• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
jo Rio a super, že už máte po mučení :wink:
6. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Gamik....zazpívat nemusí....jen bude skandál :grinning:
s těma penězma to je síla teda.....
6. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
gami taky bychom byli rádi .. moc rádi kdyby to už vyšlo a nebyli by jsme doma jen mi dva a náš čtyřnohý uličník Čendík :slight_smile: ale je nová neděje ,tak budu věřit,že to vyjde
6. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Milu člověk nesmí přestat doufat a věřit jinak by ten boj byl marnej... a my věříme s tebou :wink: To by bylo, aby nebylo :wink:
Piku no byla by to prdel :grinning:
6. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
gami to joo to souhlasím... :wink:

piku taky jsem koukala a to by byl fááák škandááááál :grinning:
6. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Čau holky,
tak konečně jede kůň. Káťa teprve před chvilkou usnula, tak jsem se svalila k Ordinaci a žehlení odkládám na zítra...
6. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky dneska bylo úžasný, když nám tchýně přivezlA Verču, jak nás celý den neviděla, tak se ke mě neuvěřitelně tulila jakou měla radost... no bylo to něco nádhernýho :dizzy_face:
Milu a za tohle ten boj opravdu stojí :wink:
Aquilko já tu mám už dva koše na žehlení a myslíš, že se k tomu dokopu, taky jsem byla svalená u telky :grinning:
6. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojky holky ...
tak dneska náseká krásný den tak si ho všechny užijte :wink: Kdyby to takhle chtělo vydržet aspon do vánoc :grinning:
7. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj všem...
Tak jsme zpět z plavča, dneska to bylo super, už jsme se i potápěli!!! Nejdřív děti a pak i mamky, pro mě horor, ale překonala jsem se :grinning:
Jinak dneska mi potvrdili rezervačku z aquaaerobicu, tak mám radost, aspoň něco udělám pro své tělo...
To je gami fakt hezky, jak jsou ty děti čím dál větší, tak víc vnímají. k se taky tulí, dneska v plavání se mě držela jak klíště :slight_smile: Kéž by to počasí vydrželo, to bych taky brala...
7. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
tedy holky vy jste šikovný... je vidět, že to má Kačenka po mamince :slight_smile:
Verča je dneska nějaká protivná, v kočárku už nechce sedět nejradši by stála, ale jak mi posledně vypadla tak je pořádně přikšírovaná a max. si klekne, ale to taky není ono... ted aspon usnula na chvilku ...
7. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojík holky...
tak jsme dopoledne procourali venku,bylo hezky...
A okna jsou hotová,ted se odhodlat k úklidu....malej usnul,tak bych se na to měla vrhnout
a pak si ho vezme ještě mamka,až dopracuje,pepa musel frčet makat.
A nějak jsem celý den myšlenkama na tom,jak to bylo před půl rokem...to bylo matýskovi půl dne :lol:
No už máme půlročáka.... :D :D
7. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Dobré ráno...
Tak mě se podařilo od6 hod do 7 přemluvit Verču at ještě chrní, ale chrněla jen ona já jsem gogo :unamused:
To její vstávání mi zničí... a až se posune čas tak bude vstávat v 5 :astonished: No to jsem na to zvědavá ..
8. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahojík....
Gamik,tak to bude asi i u nás.... :unamused:
8. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Piku o jsou výhlídky co??? No a Verča už ted zase usnula akorát jí musím uhoupat v kočárku tak jsem taky zvědavájak to budem dělat až bude mrznout :confused:
8. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
No my jsme šli ven,tak spal v kočárku......
ale teda to jeho vstávání v 6 je síla :astonished:
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
8. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
hezký fotečky Piku... je to kocourek nádhernej :slight_smile:
Ted mi volala paní z Plzeňský sociálky tak musím na poštu to poslat a mělo by to na ty dva roky klapnout...
8. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Čau holky,
teď jsem si konečně sedla...Vyžehlila jsem prádlo všechno, uvařila, K. zas dneska od rána valí, tak teď by mi mohl někdo donést kávu a zákuseček :grinning: A to mě od rána ke všemu bolí břicho jak prase od MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: ¨
K vstává většinou taky tak nějak mezi 6-6:30, dneska to protáhla až do 7:15 a hned to bylo znát...Přitom do práce jsem byla zvyklá vstávat, ale asi už člověk přešel na jinej režim...No jak začnou spát prcci trochu dýl, tak zas budou sourozenci, takže vyhlídky na to, že se vyspíme jsou v nedohlednu :grinning: :grinning:
piku, Matyášek je kus krásnýho chlapa, těma svejma kukadlama bude lámat ženskejm srdce :wink:
gami, tak snad to už konečně klapne s tou sociálkou...
8. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Matyášek je moc hezký piku
o vstávání mi ani nemluvte, včera se Vojta probudil 3.30 a že je vyspaný, usnul v 6 hodin na půl hodiny, fakt šílené, dnes zlatíčko spinkal do 5.30, si asi myslel že mě tím oslní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nechci fakt vidět ten posun času
Aquil tak mě teda furt čeká kopa žehlení, vyžehlím část, mezitím vyperu a je toho furt stejně :angry:
jinak s bulkou Vojtovi nic dělat nebudou, ve Zlíně řekli že ta doktorka co k ní chodíme je největší odborník na tyhle problémy v republice a že by nás stejně poslala k ní a že se to opravdu na takovém místě neoperuje
8. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
koukám, že drobečkové prostě nespí nikomu... Verča do těch 5ti měsíců spávala do 9 hod, to byla parádička o tom se mi už může jen zdát... Rio ty se asi opravdu s Vojtíškem moc nevyspíš a my si stěžujeme vid? A s tou bulkou snad ta dr ví co dělá.. :wink:
8. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
To u nás tak bylo taky gami...Jenže zase si na druhou stranu říkám, že u nás se krmilo v noci a pak K ještě usnula, teď spí tahem zhruba od sedmi večer, tak mi to ráno nedá a říkám si, že už má chudina hlad...Vy ještě krmíte v noci?
rio, 3:30 je teda fakt vražedný...S tou bulkou je to otravný, ale asi se fakt nedá nic dělat...Já už mám taky prádlo zas na sušáku, takže je to všude stejný...
8. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahojky maminy,tak v sobotu máme OPU a dneska na kontrole mudra byla prekvapena jak folíci dorostli... na každé straně to vypadá na 15 folíků tak mám sice velkou úrodu,tak hlavně at jsou vajucha kvalitní.... a má strach z OHSS tak mě trochu vystrašila,že by mi nemuseli zavést mimísky,tak snad se nic nerozjede a bude to OK
8. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Milenko....toto jsem pak měla taky....že by jako zavedli,až budu v pořádku.
Tak hodně pij,fakt moc moc.... :slight_smile: :slight_smile:
Díky za pochvaly našeho chlapáka...
Joo do práce jsem vstávala taky v půl 7,ale bez nočního vstávání že :grinning:
8. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Aquilko my v noci krmíme, Verča se kolem 3hod budí tak vyžahne flašku a spí dál, ale chodí spát až tak ve 20hod...
Milu tak to je hezká úroda, tak at proběhne vše tak jak má a mimískům se u tebe konečně zalíbí :wink:
8. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Jestli krmíme???joooo i 3krát kojím... :astonished:
8. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
zlatá flaška to kojení je taky očistec, ale u kojení je to tak často normál...
8. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Gamik,myslíš???
no už pomalu stejně začneme přikrmovat
8. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
já taky krmím kolem 3 ráno a večer teda tak 18.30
8. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
A jinak vám už v noci nepapají?????
8. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Piku pak krmíme až třeba v 8 ráno.... Ale s tím kojením je to fakt častější co takhle slyším od ostatních...
8. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.