• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tkak mam objednano, postylka, kolecka na ni, matrace... :sweat_smile:
12. led 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky..............
tak jsem byla na vyšetření s těma rukama a je to karpální tunel,ale prostě musím vydržet,v těhu se to stává,pak mě to bude prý asi trápit ještě v šestinedělí....postupně by to ale mělo ustávat.No prý mám ale dobrý trenink na nespaní noci,což je teda pravda.Dnes jestli jsem spala 5 hodin,tak je to hodně
12. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem tu z výletu. piku alespoň že to není napořád, a stím tréninkem si to taky mohli nechat od cesty co? Jsem se byla mrknout na kočárky a mám děsnýho brouka v hlavě. Pojezdila jsem si s Jane a fakt se s ním jezdí hezky, ale k tříkolkám nemám vůbec důvěru. pak mě ještě navrhovali nějakej kočárek Brio, ale ten se mi na obr. moc nelíbil no a abych si pojezdila s Icoo tak to ne v Pl ho totiž nikde nemají. Rio tak jak? Já se musím jít natáhnout jsem ko.
12. led 2009 v 15:45  • Odpověz
ahoj holky tak nevím aledle mého názoru jsem moc dobře nedopadla :pensive: jeden vaječník nereaguje vůbec,na druhé je většina vajíček přezrálých.OPU bude v pátek,a doktorka říkala že snad aspoň 8 vajíček tam bude.Je to zlé?
12. led 2009 v 15:48  • Odpověz
Luci,tak já teda zase vím,že jdu do tříkolky............
Katusko,i s vajíčky na jednom vaječníku se dá udělat mimi :slight_smile: A 8 je dobrý počet :wink:
12. led 2009 v 15:54  • Odpověz
pikus myslíš?já vím že holky tu psaly že jich měly dvacet :sweat_smile: a nechápu proč OPU až v pátek když už mám nějaká přezrálá....
12. led 2009 v 16:06  • Odpověz
Jinak já jsem dnes byla v poradně, čípek furt kolem 20 mm, plodovky je dost, Vojtíšek váží asi 1 300 g což je akorát, ale taky říkal že bude asi drobnější. No hlavu má narvanou až někde, jako by měl každou chvíli vykouknout, je už úplně nachystaný na porod, nevím kam se tak cpe :grinning: dál mám ležet a poradnu mám až za 4 týdny což mě teda překvapilo, snad bude všechno ok a nebudu tam muset jet dřív, ale klidnější bych asi byla, kdyby mě viděl častěj
12. led 2009 v 16:22  • Odpověz
katus ale to je pak riziko hyperstimulacniho syndromu, optimum je cca 8-10vajicek akorat se divim ze odber az v patek... kdyz ti rekli ze jsou prezrale... ale to nic neznamena... pozna se to najisto az po odberu...
koukam rio doma to je dobre... :wink: rio jen aby jsi jeste neprenasela... to by byl goool :sweat_smile:
piku hlavne ze je to zatim docasne... :wink:
12. led 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Piku a pro který jsi se nakonec rozhodla Ty? katu 8 je optimální počet, mě se taky jeden vaječník trochu flákal, ale pak se rozjel a nakonec z toho byl OHSS.Rio super, že jsi doma, čípek se nezkracuje, tak je to výborný :slight_smile: Holky já s tím kočárem prostrě nevím s tou tříkolkou se mi v tom obchodě jezdilo krásně, ale kdo ví co to udělá v terénu....
12. led 2009 v 17:25  • Odpověz
luci no je to na tobe, ale ja bych do ni nesla, me to prijde hodne nestabilni a slysela jsem zajimave historky na snehu... :confounded:
12. led 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
No o to mě právě taky jde, a u nás na těch polních cestách by to asi bylo zajimavý. Uvidím, chci se mrknout na ten Icoo ještě jsem ho pořádně neviděla v reálu. Jen mě přijdou naprosto šílený objednací doby 3měsíce.
12. led 2009 v 17:30  • Odpověz
luci ja si ho brala ze dne na den... :sweat_smile: tri mesice to je nejaky divny ne?
12. led 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
To mě právě řekli snad v každým obchodě, taky se mi to zdá celkem prudérní. Jo a čekala jsem že ty prodavačky budou ochotnější , ale snad nikde jsem nenatrefila na nikoho opravdu ochotnýho. z jednoho krámu jsem odešla s pocitem, že namám potřebu se jich doprošovat. nebavili se o jiýk kočárek než MUTSY a ty se mi bytostně nelíbí. Asi na nich mají nejvyšší marže.
12. led 2009 v 17:40  • Odpověz
luci tak to ja byla v te podnikove prodejne maximalne spokojena, supr obsluha, ochotne, poradili, doporucili a navic mi poradili ten co mam a pritom je skoro o pet litru levnejsi... ja jsem proste spokojena az moc... :sweat_smile:
12. led 2009 v 17:45  • Odpověz
soni ona říkala asi 4 jsou přezrálá a zbytek nezralých....
12. led 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
No tak to já kliku na prodavačky neměla. katu 8 je opravdu optimum a proč ti teda nedali Orangutana dříve?
12. led 2009 v 17:47  • Odpověz
katus neboj ono to dopadne... :wink: a skusila si to do stehynka?
12. led 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
A dnes u dr mi ani nedělal vyšetření jen UZ. Nějak to fláká a když jsem řekla že budu muset častěji cestovat do phy, tak ho to málem položilo.
12. led 2009 v 17:51  • Odpověz
luci já si píchla včera první a až dnes byla na kontrole...mám ho píchnout dnes a zítra a konec....

soni děkuju...já tomu věřím míň a míň... :frowning2: jdu píchat za chvíli a fakt se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
katu opravdu pomáhá pytlík s ledem a ta vyrážka nebo otoky to je naprosto normální. A neboj oni z toho nějaký vajucha vykřešou :slight_smile:
12. led 2009 v 17:56  • Odpověz
už je ta sviňa ve stehýnku,skoro to nebolelo,ale boule jak blázen a mám to horký ale dobrý :wink: no ale ten fostimon jsem ďobla do břicha a bolí mě celá pravá strana.Doktorka říkala že to tělo má těch hormonůmoc tak se brání...
12. led 2009 v 18:16  • Odpověz
no vidis katus, tak alespon v necem jsme ti poradili, ja to brala co slo do stehynka... to proste min boli... :wink:
a neboj dopadne to dobre... :wink: budem ti drzet pesticky, ju? :dizzy_face:
12. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak jsem doma,byla jsem cvičit...
Katusko,já jich měla 30....a náběh na hyperstimulaci....ale mjink holky co byly se mnou na odběru tak kolem 8.
Luci,asi Peg Perego GT3 a nebo Chicco.....ještě uvidíme
12. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
ja se tesim na zitra, uz taky pujdu, hrozne me boli zada kdyz tady takhle sedim... :sweat_smile:
12. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla. taky jsem byla cvičit, pak jsme povídaly o tom co s sebou do porodnice, kdy jet, porodní doby atd. Zítra jdu ráno do poradny, tak jsem zvědavá cco nového, hlavně jak je velké mimi. Doufám, že bude všechno OK.
rio, tak super,že je to jak je, hlavně, že jsi doma...
luci, taky máme vyhlídnutý icoo, nakonec asi ten tmavěmodrý. V Brně ho budou mít v prodejně až tak během měsíce, tak jsem zkoušela projet aspoň nějakou starší verzi a super. Na netu jsem našla, že by ho měli mít na objednání do 7 dnů :wink: :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Icoo je super,taky se mi líbí............ :slight_smile:
Na cvíču taky povídáme,spousta věcí se tam dozvím,což je fajn
12. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
my si taky hodne povidame,rozebirame co koho zajima,je to proste i supr relax.
12. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
to vám závidím, já byla na cvíču jednou a pak už mi to doktor zakázal, takže k porodu půjdu nepřipravená - mám to i na kurzy daleko a nebudu to k vůli tomu riskovat někam jezdit, nedělají mi dobře cesty autobusem :frowning2:
holky myslíte že můžu po troškách v sedě žehlit?
13. led 2009 v 09:45  • Odpověz
rio neboj zvladnes to i bez kurzu... :wink:
rio ja myslim ze telicko si samo rekne jestli se mu to libi nebo ne... skus trosicku a uvidis... ja toho moc na zehleni nemam, par bodycek a to je vse, plinky jsou vyrovnane v kominkach... :sweat_smile:
13. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,
Rio,když budeš sedět,tak asi ano a sama uvidíš..........
a připravená,nepřipravená,stejně bude muset ven :slight_smile:
13. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.