• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
piku to doufam ze to půjde dobre :wink: :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
No aby ne....při tom veselí :slight_smile:
Zítra budeš volat???to jsem napjatá s tebou teda a určo jich bude dost i do mrazáčku :wink:
10. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
piku jj mám si zítra zavolat,ale nějak poslední dobou zlobí spojení do car.. automat tě přepojí ,ale ta doba než to někdo veme holky říkali,že i čekali skoro 10 minut... ale zkusím to ,protože nejen ,že budu taky zvědavá,ale taky jsou to naše děti,tak si je musím ohlídat přeci :slight_smile:
10. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
No to musí být nervy s tím spojením....
tak jen samé super super zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Aquilko, jo, nevolnosti byly a docela dost, musela jsem si vzít neschopenku, trvaly asi od 6 týdne do 11 týdne, teď už dobrý. Mám za sebou screeningové vyšetření, dopadlo dobře. Do práce už nepůjdu, zůstanu doma, synáček chodí od září do první třídy, tak se mu můžu plně věnovat a hlavně si můžu odpočinout kdy potřebuju, je to lepší. Jsme strašně šťastný, že se nám to takhle podařilo, tak si toho vážím a šetřím se jak to jde.

Milenko, ty to nevíš, že se nám to podařilo? Občas sem písnu, ale spíš jsem na Arletkách, to je náš car. Budu ti moc držet palečky, aby to i u vás vyšlo.
10. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Leny jasan,jen bud doma :wink: máš prvňáčka a aspon se mu mužeš věnovat....
a odpočinek je taky moc důležitej :wink:
10. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
tak nám pak mili hned přijď referovat, jak se drží bojovníčci :wink:
leny, tos myslím vyřešila nejlíp jaks mohla... Taky jsem byla doma celé těhu a bylo to fajn, natož když máš doma prvňáčka. Malej už se těší na brášku nebo sestřičku?
10. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Mladej chce brášku a furt se mě ptá, "že to bude kluk, viď mami?" Tak uvidíme. Pro dnešek se mějte holky, jedem na malou oslavičku.
10. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
ahoj tak si představte že dnes se Vojtovi - týden po očkování, udělala hodně velká boule na noze.Tak jsem volala doktorce, prý to tak dlouho po očkování nebývá, ale bohužel u Vojty to možné je.Máme to sledovat a nesmí to zčervenat.Říkala, že mu musí pak udělat vyšetření proč na ty očkování všechny tak špatně reaguje.Fakt to je něco už na moje nervy
leny to je dobře že jso doma v klidu, ten odpočinek je potřeba a zvlášť když je těhu takhle vybojované
Mili taky moc držím pěstičky, ale určitě to bude dobré
10. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Rio....to snad ne,vy nemáte chvíli klid....tak se drž holka naše.....a Vojtíkovi pusinku
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
pikus děkuji předám, jsem z toho dost smutná, protože je mi ho líto, že fakt nemůže mít nic bez komplikací
10. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Rio...nebuď smutná...
ale fakt teda máte smůlu...hlavně at to teda nezčervená...
10. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky dekuju moc za podporu hned jak neco zjistim,tak pisnu co a jak......doufam,ze se dovolam jinak budu asi nerviková :angry: :slight_smile:

rio to je teda mazec vzdycky to mate co tak procitam opravdu jen z komplikacema,tak snad to ted uz bude v pohode.... moc drzim palecky at zjisti mudra co se deje at mate uz klid
11. říj 2009 v 00:08  • Odpověz
Ahojík----Milenko,dovoláš se neboj,kdyby to nešlo,tak já bych byla taky nerv :angry:
tak držím palečky,at se dětičky hezky dělí :wink:
11. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
já dneska volala do caru a byla jsem mile překvapená.. dobrých vajuch bylo nakonec 26
10 vajuch tedy oplodnili metodou ISCI a oplodnilo se 8 vajuch
16 vajuch nechali oplodnit prirozene a dokonce do do 2 vajuch vlezli 2 spermie jak byli ciperny :grinning: samo ty museli vyhodit,protože to nemůžou nechat.... a z tech se oplodnilo 12 co pouzili dal na PK nejaké už nám zamrazili takže zásobicka je uz jasna. paní embrilozka rikala,že mám manžela pochválit,ale on jak to slisel,tak se tady naparoval jak páv ,tak jí říkám, nooo on se tady už naparuje nebo co to dělá a ona se smála,že to je dobře,že si to zaslouží :grinning: :grinning: :grinning:
Holky mam radost ,ze se spermiogram o tolik zlepsil a ze se povedlo jak prirozene tak i ISCI tak si mam zase volat v pterý a oni mi řeknou kdy cca bude ET ,ale paní embrioložka říkala,že to vidí na čtvrtek ,tak jsem na ty naše miminka zvědavá :dizzy_face: tak abych to shrnula máme zatím 22 miminek dohromady :grinning: si udělám asi školku když to půjde tak dobře jak to jde :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Milenko,teda to je parádní :grinning: :grinning: :grinning: mám velkou radost :slight_smile: :slight_smile:
Tak ještě v úterý at se všechny hezky vyvíjejí a pak šup na ET a mimíse do bříška :slight_smile:
A v mrazáčku teda bude zásoba :grinning: :grinning: :grinning:
No my jich tam máme 17 :astonished: :grinning:
11. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
piku jjejda jejda taky tam mate jeslicky :grinning: :grinning: :grinning: ale jiste jeste vyuzijete nejaky ne ? a kdy budete chtit zkusit dalsi pokus ? Já mám taky obrovskou radost jak se nám ten začátek povedl,tak snad to půjde takhle dál..... :dizzy_face:
11. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Milenko....já bych moc chtěla ještě jednoho drobínka....až budou Matesovi tak 2 roky...
dýl pak už čekat nemůžu,za pár dní je mi 35...
11. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Milenko, tak to je super úrodička, tak ať se hezky vyvíjí a rychle k mamince do bříška.

Rio, to máte teda trápení.

Piku, to máš naplánovaný akorát, aby byly děti od sebe tak 3 roky, to vám jich tam kupa ještě zbyde.
11. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj prosím o radu mohu do centra na první vyšetření pokud mám zrovna ms
11. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Leny....ale ty zbylé už nevyužijeme... :unamused:
Ratatoy....jdeš tam úplně poprvé???to byl pohovor a hned mi dělali UTZ---ale pokud budeš mít MS,objednají si tě na jindy...takže myslím,že můžeš :wink:
11. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
pikusa jojo uplně poprvé ani mi nebudou brat krev??
11. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
pikusa navíc jsem četla o tom centru a bylo tam že už při první návštěvě dělají vyšetření aby mohly hned navrhnout léčbu.
11. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak si tam zavolej a poptej se...určo ti poradí....
zase abys tam nešla zbytečně a pak za týden třeba zase
A kam jdeš???
11. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
jdu do brna UNICA
11. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak asi najdi toto téma tady,jistě tady bude...a poptej se holek tam. :wink: spíš ti poradí jak to chodí přímo v UNICE
11. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
piku tak to mas krasne naplanovane tak doufejme,ze Vam to krasne klapne :wink:
11. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Milenko.....uvidíme....snad ano,ale už nebudu nic hrotit,mám matyáška a to je hlavní...
zase abych pak rodila ve 40,to ne....
proto ty 2 roky a zkusit to.... :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
piku to joo to ti schvaluju.. a s tím že by jsi rodila va 40ti to bych asi tolik neresila.. u nas v praci otehotnela jedna kolegyne a je jí 43 :wink: hlavne aby se mimi narodilo a Matyasek mel sourozence ...no nee :slight_smile: :wink:
11. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.