• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Piku my se k tomu svezení nějak nedostali :grinning: a s tím vstáváním je to pro mě celkem náročný nesnáším odjakživa vstávat takhle brzy. když jsem vstávala do práce tak se mi vždycky chtělo brečet, když zazvonil budík... :wink:
3. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já taky nejraději spím nad ránem....kor ted,když je tma ještě v tu dobu :unamused:
Jak nedostali????a co jste dělali???????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Verunku :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
No a to jako nepřetržitě?????????????? :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
ze začátku jo :grinning: :grinning: no a pak už na ní nějak nedošlo, ani manža na ní nemá čas už druhý rok stojí chudinka motorka v garáži pod plachtou :unamused: ale třeba na ní taky někdy dojde :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jo tak to jo....manža taky nejezdí...
já myslela,že on jezdí a tebe nesveze :grinning:
3. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
nene sám se k tomu nějak nedostane....
3. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak jsem dnes poprvé zkoušela dražit....no nikdo nepřihazoval,tak jsem to minutu před koncem dala a mám toto
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4029235
3. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Piku tak to se ti povedlo... je nádherná!!! Ta by se nám taky líbila :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Háááááááá a s tímto jsem nepočítala,ale nikdo mě nepřeplatil,tak máme i toto
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4013198
3. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
mě se tam neukazuje ta fotečka :unamused:
3. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
3. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
pikusko az budu tehu,tak budu jezdit,ale budu trenovat a asi si půjdu do autoskoly udelat ridicak na kocarek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: gami manzel te sice nesvezl,ale zato te svadel aby byla Verunka tak to bylo lepsi neee ??? :grinning:
3. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Milenko...s kočárkem to budeš umět hned :wink:
3. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
piku noo aby ne kdyz mám 11 neteří :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tyyyyy brďoooooooooooooooooooooooooo tolik????? :astonished: :astonished: :grinning:
3. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
piku jo jo jsou od mích tří sourozenců a od manželovo sestry :grinning:
3. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
No tak to je pak veselo vid..... :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
noo to teda je veselo :grinning:
3. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Tak máš natrénováno a ted už jen prcka svojeho vid :wink:
3. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Milu počet mooc pěkný tak jen tak dál :wink:

Rio i já přeju pevný nervíky tobě i mamince. . .a konečně nějaký řešení s tou Vojtíškovou bouličkou, snad se toho už zbavíte

na nás už taky zkočila rýma, od včera má Tomik pořád ucpaný noc a dnes večer už i horečku, celý večer brečel a vůbec nemohl spát, před chvilkou jsem mu dala Nurofen a teď s taťkou usnuli. . .tak jsem zvědvá na zítřek a hned v pondělí sjedeme pro jistotu k doktorce.. .jdu taky spát tak všem dobrou noc
3. říj 2009 ve 23:17  •  2 děti  • Odpověz
piku no to jooo první trénink byl před 21 lety :grinning: a nejblíž mám švagrovou jen přes ulici takže žádná křeč :grinning:

angel díky dělám co můžu a píchám ještě dál... :grinning: .... už cítím vaječníky jak tlačí tak jsem zvědavá na zítra na kontrolku a at Tomík je zase brzy zdraví
4. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Milenko,na KO jen samo dobré zprávy :wink:
Angel...Tomík je marod??chůdě maůý,tak at ho ta rýma moc netrápí :wink:
4. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
piku díky moc,já jdu ráno nejdřív k obvodačce pro předoperační,ale když jsem tam byla na krvi,tak jsem byla právě celá unidlaní,kašel draždivej a pálelo mě v krku,tak mi dala léky ,dneska už je to lepší,ale upozornila mě že mě asi to předoperační nenapíše že se budu muset přeobjednat,tak jsem jí řekla,že to už nejde,že už si píchám a stimuluju,tak řeklo,noo tak uvidíme,ale mám bojíska,protože ona je fakt schopná mi ty papíry nedat,už loni byl problém a to mi nic nebylo,jen něco z krve,tak mi dala silné antibiotika ty co jsou na ty 3 nebo 5 dní ted nevím,tak jsem jí spíbila,že je vyzobu ,ale já se bála aby to nějak nepůsobilo na folíky,tak jsem se nato vyprdla a bylo mi hej ,protože tchýně je zdrav. sestřička a říkala,že sice ty antibiotika zaberou ,ale je to silný ,tak jsem je nevyzobala a bylo mi hej,mě vlastně vůbec nic nebylo asi mi je dala jen kvůli tomu,že co jsem k ní přešla,tak jsem u ní nebyla aby měla ze mě bodíky bo co... tak jsem zvědavá jak dopadnu nejprve tam a pak v gennetu :wink:
4. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
No tak se opatruj,at hlavně ještě neomarodíš a napíše ti to....
A pak v Gennetu at to je na 1 s hvězdičkou :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
piku tak to se uvidí zítra na UTZ jak dopadneme :slight_smile: písnu samo :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
No to musíš......já budu palce držet už od rána....
ale sem se teda dostanu asi až večer...... :unamused:
4. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
piku já budu po nocni a do PHY jedu na 11.30 takže neboj písnu až odpolko :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak to jo.....
no každopádně sem musím zítra juknout--kvuli tobě :wink:
4. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.