• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
To jo piku, to jasně, že poznám, jen jsem chtěla znát váš názor... My odsáváme docela často, Káti to z toho nosu teče a vyčetla jsem, že se má odsávat klidně tak často jak dospělý člověk smrká. Stříkáme Sterimar a koupila jsem i Olynth, tak snad to bude brzo OK.
Já jsem si říkala gami, kde se touláš... Verunka je teda olympionik :grinning: Stejně tomu neporučíš aby si nestoupala, já myslím, že když to neděláš ty násilím, tak Verunka si to určí sama, kdy je to nejlepší :slight_smile:
28. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Aquilko....tak at má brzy po rýmě...
u nás začnu ted asi já :frowning2:
Gamik.....teda vy jedete :astonished: :astonished: to je čiperka :grinning:
28. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dorty mám hotový a předaný. . .tak už jen zítra svatba :slight_smile:

Gami teda Verča je čiperka :slight_smile:
koukám, že všichni bojujete s rýmou, my máme zatím klid, rýmu nemáme ani jeden tak snad nám to ještě chvilku vydrží :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ráno,
tak my noc navzdory rýmě docela luxusní. K. usnula o půl osmé, kolem deváté pořád pofňukávala, tak jsme si říkali, to zas bude...No a pak nějak usnula a až kolem třetí jsem už slyšela, jak chuděrka chrčí a otáčí se z boku na bok, ale pořád spinkala. Ve čtyři jsme nakonec vstali, nakapali, odsáli, dali mlíčko a vzali jsme si Kačenku do postele. Usnula skoro hned a vzbudila se o půl osmé. Tak jsem ráda, asi byla hotová i z toho včerejška, moc toho nenaspala...Teplotu nemá, tak možná odpo půjdeme chvilku ven, ono se jí na tom čerstvém vzduchu i líp dýchá. Ale uvidíme, když bude chladno nebo foukat, tak to nemá cenu...
angel, ty seš šikulka... :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky maminy :slight_smile: tak už odedneska stimuluju jupiiii držte palečky budeme je potrebovat... mam velkou radost a i trochu strasku tam je ,ale budu verit ze to tentokrat dopadne lip.... :wink:
29. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojík holky....
tak já mám rýmu jako hrom a Matese už naštěstí přešla.
Byli jsme na plavču a už se dětičky i trošinku potápěly............
A malej to zmáknul na 1.......
MILENKO.....DRŽÍM PALCE VŠECHNY CO MÁM
:wink:
29. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
piku, tak to je otrava... Já taky furt soplím...Matyášek je borec :wink:
Milenko, tfuj, tfuj, tfuj, moc na tebe myslím....
29. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mili držím pěstičky a Vojtíšek taky :wink:
my noc tak normál, akorát usnul už v 18 bez jídla, pak se vzbudil kolem 21, tak jsem ho přebalila, dostal mlíko nemohl usnout tak asi hodinu řval. nakonec spal do 2 kdy dostal zase mlíko a usnul do 6, pak v postýlce povídal a tak jsem ho ignorovala do 7 kdy už mě nedal pokoj a pořvával a vztekal se. Ale on dýl nespí nikdy tak to ještě šlo. Kde je ta doba kdy se budil kolem 5 a od večera a spal pak ještě do 8-9. Jinak teď furt říká mamama je to legrační a dělá u toho ksichtíky. Zoubky už jsou i vidět, ne jenom cítit, stejně je zajímavé že předtím neměl ani oteklé dásně a doktorka taky říkala že to na zoubky nevypadá a nakonec vyrazily rovnou dva
29. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
holky díky moc... :wink: jste prostě moji držáci a ráda zase příjdu a nebo vam to tady budu spestrivat a pisat co a jak tak papa maminy
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Milenko,šmírovala jsem tě vedle :grinning: tak i Matyášek drží palc.....
29. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
kde všichni jste, vyhrabala jsem nás na 3 stránce :confused:
30. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky,
my furt rýmujeme, ale celkem to jde. Káťa sice jak slyší vysavač, tak už ječí jak siréna, ještě jí nic neděláme, ale celkem rychle se pak uklidní. V noci jsme vstávali jen jednou, takže paráda...Horší je to počasí venku, no snad aspoň nebude pršet a odpo půjdem na chvilku ven. Furt očumuju, jestli nevyrazil nějakej zub a prd... :grinning: Pustila jsem se do háčkování čepiček, včera jsem dala K už šáteček na hlavu, tak ať je kočka a může to střídat :wink:
Jo, normálně dneska se mi zdálo, že máme další mimčo a kupodivu vůbec mě to nevyděsilo :grinning: :grinning: :grinning: Neblbnu tak trochu, když má Káťa teprve půl roku??? :grinning:
30. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
no já si nedovedu představit mít od sebe mimča rok a půl ale proč ne že :grinning:
já jsem si myslela že už jsem ok, ale rýma se nějak vrátila, nos mám zase ucpaný a navíc začínám kašlat, ach jo.Vojta je zatím ok, v pátek má očkování tak snad to do té doby nechytne.A vysavače se on bojí taky, hodně jsme odsávali když mu bylo měsíc a půl a tak mu to asi zůstalo ten strach. Jo a jak mi spadl z toho stolu, tak jsem na něm cvičívala a on se teď na něm bojí a řve vlastně kdekoliv výš tak nevím co s tím
30. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak hlavně aby to Vojtík nechytl...Asi bych ho chvilku na ten stůl teď nedávala a za nějakou dobu bych to pomalu začala zkoušet, třeba už to nebude tak čerstvej zážitek a zvládne to.
30. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahojík...
je mi zle,rýmuju šíleně,hlava asi praskne a v krku bolí...
tak se jdu jen nahlásit a jdu zase pod deku
30. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
piku mě neva že šmíruješ i vedle :grinning: jinak v pátek jdu na kontrolní UTZ tak písnu jak jsme natom... pondělí a v úterý ni tolik bolel podbřišek jako už dlouho ne... a mám vyžší dávky gonalu,tak jsem zvědavá kolik budeme mít vajuch :grinning: ale hlavně at jsou kvalitní a jsou to bojovníčci :slight_smile: :wink:
30. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jéé, pikusko, tak hlavně ať je brzo líp...
Milenko, choď nás průběžně informovat, prožíváme to s tebou, jsi přece naše!!! :slight_smile:
Já mám skoro po rýmě, Káťa ještě sem tam chrčí, ale už zase řádí duracellka :grinning: :grinning: V sobotu máme vítání občánků, tak to už snad budeme obě zdravé :wink:
1. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky... tak konečně mám zase net.... Koukám, že všechny zkolila choroba tak se brzy uzdravte!!!
Milu tak na tebe moc myslíme a držíme pěsti tak nás informuj :wink:
Jinak u nás to jsou opravdu akrobatické kousky v kočárku už jezdíme ve stoje nebo v kleče, ale už je to dobrý, protože drží stabilitu a už jí nemusím přidržovat, aby si nenatloukla nos... Akorát je průser, že tam vůbec nechce ležet takže kolikrát usne v sedě třeba čelem opřená o kočár ... no je to střívko :grinning:
1. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
gamik to musí být sranda ním to někdy vyfoť prosím :slight_smile:
mě už choroba taky přechází, Vojta vypadá že to nechytl tak ho asi zítra naočkují, tak hlavě aby něbyla nějaká blbá reakce
1. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Rio my už všechno děláme na gauči tak to taky zkus :wink: A fotky se budu snažit, ale ten internet nám sice běží, ale mizerně, nejde mi nic nahrávat všechno tu hrozně trvá jsem z toho na nervy :angry:
1. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Gamik....teda to je péro ta tvoje Verunka :wink:
1. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
my ted byli u známých ty mají 10ti měsíční holčičku a to se vůbec nedá srovnat s Verčou... Ona tedy už za ruce ťapká, ale je taková hrozně klidná oproti nám.. Verča se po ní sápala a ona nic a v kočárku seděla a koukala a to naše zvíře z kočárku visí :grinning:
1. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
je to malý péro co :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
no holky můžu vám říct, že si užívejte dokud jsou dětičky klidný, tohle je totiž docela mazec, člověk musí být pořád ve střehu, ale na druhou stranu docela prdka :grinning:
1. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak si zkouším stáhnout nový prohlížeč jestli to nějak pomůže tohle je totiž o nervy...
1. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Gamik já na posteli už přebaluju nebo na zemi ale cvičit na ní nejde musí být pevná a tvrší podložka víš a taky přijatelně vysoko
2. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
My teda přebalujeme furt na přebalováku. Káťa se teda taky mrská, ale teď pomáhá něčím ji zabavit. Vrazím jí do ruky plínku, přebalovací ubrousky, kartáč na vlásky a než to stihne prozkoumat, tak je totovo :grinning: :wink:
Konečně jsem dodělala Káti jednu čepičku, tak pak někdy hodím do alba...
gami, Verunka je fakt šídlo největší... :grinning:
2. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky maminy :slight_smile: hláseníííííííí :grinning:

dnešní kontrola dopadla tak,že nesnížili a ani nezvýšili gonal a pícháme dal do pondělka kdy jdu zase na kontrolu a možná v pondělí přibude cetrotide :slight_smile: a na pravé straně viděla 9 folíků a na levé 8 folíků,tak jsem zvědavá v pondělí :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojík holky....
Milenko,počet super,jen ta dáááááááálllll :grinning:
My taky přebalujeme na přebalováku stále,taky s hračkou v ruce :grinning:
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak mámě za sebou druhou vakcínu a doufám že to Vojtík zvládne bez reakce jako tu první.Paní doktorka volala na infekční aby se zeptala, jestli to opravdu nejde odstranit - ta bulka pod paží, paní doktorka jí řekla že rozhodně ne.Ale mo dětská to tak taky nevidí, říkala mi, že by reagovala jako já a chtěla by aby to měl pryč, že ale v Brně není jiné dětské kde to řeší, tak jedině v Praze, nebo zkusit konzultaci ve Zlíně, kde si nás tehdy na pohotovosti s tím to rovnou chtěli nechat - fakt lituji, že jsem tam nezůstala, mohal mít pokoj - tohle jsem si přečetla na jedné diskuzi : Nám sa tiež spravila uzlinka pod pazuškou ako reakcia na očkovanie, brali sme antituberkulotiká tak sa tá uzlinka scvrkla ale zas stvrdla. V KE to lekarka neriešiela a tak sme si vybavili vyšetrenie v P.Biskupiciach - tam nás hneď hospitalizovali, zistili totiž je tam súbor uzlín. Hneď vysadili lieky, ktoré dala KE dr. lebo to boli lieky keď človek niekde chytí TBC a nie ako reakcia na vakcínu - takže nám lieky zmenili, boli sme tam 4 dni malú vyšetrovali, ale nakoniec nás previezli na Kramáre na detskú chirurgiu - bolo to totiž už príliš veľké nato aby to preliečili oni. Na kramároch sme sa podrobili operácií (neprajem žiadnej mamičke aby musela niečo také zažívať). Potom sme zas brali antibiotiká, boli sme na par kontrolách ako to bude aj bez antibiotik a až keď boli výsleky dobre, mohli sme byť očkované ďalej.
Vždy záleží na kontrétnom organizme dieťaťka, no mne lekár po operácii povedal, že keby to neboli vybrali von, tak by sa tie baktérie postupne dostali do celého telíčka a spôsobilo by to katastrofu. Každopádne, každú uzlinku treba sledovať a liečiť čím skôr
tak řekněte, jestli by vás to nevylekalo :frowning2:
2. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.