• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio....a vy nemůžete zajet zase do toho Zlína???
nebo poslat tam nějaký mejlík s dotazem a řešit to s nima????
2. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
pikus asi to tam řešit budeme, hledám na ně nějaký mail ale není tam přímo na oddělení, tak to možná zkusíme nejdřív telefonem jestli by nás vůbec vzali a pak bysme tam když tak jeli
2. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jasan....zkuste to.... :wink:
2. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ty jo rio, to je teda prekérka... No já bych asi zkusila kontaktovat ten Zlín, ale i tu Prahu. Já vím, že bys byla ráda aby to měl už Vojtík pryč, to úplně chápu, já bych z toho taky šílelela, ale přece jen bych zas úplně nezavrhovala to Brno...Oni možná mají větší zkušenosti a víc případů než ve Zlíně, ne? Ten příběh je sice hroznej, ale třeba mé kamarádky malá to měla taky a taky čekali až to zmizí a očkovali až někdy od 9 měsíců...No určitě bych to nenechala jen tak, zjistila si vše co půjde a pak se s klidnou hlavou rozhodla...A ta tvá dr. by to nijak nepozjišťovala jinde? Přece jen je rozdíl, když někam volá doktorka a nebo "úzkostlivá" matka...A to jste její první případ? Nebo jak to řeší ti ostatní?
2. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
rioko teeeda koukam ze jsi furt same starosti s Vojtiskem..... tak moc preju aby uz to bylo vsechno OK....

holky ja mam virozu jako prase....ze to tak musim napsat..... vcera jsem byla na krvi na predoperacni a ona hned ze mi to asi nenapise,kdyz videla jak vypadam... ale do prace me pustila ,tak to je sila.... tak ze me vycucli a kdyby delala ofrky tak ji poslu asi nekam... po IVF asi zmenim obvodacku... nejsem zvedava na jeji vylevy podle toho jak se vyspi..... dotoho mazel dal do realitek nas byt ze by jsme ho prodali a koupili vetsi,tak jsem si rikala,ze takhle malych bytu tam je hodne tak ze to treba hned neprodame a ze to zkusime tam dat na 3 mesice, a ejhle asi uz budeme prodavat a kupovat novy z toho mam obrovskou radost,ale trochu me zarazi to ,ze mam praci jen do jara,protoze nam zavrou nasi tovarnu a stehujou ji pryc,takze nejdyl do jara dotoho uz byla schvalena pojistovna na IVF...... takze kdyz se to tak se to...... snad to vsechno dobre dopadne... v nejblizsích tydnech nas ceka stehovani.... ja nebudu moct nic moc tahat budu po ET.... tak jsem nato teda zvedava....
2. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
ahoj holky...
tedy Rio to je jasný, že by to každého vylekalo tak snad se tě podaří někde něco domluvit, ale snad to nebude tak jak popisuje ta holčina a třeba to bude jen nějaká maličkost...
Jinak ty přebalováky to tedy koukám, já jí neudržím ani na gauči už nezabírají ani hračky, ty co jí dávám jí zrovna nezajímají a většinou chce něco co nemůže... Gauč máme pořád rozloženej, protože tam Verča řádí jak černá ruka :grinning:
Milu tak to vypadá hodně nadějně!!!! Tak už snad to klapne :wink: Drž se :slight_smile: A s bytem taky super....!!!! To by bylo kdyby se to povedlo všechno najednou :sweat_smile:
2. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Mili....myšlenky si aspoin zaměstnáš a nebudeš tak myslet na to,jestli to vyšlo...
a pak jen // na testíku a je to :grinning:
Gamik....jenže ty máš malý torpédo :grinning:
2. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
gami to jooo,ale budou to nervíky,protože manžel si myslí,že to je všechno táááááák jednoduchý ,ale bohužel není.... tak o to víc mám starostí já ,ale neva on si tím projde a pak uvidíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

piku to jooo to mas recht a aby toho nebylo málo,tak si ještě rozšiřuju řidičák,takže fáákt nevím kde mi hlava stojíííí :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Milu nic není jednoduchý :wink:
Piku jak torpédo??? Líná spermie je to :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Gami to je hezky řečeno :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
jojo Milu je to ta nejrychlejší z pomalých :grinning:
2. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
gami no to mas pravdu tedy :slight_smile: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak prohlížeč nepomohl prostě to vůbec nefunguje... bude to mizerný připojení, kreténi za tohle chtějí platit :angry:
Snažila jsem se dát foto, ale nejde to....
Milu na co si rozšiřuješ řidičák????
2. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Milenka asi bude motorkářka :wink:
2. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
pikusko motorkarka jsem uz nekolik let :wink: je to trosku tezší kalibr :grinning:
2. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Čau holky,
teda mili, tak motorkářka, jo? :grinning: Hlavně ať vám to klapne s tím bytem, manžel se bude muset ohánět, ale na něco ty chlapy máme, ne? A víš jak se to říká - v novém bytě nové dítě :wink:
gami a co máte s tím internetem? To máte nějaké místní připojení nebo co?
Tak co rio, zjistilas včera ještě něco?
Káťa včera tak šíleně řádila, že jsem se sem už pak vůbec nedostala. Manžel přijel až pozdě večer, zrovna k otřesnýmu hysteráku. Nejdřív jsem K. kápla do nosa, to ještě dobrý, pak jsem ji odsála, to už začala no a jak řvala, tak když jsem jí dávala kaši, tak se asi dvakrát zakuckala, pak jí zaskočilo pořádně a to ji tak rozbrnklo, že nebyla absolutně k utišení. Takže stop kaše a naštěstí mlíko zabralo, že se sklidnila, pak si dala i tu kaši, usnula v sedm večer a vstávali jsme dneska v 7. Sice jsem k ní asi 4x vstávala k ránu, ale jak jsem ji zakryla, tak hned spala dál... Takže bezva a doufám, že už to budeme směřovat k celonočnímu spaní :slight_smile: Za chvilku vyrážíme na to vítání, vůbec nevím co na sebe, jedny kalhoty jsou mi velký, druhý těsný, ach jo...
3. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojík holky...
tak my vstávali ve čtvrt na 7 :unamused:
A Mates jak se v noci vzbudí a pobrekává,stačí mu cucnout čaje a spí dál....ale holky,není to blbý??jako že si na to zvykne a bude to pak vyžadovat????
Jinak kojím 2krát za noc....někdy 3krát.
Milenko....teda ty jsi odvaha.....a závidím :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak mi volala mamka že umírá strejda, je mu 59 let, byl 3 týdny v umělém spánku ale odpojili ho a každou chvíli se čeká že bude konec :cry: a to mamce před 5 lety umřela sestra na mrtvičku, měla teprve 50 let, to je hrozné fakt :cry:
3. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ježiš Rio....to je moc smutné....
drž se a mamka taky
3. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
rio, to je mi líto.... :frowning2: A strýc byl nějak vážně nemocný?
3. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
měl něco se slinivkou a nějak postupně selhávali další orgány
3. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
aquilko jo jo nato ty chlapy máme,ale manžel je pohodář až mě to kolikrát štve ,ted jsem ho trochu donutila aby si v praci udělal zkoušky noo spíš jsem mu řekla že by bylo dobré si je udělat a kluci (kamaradi) do něj hučeli :grinning: takže asi spíš já si připadám jako ten hnací motor.... no uvidíme ono mu pak nic jiného nezbyde :grinning: :grinning: :grinning:

pikusko to joo to slyším furt že jsem jak Ferda mravenec,že se ničeho nebojím a ani mě jen tak nic nepřekvapí :grinning: ale jo jo překvapí jen se neboj :grinning:

rio to je mi moc líto co se děje... moc pevný nervíky tobě a i mamince posílam.... :frowning2:
3. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Milenko,bejvalej byl taky motorkář,ale já měla strach dělat rozšiřovák.....
tak jsem se jen vozila :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
piku noo ja jednu sezonu jezdila bez papiru,mela jsem jen na malou motorku ,ale jednou me chytli a proslo to :grinning: :grinning: :grinning: a pak jsem si rozsirila na moto a moc jsem se na moto uz nedostala,takze ted jezdim jen vikendove... ale je to peknej relax sice musim mit oci i v zadku jak se rika,protoze ja nejsem z tech ktery nez si nasadi helmu,ze by si vyndal mozek doma na stůl..... :grinning:
3. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak to je dobře....
až budete dělat okružní jízdu a pojedete kolem,stav se :wink:
Ale těhule nejezdí :grinning:
3. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
piku néééé těhu nemůžu přeci jezdit :grinning: :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
No právě...ale ty budeš :grinning:
3. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojky holky...
Aquilko s tím internetem nevím co je... máme tady připojení přes nějakou tu anténu nic jinýho se tady nechytá takže ani nemáme na výběr... ze začátku to šlo a ted se to pořád seká....
Rio tak se držte všichni tohle je nepříjemný a slinivka je svinstvo, manželo bratránek měl rakovinu slinivky a před 3 lety zemřel a to mu bylo kolem 35 :confused: šlo to hrozně rychle....
Jinak já mám taky papíry na motorku, ale nějak jsem je nevyužila. manža má v garáži chopera a ještě mi za ty 3 roky co se známe nestihnul ani svézt :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo a jinak Verunka se rozhodla vstávat brzy ráno, když vydrží do půl 7 tak je to zázrak. Jednou vstávala v 5hod :astonished: Jinak 6 hod to je její.Jsem se snažila jí večer nechávat dýl a ona stejně do 20hod vytuhne...
3. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak Gamik....my vstáváme kolem půl 7-7,jak kdy.....
A ještě tě nesvezl?????????? :astonished: :astonished:
3. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.