• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ahoj... Milenko tak jak???
Jinak Verča od včera říká baba a mama :slight_smile: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
gamik Vojta říkal mama a baba už asi před měsícem, asi 14 dnů to říkal pořád, ale ještě to neznamená fakt máma a bába a teď už to ani neříká a brblá nesmysli - prý až kolem roku to říkají fakt že ví co to znamená
29. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
No jo, taky myslím na Milenku, doufám, že tlustice naběhly :wink:
Káťa zas furt mele bába bába, máma ještě neřekla ani jednou :grinning: To je jedno gami, že to neříká cíleně, ale je to hezký, ne? :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
:cry: holky bohužel....... :cry: :cry: :cry: :cry: a ke všemu jsem začala dnes ráno krvácet,takže se nepovedlo.... bolí to ,ale nevzdám to už jsem volala do caru a chtěla se objednat na konzultaci a sestra mi řekne,že stejně budu moct jít až po Novém roce na KET,nechtěla mě objednat pomalu,tak jsem byla neodbytná...... :angry:
29. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Mili ani nevíš jak strašně moc je mi to líto :frowning2: posíláme s Vojtíškem moc síly a Vojtíšek pusu na povzbuzení
29. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Milu sakra tak to mě moc mrzí :cry: Já tomu tolik věřila, že už konečně.... To je dobře, že ses hned objednala a jedte dál, musí to prostě vyjít...
jinak holky já vím, že neví co říká, ale je to kouzelný, jak se snaží :dizzy_face:
29. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
gamik však jo mě se to taky líbilo hlavně že začal nejdřív říkat mama, jednu dobu to ze sebe tlačil furt...ale teď už zas nic
29. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
rio díky moc a pohlad za me Vojtíška ju

gami já tomu taky tolik věřila,ale bohužel... Verunka je opravdu moc šikovná gami

sice po Novém roce budu bez práce,ale zkusíme to bude to velkej risk pokud nebudu mít novou práci, ale tohle je prostě silnější,však víte o čem mluvím...
29. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Milenko,sakra sakra....to je tak nefér
ale bojuj dál....a dobře,že ses nenechala odbýt :slight_smile:
Pusu posílám a pohlazení
29. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
piku dekuju a nenechala i když jako sestra zduraznovala,že ted stejne 3 mesíce nebudeme moct,že by mel být odpočinek a že tam v prosinci stejne nejsou že car bude zavřený....no prostě ochota sama,tak jsem jí řekla,že tohle všechno vím a at mi najde termín v listopadu,že chci k paní doktorce a basta... tak mi dala sice až na 25.11. ale mě to neva protože já si počkám a i kdyby to mělo být až v roce 2010 tak se nedá nic dělat a třeba ukecám mudru už na leden...
29. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Milenko,správně---vždyt oni tam jsou kvuli vám snad ne????
A 2010 už to jistí teda..... :wink:
29. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
piku to jo jsou tam pro nas ..a já už se nechám překvapit jestli rok 2010 bude pro nás plodný.... :wink:
29. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Milenko... :pensive: Doprčic, doprčic, doprčic :angry: :angry: :angry: To mě fakt moc mrzí, holka naše...Ale vy to prolomíte, tomu věřím na 100%!!!!
29. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Mili...jednout to přece musí vyjít :wink:
29. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Bojovat se musí a je moc dobře, že tu chut pořád máš, ale opravdu to stojí za to i kdyby jsi to měla podstoupit já nevím kolikrát. Nenech se odradit neúspěchem i když to musí být moc těžký, ale jsme s tebou a tu smůlu prostě jednou prolomíš a věřím tomu, že tě to ve finále osud vynahradí třeba dvojnásobně naráz :wink:
29. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
aquil já v to doufám,tak třebas vy budete plánovat ty druhý prcky a mi se pak pridáme .... :wink:

piku jo jo :wink:
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Určitě Mili, myslím, že nás ještě předběhneš :slight_smile:
Tak Káťa teď usnula, od oběda!!! Vždycky spí skoro hned a dneska co vyváděla, tak to bylo něco. Teď jsem na ni normálně zařvala (úplně se stydím), ale kupodivu to zabralo a za chvilku usnula. Zazpívala jsem asi po sté Černé oči a konečně to mělo efekt...Jsem úplně vyflusaná z treperendy jedné akční...
29. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mili já doufám, že nás předběhneš :wink:
29. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem se sem vůbec nedostala a večer mi nešel koník, tak v rychlosti nakukuji, jak je na tom Milenka a vidím, že to nedopadlo.

Mili, je mi to moc líto, tolik jsem tomu věřila, byla jsi tak v pohodě, testovat jsi vydržela dlouho a nic, to je pech, ale neztrácej naději a věř, že to dopadne, i když vím, že to čekání je hrozně dlouhý.
30. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
leny2 díky moc za podporu.... neztrácím naději a taky věřím a budu muset jít dál leny .....
30. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Milenko...bereš to suprově i když ti asi není do zpěvu vid.....
ale tak to má být....jde se dál :wink:
30. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tady bylo dneska koukám pěkně mrtvo :confused: Já jsem se pustila do umývání oken, už visí i vyprané záclony :slight_smile: Ale jako odměnu mám večer s holkama v pizzerce, taťka bude hlídat :wink: Fakt se těším :slight_smile:
Zítra ještě vydrhnu koupelnu, uklidím a bude vygruntováno. A zas až na jaře, před Vánocema v mrazech zásadně nelezu do oken... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mili, ty se zase otřepeš, seš bojovnice :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Aquilko,ty jsi šikovná :slight_smile:
A někam bych taky zašla :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
holky já mám taky občas takové cukání někam jít a když by k tomu mělo dojít tak se mi nechce jsem líná....
Milu Sonina tě moc pozdravuje a samozřejmě máš bojovat :wink:
30. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
No kdyby to bylo tady někde u nás,jdu hned....
ale ono to ted je jiné,když máme tu hospodu,chodí se tam a to je 2O minut autem........a to se mi nechce
30. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
já už jsem i líná hodit se do gala :grinning:
30. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
No jak je ted brzy tma a zima,taky se mi nechce.........
30. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
člověk je rád, že je v teple vid??? :grinning:
30. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
No asi tak...
však jsem dnes na prochajdě s kočárkem vymrzla dost :confounded:
30. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
jj ono to vypadalo za oknem krásně, ale fičel studenej vítr, taky mě byla hrozná kosa brrrrrrrrrr
30. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.