• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
a jen ještě Piku k tomu linu... já osobně bych ho nechtěla, jsou krásný, ale když jsem viděla u kamarádky jak vypadá po 5ti letech tak to je hrůza, může ho měnit zas... Možná, že dělaj taky nějaké méně kvalitní???? Fakt nevím...
11. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
gamik blahopřeji k zoubku, já furt čekám ten třetí nahoře, přišlo mi, že tam má bouličku, ale zub nikde
protivný je ovšem maximálně, taky se furt chce nosit, jak je na zemi hned mě tahá za nohu, kňučí a fňuká, fakt otrava, nehraje si skoro vůbec sám, možná tak minutu...a navíc jak byl zvyklý krásně usínat v postýlce, tak teď vůbec, furt tam pase, řve, plive dudlík, no děs... a noci taky nic moc, ale já nemám odvahu si ho vzít do postele když ráno m. odejde, protože on se plazí furt na kraj postele, jednou už málem spadl
plavání včera úplně super, Vojta byl nadšený, bazén dost velký a voda teplá - akorát je jí tam tolik, že já mrňavá musím být skoro na špičkách. Ale super, jsme tam jen 4 tak to je pohoda
za hodinu jdeme do poradny tak pak napíšu naše míry, jsem zvědavá kolik vyrostl, mě přijde že je fakt dlouhán a taky nás čeká poslední očkování, tak snda bude reakce ok - mimochodem ta boulička pod paží měkne a zmenšuje se, tak snad to bude úplně dobré
11. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Gamik nestraš.....
já plovoučku nechci,ta je studená,dlažba taky,tak nějaký kvalitní lino....
ne nějaký obyč....tak snad poslouží dlouho
11. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Rio tak koukám, že ty prckové mají zase tak nějak stejně protivné období :wink: S tou bouličkou je to super tak snad to bude dobrý a určitě dej vědět jaký jste cvalíci.. :slight_smile:
Piku strašit rozhodně nechci, třeba zrovna budete s linem spokojený i když si myslím, že to bude zrovna tak studený... My do baráčku pak chceme podlahový vytápění takže budeme mít vystaráno ... doufám.... jo jsem vám ani neřekla, že manžel zapoměl, že ručí známému na 900 tis... :angry: nechápu jak na něco takového mohl zapomenout takže ted doufáme, že ho z toho vyvážou jinak dostaneme prd, protože se nevejdeme do tý bonity...
11. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
jo přišel mi ten kalendář a musím říct, že jsem docela zklamaná za ty peníze - některá fotka je tam malá, některá na větší část stránky, nechápu
11. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Rio tak to je u nás to samé, za ty prachy žádný zázrak jediné hezké je na tom, že tam je Verča... takže to u Tebe bude asi obdobné co???? Za ty peníze by se fakt měli víc snažit!!!!
11. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
jo myslela jsem že to bude lepší, platila jsem za jeden i s poštovným 380 kč což je fakt hodně na to, jak to vypadá, naštěstí jsme objednali jen jeden pro tchýni a té se bude líbit když tam je Vojta
11. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28234086&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26422842&tab=1
tak já nechám asi tady udělat......
Jinak lino chci s vysokou nášlpností.....
jooo mít svůj byt,nebo domeček,to by se dělalo jinak....to bych snad počkala a nechala si marmoleum....
ale je to pořád byt města a i tak do něj cpeme dooost peněz...
a v paneláku to lino trošku tlumí zvuky....plovoučka a malé dítko....to je celkem mazec
11. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Vojta byl dnes na 8 měsíční prohlídce a má 74 cm a 7360 g očkování nám zatím odsunuly na pátek je trošku nachlazený tak jestli se něco nerozjede
jo a podali jsme žádost o byt, kamarádka říkala, že jí tam řekli že čekací doba je tak 3 roky - a to není vdaná, nemá dítě a trvalé bydliště nemá v Brně - to jsou jedny z podmínek pro dřívější šance - no a mě dnes řekli, že máme počítat minimálně 8 let
11. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Čau holky,
tak my dneska noc celkem slušná, pak jsme byly v plavču, Kačenka dneska ani neprotestovala, fakt jsem z toho měla super pocit. Odpo jsem odpadla, pak ještě návštěva, no furt něco...
S tím kalendářem jsem zvědavá, já se pro ně chci stavit zítra, odpo mám osobní volno, tak si snad konečně koupím nějaké kalhoty.
My teda máme v chodbě dlažbu, zdá se mi to nejpraktičtější a v chodbě moc neřeším, že je to studené, to spíš v obýváku a tak, ne? :confused: Ale na hluk to asi vliv má, to nevím...
rio, Vojtík je teda hubeňourek, ale míry krásný. To ještě pořád funguje, že se přidělují byty?
11. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
jo funguje ale jak vidět, kdo ví, jestli se dočkáme
koupila jsem plinky a doma jsem zjistila že blbou velikost -3-6 kg, snad je odkoupí kamarádka co čeká dvojčátka
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Vojtíšek je úplně ideálně tabulkovej :grinning: Myslím, že my na tom budeme podobně, dneska jsme jí jen tak naoko měřili a má asi tak nějak 73cm a kila mi přijdou hrozný, když ji nosím, ale uvidíme :slight_smile:
Ty byty asi fungujou všude, ale ty pořadníky jsou právě asi nabyté...
11. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
jo Piku s tím hlukem to máš určitě pravdu, že to bude rozhodně rozdíl :wink:
11. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Rio...krásný míry :grinning:
to jen my jsm netabulkový :grinning: :grinning:
Gamik....bude lino....už jsme to doma znova probrali......tak snad to bude OK :wink:
11. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
určitě to bude OK... já s tím zkušenosti nemám, to jen co jsem viděla :wink: Třeba to bylo opravdu nějaký nejlevnější lino co bylo a to samý je přeci i s plovoučkou, laciný mají taky malou životnost, takže si myslím, že budete spokojený :wink:
A s těma tabulkama, myslím, že "pan pikuska" se nevejde ani do horní hranice svého věku :grinning: Já doufám, že Verče ty tabulkový míry vydržej 90-60-90 by pak nebylo vůbec špatný :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
A až bude slavná modelka,takže tady má tety :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
no tak na modelku už tu má zálusk někdo jinej... přeci Sonina s Karličkou :wink:
11. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Nooooo tak budou modelky 2 :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
a půjdou si po krku ne??? :confused: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
a nebo maminky :grinning:
11. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Dobré ráno... Tak u nás noc hrůza, Verča se pořád budila a brečela akdyž jsem si jí dala do postele tak pořád lezla po mě a spala mi na zádech.... Takže mě akorát třeští hlava z nevyspání a jestli dneska zase bude protivná jak včera tak mi čeká opravdu krásný den ... Jestli to jsou ty zuby??? Nikdy takhle mizerně nespala....
12. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj všem...
U nás noc totální katastrofa...K má zase brutální rýmu, takže v noci po dvou hodinách řev a řev...Teď ráno se chce jen chovat a při tom stejně pobrekává, jinak hystericky řve, tak já nevím, jak to přežijem...
gami, vítej do klubu nevyspalých žen :unamused:
12. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
no co si to ty holky vzpoměly vid??? Jinak Verča taky má pořád nudle a u nás ta intezita byla i kratší než dvě hodiny... :frowning2: Ted už jsem jí zas uspala v kočárku tak jsem zvědavá jak vydrží dlouho...
12. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojík holky....
já byla s Matesem u dr.zase noc prokašlal....tak má to i na průduškách,máme nějaký sirup a v pondělí zase na poslech....
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
teda koukám že noc jedna lepší než druhá, já se můžu jen přidat, ale u nás je to každou noc skoro - nebo každou druhou teď.Navíc mám migrénu jako prase.A zákon schválnosti fakt funguje - když ho dám dopoledne spát a já nejdu, tak spí i dvě hodiny v kuse.Dnes jsem si lehla a samozřejmě do půl hodiny byl vzhůru :angry:
12. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
No u nás noc teda tak do 4 v poho....pak síla,kašel,brek...
tak jsem raději k té dr.šla...
12. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jooo holky jen mě napadlo....jestli by jsme v názvu neměli dopsat 2008....
aby se to nějak nepletlo....
ře by nám to admin doplnil...
12. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak K teď usnula, je to fakt horor, v podstatě furt pobrekává a má nudli u nosu, nic nechce, nic ji nebaví...Dala jsem jí i Panadol, měla sice jen 37, ale říkala jsem si, že se jí snad trochu i uleví.
Mě kupodivu hlava ani moc nebolí, ale jak K furt tahám, tak mám namoženej krk a záda, takže taky paráda :angry:
Já jsem si stejně říkala, že bychom se asi měly přesunout někam jinam ze snažilek a dát si jinej název ať to furt někoho nemate...A Milenka si k nám cestu najde když přijde občas kouknout, ne? Co říkáte holky? Stejně se tady scházíme jen to zdravé jádro... :wink:
12. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak možná volné diskuze a jméno maminky z IVF květen- červen? nebo jiný nápad?
12. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Já bych ráda zachovala tu 1. na začátku tématu, dobře se to hledá :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.