• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio moc držím palečky aby tobě a hlavne Vojtíškovi pomohli...
15. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Rio...taky vám přeju,at už máte vše za sebou a malej už aby byl v pořádku :wink:
15. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky,
milenko, super zprávy. I to, že je tolik mražáčků je bezva!!! Tak za 14 dní se spolu s tebou těšíme na // :grinning:
rio, ty jo, to jsou teda akce...Tak hlavně aby vám někde pomohli. Snad s tím mají zkušenosti,ne? :confused:
Dneska Kaťule spinkala do půl osmé-takže luxus!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak včera jsem stihla všechno co jsem chtěla, byla jsem večer docela K.O. A už tři dny jsme nebyly venku...Holky, chodíte na procházky v takovém počasí? Já myslím, že to nemá cenu a zvlášť když má Kačenka tu rýmu. Ona pod pláštěnkou v kočáře nechce být, tak se začne vztekat a navíc ta kosa...Ale fusak už je objednaný!!! Čekám, že jak přijde, tak se oteplí :grinning: Ale nevadí, zima před náma...
16. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
holky díky, dnes jsem Vojtu objednala na tu plastiku ale mají volno až 5.1 a primářka rovnou mluvila o operaci, prý to je asi srostlá uzdička či co, no hlavně aby měl ty prsty funkční, já se bojím že si zvykne používat jen ty 4 prsty a bude pak mít problém zapojit i ukazováček
16. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojík...
my ven chodíme,pláštěnka mu nevadí,ale ne na dlouho....vyspinká se v kočárku a jdeme dom...a venku mi nekašle
Dokonce jsem ho ve fusaku i do korbičky dostala :slight_smile:
No a ted čekám na ten Emitex a jdeme pak asi do sportáku :wink:
16. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahojík..

holky ted to asi na moc dlouhé venčení prcků není....

aquil díky :wink:
16. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Milenko,ale zase nemůžeme být doma zavřený...
s kámoškou jezdíme denně a vždy skončíme v cukrárně :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
piku tak to joooo to jsou pak hezky zakoncene prochazky a nebo prubeh prochazky :wink:
16. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj holky... tak jsme dorazili domů :slight_smile:
My taky moc nechodili ven, vždycky jen kousek a když Verča usnula tak šup s ní pod okno a já do tepla... Ale snažili jsme se vždycky aspon na chvilku se vydýchat... Dneska už je to lepší je teplejš takže v zimní bundě mi bylo až horko...
Milu tak at se tam ty embryoušci pěkně zavrtaj nebo aspon jeden :wink:
Rio tak snad na tý plastice to daj do pořádku, Vojtíšek je ještě malinkej takže si myslím, že se to pak s prstíkama snadno naučí tak jak má :wink:
17. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojík holky....
my byly dnes v Německu po nákupech...no hlavně drogerie,jídlo a mám boty na zimu na kočárkování :grinning:
17. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
rio, já myslím, že Vojtík se rychle naučí používat všechny prstíky, děti se učí rychle a navíc to pro něho bude určitě lepší, takže žádný strach
milenko, jak se cítíš?
gami, tak jste zpátky doma, to se určitě na vás taťka už těšil, co? :wink:
piku, téda, taky bych potřebovala boty, musím to co nejdřív pořešit...
Holky, Káťa je poslední dny neskutečně protivná. Nevím, jestli je to tou rýmou nebo tím, že nechodíme na tak dlouho ven, nebo že by konečně zuby??? Nebo všechno dohromady? Nejraděj by se jen chovala nebo dělala blbiny, hrát sama s nějakou hračkou si vydrží minimálně, jinak řve a řve. Na dece, v postýlce, na zemi, v lehátku, prostě nikde nechce být...Je to děs, nechci ji zvyknout, že se jí pořád někdo věnuje a chová, ale zase vydržet když pláče??? To prostě nezvládám.
17. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Aquilko táta byl natěšenej neuvěřitelně, ale bohužel chodí do práce takže přišel chudák v půl 7 úplně hotovej takže si nás užije asi až v pondělí to má konečně volno.... Dělá 12ctky takže je gogo usnul dokonce dřív jak Verča :slight_smile:
A jinak Verče se taky musí člověk věnovat jinak je protivná to si myslím, že je normál ještě si asi neumí až tak hrát... Baví jí všechno jen chvilku.
17. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
holky to je podle mě období, Vojta je na tom stejně, sám si hraje ráno když je po noci nevyhraný jinak chce být taky na rukách nebo musím být s ním na posteli a dělat blbosti
17. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak u nás noc celkem v pohodě, jen mám problém nechávat Verču v postýlce ona i ve spaní se tam šplhá po špryclích takže já vstávám, uložím jí a když jsem to dělala už asi po pátý tak jsem si jí přenesla do postele a byl klid, dokonce vynechala noční jídlo a jedla až v půl 7 pak ještě usnula na hodku...
18. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

aquil ja se cítím normálně... ještě mám nafouklej pupík,včéra navečer mi bylo nějak divně,ale pak jsem šla na záchod a bylo to OK :grinning: jinak já včéra vegetila u telky a pak jsem jen udělala véču...kuřecí prsa plněný nivou manžel to miluje a já taky,tak jsme to dlouho neměli tak když přišel z práce byl mile překvapen :slight_smile: ještě máme na dnešek k obídku,tak jen něco upeču a bude to... :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
jen si užívej Milu at je prckům u tebe dobře :slight_smile: jdeš do práce nebo máš neschopenku?
18. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
MILENKO...mačkám pořád ty palce :wink:
18. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
gami já neměla za celou dobu neschopenku celé jsem si to letos odbojovala ,stimulku jsem tentokrát snášela líp a po OPU sice slabej OHSS ale preklapala jsem to :wink:

když já nějak nejsem zvykla bejt v klidu furt neco delam,ale vcera jsem relaxovala ...taky ... a dneska 2 hodky taky u pojádky až jsem usnula :grinning:
18. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Milu ono je to lepší člověk se aspon trošku odreaguje, sedět doma tak na to musíš furt myslet a to taky asi není ono :wink: Já šla taky hnedka druhý den do práce a Verča se stejně chytla :wink:
18. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky,
přišla jsem na vás mrknout co je nového, jak je na tom Milenka a koukám, že už má bobánky v bříšku, tak držím moc palečky, ať se pěkně uhnízdí. :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Leny fajn že se ukážeš
Mili hlavně buď v pohodě a v klidu a stejně ležením ničemu nepomůžeš, ale pěkně relaxuj - ty jo kdy já jsem naposledy usnula u pohádky přes den :grinning:
já čekám zítra velkou návštěvu, přijedou ke mě na 3 dny dvě holky s koníka - z jiné diskuze,i s dětmi. Jedna má chlapečka 6 měsíců a druhá 11 měsíců, ještě jsem je neviděla. Jedna je z Prahy a druhá z Plzně, ale oni se znají a vídají apojedou spolu. No bude to mazec ale těším se, snad to přežije i m. :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
gami no právě,já říkám,že ted je to už na přírodě a děj se vůle Boží..... protože když by se měli (o) uchytit,tak se uchytí i když budu v práci.... :wink:

leny díky moc a snad se brzy mezi vás začadím a budu už mít taky těhu pupík a ně jen ten co jsem si vypěstovala z hormonů.... :grinning:

rio týýýý jo tak to je super že jste si upořádali takovou jízdu... akorát ted nevím jak jsi vlastně natom s bydlením? ještě jste u tchánovců nebo už jste sami ?
18. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mili ne bydlíme od srpna v pronájmu v Brně, už jsem k tomu m. dotlačila
19. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahojík holky....
Rio,to je super,se takhle družit :slight_smile: no není ta mateřská báječná :grinning: :grinning:
Milenko...pohlad bříško :wink:
19. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Hezké pondělní ranko!
Dneska se Kaťule totálně překonala, spala až do osmi do rána!!! Jsme se s manželem na ni chodili dívat, jestli náhodou monitor nebliká jen ze setrvačnosti :grinning: Ale po probuzení chvilku dobrá nálada, pak zas u všeho nuda, řev, no prostě klasika. Odpo jdem cvičit, tak bude změna, pak na prochajdu, vypadá, že bude hezky...
rio, tak to je bezva návštěva, užij si to...
leny, choď častěj ať víme, jak to s tebou vypadá...Koukám, že nechcete znát co to bude, takže překvápko? :wink:
mili, jasně, že už to bude jen těhu pupík, nic jinýho nepřipouštíme... :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak nám včera začalo týct topení v kuchyni....podlaha zničená...ale stejně máme hnusně udělanej korek---tak by mohla být pak nová :grinning:
Ale pořád čekám na topenáře :angry:
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky... my dneska máme tátu doma tak moc nestíhám ani napsat :slight_smile:

Ahoj Leny s tím pohlavím smekám já bych to nevydržela si to neříct :grinning: Sice to zní jako klišé, ale hlavně at je ten mrňousek zdravej a je jedno jestli bude mít pindíka nebo pipinu :wink: :slight_smile:

Aquilko tak třeba už to fakt budou ty zoubky :wink: Nárok už máme, ale my jsme taky kolozubý :grinning:

Rio tak si to moc užíte aspon budete mít veselo :slight_smile:

Piku tak aspon je to k něčemu dobrý, budeš mít novou podlahu :grinning:
19. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
rio tak to je dobře aspoň máte klid,.... a jak to unesla tak pečlivá tchýně??? (ironicky řečeno samo)

piku pupík jsem od tebe pohladila :wink:

aquilko snad nezklamu :wink:
19. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:
Gamik....ale to pak nemá cenu do staré kuchyně,takže musí být i kuchyn :grinning:
milenko.....palce nepouštím :grinning:
20. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Piku no to by fakt bylo blbý dát podlahu do starý kuchyně :astonished: :grinning:
Milu já mám palce taky odkrvený a nemůžem se dočkat příštího týdne... tfuj tfuj tfuj.. :wink:
20. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.