• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquilko.......já řeším kdy to druhé už dlouho...jsem blázen :grinning:
24. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
holky náhodou by to bylo fajn kdybysme to prožívali spolu, zase bysme se povzbuzovaly a znaly se....
24. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
To já taky piku. Jsem si říkala než jsem otěhotněla, že mít jedno dítě už je výhra a že u druhého už to tolik snad řešit nebudu, ale vím, že budu. Prostě ta touha zažít to ještě aspoň jednou je fakt veliká. Sice asi budu trošku klidnější, že už máme Kačenku, ale přece jenom...
24. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
No přesně...ještě jednou to chci zažít....
to jsem říkala hned v poodnici a sestřičky říkaly,že teda den po porodu to tam ještě neslyšely :grinning:
A nastejno tak nějak to tady prožít zase,to by bylo super :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
pikus tak to já jsem si tak měsíc po porodu říkala že už nikdy, ale už mě to přešlo a taky bych to chtěla zažít ještě jednou, když si vzpomenu na chvíli kdy Vojta vylezl a viděla jsem ho, to bylo tak úžasné a jednečné, fakt doufám, že to všichni tady zažijeme znovu
aquil popravdě taky nevím proč má mít ortézkykdyž to budou stejně operovat, to nám řekl ten ortopéd, ale měla jsem se zeptat té primářky na plastice jestli to má smysl -asi ji zkusím ještě sehnat, ale je to dost problém je pořád na sálě něbo někde
čekám tchýni, m. jel pro zimní pneumatiky a přiveze ji
24. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
jo a v labu mám fotky z toho srazu jak tu byly holky, tak jestli chcete koukněte
aquil co nějaký srazík? vím o dobré kavárně pro děti, mimča si tam můžou hrát na koberci
24. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Rio....krásně jste si to užily s babama a dětičkama :slight_smile:
My taky jezdíme do prima kavárny,kde je herna a děcka si tam můžou hrát...
:grinning:
24. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky holky...
já mám dnes fofr, jsme samá návštěva manža měl narozky tak jen nakukuju...
Aquil opravdu jsem myslela normální cestou jako Leny ne ten věkový rozdíl :grinning:
24. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky,
Aguil, nám zjistili špatný spermiogram, proto jsme šli do IVF a podívej zázraky se dějí. Taky bych vám to holky moc přála, abyste nemuseli znova stimulovat.

Co Milu, už testovala?
24. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Milu má testit až 29.10. :wink:
24. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Aha, já myslela, že už teď o víkendu, tak to si ještě musíme počkat.
24. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
leny nene to je ještě brzy když jsme si pro prcky jeli 15.10. sice byli na PK ,ale ještě je čas :wink:
24. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Milenko...to navy,my ty palce ještě podržíme :wink:
24. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
piku to jste mooooc hodné a koukám,že jste rozjeli debatu dítě 2 na plné obrátky to je super :slight_smile:
24. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
ježiš...co jsem to napsala...navy?????
asi to mělo být neva :grinning: :grinning:
Jooo druhé dítko....moc bych chtěla,všechno ukáže ale až čas....
24. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Milu testík už se blíží tak fuj fuj fuj :wink:
Leny to už jsem slyšela od několika lidí, že i přes špatný spermio to vyšlo. Jedny naše známý jeli na IVF taky kvůli spermiogramu a ona byla 14 dní těhotná, přišli na to tam. Takže cestu zpátky se prý tatka sežral jak dobytek :grinning: a mají nádherný klučíka :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
No moje kamarádka už taky byla před IVF...špatný SPG,ona anovuláky a bum...těhotná :grinning:
24. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
jooo holky zázraky se někdy dějí :grinning:
24. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Milenko...jojo jen nám se vyhnuly vid.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
noo a pěěěěěkně velkým obloukem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
jak vyhnuly???? My ty zázraky Piku máme už doma a na Milu ten mrňavej zázrak určitě taky čeká :grinning:
24. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
No holky, popravdě, moc tomu u nás nevěřím, máme těch problémů víc a i se bojím, že kdyby se zadařilo, tak by mimi nemuselo být OK :frowning2: Takže vlastně ani nevím, jestli si přát aby se povedlo přirozeně...
rio, tak to tam zavolej a zeptej se, třeba bys nemusela Vojtíka trápit zbytečně. Se srazem je to dobrej nápad, kde to je ta kavárna? Podle fotek jste si to tam užily :slight_smile:
Tak náš zázrak konečně usnul :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Já myslela ten zázrak přirozeného početí,....
jasanže jinak ty zázraky máme doma už :slight_smile:
No Matýsek spinká od 8,chtěla jsem ho udržet dýl vzhůru kvuli tomu přetáční asu,ale naklaplo to
24. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
aquil ty fotky jsou ale od nás, z Vojtíškova pokojíčku :grinning: ta kavárna je na Husové
24. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Piku já vím cos myslela :wink:
a s tím časem, my zítra určitě vstáváme v 6 hod :unamused:
24. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Aha, jsem to blbě napsla rio, ale bylo by to dobrý, kdyby to takhle vypadalo v kavárně :grinning: :grinning: :grinning:
No tak to taky nepočítám, že by Kaťuli nějak tankovala změna času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dodívala jsem se na Bobule a teda ještěže jsem na to nešla do kina, to by mě štvaly vyhozený prachy...
24. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Aquilko,tobě se to nelíbilo????mě joooo
A my normálně vstáváme v 6....tak uvidíme
24. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
no já se na bobule taky těšila a byla to hrůza... blbost ...
24. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak já jsem asi divná :astonished: :grinning:
24. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
dobré ráno....
tak u nás jak jsem předpokládala, vzhůru od 6 hod.... Ted vytuhla na gauči ....
Já jsem se nevyspala vůbec, jak jsme včera slavili tak jsem udělala česnekový jednohubky a chlebíčky a v nějak mi to nesedlo v noci jsem zvracela... to byl určo ten pitomej česnek :confused:
25. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.