• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
holky tak třeba jim rostou zuby že se v noci budí, Vojtovi asi roste další nahoře a taky to tak má
aquil kam chodíte plavat? my jsme se dnes přihlásili, v úterá začínáme tak jsem zvědavá co na to Vojta
já budu objednávat kalendáře tady http://www.mcprint.cz/eshop.php?ID=kalendar.php tak jsem zvědavá jak budou vypadat
4. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti zdravím, Káťa zas řádí...Noc celkem normál, vstávala jsem jen asi 3x a ráno až ve čtvrt na osm, takže fajn. Nevím jestli jsou to zuby, pořád nikde nic...
rio, já jsem právě chtěla stolní kalendáře, všem se víc hodí, tady ty se mi líbí, ale mají jen nástěnné... :unamused: Plavat chodíme do Kenny, kam vy?
Doufám, že dneska nebude pršet ani sněžit a vyrazíme na chvilku ven, odpo jdem za strýcem a tetou, manžel jim bude dělat něco s PC.
5. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
My budeme chodit do Slůněte doporučilo mi to víc kamarádek
můžu se zeptat kolik tam platíš? my za 10 lekcí 1650 ale kamarádka z Prahy prý za 10 lekcí 3000 což je teda až dost
5. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojík holky....
tak jsme si došli na středisko na vážení :grinning:
9.97 a 71 cm :astonished: :astonished: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
pikus Ty jo tak to je chlap, to nebude mít Vojta snda ani v roce tu váhu - délku jo to už má víc, ale při 70 cm měl 7 kg :grinning:
5. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Rio...však máme doma chlapáka :grinning:
5. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
my jdeme příští týden na osmiměsíční prohlídku tak jsem zvědavá
5. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my byli včera na půlroční prohlídce a máme 67cm a 8150g :grinning: :grinning:

Piku prosím tě čím toho Matyáška krmíš :astonished: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
angel tak to je Tomášek taky chlap :wink:
6. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Angel.....no mlíčkem mojím....a teda ted má jednou denně příkrm :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
My jdeme taky teď za pár dní na 8m prohlídku. Ale na Matyáška nemáme :wink:
Angel, vždyť Tomášek je taky valibuk :wink: Je vidět, že ti krásně přibírá, je to šikulínek :slight_smile:
Káti se včera audělal jakejsi pupen na horním rtu, vůbec nevím co to může být, snad ne opar??? Můžou mít vůbec takhle malé děti opar? My to s manžou vůbec nemíváme, tak s tím nemám zkušenost, je to zatím jen červený, tak fakt nevím... :angry: :confounded:
6. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Já teda na opary trpím....
možná spíš jestli to nemá suché,jak ty děcka slintaj,pak je venku něco ofoukne...
a z toho pak má něco na papulce....no hlavně aby to nebyl ten opar....
6. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,
jo jo Tomik taky není žádnej drobeček, no už se naučil klečet na kolínkách tak je přijít na to co dál :grinning:
a dnes nám vylezl druhý zoubek :slight_smile:

aquil uvidíš co z toho vyleze, hlavně ať to není opar. . . Tomik má teď pořád vyrážku na bradě a nemůžeme se toho zbavit. . .hrozně slintá, do toho dudlik a pak venku zima a je pořád osypanej :frowning2:
6. lis 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Angel....kamarádka šla do lékárny a paní hned věděla,co jí dát na to kolem pusinky.....taky to tak měla...slintání,dudel...zkus se na to poptat.Za 2 dny to měla pryč.
A gratulujeme k dalšímu zubisku :slight_smile:
my pořád nic....
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
děkujeme a v tý lékárně se skusím stavit :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
Angel....kdyžtak jí můžu zavolat jak se to jmenuje jestli chceš :wink:
6. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
to by si byla moooooc hodná, my už sme vyzkoušeli všechno. . . děkuju :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
INFADOLAN
se to jmenuje :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak ten už sme taky zkoušeli, ale i tak děkuju :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem pro jistotu s Kačenkou skočila k dr., přece jen je víkend a já bych byla furt na nervy...Říkala, že opar to není, ale že možná tam měla nějakej pupínek a jak si děcka furt něco strkají do pusinky a šudlí si to, tak se jí tam možná dostala nějaká infekce. Napsala nám atb. mastičku Bactroban a kdyby to nebylo v pondělí lepší, tak máme přijít. Jsem ráda, že jsem tam pro klid duše zašla...
Jinak my furt zub žádnééééj :grinning: :confused:
6. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Angel...tak nic...
já si nemůžu vynachválit mastičku z DM...takovou v zelené kulaté krabičce....
6. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
Tady nikde nikdo???? Já teď sedím u kafe a snažím se uspat K. chce se jí, ale ne a ne zabrat...Pusinka se mi zdá lepší, snažím se mazat vždycky když usne, tak snad to pomůže. Mám tady kupu prádla na žehlení a mně se tak strašně nechce...Potřebuju taky zajet na velkej nákup...To počasí venku taky nic moc. Nejraděj bych si lehla a spala :grinning:
7. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak já jsem zase pěkně nastydlá,odpoledne mamka vozila a já spala a spala....
mates v noci řádil,tak to bylo taky na nic....
už jsem i jemu dnes musela odsávat...chjo chjo...
7. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
8. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky... jsme doma...
Koukám, že kluci jsou pěkný chlapáci... :grinning: My jdeme příští týden tak jsem zvědavá.....
8. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co piku, co choroba, je to lepší?
Ahoj gami :slight_smile:
My jsme byli dneska u tchánů, celkem dobrý, K. už spinká, tak čučím na superstar.
Holky, normálně nemůžu dostat z jedné baby na MMB prachy!!! Měla jsem u ní objednanou jednu věc, dva měsíce furt, že dodá, že už to má k odeslání, že je nemocná, že to poslala jinam atd. Pak, když viděla, že už jsem fakt vytočená, tak že mi pošle peníze nazpátek, zas uplynul skoro měsíc a prachy nikde!!! To se mi ještě nestalo, pěkně mě to sere... :angry: :angry: :angry:
8. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky....
aquilko tak to ti věřím, že tě to sere... Já jednou objednala na aukru chůvičky, musela jsem je reklamovat, byly fungl nové a než uplynula ta lhůta tak milí pán asi zkrachoval ta firma se už nedá dohledat a já nemám ani chůvičky ani peníze...
9. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
http://gabige.rajce.idnes.cz/Verca_7_mesicu/
taky nové fotečky... musím jít zkouknout Matyho ještě jsem se k tomu nedostala. :wink:
9. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
no Piku co dodat??? Krásnej bobek je to :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Gamik...teda ty modrý oči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty jsou :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.