• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
gami do čtvrtka do rána to snad zvládnu :grinning:
26. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
piku přeju Ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám,hodně štěstí,zdraví a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: prostě všechno NEEEEEJ :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 02:20  • Odpověz
Piku krásné narozeniny!!! :wink:
27. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
a nemáš je až zítra????
27. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,
já myslím že Piku má narozky až zítra ne???
Tak tady jsou ty recepty:

HRC HRC:
těsto:
1 hrnek cukru
1,5 hrnku pol.mouky
2 vejce
0,5 hrnku mléka
0,5 hrnku oleje
prášek do pečiva

na upečený piškot rozetřeme krém:

pudink Creme Ole (bez vaření)
1 ztužovač šlehačky
1 šlehačka
kompot - nejlépe jeden druh

dáme do uzavíratelné nádoby (kompot i se šťávou), zavřeme a protřepeme do zhoustnutí
27. říj 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Falešný tiramisu:

naskládáme piškoty, pocákáme hodně silnou kávou , dáme kém, znovu pocákané piškoty a zase krém a posypeme kakaem

krém:

1:1 ušlehaná šlehačka a pomazánkové máslo + cukr dle chuti

jde dělat na plech, do dortový formy nebo jen po jednotlivých porcích do misek.. . . je fakt výborný :grinning:
27. říj 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky....
jsme doma z plavča a malej spinká....
narozky mám dneska :slight_smile: díky za přání......
ale oslavička doma bude až zítra tak dárky taky :slight_smile:
Angel.....a ztovna jsem pátrala po tiramusu :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
pikulinko naše, všechno nejlepší k narozeninám, ať se ti splní všechno co si přeješ :slight_smile: A krásnou oslavu letos poprvé s Matyáškem :slight_smile:
Ty recepty zas vypadají mňam, já fakt musím něco upéct nebo mi upadne huba jak se mi sbíhají sliny :grinning: :grinning:
Já dneska od rána hledám tipy na vánoční dárky, už celkem vím co komu, jen klasicky švagři a sourozenci havárka...
27. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
my letos moc vánoce řešit nabudeme, my i švára stavějí takže toho máme všichni dost, ale ted jsem objevila na fotostaru kalendáře kde si můžeš dát svoje fotky, tak jsem babičkám vytvořila kalendáře s Verčou...
27. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
27. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
a ten druhej taky ne.... :astonished: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
http://www.fotostar.cz/
tak tenhle doufám jo
27. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Gamik,juknu na to :wink:
27. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,

Piku, všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka a štěstíčka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Piku hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a spoustu splněných přání a snů :wink: ikdyž ten největší už se ti asi splnil :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
Leny dík ........ :grinning:
Gamik....mám to v oblíbených a juknu na to později..
Loni jsem kalendář dělat nechala a Pepovi se mooooc líbil :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
já právě nechci kupovaz žádné dary a tohle si myslím, že potěší.. koukala jsem, že tam toho je spousty, hrnečky, trička a tak :wink:
27. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Pikus všechno nejlepší k narozeninám
gami odkaz super, taky asi necháme udělat kalendář tchýni a mojí mamce :dizzy_face:
27. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Však hrnečky už mám dávno :slight_smile:
já dost objednávala tady
www.mcprint.cz
Pepa má tričko s Matesem,babička a mamka hrníčky a segra v práci tužkovník :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
tak to je skoro to samé akorát, že tady toho je asi víc než v tom fotostaru... jdu si to project :wink:
27. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Jojo jsou tam dobré věcičky jako dárky :grinning:
27. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Dobré ráno... tak my měli dneska bezva noc... Verča se v půl 3 rozhodla, že je vyspalá, tak řádila, usnula asi v půl 4, a když jsem konečně mohla spát tak zas tatka začal chrápat... bych vzteky bejvala brečela :unamused: Ale nakonec jsem naštěstí usnula..... Nám kopou základy takže už se konečně něco děje :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Gamik...základy,pak hrubá stavba,to jde rychle vid....
a pak ty dodělávky.....ale zase si to uděláš krásný :slight_smile:
Já pozvala naše na oběd,tak Pepa vaří :grinning:
28. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás taky noc na figu. Káťa furt pofňukávala, mrčela, brblala já nevím co ještě, takže jsem k ní pořád vstávala a ona hned spala dál nebo měla zavřený oči, takže asi ze spaní nebo co???? No ale já než jsem vždycky usnula, tak mi příšlo, že spím tři vteřiny a znovu. Mlíko jsem dala o půl sedmé, pak K. do osmi řádila v naší posteli a pak jsme naštěstí ještě usnuli a vstávali jsme ve čtvrt na deset. Aspoň něco... Manža byl včera na volejbale, přišel nevím kdy, ale vzbudila jsem se ve tři čtvrtě na jednu a ještě nebyl doma, tak taky ráno chruněl, takže gami u nás to bylo to samé... :confounded: Super, že se u vás už kope, jak to máte v plánu rychle postavit?
To se teda máš piku, manža nevaří, jen když jsem měla vyvalenej kotník. On říká, že já vařím tak dobře, že mu to nestojí za to... :confounded: :grinning: Co vaří Pepa ať mám nějakou inspiraci? Já dělám kuřecí nudličky jako uncle Bens s ananasem a čínskou zeleninou a rýži.
28. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
tak to asi byli nějaké erupce na měsíci, že holky takhle řádily :grinning: Jinak chceme samozřejmě postavit co nejdřív, jestli dovolí počasí tak by jsme chtěli stihnout ještě hrubou stavbu. To prý jde rychle... Ale jestli udeří mrazy tak jsme v pytli a budeme muset začít až na jaře...
Taky bych chtěla chlapa co vaří... se máš Piku já koupila grilovaný kuře :grinning:
28. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Piku Maty je nádhernej obřík :slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak dělal vepřové plátky,okořenil,posypal cibulí,na vše dal brambory a péct...
a ke konci tu pytlíkovou omáčku na maso---sýrovou smíchal se smetanou a nalil a dopekl.
A pak si mi přiopil s tátou :grinning:
28. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Mili dnes testuješ?
29. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.