mi Vojta spadl s přebalováku na zem, na lino. Byl to mžik, jsem se pro něco otočila, ale měla jsem na něm ruku ale překulil se, je to asi 90 cm...hodně plakal, ale vypadá to, že mu nic není.Volala jsem doktorce, říkala že v 90% dětem nic není, že ho mám sledovat. Teď je s m. na procházce, ale já tu brečím nad svou neschopností že jsem ho neuhlídala, přitom jsem si vždycky dávala takový pozor :cry: je mi hrozně, bych nepřežila kdyby se mu něco stalo, jsem fakt blbá ach jo :cry: :cry:
26. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
jo a zub nemá jeden ale dva, mu vyrostly najednou ale nevšimla jsem si toho, dnes se mi podařilo se mu podívat do pusinky a má fakt dva
26. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
rio, úplně tě chápu, však jsem to tady řešila před týdnem jak mi Káťa spadla z postele...Naštěstí se opravdu většinou nic nestane, taky jsme sledovali a kdyby byla víc ospalá, zvracela apod., tak jsme hned jeli na pohotovost. Taky jsem opatrná a přesto se stalo, byl to mžik, máme holt moc mrštné děti, takovým těm puclíkům to dýl trvá než se otočí. Buď v klidu, podle toho se určitě nehodnotí jestli jsi dobrá máma :slight_smile:
Tak dva zoubky, jo? No teda... :slight_smile:
Já mám úplně ucpanej nos, včera na té svatbě jsem se asi nachladila, bylo to venku ve stínu a asi jsem byla málo oblečená nebo co, tak doufám, že to nechytne Kačenka.
Chudák Matyášek s rýmou...
26. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Rio.....NEJSI NESCHOPNÁ MÁMA PROSÍM TĚ....
já říkám,že toto se stane každému...jen někdo to prostě nepřizná......
26. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky,
rio, tak co Vojtík?
A Matzášek a rýma?
U mě propukla naplno, takže smrkám a smrkám-hnus...Odpo máme jít na oslavu narozenin, tak se tam asi jen ukážem na chvilku, bolí mě ještě ke všemu hlava.
Včera jak jsme koupali Káťu, tak jsme měli normálně ve vaně klíště!!! Já vůbec nevím, kde se tam vzalo, máme teda v koupelně otevřené okýnko, ale to se mi nějak nezdá. Tak nevím, jestli je možný, že jsme ho donesli minulý týden z lesa a někde z nás vypadlo, napité nebylo... Prostě záhada...
27. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Aquilko...hlavně,že nebylo zakouslé...si myslím,že jste ho donesli a ted se našlo.....
Matýsek je lepší,ale stle odsávám..ráno,to má nehromaděno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já zase řeším zuby,ale moje....po porodu se asi moje moudráky rozhodly,že už by teda mohly vylézt a jednou za čas je teda cítím fest.Včera jsem si až mazala dásně Maesovou mastičkou...
27. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky, Vojtíšek dobrý, vypadá to že je fakt v pořádku ale nemohla jsem vůbec spát jak se mi to pořád promítalo před očima, už bych to nechtěla zažít a hlavně musím být fakt víc opatrná
aquilko úplně vím jak se cítíš, u mě to propuklo před 3 dny, dnes je to už lepší, aspoň hlava mě nebolí a v krku taky ne, jen ta rýma pořád otravuje a začala i m. tak čekám kdy propukne u Vojty
pikus hlavně aby to byla "jen" rýma a nepřidalo se nic dalšího a gratuluji ke spuštění pračky :wink:
27. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Rio....to je super,že je v pořádku....
No snad se nám nic nepřidá,jedeme v úterý na plaváníčko :slight_smile:
A pračka super----nevím,proč jsem novou odmítala :astonished:
27. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
My jdeme na plavání ve středu, tak snad už budu OK a nechytne to Káťa. Zítra nám cvíčo kvůli svátku odpadá, ani mi to nevadí...
piku a proč jsi odmítala? :confused:
27. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Jsem takový pako a tak nějak mi ta stará ještě sloužila,tak mi to přišlo zbytečný...
ale já to tak mám se vším....vysavač bylo to samé.....já pořád nenene a jen jsem na 3 dny odjela,byl doma nový--a samo,že to je super :slight_smile:
27. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
A jooo :grinning:
No tak to kdyby bylo u nás takhle, tak nemáme v životě nic novýho...Já musím na manžele vždycky vyvinout nátlak abysme něco koupili, pak vybere to nej, ale je to fuška někdy :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
No já jsem ta šetřivka a nechci nové věci dokud to fakt není nutné...a pepa je zase opak...
27. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky, tak Káťa má rýmu :frowning2: :unamused: Noc totálně na figu, před půlnocí řev jak blázen, myslela jsem, že třeba zuby, pak ve dvě, ve čtyři, to jsem jí už měřila teplotu, dávala čaj a odsávali jsme. Takže jsme se všichni úplně probudili. Pak jsme si ji vzali do postele, usnuli jsme tak možná kolem šesté a o půl osmé jsme vstávali opět s pláčem...No jednou to přijít muselo, je to první rýma, tak snad to zvládneme...Teď je docela v pohodě a řádí v postýlce...Jak často se tak má odsávat? Jak jí to poteče z nosu nebo nějak pravidelně?
28. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
já odsávala při každém přebalování a v noci taky tak 2-3x, nebo když Ti přijde že chrčí a kup si kapky Libenar to je pro miminka od narození a můžeš kapak hodněkrát, zvlhčí to sliznici a uleví se jí
28. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Aquilko....tak už taky???
já teda odsávám ráno..jinak není potřeba....
A pak kápnu po odsání do nosánku a pak večer ještě jednou...
Ale jak měl tu laryngitidu a pak rýmu,odsávala jsem často....
tak to sama poznáš,kdy je pořeba asi ne????
28. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky...
Tak nám nejde internet, proto jsem se sem nedostala, ted jsem aspon u tchýně nakoukla co je nového na internet přijedou až někdy v týdnu... Takže ještě musíme vydržet,,,
Rio gratuluju k prvenství v zoubkách :grinning: A s tím pádem si nelam hlavu stalo se to skoro každému nebo určitě stane... Taky jsem z toho byla špatná, když Verča spadla, ale ono to odezní :wink:
Rýmu snad máme za sebou, já jeden den i ležela jak mi bylo mizerně, naštěstí měl manža volno takže si jí na celý den odvezl a já se v klidu vyležela... Tak se brzy uzdravte vím jaký je to opruz :unamused:
Jinak u nás jsou šílený pokroky Verča už stojí v postýlce na gauči prostě všude kde se může chytit tak šup a je na nohou a má z toho hroznou radost. V kočárku kšíry nekšíry otočí se na břicho, chytí se za boudičku a šup na nohy... Jen doufám, že to nebude mít opravdu nějaký vliv na páteř.... Takže počítám s tím, že trhnem rekord a v 7 měsících chodíme...
28. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.