• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Verunka mi ějak přestává spát takže je to fakt mazec :fearful:
23. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Já teda taky nevěřím, že by se nám to povedlo jen tak... S tou frekvencí jsme na tom podobně, Káťa sice v noci spí, ale řádí přes den, tak večer taky většinou padnu, to ještě chodím cvičit, plavat, manžel na volejbal, tak jsme vlastně vyfluslí téměř nepřetržitě :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Aquil Verča v noci taky spí, ale začala dlouho usínat a už v 7 vstává a přes den si dá pořád jen asi tak 3 20ti minutovky takže já nezvládám absolutně nic ... ani nevím jestli letost budu péct, protože na to člověk potřebuje víc času a klid...
23. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
jo a co holič? bylas ?
23. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
No holky já bch stejně asi šla raději do KETU.....přece jen ta vajíčka moje budou o 2-3 roky mladší,vím,že matyášek je zdravý a je to vlastně stejná várka :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
my musíme celý znovu, nemáme žádný mrazáčky
23. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Aha...no jo vlastně...
to my máme školku.........
23. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
proto chci ci nejdřív pak už budu moc stará :grinning:
23. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
jooo holky dneska nám zaměřujou domeček :dizzy_face: první vlaštovka ohledně baráčku :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Gamik...kolik ti vlastně je???
mám to taky tak....pak budu stará :unamused:
A super s domečkem :wink:
23. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
příští rok už 35 :angry: to je hrozný.... Myslím, že jsme nějak stejně staré ne???
23. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám že už tu řešíte další prcky :slight_smile: no my bysme chtěli až tak za 2-3roky, ale uvidíme třeba i dřív. . . my máme ještě 3mrazáčky
23. říj 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
My máme taky mrazák prázdnej :frowning2: A věkově jsme na tom s gami úplně stejně...No a nevíc u nás jde o to, aby bylo vůbec nějaký embryjko zdravý, takže se může stát, že nebudeme mít ve finále nic. Proto bych raděj začla co nejdřív, abysme měli čaovou rezervu :wink:
U holiče jsem byla, barva a melír klasicka, jen jsem si to nechala víc prostříhat :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak právě dorazil fusak-hurááá. Je moc hezkej, už je v pračce :slight_smile: Musím dneska namyslet změnu obýváku, bude to trochu víc dětská herna než obývák, ale to neva. Dokoupila jsem včera ještě další puzzle na zem, protože jak máme ty plovoučky, tak je to fakt ledárna na tom ležet. A K. se chce plazit zrovna všude, kde je holá zem...
23. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
čau holky tak my druhé mimi budeme řešit taky příští rok, asi jak bude Vojtíkovi rok a máme 3 mrazáčky, když to nevyjde tak celé znovu, ale když si vzpomenu na OHSS a nemocnice, brrr :confounded:
no ortézky se opět upravují, dají nám je vúterý a uvidíme, museli hodně dumat jak to vymyslet
holky se bojím abysme nemuseli zase cvičit vojtovku,Vojtík se totiž furt plazí na jednu ruku, levou se odráží a natahuje se jen pravou...ach jo, mě se to nechce moc řešit, pořád si říkám že se to třeba lezením pak spraví...ale co když něco zanedbám?
23. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Gamik....mě bude 35 ve středu :unamused: :unamused: :unamused:
Byla jsem na výletě s prckem,s holkama n kafínku a pak v DM na nákupech :grinning:
23. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
jéé holky tak to vypadá, že druhý kolo budeme zase tak nějak prodělávat spolu... bylo by to hezký :slight_smile:
Piku tak to seš jen o pár měsíců :wink: DM já miluju jen si na něj musím počkat zase do Plzně tady není...
23. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
No u nás tak není,byla jsm na výletě :slight_smile:
Mám plno kuponků,přišla mi už další slevová knížka od 7mi měsíců..... :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Rio já bych to neřešila, každé dítě si to dělá po svém a někteří ani nelezou. Neboj Vojtíšek si s tím poradí :wink:
23. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
holky taky vám musím napsat jak jsem dneska oblíkala Verču. je to s ní opravdu hrozný už jí nemůžu ani přebalit pořád mi zdrhá a dneska jsem asi po 20min, splavená, vyčerpaná a už i naštvaná jí normálně zasedla, abych jí vůbec obula bačkory :confused: manža u PC se tlemil místo, aby mi jí na chvilku zabavil tak jsem si jí normálně v kleče chytla mezi nohy, aby se nemohla hýbat :grinning:
23. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Gamik....hlavně že se zadařilo :grinning: :grinning:
http://www.mp-design.cz/katalog-136-0--tistene_sam-.html
a toto s matýskovou fotkou jsem si objednala :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
jééé Piku to je super!!!!
23. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
No a to už tam jendu mám :grinning: ale bez fotky :grinning:
23. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem volala na výsledky tripl testu a je to v pořádku, tak mám takovou radost.

Milu, kdy budeš testit? Držím palečky.

Holky, my jsme taky chtěli děti tak 2-3 roky od sebe, ale bohužel se nám to nepovedlo a budou od sebe 7 let, ale to nevadí, zase si člověk užije každého od malinka. Já myslím, že ten náš školák bude dobrá chůva, teď jsme byli tento týden na návštěvě u kamarádek a mají 9 měsíčního a 3 týdenního klučinu a úplně jsem zůstala koukat jak se jim věnoval, tak mu to snad vydrží. :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Leny tak to je moc dobře, že jsou testíky v pořádku :wink: A chůva se bude hodit :wink: :grinning: Uvidíš, že to bude super a bráška nedá na sourozence dopustit :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Leny.....super :grinning: :grinning:
Já chtěla taky větší rozdíl....bohužel...budu ráda,když budu mít ještě jednoho prcka
:slight_smile:
23. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
No jo holky, tak příští rok to zas rozjedem spolu :wink: Člověk něco plánuje a pak je to trochu jinak, že jo leny? Ale všechno má svoje, zas máš šikulu, kterej se o sebe postará, nají, obleče...Jo a moc se raduju s tebou z dobrých výsledků :slight_smile:
rio, nevím jestli jsem se tě už neptala, ale proč Vojtíkovi budou dávat ty ortézky, když jsi psala, že stejně půjde na operaci? A s tím plazením uvidíš, třeba je to je přechodné. Kdyby se to nějak zhoršovalo a bylo to fakt extrémní, tak bych se šla poradit třeba na tu rehabku jak jste chodili, jinak bych to nechala, ono se to samo upraví... :wink:
23. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
já jsem zvědavá jestli se to někomu povede tak hezky jak Leny :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojík....
no jako Leny to mít nemůžu :grinning: to už bych pak asi byla místo mamky babička :grinning: :grinning:
tak teda jsem zvědavá,kdo bude mít další mimi jako 1. :grinning:
24. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Gami asi myslela tak hezky přirozeně jako leny, ne? :wink: :slight_smile: Já vlastně ani nevím co jste měli leny za problém, že jste šli do IVF?
No holky, vidím to zas na nějakou společnou akci, my s gami budem stimulovat, ostatní ketík...Je to fakt možný, že už řešíme druhý mimino? :grinning: Káťa teď řádí s taťkou v posteli-prý si ještě pospí cha cha :grinning: :grinning: Já v klidu snídám a sedím u noťase :wink:
24. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.