• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No já myslela 1.IVF květen/červen 2008
aby to bylo jasnější :slight_smile: a klidně zůstat tady,jestli to půjde....
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
My vlastně za chvilku zas budem snažilky, že? :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak to někdo založte, ale já myslím že když zůstaneme tady tak si nás budou pléct pořád i holky které začínají podstupovat IVF
12. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky souhlasím s tím přesunem a ten nápad Rio je myslím dosti výstižnej :slight_smile: Kdo podnikne ten přesun???
Jinak mě bolí hlava jak střep :frowning2: Byli jsme nakupovat takže to byla Verču v klidu a spokojená a ted jsem jí uhoupala v kočárku takže uvidíme až jí dám domů... Ale ted je celkem spokojená už jsem složila gauč tam už vůbec být nechtěla vymetá tady pokoje tak to ji zatím baví tak snad nebude ukníkaná jak včera...
12. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
to jste tu nikdo nebyl nebo už jste se přesunuly??? :confused:
12. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
nepřesunuly tak má to založit na té volné diskuzi? dám tam teda dát maminky 1 IVF květen-červen?
13. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
Čau holky,
tak u nás noc kupodivu lepší než jindy...Včera měla K večer 37,6, tak jsem dala Panadol, prokapala noc, odsáli jsme a usnula v sedm večer, vzbudila se jen krátce asi o půl druhé a pak s náma spala v posteli až do sedmi.
Doufám, že se nebude opakovat ufňukanej včerejšek.
Nové téma klidně založím nebo ho někdo založte. Dáme sem stejně asi odkaz aby nás holky našly,ne? Tak co třeba 1.IVFKČ-maminky a jejich miminka? :wink:
13. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
co znamená IVFKČ: hlavně to KČ? tak ho založ a dej odkaz kde ho najdem
13. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
to jsem zkrátila jakože květen červen, se mi to nechtělo vypisovat :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojík....holky já myselal zůstat tady jen dopsat rok....kdy jsme tam byly,stejně zase budeme snažilky....
mám napsat adminovi???jen aby dopsal ten rok....aby bylo jasné,že to nebylo ted,ale už loni...
13. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj... já myslím, že ten rok je úplně nejsnažší a nejlepší řešení... Piku klíďo napiš :wink:
Jinak u nás noc super, jsme vyspalí tak snad to byly zase jen nějaké erupce na měsíci :sweat_smile:
13. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jsem napsala dotaz,zda by to šlo,ale aby jsme stále byly tady ve snažilkách...
13. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
holka šikovná :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
No uvidíme.....jesli se bude něco dít :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
HOTOVO....ZMĚNĚNO :grinning:
13. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
super!!!!! :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak snad to holky napadne :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
tak dobrý aspoň jsem vás nemusela nikde vyhledávat :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
To jsme rádi :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
jinak dnes Vojta dostal poslední očkování, tak doufám že reakce bude dobrá, boulička pod paží se zmenšuje, tak hlavně ať se zase nezvětší a neztvrdne.a zítra máme jed to neděle k mojí mamce do Zlína, snda to Vojtík zvládne v pohodě
jo a měl zevnitř úplně rozškrabané ouško do krve, tak se mu tam doktorka dívala, ale nic neviděla, asi ho tam prý něco lechtá nebo šimrá, je fakt, že se mu dělá hodně maz, ale každý den uši čistíme tak nevím jak mu pomoct
13. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Rio....mates si drbe ouška,když je unavený a chce spát.....
Tak hlavně at jsme po očkování OK a užijte si to u maminky :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak bezva holky, bylo to fakt takhle nejjednodušší.
Káťa si furt něco dělá s ušima, musela jsem jí nedávno i vyndat na chvilku naušnice, protže jsem měla strach, že škubne a bude masakr...A my teda nečistíme každej den, podle mě se to ani nemá, to, že se tvoří maz je přirozený. Hlavně, ať je Vojtíšek v pohodě, už jste taky měli teď poslední očkování na dlouho,ne? Užijte si to u mamky, bude to zase změna.
Já musím zaklepat ťuk ťuk, rýma je dneska u Káti o hodně lepší, asi vyrazíme i na prochajdu, bude se jí venku líp dýchat a je tam hezky.
Jo, psala jsem vám, že kalendáře dopadly dobře? Mám z nich fakt radost, fotky tak velký jak měly být i docela hezky ostrý, pozadí taky super-dala jsem prosinec,leden, únor modrý,březen,duben,květen zelený,červen, červenec, srpen růžový a září, říjen, listopad žlutý a fakt to tomu dalo šmrnc.Tak jsem ráda... :wink:
13. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak aspon někomu se ty kalendáře povedly :wink: Jinak dneska je Verča úplně v pohodě celý den a koukala jsem jí do pusinky, že se vyklubal ten druhý zoubek takže to bylo asi tím... chudinka než se jí vyklubal... dneska už je to zase zlatíčko takže ťuk ťuk ťuk :grinning:
13. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojík....kdepak jste???
mates dnes spí už od půl 7 :astonished: odpoledne nespal,tak se dřív koupal a hned usnul...
14. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně zapla počítač dneska...
Dopo jsem uklízela a vařila, odpo jsme se šli projít, pak jsem rychle nachystala nějaké mňamky, přišla návštěva, odešli asi v šest, manžel musel honem běžet na volejbal :angry: , K samozřejmě protivná jak noc, ospalá, tak jsem vykoupala, prokapala nos, odsála, nakrmila, uložila a padla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem vorvaná jak borůvky za dnešek...
14. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak u nás kupodivu Mates s tou rýmou a vším spí docela dobře.....
včera jedl v 10 večer a pak až ve 2 a pak v 6 ráno.....
sice kašle,musím podávat dudyna,ale nebrečí...
14. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
holky mě dneska nešel net :angry: Už mě s tim fakt serou :unamused: Já dneska měla celkem volný den, Verča byla s babičkou, ale volný byl tak, že jsem vařila, žehlila a tak takže stejně opruz...
Piku to krmíš ještě pořád dost často... já tedy nevím, když kojíš je to asi normální... ? Verča dostane kolem 19hod kaši a pak až třeba ráno v 7 mlíčko....
14. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Gamik...stále kojím 3-4krát za noc.....
ale někdy mezitím kňourá,dostane čajík.....
kašička na noc se u nás neujala....stejně se za 3 hodiny vzbudil a kojila jsem a navíc ho asi tlačila v bříšku,kroutil se a plakal...
14. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Kačenka taky celkem dobře spinká i přes tu rýmu, ale ona dneska spala hned po obědě a pak už ne, tak byla hrozně protivná a ospalá. My to máme stejně jako u gamiků - v sedm večer kaše a mlíko a pak až ráno mlíčko, taky tak nějak kolem 7.
Gami, my už asi volný den jen tak mít nebudem, co? :wink:
14. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
No už jsem byla kojit :slight_smile:
jeeee kdyby to bylo aspon už jako u vás.....nebo jen jedno kojení :grinning:
14. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.