• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Jooo zítra zase vyndám fusak a sobě dlouhou bundu :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
já taky Verču balím do fusaku, když není taková zima tak jí dám slabší bundičku, ale ten fusak je dobrej, že mi z něho nevyskočí i když není připoutaná :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
No jo Mates ale ještě neskáče :grinning:
30. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
však on začne :grinning:
30. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
No uvidíme kdy....zatím se jen koulí.........
Jdu hajat...brou noc :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobrou :wink: já se loučím na týden jedu do Plzně tak všem ahoj :wink:
30. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem včera ještě uklízela, pak jsme byly s Káťou na prochajdě a večer jsem odpadla. Taky už mám K. ve fusaku, včera víc jak půl cesty seděla, pak začala mostovat a bylo vymalováno. Nechtěla sedět, ležet, prostě nic, nejlíp tak abych ji vyndala z kočáru, ale to při té kose nejde, že jo. Tak jsem na ni zbytek cesty dělala opičky, napodobovala zvířata atd. No při té frekvenci venku, kdy všichni chodili na hřbitov to bylo fakt super :grinning: Vypadala jsem jak pako, ale hlavně, že jsme dojely domů... :wink: :grinning: Dneska chci udělat ten kalendář jak dávala odkaz gami, mají tam slevy a u nás se všem bude hodit spíš stolní, ten moc nikde za tak dobrou cenu nemají, tak musím pohnout, ta akce končí zítra...
1. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojík holky....
mě loni dělala kalendář jedna paní a byl super.....tak jí zkusim znova kontaktovat---byl fakt krásnej
a letos bude ještě hezčí,když tam bude malej :grinning:
1. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
A byl stolní piku? Kdyžtak mi hoď odkaz, klidně i do IP :wink:
1. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky ted jsem vás dočetla protože jsem byla u rodičů a dědovi na hřbitově.... nějak to tam na mě padlo a pěkně jsem si tam pobulila... a samo jsem to musela skrýt před babičkou a mamkou aby se neptali proč brečím,byla to fuška,ale pak jak se tam zapalujou svíčky třeba pro ty co jsou daleko a nebo jen tak ,tak já jsem tam zapálila taky a asi jsem se v duchu modlila aby mi bylo příště přáno....
sice to beru docela "sportovně" ale co může člověk dělat občas si říkám,že by mě asi i překvapilo,kdyby tam ty \\ byli... ale zase se oklepu jak píšete a půjdu dál...

gami že sonice moc děkuju a že jí poslechnu a moc jí i malou Karličku pozdravuj a snad se mají holky dobře
1. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojík holky.....
Aquilko,nene byl nástěný........
Milenko,já musím taky dnes za babi a vždy se tam rozbrečím a říkám,jakou by měla z Matýska radost....bohužel,viděla ho jen na fotkách z UTZ :frowning2:
2. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
piku jo jo to si pamatuju ,že jsi byla těhu a babí ti umřela .... :pensive: víš děda umřel před 22 lety ale nějak mě to tam chtlo na tom hřbitově,že jsem nemohla kouknout ani na mamku a ani na babí... vzpomínala jsem jak s nami dělal blbiny když jsme byli malý.... no prostě asi depka a nervíky se vzpomínkama udělali své.... :pensive:
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
A já si zase říkám,že jsem k ní měla chodit častěji,když ještě byla.....
no koukají na nás zhora a já to matyáškovi říkám,že ho babi hlídá.....
Tak aspoň ted každou neděli chodím s mamkou a malým ke druhé babičce.
2. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
No jo holky, každá máme někoho tam nahoře a vzpomínáme...Já jsem se srovnala s máminou smrtí, že jsem prostě přesvědčená, že odešla jen fyzicky, ale duše je pořád s náma a že mě provází dál životem...Ale popláču si taky mockrát :pensive:
Jinak kalendář jsem včera dodělala o půlnoci, tak doufám, že to dobře dopadne a bude se líbit. Ale říkám si, že babičkám a dědečkům se bude líbit cokoliv, kde bude Kačenka :slight_smile:
Káťa dneska maxi zlobí a to nám odpadlo cvíčo, tak asi budu muset udělat nějaký tělocvik doma nebo z ní zcepením :grinning:
2. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojek holčiny,
tak nevím, jestli si na mě ještě pamatujete, ale vloni jsem s vámi začínala. Pak jsem na vás občas jukla a dnes vám nesu novinu.
Přirozeně jsme dostali 3. šanci, tak nám držte palce, ať to tentokrát dotáhneme do zdárného konce :dizzy_face:
Pozdravujte svoje mimi :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kapříku....tak určo budeme palečky držet,to se spolehni :slight_smile: :slight_smile:
No my musíme ven,déšť nedéšť aspoň na chvilku.....až se vyspinká,půjdeme
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky, počasí je hnus ale taky půjdeme ven až se Vojta probudí, aspoň na chvilku
v sobotu mě namíchla trochu tchýně a byla jsem fakt ráda, že tam nebydlíme - domlouvali jsme se, že zajdeme do křtin na hřbitov, i s s Vojtíkem a potom do Březiny - kde bydlí tchánovic, ale k nim nesmíme,tak že půjdeme k jedným známým manžela a s tchýní se sejdeme nědek a půjdeme na procházku. A ona pak volala m. že nesmíme jít na hřbitov s Vojtou, že když se tam jde s miminem tak podle nějaké pověry se mu něco stane. A m. mi pak říkal,že to nebudeme pokoušet. Tak jsem se naštvala, napsala jsem tchýni ať nám takové bláboly ani nevolá, že na to nevěřím. A m. jsem taky přesvědčila, že jsme tam šli všichni - Vojta úplně unešený ze svíček
S tchýní jsme šli na tu procházku,, nic neříkala. Ale úplně trapné bylo i to, že tam vlastně má manžel rodiče a Vojta prarodiče a musíme mít zázemí - na krmení u těch známých, když oni bydlí pár domů vedle. Pak ještě volal tchýni tchán že přijela švagrová se synovcem a ať už jde domů, ale ani náhodou neřekne - přiveď i je - jako nás. M ě to přijde tak strašně na hlavu :frowning2:
2. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Rio....musím říct,že jsem asi blázen ale s malým jsem na hřbitov ještě nešla...holt pověra,že děti do roka tam nemají být..........
Paradox...správce hřbitova je můj bejvalej a být s ním,máme na hřbitově naše děti :grinning:
2. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
pikus nemyslím že jsi blázen, každý věří něčemu a něčemu ne, já jsem věřící a pověrám prostě nevěřím
2. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak Kaťule už spí...Uf, uf, to byl dneska den...Já už jsem doma po cvičení, jsem zničená, všechno mě bolí :grinning:
My jsme taky byli s Káťou normálně na hřbitově, tuhle pověru ani neznám, takže jsem to neřešila...A teda tchán je fakt ubožák rio...A tchýně to trpí? To je taky ostuda, že to dopustí. No buď ráda, že jste ve svým...Co Vojtík a ty ortézkyy, má je nakonec nebo jak?
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
aquil tchán chudák je a tchýně se ho bojí, ta neudělá nic, aby to neměla pak zlý i ona, on je totiž fakt hrozně zlý člověk a dělal by jí pak nějaké špatnosti
Vojta je teď šílený závislák, furt se po mě plazí, musím sedět jen na zemi když si hraje, aby mě měl nablízku, nevím jestli u něho nezačíná ta separační úzkost
2. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak po dlouhý době se ne vás jdu zase mrknout. . .podařilo se mi vás dočíst, ale nevím jestli budu reagovat na všechno. . .

milu moooc mě to mrzí, taky jsem moc věřila že už to musí vyjít :pensive: tak snad rok 2010 bude úspěšnější :wink:
rio Tomik je taky šílenej závislák, musím být taky pořád u něj takže doma něco udělat je prostě nemožný. . .

jinak co se týká hřbitova tak tchýně na mě tuhle pověru taky vytáhla, jako že v žádným případě nesmím s Tomikem na hřbitov a akorád jsme se pohádali. . .mám tam tatínka takže tam chodím hodně často a dnes jsem tam byla i s Tomískem . . .jsou to jen pověry, nebo aspoň já jim nevěřím a nechci věřit

zítra jdeme na první cvíčo tak už se mooc těším :slight_smile:
2. lis 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
to bylo ráno překvápko se sněhem, co? Teda aspoň tady sněží od rána...Kačenka spinká, tak sedím u kávičky a čekám na odpo na kamošku s mimčem. Na prochajdu to dneska nevidím, tak aspoň budeme mít nějakou zábavu...Dopo jsem upekla buchtu s ananasem, uvařila oběd a Káťa kupodivu vydržela celkem v pohodě...
angel, cvíčo je fajn, určitě se to bude líbit i Tomíkovi :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojík...
my dnes plavčili a zase super,moc se mi to plaváníčko líbí :slight_smile:
Rio,někde jsem četla,že kolem 7-8 měsíce dětičky prostě vyžadujou maminku....že to je období takové a tak to možná máte vy ted :slight_smile:
A holky...malej dělá paci paci :grinning: :grinning: plácá ručkama,to je paráda,jak se někdy těma rukama o sebe netrefí :grinning:
3. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky... jen jukám na vás jukám od bráchy :slight_smile:
Kapr tak moc držíme pěsti at to klapne!!!!!!!! A určitě nám dej vědět ju?
Rio neboj žádná úzkost to není Verča se taky po mě plazí a když odcházím tak řve, prostě mě musí mít aspon na očích :wink:
Tady v Plzni sníh není, ale předevčírem tu pršelo celý den a dneska to vypadá nápodobně... Vracíme se až v neděli tak se hendka ozvu.... Jo jinak my přišly ty kalendáře objednala jsem ty v tý krabičce a prý je to pěkná opičárna říkal manžel tak jsem na to zvědavá a celkem zklamaná... :frowning2: Tak uvidíme co to vytvořily...
Zatím se tu mějte pa :wink:
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Gamik...nemůžeš to bez nás vydržet vid :grinning: :grinning:
Mates se včera v noci probudil s šleným pláčem....jako by mě vůbec nevnímal,trvalo asi 5 minut,než se trošku uklidnil...fuj,až jsem měla strach,že se mu něco stalo....
ale asi zlý sen.
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, byly jsme dneska v plavání, zas tady začalo sněžit a pršet do toho, tak jsem ráda, že jsme doma, ale v plavču super :wink:
pikusko, to teda musel být zlej sen, chudák Matýsek...
gami, tak to mi ani neříkej, že ty kalendáře jsou blbý...Objednala jsem je taky - ty stolní -a dalo mi to docela práci, nějaké fotky jsem i upravovala, rámečkovala atd. Tak to mě fakt naštve jestli to bude blbý... :confounded:
Myslela jsem, jak bude Káťa po plavání unavená a ona tady řádí jak tajfun, já už bych spala a ona má v postýlce překážkovou dráhu...Se picnu :grinning:
4. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Aquilko....ty děti mají energie co :astonished:
4. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
To jo piku, teď teprve usnula, tak doufám, že to nebude na 5min. Já jsem toho v noci moc nenaspala, Káťa dneska fakt hodně kňourala, tak zkusím taky na chvilku usnout...Ale jaksi mě to přešlo za tu dobu než jsem Kačenku uspala... :unamused:
4. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já spala s malým dopoledne...
A po obědě spal přes 2 hodiny :astonished: půl hodinky ve své postýlce,pak knoural,tak šel do mojí a tam spí vždycky dobře....
ted jdeme chvíli ven,dokud neprší..
4. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.