• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
jinak bruch mam nafouklej jako blazen... hodne piju jím jogurty a na vecer mam nachystany tvaroh... ale jak se trochu najim,tak me tlaci bricho vic a nebo kdyz se napiju,tak snad se OHSS nerozjel.. :frowning2: pristi tyden bych chtela jet pro mimisky.... :wink: tak snad nam bude prano....
11. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Milenko,já vím,že dnes rodí i starší....ale to já asi nechci...no uvidíme,vše je ve hvězdách zatím
A určo vám bude přáno

:wink:
11. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
piku to je praci jen a jen na vas jak se rozhodnete,ale kazdopadne urcite zvolite spravnou variantu :wink: jen skoda,ze kdyz nejake zbydou,tak ze se nedaji nijak pouzit.... ze je zlikvidujou... :angry:
11. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Milenko,silně uvažujeme o dárcovství :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
piku jen jestli to půjde někde jsem četla že to nejde právě...jo šlo by to pokud by vajicka nebyla oplodnená ,ale nejsem si jista na 100% tak to se radeji optej jak to je docela me to taky zajima totiž. :wink:
11. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme byli celý den pryč-švagrová slavila 40, tak jsme byli na obědě a pka na kafču, dortíku a tak...Dojeli jsme o půl sedmé večer, pak jsem usnula u superstar a neděle v čoudu...
Dneska jsem udělala to nejnutnější a zítra už se akutně vrhnu na úklid...Za chvilku valíme s Káťou cvičit a já pak večer na ten aquaaerobik :grinning:
milenko, téééda to byla úrodička, hlavně ať to všechno pokračuje takhle dál...Pořád držíme!!!
Já taky budu řešit druhé mimčo co nejdřív jak to půjde, i podle Káti jak budeme zvládat. Žádné mrazáčky nemáme, tak celé odznova a taky se to nemusí hned podařit. No nerada bych aby byl moc velký věkový odstup, jednak taky už nejsem nejmladší a pak my s bráchou jsme o 12 let a je to nahouby...
O tom dárcovství nic nevím, to by mě nenapadlo, že oplodněná už ne. :confused:
12. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojík holky
jsem doma od holiče a jsem opět spokojená
Včera se Mates sám poprvé otočil ze zad na bříško
a dnes měl 1.mrkvičku a natahoval se po ní hladovec jeden,chutnala mu
Jinak jsem dočetla rychle.........a zase nic nevím,tak nereaguju
Joooo a přišla mi kombinéza vyhraná v aukci a paní k tomu zabalila vánoční overal
Milkenko...myslím,že to jde...dr,se mě ptala,jestli by jsme neuvažovali o dárcovství embryí
12. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
pikus Matýsek je teda šikulka, to Vojta se na mrkev pěkně šklebil a navalovalo se mu :grinning:
boulička na noze je menší, dnes jsme byli u doktorky a říkala že už dobrý
ve čvrtek jdeme na ortopedii s těma prstíkama, holky já se na to tak upínám, že mě nějak povzbudí a řeknou že to půjde spravit.má je fakt špatný ty ukazováčky, na levé ho má ohlý pořád a nepoužívá ho, na pravé je to trochu lepší, ale taky nic moc. už teď má problém vzít některé věci do ruky, větší - třeba flaštičku, neudrží vůbec.Snad to půjde operovat aby je měl úplně v pořádku
Milu blahopřeji k takové úrodě to je teda úžasné, my máme mrazáčky teda jen 3 takže si moc nevyskakuju
12. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
aquilko tak to chápu,že budete muset začít asi dřív aby Kačenka měla sourozence tak aby nebyl dlouhy vekovy rozdíl.... my jsme 4 děti,ale se ségrou s kterou bych si měla rozumět,tak vůbec protože je o 11 let starší a příjde mi jako by z puberty ještě nevylezla a to jí je už 42 skoro a nejvíc si rozumím s bráchou co je o 2,5 roku starší byli jsme jak dvojčata kdyyž jsme vyrůstali a děsně jsme si užili legrace spolu :grinning:

pikuska je opět krasavice :slight_smile: a s tím dírcostvím fákt nevím páč kamarádka co byla taky na IVF a při první stimulaci měla přes 40 vajuch ,tak pak se nato ptala a tadyto jí řekli,ale asi každá car to může mít jinak,samo by to bylo moc fajn takhle pomoct párům který mají problém oba dva a nejde jim otěhotnět,taky bych volila tadytu formu než je zničit.... :slight_smile:

rioko je moc fajn že se boulička zmenšuje.. :slight_smile: určitě Vojtíškovi pomůžou na ortopedii a bude moct hybat vsema prstíkama tobě to řekli nějak na tom velkém UTZ jak jsi byla že málo hýbe prstíkama že jo ?

holky dneska budu volat zase a nebo jestli budou oni volat me jako vcera,ale ja myslela ,že to je manzel z práce tak jsem to típla a volám manželovi do práce co potřeboval a on se divil,že nic,že nevolal,tak jsem koukla na telefon,tak jsem hned volala do caru a nakonec mi to vzala sestra a ta mi jen řekla,že dnes (v pondělí) transfer nebude tak jsem se zeptala co nase miminka ,tak mi jen rekla,ze nejaka jsou uz zamrazena a jinak 7 ze jich mají ještě v laborce ,tak pockam chvíli jestli nebudou volat a když nezavolají do 10 tak volám já a bude :slight_smile: protože třeba volala emrioložka a ta mi toho řekne určitě víc :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
holky tak jsem volala do caru a v karte mam ze zatim predpokladany transfer by mel byt ve ctvrtek :wink:
13. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,
milenko, vypadá to moc dobře, a co ty, jak se cítíš?
pikusko, Matyášek vypadá, že bude vděčnej strávník jako Kačenka. To je fakt k nezaplacení, mám kamarádku, co jí malá nechce jíst skoro nic a to je fakt děs.
rio, hlavně, že je boulička menší, no jsem zvědavá co vám zas řeknou kvůli těm prstíkům. Už bys taky byla ráda abys furt něco neřešila, že?
Jinak u nás noc na figu, zase máme obě s Káťou rýmu. Doprdele už... Nechápu to, byla úplně OK a v noci najednou chrčela, nemohla dýchat, totálně ucpanej nos...Nějak se toho nemůžem zbavit, furt to tady koluje, jen manža je zdravej. Asi je odolnej jedinec. JInak včera na aqua bezva, jen jsou tam nějaký divný baby, nikdo se s nikým nebaví, té jedné jsem asi stoupla na "její" místo, tak normálně vlezla do bazénu a stoupla si asi 2cm vedle mě a čekala až uhnu. Chápete to???? No ale svoje jsem si odcvičila a pádila domů za Katinkou, tak na to hážu bobek :grinning: Jen nevím jak zítra s plaváním, je tam mořská voda, minule to Káti udělalo dobře, teplotu nemá, ale za bych nerada tam někoho třeba nakazila...
Jo a venku to je počasí, co? Jsem byla dopo na krátké procházce a nakoupit, to zrovna nepršelo, no ale humus největší. Vítr jak prase, zima jak v Rusku...Vůbec se na tu zimu netěším. Už konečně!!! musím objednat ten fusak, kruciš...
13. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Milenko....tak čtvrtek velký den :wink: :wink:
Rýma u nás je už asi 14 dní...taky s tím počasím se nedivím... :unamused:
Aquilko,sna bude papkat...jooo a zítra jdeme na půl roční,tak snad nestrhneme váhu :grinning:
Rio....už aby jste měli od všeho klid...a malej byl už jen OK a v pořádku :wink:
13. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Čau holky,
tahám nás až ze 4. stránky!!!! To je děs, jak to tady vázně. No já taky nejsem zrovna aktivní přispěvatelka... :angry: Máme obě s Káťou rýmu, tak je to tak jaksi furt dokola...Ven se moc jít asi nedá, bo je tam zima a vítr snad ještě větší než včera. No apsoň jsem uvařila dobrej oběd, uklidila jsem záchod a koupelnu a na zítra odpo mám objednané hlídání, tak v klidu uklidím...Dneska jsem definitivně dořešila fusak, bude to emitex, asi béžovej. Červenej už nechci do červenýho kočáru a máme zespodu světlounce béžovou boudu, tak se to k tomu bude hodit.
mili, nějaké novinky? Ještě budeš volat do car nebo zítra už valíš?
14. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky... jsme zatím v Plzni, ale skočila jsem u bráchy na net tak jsem vás musela přečíst.... :slight_smile:
Rio snad to bude Ok s tou bouličkou.. to je hrůza pořád něco vid??? :unamused:
Milu super úrodička!!!! Ve čtvrtek na tebe bude myslet a doufám, že za 14 dní nám oznámíš jen dobré zprávičky... :dizzy_face:
Jinak mateřskou jsme stihli na 2 roky takže si myslím, že koncem příštího roku půjdeme do nového boje pokud se to do té doby nepovede normálně a jelikož nemáme žádné mrazáčky tak to zase budou peripetie... Ještě tedy nevím jak mi dá Verča zabrat až bude běhat, ale taky kvůli věku nechci čekat ... tak to jsou prozatimní plány, ale do roka se může cokoliv změnit :slight_smile:
Tak se tu zatím mějte já bych v sobotu se měla vrátit... papa
14. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojík holky....
tak váha..........9.60,přibral za měsíc jen 250 gramů-----tak zpomalujeme hurááááááááááááááá :grinning:
14. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
pikus ty jo ale stejně to je kus chlapa, to my budeme mít tak v roce :grinning:
14. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
No jooo já vím...
běžně toto mají děti na roce :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
piku týýýýý jo to je ale chlapááááák :grinning: čím to dítě živíš čoveče :grinning:
14. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
Milenko....mlíkem mateřským :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
teda už měl celkem asi 10 lžiček mrkvičky :grinning:
14. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
pikus Ty fakt kojíš plnotoučnou smetanu nebo co :grinning:
15. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
piku nooo tak to máš fááákt kvalitku :grinning:
15. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
ahojky holky,tak dneska jdeme a máme tam být v 11.45 tak jsem zvědavá kolik miminek nám přežilo PK sestřička mi nic neřekla,tak si počkám na embriologa a ten mi to řekne :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Milenko...................tak plivanec pro štěstí :wink: :wink: :wink: :wink:
a pěkná embrya do pupíku :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Milenko, tak tfuj tfuj, ať se bobánkům u tebe líbí a pustí se tě až někdy v létě 2010 :wink:
pikusko, teda Matyášek je fakt kusanec... Ale to je dobře, holkám se líbí pořádní chlapi, ne? :grinning:
rio, už jste byli na té kontrole s prstíkama?
gami, hezky si to ještě v Plzni užij... :slight_smile:
Káťa dneska maxi zlobí, nic ji nebaví, je příšerně protivná. Před chvilkou se naobědvala s řevem, takže se několikrát zakuckala a teď snad usnula...Vzácná chvilka klidu...
15. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Aquilko.....už jsem říkala,že když mu to vydrží,bude hokejista :grinning: obr chlap a slavnej a bohatej :grinning:
15. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak holky máme 2 bobásky v pupíku :dizzy_face: OHSS se asi nerozjelo pak už protože mudrc nic neříkal,akorát,že mám dost velký vaješníky nooo a 9 sněhurek máme zmrzlejch :slight_smile: tak to je celé z té naší úrodičky,tak budu doufat,že u ledu zůstanou dýl :wink:
15. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
holky jooo a díky za plivance pro štěstí ...tfujáčky ,palečky a pěstičky budeme držet věechno co se dá aby vydrželi,ale ted to už je na přírodě tak snad zabojuje,budu věřit :wink:
15. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Milenko...tak ted děj se vůle boží.........
a já pomáhám palečkama :wink: a mooooooooooccc vám to už přeju :slight_smile:
Jo a při mírném OHSS se prý chytají líp :wink:
15. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
my jsme dopadli tak: na ortopedii nám řekli, že to spíš než na ortopedii budou řešit na plastické chirurgii - jenže tam se musíme objednat, ale nedokázali miř íct, co to je za problém přesně.Prý rentgen by taky ještě nedělali když je tak malý

no poslali nás na rehabku, jestli by to šlo procvičovat, tam mi řekl primář, že na to nic moc není, ale dal nám papír na ortézky, aby to měl v noci natažené, protože ty dlážky co jsme kdysi měli mu na tom nedrželo

ale takové malé nikde nemají tak nám je budou dělat, dnes jsme tam s ním šla oni vymysleli jak by to mohlo být a zítra jdeme na vyzkoušení
a taky budu ráno volat na tu plastiku kde nám snad řeknou víc
Mili moc držím pěstičky Tobě i bojovníčkům
15. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.