• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Gamik....no však :slight_smile: a když kuchyň,v chodbě musí být taky nová podlaha :grinning:
V albíku je jedna fotka z plavča :wink:
20. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Piku, to je jasný, že když už, tak pěkně všechno nový. Matyášek je šikula, tváří se spokojeně v bazénku :slight_smile:
Taky se připojuju k drtičům palců. Kdy máš v plánu Mili testovat?
20. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Jééé Piku to je plaváček :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
ahojík holky díky moc za palečky já je držím taky :slight_smile: jinak testovat mám 29.10.09 a vím,že když jsme měli prcky na PK ,že se ukáže výsledek dřív,ale bojííííím,tak asi to opravdu nechám na ten čtvrtek.... uvidím ještě,samo,že každý den je to napínavější a možná štěstí pokusím...dám vědět... :wink:
20. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Milu ono se to stejně nejdřív asi ukáže až 10 den takže je asi lepší to nechat než pak stresovat :wink: Ale já bych to rozhodně do termínu nevydržela :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Milu...27.10 mám narozky a chci od tebe dárek :grinning: :grinning:
//..takový :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=GwuEpQm6y9c
tady holky můžete zkouknout první Verči pokusy, je to sice už měsíc staré, ale až ted mi to šlo nahrát na You Tube... Pak se pokusím nahrát něco novějšího, ale ona ta potvůrka jak vidí foták nebo kameru tak se mi po tom sápe takže už to moc nejde :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Teda to je šikulka :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
piku no právě a 29.10. má narozeniny můj bráška tak třebaaaaaaa dáreček bude,ale nebudeme ted předbíhat ju :wink:
20. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
gami téééééda to je čiperka :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,
po dlouhý době se na vás jdu podívat. . . předělávali jsme kuchyň a do toho ta sněhová kalamita takže jsme byli bez topení a elektriky takže fakt mazec ale zas aspoň ta naše "vesnice" byla v televizních novinách :grinning: teď už mi chybí jen generální úklid a je hotovo

dočetla jsem vás jen tak zběžně takže asi nebudu reagovat na všechno

piku Matyášek je teda fáááákt kus chlapa!!!!! :wink:

rio snad už konečně Vojtíškovi pomůžou a už vás snad nebude nic trápit, už ste toho měli víc než dost

milenko tobě posílám pohlazení na pupík a samozřejmě palečky i já drtím dál a příští týden se budeme těšit na //

jinak Tomísek už je konečně zdravej, takže příští týden nás čeká poslední lekce vaniček a první lekce cvičeníčka tak už se těším :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
Angel tak to počasí se u vás pěkně vyřádilo vid??? Já zažila minulý rok zimu, když nám nešli akumulačky, ale aspon nám fungovala elektrika bez ní si to nějak neumím představit :confused:
Jinak já čekám, že za chvilku už budeme ťapkat... :wink:
20. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Angel,vy jste měli kalamitu jako hrom :astonished:
A navíc včera zase v Jablonci řádil zloděj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
angel ahojky tak ty jsi nam zapadla sneehem to je taky mazec co se deje .... a moooc dekujeme za palecky a pohlazeníčko vyřídím hned jak doťukám odpověď :slight_smile:

gami noo vypadá to že Verunka vám zachvilku bude cupitat :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
No u nás v dubnu na jiné diskusi posílala holčina fotku a její holčinka stála u postýlky :astonished:
20. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
a kolik jí bylo Piku??
20. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Narozena 1.4.2009 :slight_smile:
je u nás v dunňátkách
20. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
tak to taky bude pěkná čiperka :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojík holky....
tak Mates strašil od 6,takže v 8 zase usnul :grinning:
21. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky,
angel, to teda muselo být něco...S mimčem bez topení a elektriky, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gami, Verunka zase nezklamala, no je fakt šikulenka veliká :slight_smile:
piku, Matyášek byl takové ranní ptáčátko dneska?
Kačenka spala do půl osmé, takže bezva, zato včera večer řádila až do půl deváté :confused: Za chvilku jdem do plavča, rýmu už skoro nemá a doufám, že to vyfdží na delší dobu než týden jak minule...
Holky, už řešíte vánoční dárky pro prcky? Já už nějaké nápady mám, něco nechám na narozky, ať se tady zas nebrodíme v hračkách. Musím to namyslet i pro babičky a dědečky, takže jestli máte nějaké tipy, tak sem s nima. Já zatím mám namyšleno odrážedlo, mluvícího pejska od FP, magnetickou stavebnici, nějaké leporelo-Káťa miluje pejsky a medvídky, tak něco se zvířátkama, takovou tu kostku jak se do ní vkládají různé tvary, možná i nějaké oblečky...
21. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
No dárky....už jsem na to myslela...
napadlo mě sedátko do vany,něco od FP...líbí se mi ta hvězdička na postel,hraje melodie a dělá noční oblohu...
a pak nevím :unamused:
21. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky holky...
tak my už vánoční dárečky taky řešíme. Odrážedlo už jsem objednala a babička jí taky koupila odrážedlo, ale je to i jako houpací kůň a pak se tam něco sundá a je z toho odrážedlo tak myslím, že užijeme obojí... Pak jsem viděla velikou hadrovou pannu tak ta se mi taky líbila a jinak zatím nevím... Jo a takový to chodítko jak se to tlačí před sebou se mi líbilo, ale to ještě uvidím. Oblečení určitě kupovat nebudem toho máme ted po mém náletu v Plzni hafo :grinning:
A spaní u nás je ted posledních pár dní hrůza. Včera usnula v půl 10 a předevčírem dokonce ve 23hod :astonished: a na vstávání to není vůbec poznat naopak, když jde dýl tak dřív vstává i když dneska se jí to taky povedlo a spinkala do 8hod..
21. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
a jak Piku píše sedátko do vany tak kdyby jste viděli tu naší potvůrku co dělá ve vaně. Mám co dělat jí tam udržet, mele se tam jak mlejn, stoupá si tam, kleká, leze po 4 no celkem prdka :sweat_smile:
21. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
No Malej vodu miluje,tak si myslím,že v tom sedátku to bude bezpečnější :grinning:
21. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Verča je taky ráda ve vodě, ale já bych jí tam k tomu musela asi přivázat :grinning: Ted potvůrka usnula a pak pojedem nakupovat, hrozně se jí líbí, když jí posadíme do košíku, už jí tam nedáváme v autosedačce už jezdí jak velká slečna tak je důležitá :grinning:
21. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
No to si myslím...my taky jdeme nakoupit...
21. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Sedátko do vany-super nápad, to určitě pořídíme. Akorát teda nevím, jestli už ho nebudeme potřebovat před Vánocema... :wink:
Už jsme po obědě, Káťa dneska vytuhla skoro hned, po plavání byla unavená. A já bych šla hned ležet taky jak jsem zmordovaná :grinning: Dneska už jsme se potápěly fakt hodně i docela na dlouho, no já pod vodou, to je fakt mazec :confused: :grinning: Aspoň si v klidu vypiju kafčo :wink:
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Aquilko.....no možná bude potřeba dřív vid....
Matea po obědě moc nespal,tak to dožene v kočárku :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky...co asi Lucijda????????
no a Soninka???????????
21. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Lucijda to vůbec netuším vůbec se tu neukázala a Sonina je asi na Slovensku ta se určitě ukáže :wink:
21. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.