• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
čau holky tak návštěva odjela a bylo to super, holky velké sympaťačky, jsem je viděla poprvé - a to si na té diskuzi píšeme asi 2 roky.Děti taky paráda, krásně to zvládly, hráli si, i spaní docela dobré.Strašně ti uteklo,ale fakt to stálo za to :grinning:
21. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Rio..to je dobře,že jste užívaly :slight_smile:
Luci se snad má dobře s malou :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Rio tak skvělý, že to bylo fajn aspon člověk trošku vypadnul z toho stereotypu vid? :wink:
Jinak dneska se mi podařila natočit Verča tak kdo chcete jukněte :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=71waeavCrHs
21. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Ty jo gami, Verunka je teda akční, za chvilku chodí, fakt čumím...Ale Káťa už taky slušně valí po kolínkách a moc nesedá, ale taky stoupá :grinning:
rio, tak fajn, že se návštěva vydařila :slight_smile:
Já jsem si na 20 min. nakonec odpo schrupla s Kaťulí, pak jsem se přemluvila a byly jsme ještě na hodinku venku. Teď už pěkně spinká :slight_smile:
Zítra jdu k holiči, už se těším, nevím ještě jestli jen nehcám zastřihnout a barvu+melírek nebo nějaký trošku jiný sestřih, no uvidíme aktuálně na co bude nálada... :wink:
21. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Aquil neboj oni jsou rychlý za chvíli na tom budete stejně :wink: Jakmile to jde na kolínkách tak pak to je fofr a holky jsou šikovnější :slight_smile:
Jinak Verča tedy rozhodně na spaní nevypadá ted čučí na reklamy :unamused:
21. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
no jooo holky ...vlastně lucijda má doma malou a co si pamatuju jak jsem sem chodila castejc,tak psala,ze to doma nema nic moc ,pak se to srovnalo aspon? nebo netusite ? :confused: Teda ted si pripadam jak keliska :grinning:
21. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Milu tak já vůbec nevím, že něco bylo u nich špatně :confused:
A Keliška je dobrá :grinning:
21. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já si teda matně vzpomínám, že luci psala o nějakých problémech, ale snad se to s malou srovnalo, no mohla by se ozvat aspoň, že se mají dobře. Myslím, že nás spousta holek co s nám tady začínalo jen čte...Tak holky, schválně, napište třeba jen větičku, jak se máte :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
souhlasím s Aquil, holky ozvětě se!!! :wink:
21. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Hele holky co jsem našla :grinning:

Čekatelky na // po ET:
-----------------------------------

gamik- 33 let, 1IVF- Plzeň, 19.6. OPU 22 vajíček, ICSI provedeno na 19 z toho bojovalo 9 embryjek, 24.6. ET, zavedena 2 embryjka ostatní bohužel nekvalitní, takže žádný mrazáčci..
24.7. kontrola UTZ

sukubka-22let 26.5 první pohovor v olomouci 11.6 druhá návštěva a domluva na stimulaci!! 16.6 třetí návštěva pak začátek stimulace .20.6 začátek stimulace.1.7 OPU 3.7 ET

Kropinka-34 let,IVF Plzen, PGd zkoumáno 6 bojovníčků, zavedený páreček,další páreček v mrazáku,test 8.7

aquila- 32 let, Brno Repromeda -0 dětí,1.IVF+ICSI s PGD,od 24.5.stimulace- Diphereline-dl.protokol,od 13.6.Puregon, 26.6. OPU, 22 vajíček, 18 oplodněno, zatím 15 bojovníčků, 29.6 PGD,1.7.zavedena 2 embryjka

Leny2 - 31 let, Arleta Kostelec n. O. - Pronatal Pha, 1 dítě, čeká mě 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo

Rioko - 31 let, Brno Obilní Trh. 0 dětí, 1 IVF + ICSI, PK a AH, stimulace Puregon krátký protokol, OPU 5.7. 12 vajíček, ET 9.7. 2 embrya, 3 zmražené, test z krve 21.7.

Lionesska, 31, Pronatal, 1 IVF, krátký protokol (Menopur + Orgalutran), OPU 6.7., ET 10.7. 2 embryjka, 6 eskymáků

Stimulantky
-------------------

Jankatr - 29 let, 1 dítě (z prvního IVF) - začátek stimulace 7.7. injekce Dipherelinu - 21.7. jedu na krev do té doby se mudr rozhodne jestli dostanu Puregon nebo Gonal. OPU - přelom července/srpna Čeká nás ICSI + dárce, PK a AH podle stavu embryek.

Petranela - 29 let, Obilňák, snažíme se přes rok, manža špatné spermio, imunologie OK, 3 x IUI, 1 IVF nativ + ICSI, začátek stimulace Fostimonem 4.7., OPU 15.7. (5 vajíček), ET o víkendu

Budoucí stimulantky
--------------------------------

marsie - 30 let, Praha Iscare, 1x ZT (7tt), 3x IUI, 2. IVF (ISCI), hysteoskopie OK!, imunologie OK!, změna léčby - 2 měsíce antikoncepce, stimulaci před 3. IVF (září?)

Jmisa - 36 let, Praha, Pronatal - 1. IVF+ICSI neúspěšné, 2.IVF+ICSI srpen, imunologie - výsledky 24.7., hormonální profil 2-5.DC

Milena26- 29let Gennet Praha,26.3. první pohovor(vyvolávačka na M+duphaston 15-25-DC, 10.4. pohovor u genetika + odběry krve na HP, 15.4. PIR, čekáme už na výsledky a 22.5. kontrola s výsledky,genetika-trombóza.pir- špatný,HP- dobrý,hemetologické vyšetření-12.6. na krev - výsledky 14.7.,chromozomi nám narostli dobře, 22.7.první konzultace před IVF,pak snad už stimulace

Lemulca - 28 let, snažíme se 3 roky, 0 dětí, Teplice Pronatal, 2x IUI, 1.IVF květen 08 neuspěšné, 2.IVF asi září/říjen

Saze - 31,praha Gest, 0 dětí, snažíme se 2,5roku , 10 folikulů , 3 vajíčka , 2 oplodněná ET 19. 5.08. - kdy bude další?

Karolka - 34let,jedno dítko,Sanus Hradec Králové,1.IVF ( OPU 17.5. 16 vajíček, 11zamraženo ) 20.5. KET,test 2.6. - negativní

Renatik - 32let, Plzen Natalart, 0 deti, od 8/2006, 3xIUI, 1.IVF(ISCI+AH+PK)- neúspěch, 1xblastocysta na KET.
eruskony - 29let, Gennet, 0 deti snazime se 2 roky zatim se nenaslo kde je problem, 2xIUI, 1IVF neuspech (kratky protokol bez ICSI 14foliku, 7vajicek, 1 embryjko), 03.06. vysledky imunologie a 04.06 Gennet domluva na 2IVF cerven, cervenec

Angel01 - 22let, Gennet Liberec,0 dětí, snažíme se 4roky,žádný problém nenalezen, 2x IUI, čekám na stimulaci na 1.IVF začátkem srpna

Tegil - 31 let,CAR Apolinář Pha, 2x IVF, Při druhém IVF nedošlo k ET, embrya se přestala vyvíjet.Další pokus srpen/září

Sonica - 31 let, Sanus Pardubice, 2xIUI, 1. IVF (OPU 20.2. v analgosedaci, 26 foliku a 11 embrijek,ET 23.2. skoncilo zamlklym tehu) 1.KET 15.5. TT 29.5. neg. 2.KET 18.6. tri snehurky, TT 2.7.
znovu nekdy v listopadu, mozna

Lopata49, 29 let,Gennet Praha 2x IUI, 22.5.zač.stimulačního cyklu, 1.IVF+ICSI, snažíme se 1,5 roku, ET 5.6.,
vložena 2 embrya, 6 embryí zmraženo, 19.6.test, // , v 6.tt se plod přestal vyvíjet, v srpnu bude KET

IVF úspěchy
--------------------

Campi - 34 let, bez antiko 5 let, manzel 1 dite, Pronatal Pha, 1x IUI, transfer 9.5. 2 embryjka, 2 mrazacci, // (9 + 11 dnu po ET), UTZ - 2 gestační váčky,v jednom 2 srdicka, takze celkem 3 kousky, další UTZ 16.6

Kitten 30, 1.IVF ICSI, transfer 23.5. 2 embryjka, //6.6., UTZ 24.6. 1 miminko se srdickem a zloutkovym vackem
21. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:
Gamik.....vzpomínky???
já se k vám pak dodatečně vetřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky...
Piku ty jsi tam byla skoro od začátku co jsem koukala :slight_smile: trošku jsem se tam včera začetla jak jsme čekaly na // :wink:
22. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

týý jo Gami :wink: už je to pěkně dávno co?? jen by mě zajímalo kde jsou všichni ostatní a jak vlastně dopadly??????
22. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
koukala jsem, že spousta holek mají mimča :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=53491&vGroupOffset=1120&vOffset=5550
mrkněte :slight_smile:
Takže holky napište nám jak se máte :wink:
22. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám Gami co jsi to vylovila, hned jsem na to mrkla a některé holky jsou už těhu, některé bohužel ne, je to zajímavé po takové dlouhé době co je nového. :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Teda a některé holčinky tam mají v pase tžeba 70tt :grinning:
22. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
jo a Petranela čeká dvojčátka ale taky sem nechodí, ale vídám se s ní :slight_smile:
Ty jo když si vzpomenu na ty časy, jsem fakt ráda, že to mám za sebou to čekání na testík a podobně
Ale Milu Ty se k nám určitě brzy přidáš
mám doma jednu ortézku na vyzkoušení jestli ji Vojta v noci nesundá a jestli ne zítra jdeme pro druhou. bojím se jak bude spát, je zvyklý žmoulat peřinku ale takhle to nejde
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
jsem se v tom včera večer vrtala a dostala jsem se do postele až kolem půlnoci :grinning: a dneska je to na mě znát :unamused: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tééda, ty vado gami, kdes to vyštrachala? Tak to je teda něco... Mám radost, že se některým holkám co jsem nechodí už zadařilo :slight_smile: Člověk si při tom prvním těhu ani neuvědomoval tu pohodu, co? Spát kdy chci, jíst kdy chci, chodit si kam chci a kdy chci...No s těma našima raubířema už se to opakovat nebude :wink: Ale to neva, zas to bude jinak hezký. Já chci jít do druhýho kola asi co nejdřív, no ještě uvidíme jak to bude s Kaťulí, ale chtěli bysme moc už možná příští rok asi :wink: Všude sice říkám, že nejdřív za dva roky, ale spíš si nechávám rezervu, když se nebude dařit, tak ať zas všichni neprudí :wink:
22. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
jo a martina-bebe má holčičku Amálku
jsem si to teď pročítala a úplně mě to dojímalo jak jsme na sebe mysleli a podporovali se a jak jste mysleli na mě, když jsme byla v nemocnici a pak jsme seradovali z těch //
22. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Aquilko taky chceme už příští rok začít pokud to nepřijde třeba normální cestou. Manžovo sestřenka má děti o 2 roky a říkala, že to je super, prý si hodně rozumějí...
22. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Taky jsem to letmo prolítla, to už ani není pravda... Ještě počkáme na milu a pak bysme měly založit nějakou mami diskuzi :wink:
Já taky myslím, že dva roky odstup mezi dětma je dobrej... :wink:
Rio a když budou ty prstíky Vojtíkovi stejně operovat, tak proč ho trápí s těma dlahama? :confused:
22. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Aquil a příští rok se můžem podporovat na novo :grinning:
22. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
teda holkýýýýý super :slight_smile: taky jsem to dneska v práci trochu prolítla,tak jsem taky valila kukadla :grinning: to byli časy co ? Pak třeba vymyslíme nějaké téma pokud se tedy k vám už přidám,jinak vás budu brzdit,kdyby ne... ale stále věřím,tak snad se zadaří :wink:

ted jsem dorazila od kamarádky z kavy tak jsme si trochu vykecali mozek a popili kávu a je mi fajn oni se o mimi budou snažit asi příští rok,ale ted měli povinnou pauzu kvůli endometrioze,tak jim pak budu držet palečky :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Milu rozhodně nás v ničem nebrzdíš.... !!! Třeba ty se budeš připravovat na porod a my na další stimulaci... takhle bych to asi tak nějak viděla :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
gami nooo třeba ano :slight_smile: to je ještě ,ale ve hvězdách :wink: každopádně budeme bojovaaaat :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
jasně, že budem bojovat :wink: stojí to za to.... :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Rio jak dopadly dlahy??? Co Vojtíšek????
23. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:
Gamik....třeba se povede přirozeně :wink:
23. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Piku já tomu moc nevěřím, ale fajn by to bylo... copak má člověk čas na nějakej sex :astonished: a když je čas tak jsem tak vyflusaná, že chybí chuť :grinning: :grinning: chudák táta :grinning:
23. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.