• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Parádní....no fakt je to ale šídlo
25. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
se hrozím co bude předvádět za měsíc :astonished: nudit se s ní rozhodně nebudem :grinning:
25. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
gami, Verunka je fakt akční :wink: Video super, dokonce je tam slyšet i Koláře :grinning: :grinning: :grinning:
Káťa včera už od půl sedmé pořvávala, že se jí chce spát a ráno v šest už byla vyspaná...Doufám, že si tu změnu času brzo posune do normálu :angry:
Kačenka zas skoro nechce sedět, hned jde do stoje. No holky, až začnou chodit, to se z toho teprve poděláme :grinning: Už teď když nasadí turbo trysky a valí po kolínkách, tak je hned na druhé straně pokoje...
Po obědě jdem cvičit, já pak večer na aqua. Ale co to tam je venku zas za počasí???
26. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Aquil já příště řeknu at tam hodí spíš nějakej tón at z toho taky něco máte :grinning: :grinning:
Verča usnula včera večer celkem brzy a dneska ve 4 byla vzhůru. Chudák tatka v 5 vstával do práce... Nechtěla spát tak jsem jí vrazila mlíko a pak zabrala. Ale v 6.20 už jsem zse měla budíčka. Zkusila jsem nerozvěcovat tak tam půl hodky po mě lezla, ale pak ještě usnula a spala skoro do 8hod... tak takhle by to celkem i šlo, i když já už pak nespala, lítal tam komár a já ho nemohla dostat, hajzla :angry: Ale ležela jsems ní a jsem celkem odpočatá....
26. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky,

gami teda Verunka je fakt čertik, ale zase se s ní nenudíte :wink:
piku co jsou Nescafé řezy??? to neznám. . . ale já dělala falešný Tiramisu a je naprosto úžasný!!!!!!!

jo a jinak máme 1.zoubek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Angel, gratuluji k prvnímu zoubku, máš na nové šaty. :dizzy_face:

Piku, taky mě zajímají ty Nescafé řezy.
26. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Angel super!!! Taky gratuluju k prvnímu zoubku :grinning: my jsme pořád kolozubky :grinning:
26. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Taky jsme gami měli komára-teda komářici, ty prý sajou krev a taky jsem ji honila ludru snad týden. Teď už dala pokoj, tak se asi přežrala a pukla :grinning: :grinning:
angel gratuluju tobě i Tomíkovi k zoubku, my furt nic. Ale jak jsem byla u holičky, tak říkala, že první dítě zub v 11m. a druhé až ve 13!!! Takže můžem být v klidu :wink:
26. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo a co naše Milenka??? Kdypak se chystá testit? Milu, napiš!!! :wink:
26. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
taky jsem včera myslela na Milu... ozvi se nám...
My tu máme hrozně komárů, před barákem je hasičská nádrž takže kolikrát vybiju za den i 10 komárů a to máme síta v oknech :angry:
26. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: já měla docela honičku přes víkend... v pátek večer jsem odjela za neteřeme a vratila se v sobotu odpoledne ,pak jsem byla nějaká děsně unavená,hlava pobolívala ,tak jsem to nehrotila a dáchla si ... a v neděli jsem tady měla tchánovce na obídku s babičkou,a pak jsem odpolko se čla natáhnout,protože mám tadyten týden noční.... ted už nespím,protože vezu tchýni na Mělník na kontrolu s prsama (jako každý půl rok)
a pak to půjdu ještě dospat,jinak bych to nevydržela...

aquil testit budeme ze středy na čtvrtek v práci,ale až k ránu,že by to byl jako ofiko testík..... :wink:
26. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
gami teda Verča je opravdu šídlo ,ale je dobře,že je tak živá,kdyby seděla v koutku,tak by jsi z toho byla nervozní,takže je krýsné zdravé miminko :grinning:
26. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
čau holky tak je to dobrý, cvičit nemusíme prý takhle se plazí hodně dětí, že je to jejich styl - prý se tak plazili i jeho děti - primáře. dal nám kontrolu za 6 týdnů a pochválil nás, že jsme pro jistotu přišly, ale to jsem si fakt oddychla
angel gratulace k zoubku, tak jste po nás druzí - a Vojta už je má dost velké :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
angel taky gratuluju k zoubku :wink: krásné zprávičky :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojík...ted jsem po obědě položila matese do postýlky a snad během vteřiny usnul...
Zoubek???????gratuluju
a Milenko...stále mačkám :wink:
A řezy....jednoduché a dobré :slight_smile:
MOUČNÍK NESCAFÉ - (rychlé, jednoduché ......a výbornééé !!!)

30 dkg polohrubé mouky
15 dkg moučkového cukru
10 dkg rozpuštěného másla (vlažného)
3 lžíce oleje
2 vejce
1lžíce nescafé
3 lžíce kakaa
1/4 l mléka
1 lžíce rumu
1 prášek do pečiva

Do mísy dáme mouku s práškem do pečiva, kakao, nescafé, cukr, vejce, mléko, olej, tuk, rum.
Pořádně smícháme a dáme na vymazaný střední plech.Pečeme na 180 stupňů asi 15 minut!!
Po vychladnutí polejem polevou

POLEVA:
Čokoládu na vaření (klidně i mléčnou) rozpustíme v mikrovlnné troubě a do ní vmícháme jednu celou zakysanou smetanu.Celé to rozetřeme na dezert.

Jsou vynikající!
26. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jooo a já dávám 2 zakyasané smetany a 2 čokošky,je to pak mnohem lepší :wink:
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Milu tak seš dobrá, že to vydržíš až tak :slight_smile:
Rio vidíš, že to je OK, to je dobře :wink:
26. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Teda mili, to tě obdivuju, že vydržíš tak dlouho, ale vlastně ono už je to za chvilku... :wink:
rio, tak vidíš, super, že nemusíte cvičit. Co včerejší véča a co Vojtík a kamarádka, jak to zvládli?
Pikusko, to je zase dobrota, opět ukládám a někdy musím upéct...
My jsme byly ve cvíču, udržet Káťu aby nelezla je prostě nad lidské síly, takže takový ty o trochu mladší mimina jen leží a zírají a já jsem z toho na nervy, že některému něco udělá. No dojeli jsme a už jsem vyslíkala ve spaní, doteď pořád spinká, za chvilku se asi vzbudí na sváču :slight_smile: Byla chudák úplně vyřízená a já taky... :grinning:
26. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
aquilko čoveče živě si dovedu představit jak Káťa řádí :grinning:
26. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
piku tak to určitě skusím. . . já sem dnes dělala buchtu hrc hrc taky mooc dobrá. . .Tomísek byldneska venku s babičkou a já mám za sebou úklid bytu, kromě oken sem vydrhla všechno a jsem uplně vyřízená asi půjdu do postele hned s Tomikem :sweat_smile:
26. říj 2009 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
Já ted s Matýskem spinkala a on ještě spí :astonished:
Co je buchta hrc hrc????? :grinning:
26. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
to je rychlá a výborná buchta. . . kdyžtak se dám zítra recept :slight_smile: ale fakt luxusní, rychlý a i levný je to falešný tiramisu. . . doporučuju já naposledy snědla skoro celý plech sama :sweat_smile:
26. říj 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Jojo dej sem prosím návod----rychlé a jednoduché mám ráda
udělala bych to na středeční minioslavičku :wink:
26. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
aj já chci recept :wink:
26. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Piku, díky za recept, hned jak budu něco péct tak to vyzkouším.
26. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Milu, taky tě obdivuju, já jsem to nikdy nevydržela a testovala už osmý den.
26. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
holky já začínám být taky pěkně nervozní jestli JO nebo NE ,ale právě jsme se dohodli s kollegyní,že to necháme na čtvrtek,ale ještě jí zkusím ukecat,ona právě abych nebyla nervozní jako loni... ale zjišťuju,že jsem i tak nervozní.... bojím bojím... ale stále věřím... :confused:
26. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
no to snad ani nejde, abys nebyla nervozní Milu :wink:
26. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
gami no to joo,to bych nebyla normální....
26. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ale ty 2 dny už to vydržíš ne? :grinning:
26. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.