• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
to je mazec co? :grinning: Jinak já koukala, že Maty je opravdu podobou k tobě na tý jedný fotce jak jste spolu je to dost vidět...
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jo jo je...
jsme ted oba nastydlý,mates teda kašle a plný nosík má chůdě...hned bych to vzala na sebe....
to jsou noci ted...
9. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Verča taky v Plzni jeden den měla rýmu a horečku takže 2 noci taky hrůza pak v pohodě a dneska zas se jí to nějak spustilo, před chvilkou se chudinka vzbudila a musela jsem jí kápnout a odsát...
Tak se brzy uzdravte tohle je fakt nepříjemný :frowning2:
9. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
No jo bobíci jak marodí tak jsou takový bezmocný vid....
Mates se se mnou tak pere,když odsávám a brečí...ale co,musíme že..
9. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahoj holky, děti máte krásné, Matýsek je fešák a Verunka kočka - Ty jo já pořád nechápu že už sama sedí, stojí a podobně, to je prostě borka největší, Vojta se sice plazí hodně rychle, ale sám neusedí - tak ho neposazuji a ani na kolínka ještě nejde
zítra jdeme poprvé do plavča tak jsem zvědavá co na to Vojta. Asi na mě něco leze, včera mě bolelo úplně všechno, dnes je to lepší, ale bojím se, že se něco rozjede. Ve středu jdem na očkování a poradnu
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak my zítřejší plaváníčko museli zrušit.... bohužel...
jdu do hají----dobrou holky
9. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Piku taky s Verčou většinou u toho odsávání bojuju, ale pomůže to tak musíme vydržet...
Rio my už skoro začínáme chodit, je to fakt mazec, už se začíná pouštět. Jak stojí u té obývací stěny tak tam už jí jen jistíme nemusíme vůbec držet... A počkej až Vojtík přijde na to, že má kolínka tak pak to už půjde rychle :wink:
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holky, tak jsem teď dorazila domů, jsem totál K.O. Odpo jsme byly s Káťou cvičit, pak na prochajdě, pak jsem jela na aquaaerobik a pak na velkej nákup. Fuj fuj fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
děti jak jinak než nádherný-Matyášek je malej pan pikuska a Verunka je nejen šikula nejpohyblivější, ale ještě krasavice :slight_smile:
Já myslím rio, že když se Vojtík plazí, tak k lezení už je to jen kousíček. Káťa už teda valí na těch kolínkách jak torpédo, má je červený vždycky když ji převlíkám, asi by to chtělo nějaký chrániče nebo co. Kačence se v plavání moc líbí, tak věřím, že Vojtíkovi taky bude...
My zatím rýma ťuk ťuk, i když dneska v noci se mi taky zdálo, že K měla ucpanej noc, ale přes den nic, tak snad...
Jinak pro pobavení-teď mi odepsala sestra té baby z MMB, že je prý na pozorování a že za ni vyřizuje maily a že peníze pošle, tak jsem zvědavá co zas napíše příště. Mám pocit, že si ze mě dělá fakt prdel. Je to skoro 700,- a to mě teda dost rozčiluje.
9. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
aquilko děkujeme...
Teda to je fakt nějakej mentál ne? Já bych tomu moc nevěřila, že ty prachy dostaneš zpátky.... Věřím, že jsi pěkně nakakaná :unamused:
Mě začíná pálet v krku tak mě ta choroba asi taky nemine.... sakra :frowning2:
9. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
jinak "pan pikuska" je hrozně hezký :grinning:
9. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahojky holky... kdepak to vázne, koukám, že sem moc už nikdo nechodí??? :confused:
10. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky,
gami, taky se mi zdá, že to tady těžce uvadá... :frowning2: :angry:
My dneska příšerná noc, fakt totální hrůza. K. každou hodinu vzhůru, furt je na břiše, jinak spát nechce, najednou klečí a řve a řve, tak ji položím, jdu do postele a ve vteřině je zas na břiše. O půl šesté jsem si ji vzala do postele, pak ji manža o půl osmé odnesl a nechal mě vyspat do půl desáté. Jsem stejně jak praštěná do palice...
Co choroba, gami?
10. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, ve čtvrtek mě čeká velký ultrazvuk, už se moc těším.

Koukám, že chřipková epidemie asi nastupuje, tak ať se prďolky brzy uzdraví.
10. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj leny, tak jak jsi na tom? Ty jo, 20tt, velkej UZV, no já padám...Necháte si to říct nebo bude překvápko? A co jména, výbavička? Ještě je asi čas, co? No je to teď podle mě tak to nej období, to nejhorší za tebou i před tebou, teď je to pohodička, nevolnosti pryč, bříško ještě snesitelně velké...
10. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Aguil, přesně tak, nevolnosti už nejsou a s bříškem to jde. My už to asi víme od 13 týdne co to bude, ale nebudem to nikomu říkat, ať mají všichni překvapení. Jména to je docela problém, pro holku máme Veroniku, ale pro kluka vůbec nevíme.
10. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojík...
my noc docela dobrá...ale jen proto,že Pan Pikusa :grinning: :grinning: spal u mě :wink:
Leny...tak tajemství jo???vždyt jo,nechte si to pro sebe...a vy vlastně víte,pto koho jméno vybrat,jen okolí necháváte v napětí :grinning:
Aquilko....dej sem jméno té paní....at víme
10. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Piku, pan Pikusa, to je hezký :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Joo tzo Aquilka vymyslela :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
leny, to ti schvaluju. My jsme to teda taky nevěděli, tak to bylo překvápko i pro nás a jména jsme řešili na poslední chvilku, nějaké jsme měli, ale stejně jsme je nikomu neříkali. Každý ti hned řekne svůj názor a akorát tě otráví. Verunku jsme i my měli v užžším výběru :wink:
10. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
jééé možná další Verunka :sweat_smile: Jinak my to měli úplně stejně, Verča byla jasná, ale u kluka jsme nevěděli :wink:
Aquil choroba zatím dobrý, láduju se Céčkem tak snad to zabere a přesně takhle vyváděla Verča jeden čas. Pořád jsem k ní musela vstávat, přesně jak říkáš byla na bříšku a pak v kleče začala brečet, ale zřejmě je to jen období ted už se to uklidnilo. Takže vím o čem mluvíš, ty noce jsou pak fakt ukrutný..... :unamused:
10. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Gamik...se divím,že to tvoje malý torpedo v postýlce neskáče a neběhá kolem ní pak :grinning:
10. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
teda gami, kéž bys měla pravdu abylo to jen přechodné období...Jinak dneska mi K celej den visí na nohavici a nebo klečí a řve :grinning:
10. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky hlásím první zub... :dizzy_face:
A v Plzni mi jí naučil chovat a nosit a je to s ní k nevydržení... dědeček dostane na prdel :grinning:
10. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
jo Piku včera jsem jí načapala v postýlce jak se sápe na botičky co byly vedle na skřínce a aby na ně lépe dosáhla tak si cpala peřinu pod nohy :confused: takže nebude dlouho trvat a najdu jí vedle :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Tééda gami, gratulace k zoubku!!! My furt nic, ale dneska jsem říkala Katině, že jestli jí nerostou aspoň 4 zuby naráz, tak že už nemá omluvenku na to co předvádí :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska půjdu brzo do postele, taťka jde na volejbal, tak s Káťou zalehnu a snad se aspoň trochu prospím
:wink:
10. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Aquilko děkujeme akorát, že jsem ho nenašla já :frowning2: Byli jsme u tetičky na návštěvě a Verča si hrála s vařečkou a nějak se tam ozval takovej zvuk a tetka zbystřila.. já říkám, že to asi bylo nehtem, ale nedalo mi to a strčila jsem jí tam prst a byl tam :grinning: pak jsme cinkali lžičkou a Verča z toho měla hroznou prdel :grinning: Jo a my už asi půl hodky spinkáme :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
U nás furt nic, K teď devastuje postýlku. Už skoro spala, ale courá tady manžel a chystá se na volejbal, jak ho zmerčila, tak je zas totálně probraná a já nasraná :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
tedy ted taťka fakt nemá rozum :grinning: Jo a včera jsme taky měli plodný den, začala dělat papa a paci paci... nejdřív tátovi udělala papa, když šel do práce a pak na gauči začala dělat paci paci... no je to kouzelný :grinning:
10. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Gamik...gratuluju k zoubku... :grinning: :grinning:
My zatím taky nic....
A od pondělka začne doma bordel....škrábání a štukování koupelny,pak stržení korku z podlahy na chodbě a pak asi lino dáme....
11. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky... Piku tak tu práci Ti nezávidim, ale pak to budeš mít krásný :wink: A děkujem ke gratulaci... Jen mi ho potvora vůbec nechce ukázat :frowning2: :grinning:
Aquilko tak u nás noc taky hrůza... Verča se ve 22 hod vzbudila a byla vyspalá, tak jsem si jí ve 23hod dala k sobě do postele jestli tam jako usne, sice se řvanim, ale nakonec usnula a celou noc se házela, pořád jsem jí přendavala no běs až k ránu se celkem zklidnila tak jsme se trošku dospali... A od rána je hrozně protivná, pořád chce ode mně chovat a když jí položím tak je řev a zase se sápe po mě :confused: Tak nevím??? Vstávala v půl 8 a ted už zase chrupká... tak jen doufám, že se jí nespouští nějaká větší choroba, nudle jí tečou pořád...
11. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.