• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku to jsi mooc hodná :slight_smile:

já jdu dodělat obídek a pak musím jít nachvíli hají.. jdu na nocní,tak at to přeziju tak zatím holky :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
milenko pa pa :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
tak strýc ráno zemřel :frowning2:
4. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
rioko moc me to mrzí ...... upřímnou soustrast..... :cry: :frowning2:
4. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky...
Rio to je smutný :cry: upřímnou soustrast a držte se...
Piku kombinézka je čupr, už se mi to otevřelo :wink:
Milu to svádění vůbec nebylo špatný, rozhodně se to s tím svezením asi nedá srovnat :grinning: :grinning: A zítra dej vědět :wink:
4. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
holky podařila se mi nahrát foto do albumu :wink:
4. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky, byli jsme celý den pryč...
rio, upřímnou soustrast... :frowning2:
pikusko, krásný kousky :wink: Já čekám na bundičky na zimu, už by měly dorazit, taky jsem dražila :wink: Teď ještě jsem koupila na MMB čepku,šálu a rukavičky, super...
gami, teda Verunka je fakt raubířka, vypadá hrozně roztomile :slight_smile:
milenko, držím palce na další UZV, ať je úrodička co největší :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
já jedu příští týden do Plzně takže se celkem těším na nákupy ...
Jinak v úterý jedu na tu sociálku do Prahy at mi tam potvrdí ten papír, normálně mi to ještě neposlali a to už je 2. měsíc :angry: Jo a dovolat se tam nedá, neberou telefon... Musím totiž doložit k tý hypotéce kolik budu brát tu mateřskou takže ten papír musím odvézt do plzně na sociálku a jsem zvědavá jestli ještě stihnu tu na ty 2 roky. Papíry jsou tam podaný se zářijovým datumem jen čekají tady na to potvrzení... Tak snad :confused:
Jo aquilko Verča je fakt raubíř, ted se naučila křičet a dneska ráno jsem jí musela rychle oblíct a jet s ní ven, manža byl po noční a ona křičela jak na lesy :grinning:
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Rio...upřímnou soustrast....už je mu dobře si říkejte....,
Oboum paním jsem už poslala korunky a těším se na kombinézky :grinning:
4. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Gami, to Káťa taky řve jak pardál :grinning: Jak jsme byli ten minulej týden na svatbě, tak s ní manžel musel odejít až úplně dozadu, snažila se přeřvat oddávajícího :grinning: :grinning: :grinning: S tou sociálkou to je teda bordel...
Dneska jdeme do cvíča, ve středu snad do plavča. K teda furt trochu chrčí, tak nevím. Jak dlouho jste se trápili s rýmou?
Jo a vůbec nevím, co mám zas dneska vařit, doprkna :angry:
5. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojík...
Aquilko,malej už přes týden,ale je lepší...
a normálně mu ten bazén pomohl...voda do slana a rýma pryč--teda skoro
5. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Aquilko my tu rýmu asi měli možná i 14 dní než úplně odezněla.....
Jinak já asi budu dělat kotlety se šlehačkou, je to rychlý a mnamka.... :dizzy_face: Nebo jen upeču kuřecí stehna...
5. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky zdravím nevím jestli si mě ještě pamatujete dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: dala jsem foto do alba :wink:
5. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Jéééé Amálka :slight_smile: :slight_smile: tak at roste beruška krásná :wink:
Kdypak se narodila???nebo jsem to v albíčku přehlédla??
5. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Pilot, krásné jméno, krásná holčička a koukám, že máte malé 2 měsíční výročí :dizzy_face: Tak at vám dělá princezna jen a jen radost :wink:
5. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
No já jsem pako,stačí se podívat do pasu že......tak 2 měsíce :grinning:
5. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Piku to neřeš, mě to napadlo náhodou :grinning:
5. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky,

rio upřímnou soustrast. . .
Gami Verunka je nádherná a moc vám to spolu sluší :wink:
Pilotko Amálka je úžasná a má nádherný jméno :wink:

Milu držíme s Tomískem všechny palečky který máme, tak jen samý dobrý zprávy :grinning:

no jinak my jsme teď přijeli od doktorky, chytli sme nějakej bacil, prý to tu teĎ strašně řádí a máme zánět nosohltanu. . .pokud se z toho nevyklube angíne tak by to mělo do 5dnů zmizet tak snad se toho zbavíme. . .
jo a prý už můžeme dávat jogurty, ale přijde mi to strašně brzo neeee?????? no skusím udělat domácí ze sunaru, normální se mi moc dávat ještě nechtěj
5. říj 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Angel taky mi to přijde na jogurt brzy.. ale když tě to řekla dr... asi zatím jen bílý ne??? A děkujem za pochvalu :dizzy_face: A brzy se vymarodte snad to nebude nic vážnějšího ...
5. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
taky doufám. . .
no říkám si že doktorka asi ví co říká, ale přijde mi to fakt brzo. . .no skusím udělat z toho sunaru. . .tam je jen 1lžička jogurtu na 250ml sunaru
5. říj 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
jinak tady jsou nějaké další fotečky kdo bude chtít zkouknout :wink: konečně mi funguje net tak jak má tak to šlo přehrát...
http://gabige.rajce.idnes.cz/Verca_6_mesicu/
5. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
mě taky říkají, že by už klidně mohla baštit skoro všechno, ale já jsem opatrná, možná asi až moc, ale nějak to neženu. To co jsem dřív odsuzovala, že někdo jede podle knížek tak to ted dělám sama :astonished: Ale já spíš mám strach ne že bych byla tak sečtělá :grinning:
5. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
gami Verunka je fakt úžasná . . .je to princeznička :wink:
5. říj 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
jo princeznička... zvíře je to :grinning: Dneska má letecký den, už se jí podařilo vyskočit z kočárku :confused: Naštěstí jsem měla postřeh a chytla jí, že se moc neomlátila, ale chytla jsem jí už vedle kočárku visela tam jak opice a byla z toho tak vykulená, že ani nebrečela...
5. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
u nas folici rostou a OPU vypada na sobotu ,tak jeste uvidime ve ctvrtek na kontrolce to uz bude definitivni,.... ted jdu spat po nocni a vecer znovu do prace... tak brou brou :slight_smile:

JINAK MOOOC DEKUJU ZA PALECKY :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj musím se pochlubit, dnes jsme byli na neurologii a už nemusíme cvičit vojtovku, potvrdil nám to i primář na rehabce.Mám hroznou radost, ještě mě chválili že jsme to hezky vycvičili a že je Vojta strašně šikovný, pak jsme se byli rozloučit z rehabkou a té to bylo úplně líto že už nás neuvidí, že se na nás těšívala, tak to mě taky udělalo radost
5. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Milu....supeeeeeerrrrrr---jen tak dál :slight_smile:
Rio,taky dobrý,konečně nemusíte cvičit vid...
Gamik,asi zavolám do Blesku a prásknu Koláře :grinning: :grinning: to bude sousto....má dítě s jinou :grinning:
5. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
gami teda Verunka je fáááákt torpédo :grinning:

rio super,že už nemusíte cvičit dobrá zprávička :dizzy_face:

piku díky :slight_smile: :wink:
5. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Teda gami, fotky moc povedený, Verunka je krásná babulka, no bodejť aby ne, taťka kořeň, mamka kočka... :wink: Jo a zdá se mi podobná teď docela na tebe :slight_smile:
milenko, tak super, že se OPU blíží, všechno vypadá dobře, tentokrát to vyjde!!!
rio, to je úleva,co? No vidíš, že jste to zvládli a v krátkým čase, seš borec :slight_smile:
angel, tak hlavně aby bylo Tomíkovi brzo líp a nebylo to nic horšího... Jogurt myslím, že normál je dávat až později, ale myslím esterka psala, že taky dávala od ukončeného 6., ale měla nějaký důvod, už nevím...
pilotko, gratuluju ke krásné Amálce :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky..
Aquilko moc děkujeme :wink:
Piku to by asi v Blesku koukali :grinning: Ale oni mu to lidi opravdu říkají pořád a nejlepší je když se za ním otáčejí a ted vidíš, že si nejsou jisti je to on nebo ne???? :grinning: :grinning: A na nějakých fotkách je to fakt to samý... akorát ten zpěv by asi nevyšel :grinning:
My byli dneska na tý sociálce v Praze... Paní mrkla do PC a říká... " tak odeslaný vám to nebylo a koukám, že vy jste žádné dávky nepobírala :astonished: Já říkám, že mi peníze chodili tak tam něco studovala a pak z ní vylezlo, že to je v nějakém jiném systému... vypsala dvě okýnka a šli jsme.. Takže kdybych si tam nezašla tak mi to snad ani nepošlou :confused: to je fakt hrůza co??? Ale mám to takže v pondělí to hnedka podám v Plzni a nsad to pošlou zpětně nemám už totiž peníze za srpen :unamused:
Milu tak na tebe moc myslíme a držíme palečky at tenhle pokus už je poslední a přibude nám tu další mimčo :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.