• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Já Soni vím,že mateřská jde z platu,já že je výhodné nastoupit co nejpozději,jako že nemocenská je vyšší než mateřská.....snad jsi pochopila.....
No a o mateřskou se musí někde zažádat????
13. led 2009 v 18:20  • Odpověz
tak holky poslední injekce jsou ve mně a děj se vůle boží :sweat_smile:
13. led 2009 v 18:21  • Odpověz
Katusko,tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko
13. led 2009 v 18:34  • Odpověz
jééé děkuju to jsou těhu bacílky? :dizzy_face:
13. led 2009 v 18:45  • Odpověz
No jasan že ano :grinning:
13. led 2009 v 18:49  • Odpověz
piku to ne, materskou treba ja urcite budu mit vetsi, ale na materskou mas narok 28 tydnu... takze jestli si na neschopence, tak ta je vetsi nez pak bude asi rodicovsky prispevek... to znamena uzit si neschopenku co nejdyl, pak materskou a pak prejdes na rodicovskou dovolenou... takhle bych to ja chapala... :wink:
a materskou ti papiry vystavi tvuj dr. ty jsi zamestnana, tak to jenom odneses svemu zamestnavateli a on se uz o to postara... :wink:
13. led 2009 v 19:39  • Odpověz
Soni díkes :grinning:
13. led 2009 v 19:46  • Odpověz
piku no neni zac, ja myslim ze to bylo mysleno takhle, ja kazdopadne nastupuju 6 tydnu pred planovanym terminem... me to tak tip top vychazi... :sweat_smile:
13. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Soni,já vím,že už jsem se ptala,kdy že máš ten termín????
13. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
piku no predpokladany je 11.4. ale jestli bude vse ok, a mimi nachystane na svet tak o tyden drive 4.4. kvuli dr. ze chci jeho u porodu a ted jsem zjistila ze je tam i holka tady od nej a ta ma termin 10.4. a musi cisarem, tak je mozne ze pujdem spolu... :grinning:
13. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo já měla 13,4 a ted mám v průkajdě 9.4...tak to máme opravdu stejně vid
13. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
no me to v prukajde nemenil, naco... jsme presne tabulkovy... ale proste budem rodit planovane... jenom aby nas stejne neprevezl prcek usata... :grinning:
13. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
No mě v Caru řekli 13.4 a na gyndě 9.4....................tak uvidíme,kdy vylezou vid :wink:
13. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já včera byla na testu na cukrovku, tak jsem zvědavá na výsledky, jen ten test u nás probíhal trochu jinak, teda aspoň podle toho co ste tady psaly, tu glukozu jsem vůbec nepila, jen jsem musela přijít hodinu po jídle a vzali mi krev, nic víc. . .
Dnes jsem konečně vyfotila tu komodu, ale do albíčka to dám až zítra, teď se mi do toho nechce a odpoledne mám rande :wink: mám sraz s kamarádkama, jedna je v 35tt a druhá má 2 dcerušky, Nikolce jsou skoro 3roky a Alence 6měsíců, tak už se na ně moc těším :grinning:
14. led 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
katusko neboj, v Gennetu jsou všichni moc milí a poradí ti co bude pro tebe nejlepší. Mě taky jeden vaječník nejdřív nereagoval a nakonec z toho byla hyperstimulace jako blázen a 10 vajíček :wink: uvidíš dobře to dopadne. . . držím pěstičky :wink:
14. led 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
angel to je divný test, jak to poznají ten cukr když Ti nedali glukozu? Vždyť o to hlavně jde, jaká je hladina před ní a po ní :unamused:
14. led 2009 v 10:31  • Odpověz
no to právě taky nevím, no uvidím jak dopadnou výsledky, jdu do poradny za 14dní tak už by měli být :confounded:
14. led 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holčiny naše pupíkatýýý :grinning:

tak jsem vás taky dočetla a jukám jako blázen,zachvíli všechny na mateřské a zachvíli to tady začne rodit to je mazec tedy :slight_smile: :dizzy_face:

angel taky by mě zajímalo jak ti zjistí hodnoty,takhle :sweat_smile: já byla taky na tom testíku ještě před IVF a taky jsem pila glukózu.....
14. led 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Ahoj hlky, jsem ostuda dneska jsem vylejzala z pelchu ve čtvrt na jedenáct, den co den to protahuju. Piku, Soni vám už se to blíží jako blázen máte to tu coby dup. Angel já jdu na cukr příští týden, ale já si dám tu dobrou mnamku :sweat_smile: A ještě jsem zvědavá jak u toho budu vypadat, rábo když se hnedka nenasnídám, tak zvracím :confounded:
14. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
ta glukoza není zas tak strašná, mě to sestra dala do menší skleničky a sice to bylo sladší ale zase rychle vypité :slight_smile: taky mi bývá špatně nalačno a navíc mě pak přijali na tu JIP a nedostala jsem ani oběd a najedla jsem se až mi něco přinesl manžel,to už jsem umírala hlady a Vojtík taky :grinning:
14. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Jé, Rio, to bych asi byla hrozně vzteklá já vždycky když mám hlad, ak jsem fakt nevrlá. jsem tak přemýšlela jestli se v těhu může zabijačková polévka. Takhle jsem si třeba v Makrujkoupila celou krabici pendreků a doma jsem zjisstila, že se v těhu jíst nemají. :sweat_smile:
14. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak KO v poho,jen zase něco na zavádění a další 4.2 i s UTZ.............
Jinak ic nového,jedu ke kamarádce na drby :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak ja dnes byla na vylete, u babci, jeden den vytahnu paty a prijde mi balik na ktery cekam uz tyden... :angry: :angry: :angry: smejdi jedni a posta je ve vedlejsi vesnici... jesteze me soused odpolko pak tam hodi... to nasere... :angry:
14. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Soni to je zákon schválnosti, já dnes psala protivný email do jedné firmy, kde mám zboží že jsem ho objednávala před 14ti dny šup a 10min na to počťačka za dveřma :slight_smile:
14. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
no ja jak objednala tu postylku tak mi jeste porad neprislo potvrzeni objednavky, tak ted nevim... asi tam zitra taky cinknu jestli to maji, vyrizuji, nebo co... :sweat_smile:
14. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
S některejma je to na dlouhý lokte...
14. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky,
nakukuju co je nového, vidím novou snažilku Katusku, přeji hodně štěstí a hlavně úspěch.

Zítra se budu objednávat na kontrolu k dr. a měli bysme tam mít výsledky krve, imunulogické vyšetření, tak jsem zvědavá, jestli něco zjistili nebo jestli je vše ok.
14. led 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak jsem doma......
byla jsem se podívat i u kamrádky,co nabízí postýlku,s matrací-kokos/molitan,peřinka,polštář,povlečení,mantinel,nebesa...1000Kč,tak jsem si plácli :slight_smile: dokonce i když má holčičku,tak je to klučičí....modro oranžové-----s medvídky :slight_smile:
14. led 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Leny zítra držím palce :wink: Piku tak tomu říkám kup :grinning: To máš vše z jedný vody na čisto :slight_smile:
14. led 2009 v 16:32  • Odpověz
No to jo...my jsme ale toto vše měli..postýlka po Anetce,ale snažení dlouhý,mimi žádný,tak jsem to dala mojí nej kamarádce.....ta mi vrátila povléčo a mantinel,tak mám na střídačku :slight_smile:
14. led 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.