• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No pomalu najedeme na kašičku na noc,tak uvidíme :grinning:
8. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Vojta pak až kolem 9 většinou ráno
8. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
jo ale ještě ho budím ve 23 na mlíko - někdy se budí sám, ale jde mi hlavně o to že už moc mlíko nepije a tuhle dávku si dá tak jsem ráda že do něho něco dostanu
8. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak já kojím než jde spinkat-kolem 7-půl 8,pak ve 23,pak kolem 3 a pak tak v těch 5-6 a to už on má jako vyspinkáno..ale já ne :astonished: :grinning:
8. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Piku tak tenhle ražim mě silně připomíná první měsíce a to byla hrůza :confused: Tě normálně lituju... Tak to zkus tu kaši, to by měl vydržet spinkat déle...
8. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Teda holky, to je ta naše Kaťule fakt vzorňačka. Já právě nevím, jestli jí nedávám málo, no ale kdyby měla hlad tak se snad bude v noci hlásit, ne? My teď krmíme ráno 6:30 mlíko, svačinka kolem 10. mlíko, oběd 12:30 zelenina+maso,svačinka 15:30 ovoce,večeře 19. kaše+mlíko No a v noci už nic.
8. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
aquilko tak my to děláme stejně jak vy, akorát to ranní mlíčko máme ve 3hod, v 8 svačinku mlíko, ve 12 oběd, v 15hod mlíčko a večer kašičku... Občas odpoledne se mi podaří tam vsunout odpoledne přesnídávku nebo něco a ted počítám s tím, že už to odpolední mlíčko vynecháme zatím jsem chtěla, aby ještě měla aspon těch 400ml za den, ale to už ted asi nebude potřeba...
8. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
No my pořád jen kojíme,nic jiného ještě nepapal,tak uvidíme...
A teda v prvních měsících jsem se vyspala víc..
to spinkal i do 5 rána od 8 večera.
8. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak to Piku vypadá, že už mu to právě moc nestačí takže já bych určitě začala dávat pořádnou baštu at si to taky užije :grinning:
8. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Gamik....začneme příští týden až bude doma táta,aby to viděl :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Taky už bych pikusko u vás určitě začala, Matyášek má půl roku a je to kus chlapa :wink:
Mě zas bolí v krku a úplně chraptím. Tak já nevím, zas další choroba sotva jedna skončila??? :confused: Se na to vy...., fakt už.
Jo, holky, přemýšlíte o nějakém profi focení? Já jsem si říkala, že bysme šli nějak před Vánocema, ale manžel se teda moc netváří :grinning:
8. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Aquilko,já jsem chtěla někam do ateliéru taky před Vánocema,tak snad se rozhoupeme....
8. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my se do ateliéru chystáme taky před Vánocema :slight_smile:
jinak Tomik má pořád rýmu a kašel, nějak se toho nemůžeme zbavit, uvidím jak v noci a kdyžtak sjedeme zítra na kontrolu k doktorce. . . .jinak s tím jídlem my máme v 5h mlíko, v 9.h mlíko, v 11.30 - 12h zelenina + maso, ve 14h mlíko, v 16h přesnídávku, v 19h kaši a ve 23h mlíko :grinning: :grinning:

Piku Matyášek je fakt krásnej :wink:
Milu super úrodička tak budeme držet palečky dál :wink:
8. říj 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky...
tak u nás noc šílená, asi 100x jsem Verču převracela z bříška na bok, pořád se mlela, fňukala několikrát i plakala takže jsem úplně gogo ... Že by už konečně ty zuby???? Ale to už si říkáme minimálně 2 měsíce, i když takovouhle noc jsme asi ještě neměli....
9. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
gamik to by na zuby vypadalo Vojta to měl hodně podobně - jo už jsou mu krásně vidět, zkusím vám je někdy vyfotit
no u nás noc taky šílená protože ve 3 se probudil s tím, že je vzhůru a vyspaný, do 4 jsme ho přemlouvali, pak me m. poslal spát do pokojíčku že s ním bude v posteli aby měli víc místa, no prý pak nějak usnul ale nevím co to má znamenat, možná další zub nebo nevím
9. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás noc normál. Jen já se svou MS jsem ráno vstávala a rovnou do sprchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
angel, snad se Tomík brzo vyléčí, Káťa už je skoro úplně OK
gami, Káťa teď taky už párkrát spala na bříšku...Taky to vidím nerada, tak ji furt obracím :angry: Třeba fakt jsou to u vás zuby...
rio, třeba fakt jo, kamoška mi včera psala, že během asi 3 týdnů má malá 4 zuby!
9. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojík....
tak jsem si včera postěžovala a v noci jsem kojila jen 2krát :grinning:
9. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
no holky uvidíme, zatím jsme kolozubky...
Aquil ona klečí na kolínkách a má obličej zabořený do polštáře takže, když jí nechám tak se stejně vzbudí, ale to už je pak s brekem...
Rio určitě vyfot oni jsou s těma zoubkama hrozně prďácký :dizzy_face:
Piku vidíš jak máš hodné děťátko :grinning:
9. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Gamik...jen aby mu to vydrželo :grinning:
9. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Piku kluci přeci musej zlobit... aspon trošku :wink:
9. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky já se loučím na týden jedu do Plzně... takže za týden pa :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojík----Gami užívejte a ne že přijedeš s tím,že malá chodí :grinning:
10. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky holky tak máme po OPU a hlásím,že máme 27 vajuch z toho asi 2 nebudou nic moc říkala embrioložka a spermiogram máme na výbornou o proti loňsku prej kvalitka :grinning: tak jsme dali 10 na ISCI a zbytek oplodnit přirozeně a i PK jsme dali ať je prosejeme sítkem a zbydou jen ty kvalitní :wink: :slight_smile:
10. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
nooa jinak mám OHSS v 1 stádiu tak musím hodně pít a než bude ET tak mě musí skouknout mudrc :confused:
10. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky,
co je nového?

Koukám Milenka má za sebou OPU, moc gratuluji k tolika vajuchám, teď už to musí dopadnout, už jsi čekala dost dlouho. Hodně pij a držím palečky, ať je vše OK a může proběhnout transfer. :slight_smile:

U mě vše dobrý, teď chodím k zubařce, opravuje mi nějaké drobnosti, abych měla zuby v pořádku. Ve středu jedem na kontrolu, bude odběr krve na triple testy a už se těším, až uvidím to naše mimi na ultrazvuku.
10. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Milenko,to jsou výborné zprávy :slight_smile:
a já taky měla náběh a pila jsem jako duha :grinning: ale dali mi kvuli tomu jen jedno embryo :wink:
Leny...mě na tripplech jen brali krev,žádný UTZ :frowning2: tak hlavně at to dopadne dobře :slight_smile:
10. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Piku, u nás dělají ultrazvuk pokaždé, chodím stále do caru, kde jsem podstupovala IVF, mohla jsem tam zůstat i když to dopadlo přirozeně, tak jsem moc ráda.
10. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky,
gami, hezky si odpočiň a jak píše pikuska, ne že torpédo Verunka doběhne sama domů :grinning: :grinning:
milenko, moc bezva zprávy co píšeš, já jsem měla taky tolik vajuch a zvládla jsem to, ale fakt jsem taky maxi pila až přes 4 litry a cpala jsem do sebe bílkoviny. Tak držíme s Kačenkou palce, ať to zvládneš.
leny, ty jo, to utíká...Hlavně ať je miminečko v pořádku, úplně jsem si připomněla, jak jsem tady šokovala, kvůli blbým testům a zbytečně...To máš fajn, že jsi mohla zůstat v caru. A co jinak, jak se máš, byly vůbec nějaké těhu nevolnosti? A co bříško, už je hodně vidět?
10. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
leny jéééééééééé holka zlatá ty jsi těhu to jsem moc ráda a hned juknu do albíčka :slight_smile: udělala jsi mi moc velkou radost :dizzy_face: tak at máš taky zoubky OK a triple testy at dopadnou na jednicku s hvezdickou :wink:

jo jo taky mi mudra rekla ze minimalne 4 litry pití za den a mám to kombinovat minaralky dzusiky vodu ne jen jedno piti tak ji poslechnu a piju a piju at nam zavedou babasky a je to OK :slight_smile:

holky díky moc za palece :wink:

jinak písnu co se nám prihodilo.. prijdeme na pokoj a manza si chtel odpozit bundu a skoro si ji povesil na stojan na infuze :grinning: tak jsem ho zabrzdila pak prisla anesteziolozka a zmerila mi tlak a povidala si s nami a vidim na manzelovi,ze neco chce rict,zase se chtel nejak projevit,tak jsem mu rekla ze neni centrum deni u nej jak mi merila tlak a anesteziolozka prej chcete taky zmerit tlak tak on jak malej Jarda ze joooo :grinning: :grinning: tak mu namerila hranicni tlak ze pak uz je vysokej... pak si pro me sestricka dosla a povidali jsme si na sale a ja se usmivala a jim se to libilo jak jsem usmevava a rikam sestricce nez me uspali,ze chci aby mi namixovala nejaky krasny sniky a tak jsme si povidali o dovoleny jak jsme byli v Bulharsku az jsem usnula a kdyz me probirali,tak se me ptaj co se mi zdalo a ja ze nereknu a ze nevim a hrozne jsem se prej smala,tak meli veselo holky na sale :grinning: :grinning: a mame v gennetu dve nove mudry tak jedna z nich mi delala OPU a druhou jsem mela na stimulaci,tak obe jsou mile a bezva,tak zitra si mam volat a jsem zvedava jestli se neco dozvim :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Milenko,tak s takovou dobrou náladou...to půjde samo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Leny :slight_smile: tak to je dobře,že si tě tam nechali....a že máš UTZ pokaždé :wink:
10. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.