• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
pikusko, nejses divná, jen prostě máme jinej vkus... :wink:
gami, já jsem si takhle dala nedávno pařížák a teda taky mi nebylo v noci nejlíp... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to bylo jen z toho a nebude to nic horšího... Káťa taky spala klasiku, ale dobrý. Já ještě musím jít přehodit všude hodiny nebo se stane malér :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojík....tak my taky vstali po 6 nového času,tak to šlo :wink:
V 9 půjde spát,jak je zvyklý :slight_smile:
25. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Přeji krásnou neděličku,
Piku nejsi divná, mě se taky film Bobule líbil, každá jsme jiná a máme jiný vkus. :slight_smile:
Holky včera mě honila mlsná a nevěděla jsem co upéct k odpolednímu čajíčku, tak jsem hledala na internetu a našla jsem africké řezy, tak vám posílám pro inspiraci odkaz:
http://www.toprecepty.cz/recept/1130-afrika-rezy/
25. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Leny.....teda kdyby jsi to sem dala o chvilinku dřív :slight_smile:
akorát dělám nescafe řezy....ale zkusila bych asi to tvoje :grinning:
A tak aspon někomu se to líbilo :wink:
25. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
tééda leny, to vypadá hrozně dobře. Hned jsem si to uložila do oblíbených. Já peču ráda, ale pak to furt žeru, tak se snažím moc nepéct :grinning: :grinning:
Já dělám k obědu lasaně, Káti jsem uvařila kotel zeleniny a králíka, tak to za chvilku namixuju a napytlíkuju do mrazáku. Už tam má kuře se zeleninkou, tak zas máme na měsíc vystaráno :wink:
25. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
tak tchýně si odvezla malou tak můžu v klidu uvařit...
Aquilko mě už je naštěstí dobře už jak jsem se vyzvracela tak jsem usnula a pohoda, mě nedělá dobře vyloženě ten česnek...
Samo, že to je o vkusu Piku nejsi divná, spoustu filmů co se třeba líbí mě by jsi ty označila jako blbosti... Včera mi sestřenka donesla vypálené Líbáš jako bůh tak se na to docela těším...
A péct já rozhodně nebudu tchýně včera donesla manžovi jahodový dort za studena a mě aby to nebylo líto tak upekla výbornou buchtu s ořechama takže máme vystaráno :grinning:
25. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Jééé Líbáš jako bůh jsem viděla asi prvních 15 minut tady na netu,dál mě to nepustilo :unamused:
musím si to sehnat
25. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
já jsem na to celkem zvědavá mohla by to být prča :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
No začátek byl dobrej......... :grinning:
25. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
já zatím viděla jen ty upoutávky... i když v těch kolikrát je to nejlepší z těch filmů a pak už tam není nic zajímavého... jako včera ty Bobule, jedinej dobrej moment, tedy pro mě :wink: jak jim bouchnul ten burčák :grinning: taky to bylo v upoutávkách :grinning:
25. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
No to bylo dobrý.....
tak dej vědět jak se ti film líbil.....
Já si ted kupuju Zoufalé manželky na DVD--to se mi líbí :grinning:
25. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Film Líbáš jako bůh jsem si stáhla minulý týden z netu na stránkách www.ulozto.cz, je to hezký.
25. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Leny ale já nevím,jak na to :unamused:
25. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Nakonec nám teta donesla trubičky, tak sedíme u kafe a mlsáme :slight_smile: Gami, ty nejíš jahodovej dort? Babi a děda šli s Káťou na prochajdu, tak nevím jestli něco dělat nebo na to kašlat a odpočnout si... :confounded: Líbáš jako bůh bych taky chtěla vidět, ale teda vůbec nechápu ten odkaz, co nechala Leny, na to prostě nemám :confused: :grinning:
25. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky je to jednoduchý, na té hlavní stránce jak se vám otevře tak je okénko s vyhledáváním a tam si zadáte název bez čárek a háčků a ono vám vyjede seznam kdo kdy tam ten film stáhnul, jeden si vyberete a dáte stáhnout v tom druhém okénku FREE, opíšete písmenka do okénka a jen si zvolíte cestu kam stáhnout k vám do počítače a jedete to, ale záleží jak rychlé máte připojení, někomu to trvá to stáhnutí filmu dlouho, mě to stahovalo asi 3 hodinky. Pak to hodím na flashku a do televize a čučíme.
25. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak my dnes máme roční výročí svatby a jdeme na večeři. Máme hlídání, jsem zvědavá jak to Vojta zvládne, ještě jsme ho hlídat nenechali a kámoška je sice super a moc to s dětmi umí, ale bude muset zvládnout krmení a uspávání.Ale jdeme jen na dvě hodiny tak to zvládnou. A zítra jdeme na tu rehabku, všimli jsme si, že Vojta nejenom nenatahuje levou ruku při plazení, ale levou nohu zase táhne za sebou a nekrčí jí.Tak radši tam zajdeme
25. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Aquil já ty dorty za studena moc nemusím, ale kdyby to byl klasickej piškot a na tom jahůdky to bych si říct dala :sweat_smile:
Rio tak jsem zvědavá co vám řeknou, ale já myslím, že to bude v pohodě :wink: Ale aspon budeš v klidu, když si tam zajdeš...
25. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
leny, díky za tip, musím to vyzkoušet :slight_smile:
Rio, já myslím, že pro tvůj klid tam určitě zajděte, kdyby bylo potřeba cvičit,tak to zas bude na chvilku, ale věřím, že to nebude potřeba. Užijte si véču, kámoška to určitě zvládne :wink:
Holky, jak jsme tady rozjely tu debatu druhé mimčo, tak nevíte jaká je statistika u druhého těhu po IVF? Je to stejné jako první nebo lepší úspěšnost???
25. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Rio....krásné výročí :slight_smile:
Leny tak jsem to zkusila a asi se mi to seklo.....už 3 hodiny je to pořád stejný :unamused:
25. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Aquil statistiku vůbec netuším..
Holky já mám hroznej problém s přebalováním a oblékáním... Verča se vůbec nedá udržet, zabavit ani to zasednutí už nefunguje ona se napne, otočí a já s ní prostě nehnu to bych jí musela ublížit, abych jí otočila zpátky a když se to povede tak je to prd platný, protože je napnutá jak struna a řve jak tur :confused: Normálně u toho skoro brečim, protože se to fakt nedá :frowning2: Já snad takový mimčo jště nikdy neviděla ..
25. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Leny...zkusila jsem to znova a už to jede :grinning:
Gamik...no to je šídlo ta tvoje holčinka....ani hračka v ruce nepomáhá???
25. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ty jo gami, tak to teda nevím co s divoškou Verunkou. U nás zabírá vykládat co dělám a podrž-dej. Dávám Káti plínku aby mi ji držela, pak ubrousky, pak si drží tepláčky na převlečení atd. To jí vždycky chvilku vezme než zjistí co to je a dá pokoj :grinning:
25. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
nepomáhá vůbec nic... babička jí zabavovala, manža a ten jí prostě nakonec musel chytit za ruce abych jí aspon oblíkla... a když má hovínko tak to je celkem mazec, včera jsem ho měla normálně po teplákách....
25. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Gamik,mates taky někdy řádí,ale takhke neeeeeee
a něco zavěsit nad přebalovák???ale to asi taky nezabere co.. :unamused:
25. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Piku já přebaluju na gauči a kolem sebe má hafo hraček, ale jí v tu chvíli prostě nazajímají... No je to boj....
25. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Aha...no snad se to nějak porovná...
holt je to šídlo...
25. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
taky nemůžeme mít všechno... jinak je hrozně hodnoučká až na tohle :wink:
25. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
no musí mamku pozlobit někdy...
ale je to blbý vid u přebalování..já vím
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Piku to ti povím, když pak lítaj hovnousi všude :grinning:
25. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
tady mrkněte na naše koupání a to musím říct, že to byla ještě celkem klidná :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=JRowWMZv7MY
25. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.