• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
soni ono mi nic jiného nezbyde, ale ségra co má 4 děti nechodila na cvičení ani kurzy a zvládla porodit všechny děti,tak to zvládnu taky - ale těšila jsem se na to, hlavně na ty kurzy s manželem - ale třeba ještě na konci nějaký stihneme, uvidíme, prý tak po 35 tt už se dovoluje všechno :slight_smile:
já jsem teda zjistila, že mám nakonec oblečení pro mimčo hrozně moc, nějak se to sešlo - ale zase je to v různých velikostech a navíc Vojtíšek bude i podle doktorů drobnější, tak to možná unosí. Ale želit to budu asi navíckrát :sweat_smile:
13. led 2009 v 09:54  • Odpověz
to urcite, zadne najednou... :sweat_smile:
ja teda nemam doma skoro nic, bodycko a kalhotky do porodnice, tri bodicka s dlouhymi rukavky, dva s kratkymi a tri bryndaky... :grinning: a dve puncochacky a 6 paru ponozek... tot vse... :grinning: nekpuju, jeste dostaneme od sousedky vyrezene, a nejake darecky, takze naco? :sweat_smile:
13. led 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás v rychlosti pozdravit, jak se máte, co je nového? Týdny vám přibývají a bříška rostou, hezky se o ně starejte. Já chodím do práce, jezdíme lyžovat, stále nestíhám.
13. led 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Leny lyže ssi hezky užívej prý jjsou ideální podmínky :slight_smile: Jak jsem se dozvěděla tak u nás začíná nakupovat celá rodina a já si samozřejmě taky spoustu věcí neodpustím, takže toho nejspíš budeme mít doaleůja. Rio taky půjdu žehlit, ale opravdu jen po troškách, mám asi tak 1,5m vysokou hromadu, takže to bude sranda.
13. led 2009 v 10:45  • Odpověz
teda holky, ja jsem zvedava co s tim budete delat... uvidite jak rychle vam z toho prckove vyrostou a pak zjistite ze nektere vecicky na sobe ani nemeli... :grinning: proto se taky drzim pri zdi... nakupovat budu az ty vetsi veci, az vyrostem a darky dojdou... :grinning:
13. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Soni,já už věcičky taky nebudu kupovat,pár jich máme a to stačí....Ä uvidíme,jak poroste klučík :slight_smile:
13. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
soni děkuju moc za držení pěstí :dizzy_face: uvidíme zítra :wink:
13. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
Katuško moc držím taky palečky tfuj tfuj tfuj na zítřek :wink: :dizzy_face: uvidíš dobře to dopadne s 8 vajíčkama si nedělej starůstku to je dobrý počet a určo to budou bojovníčci uvidíš :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Katu neboj určitě to dopadne jak si přeješ :wink: Soni já kupovala věcičky ve slevě po Novém roce těch už se mi zdá docela dost, tak teď už jen takové "drobnosti" jako kočárek, přebalovák atd.
13. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
milenko a luci moc děkuju,jsem napjatá :grinning: pořád nevím zda si něco připlatit nebo to nechat jen tak...
13. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Katu po OPU za Tebou nejspíš přijde embryoložka a řekne co by bylo vhodné podle spermia a vajuch :wink: Teda alespoň v Podolí tomu tak bylo.
13. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
luci díky,já právě vůbec nevím jak to bude :sweat_smile: :confused: ani na stránkách caru to nepíšou syčáci :grinning:
13. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Katy,já ti taky držím palečky....no raději penízky sebou,oni ti pak řeknou,co a jak neboj :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
luci tak ja to vzala obracene, kocarek uz mam, prebalovak zamluveny, dovezou mi ho v breznu, to uz bude jejich holcicka do nej velka..., postylka objednana, plinky a vlastne vecicky nejnutnejsi na cestu z porodnice a na zacatek... pak se to sesype a bude... :sweat_smile:
katus neboj, po OPU za tebou prijde nekdo rekne ti kolik jich je skutecne, jake kvality, podle toho vysledku a podle vysledku spermia ti reknou co a jak by bylo dobre... :wink:
13. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky z poradny :slight_smile: Mimi i já jsme v pořádku, roste krásně, skoro přesně na den, má teď asi 1,6kg. Už konečně vím, jak leží,tak jak bude zlobit, dostane na zadek :grinning: Už je hlavičkou dolů, dr. říkal, že už by tak mělo zůstat. Tak jsem moooc ráda. Pak jsem se stavila v práci na pokec, no zase jsem tam ztvrdla 3 hodiny...Ale hezky jsem si popovídala, je to fajn jen tam přijít a nemít žádné pracovní starosti. K dr. jdu zase za tři týdny, to už budu nastupovat na mateřskou 6 týdnů před porodem!!!! :confused: :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak to je dobře :dizzy_face: už se i těším i když to čekání pak bude hrozné :rolling_eyes: vám to tady skoro všem vyšlo :dizzy_face:
13. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
Katy i to čekání se zvládne.....uvidíš :slight_smile: hlavně pak myslet pozitivně :slight_smile:
13. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
no soni už nejsem tak vyplašená :sweat_smile: a těším se :wink:
13. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Aquil to to letí :slight_smile: A 1,6 kg to už je pěknej macek :grinning:
13. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla...
Já budu prát a žehlit až mi přijde ještě všechno co jsme naobjednala, ať to mám při jednom. Taky toho nemám nijak extra moc, ale přece jen, když člověk vypere pár hadříků, všechno do postýlky, plíny atd. tak se to nahledá...
katusko přesně jak píšou holky, v CAR ti doporučí co a jak. Já jsem měla vajec jak nosnice a nakonec nám kvůli blbé genetice zůstali dva bojovníčci. No a ten jeden už má 1,6kg :slight_smile:
13. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
Teda Aquilko,6 týdnů pře porodem,,,,jak jsi to napsala,tak to je za chvíli vid :confused: :confused:
13. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
To teda jo piku, už je to fakt za pár... :slight_smile: :grinning:
13. led 2009 v 15:10  • Odpověz
aquilo já nastupuji na MD 16.2 mohla jsem od 2.2 ale doktor říkal že je výhodnější nastoupit k poslednímu termínu tak dám na něho
vyžehlila jsem bodýčka a zjistila jsem, že mám 21 bodýček s dlouhým rukávem a 12 s krátkým. Ale 3 velikosti od 56 do 68...
13. led 2009 v 15:24  • Odpověz
Rio,tak to je dobrý....různý velikosti,to je super.........
Já ani nevím,kdy nastupuju na mateřskou,mě to přijde ještě daleko :grinning:
13. led 2009 v 15:32  • Odpověz
Já taky nastupuju až ten poslední možný termín. Je to výhodné kvůli penězům :wink:
To máš teda rio železnou zásobu :slight_smile:
13. led 2009 v 15:41  • Odpověz
Aquilko,jako myslíš že nemocenská je větší než mateřská???
Já se v těchto věcech teda vůbec neorientuju...................... :unamused:
13. led 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Holky tak s těmahle věcma jsem se ještě vůbec nezabývala, vůbec netuším která bije :sweat_smile:
13. led 2009 v 16:08  • Odpověz
Luci,taky tak taky tak :grinning:
13. led 2009 v 16:12  • Odpověz
piku ty na tom budes cca jako ja... a ja nastupuju 21.2. :wink: ja hlavne kvuli konci podpurci doby na nemocenske davky, ale ono to vychazi... :wink:
piku pocitat se ti bude podle platu, podle toho kolik si brala, ne z nemocenske... :wink:
13. led 2009 v 17:47  • Odpověz
ja jsem spatky z cvica, bylo to fajn po dvou tydnech, i zjisteni ze jsem chybela... :grinning: ted jdu skusit neco snist... :sweat_smile:
13. led 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.