• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Hezkou neděli! :slight_smile:
Právě sedíme u kávičky a jahodovýho poháru :slight_smile: Kačenka drandí venku s dědou a babi, asi bych měla dát prát prádlo, ale prdím na to. neděle je od slova nedělat, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
Piku, no u toho kojení je to asi fakt jinak. Se mnou chodí holky do cvičení co kojí v noci po dvou hodinách, to mi teda přijde mazec :slight_smile: A Matyášek je chlapá, ten potřebuje přísun :wink:
15. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Aquilko...teda si užíváš :slight_smile:
my jdeme k babi na decku červeného a dortíček :slight_smile: jako každou neděli :grinning:
15. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky, tak včera jsme se vrátili ze Zlína, bylo to docela náročné - bydlí jich tam 5 v 1+1, mamka, ségra a 3 děti a ještě jsme tam spali my
a dnes jsem se dozvěděla, že mi padlo hlídání co jsem měla mít od ledna, nakonec jí bude hlídat babička, tak mě to štve, protože jsem s tím počítala a nevím jak vyjdeme
16. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Hezké sváteční ráno :slight_smile:
Včera mi jaksi blbl kůň, pak jsme byly na procházce, jela jsem cvičit, za kámoškou a už jsem se sem nedostala...
Káťa zase soplí víc jak o víkendu, tak já nevím co to je. Říkala jsem si, jak jsme se té rýmy tentokrát brzo zbavili a prd... :angry:
Rio, to si snad ani neumím představit v bytě 1+1 :confused: No ale hlavně, že jste se viděli a mamka se potěšila s Vojtíškem. S tím hlídáním je to blbý, třeba se ještě něco naskytne...
17. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojík....
předěláváme něco v bytě,tak je bordel a nemám časík tady být...vždy s malým zmizím....
Rio....jaký hlídání???
17. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Pikus měla jsem mít od ledna chlapečka na hlídání jako přivýdělek
17. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Rio,aha....já myslela že hlídání Vojtíka....
no to je fajn přivýdělek....
u nás jedna paní hlídá dítko vietnamcům....a prý dobrý kšeft to je
17. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tady včera vůbec nikdo nebyl??? :confused:
No jo, už to čtu, pikuska bourá a staví, gami asi nejede net...
My jsme včera nakonec v plavání byly, sice má Káťa tu rýmu pořád, ale včera to zas bylo lepší, den předtím dost hrůza, i začala soplit dožluta, tak jsem myslela, že půjdem k dr. Dneska to zatím vypadá tak jaksi neurčitě... :confounded: Ale v plavání jsme si s maminkama říkaly, že to mají všechny děti stejně, to bysme nemohly chodit fakt nikam...
19. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky
aquil tak snad se to Kačence nezhorší
Vojta zase má nějaké žaludeční potíže, vyblinká všechny příkrmy, i kaši, jediné co v sobě udrží je mlíko. Začala to v úterý kaší, včera vyblil velý oběd, přesnidávku, psala jsem mail dr. a máme ještě den počkat, tak uvidíme, dnes jsem dala jen mlíko, v poledne zkusím mrkev z rýží, ale mám z toho obavy, on se u toho zvracení úplně dávil jsem se bála aby se neudusil :frowning2:
19. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Ty jo rio, to je divný, takhle přece už tak velké děti jak jsou ty naše neblinkají,ne? Že by nějaká infekce? S tím zvracením to chápu, Káťa takhle zvracela v autě, připoutaná v sedačce, dusila se, fakt strašný...Snad to brzo odezní.
Já jsem teď Káti zas odsávala noc, chrčela, ale odsála jsem prd, tak to má asi někde vzadu :frowning2:
19. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Kde jste kdo??? :confused: Tahám nás ze čtvrté stránky :frowning2:
20. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky... tak mě konečně funguje net a koukám, že jste se moc nepochlapily s tím psaním měla jsem vás přečtené raz dva :confused:
Aquilko nějak se vás ta rýma drží to bude asi ta zadní jak říkají, my už naštěstí máme pokoj...
Jinak máme 7,67 kg a 71cm... Paní dr se moc líbila, že je hrozně šikovná, ale to víme že? :grinning:
Piku s tím kojením je to fakt normální kámoška má už skoro 2 letou holčičku a normálně ještě kojí, malá jí nechce nic jíst a v noci prý jí dává ještě asi 3x,... to je mazec co? :astonished:
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
holky nějak nám to zkomírá co????
gamik krásné míry Verunky a že je šikovná víme, to je fakt :grinning: :grinning:
Vojta už včera a dnes neblinká, ale najíždím na příkrmy radši pomalu a on ani moc nechce, sní půlku toho co dřív ale to neva, snda se rozjí. Zato se rozpil mlíka, přešly jsme na sunar a chutná mu asi víc
20. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahojík....
no já měla tady omluvenku....doma se malovala chodba,dávalo lino,tak jsme s malým mizeli vždy ven...
Matýnek pořád strašně kašle...už skoro 3.týden.....a ne a ne se z toho dostat
20. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Piku tak už máte hotovo??? S tím kašlem je to na prd ono to počasí tomu taky moc nepřidá....
Rio určitě se to papání spraví, můžou to taky klidně být zase zoubky :wink:
20. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ještě vymalovat koupelnu a bude...
a pak jednoooooouuuuu ještě chci kuchyň :slight_smile:
No ten kašel...až mi to rve srdce ,když to na něj přijde a chrmlá a chrmlá...
20. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky...
Piku tak to to budete mít na vánoce krásný :dizzy_face: My už přemýšlíme jak uchytit stromek, aby ho ta naše kometa hnedka neschodila :sweat_smile: Je to s ní síla jak tady šmejdí po baráku a jakmile s ní děláme blbiny, jako že jí chytnem tak to jsou mety :grinning: už takhle chudě několikrát spadla na nos, protože ručičky měla pomalejší než tělíčko a jednou měla v puse dudana a jak padla tak si něco rozrazila a tekla jí krev, jak upírek vypadala chudinka, ale naštěstí dobrý ted jí ho radši vyndavám, když leze...
21. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Gamik...no to vaše torpédko malý :slight_smile:
Mates zase v noci kašel a dost,tak putoval ke mě do postele....byl akorát po koju,tak jsem se bála,aby se z toho nepozvracel...
21. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Verča ke mě putuje každý ráno :slight_smile: ... ona je hrozná i když spí, pořád se mele, leží kolikrát na mě, někdy si mi lehne na obličej takže se drcneme, ale je jí to fuk chrní dál :grinning:
21. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
No já si ho beru k ránu...kolem té 5,ale ted už v 1.....abych byla klidnější s tím kašlem....
21. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
no to je jasný to bych jí měla taky u sebe každou noc, já to takhle měla s tím blinkáním takže vím, že to je nepříjemný... tak snad to brzy přejde at se pan Pikuska moc netrápí :confused: :wink:
21. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahooooooj vsem
mame moznost tak nakukujeme... :wink:
my mame akorat za sebou sestou nemoc s "luxusnimi" horeckami a flekami jak se dr. vyjadrila vhodnymi do knizky... :sweat_smile: proste kdyz uz tak uz :sweat_smile: no uzili jsme si to... ted jeste doznivaj prujmy, jsem zvedava kolik ukaze vaha na kontrole v 8mesicich... :sweat_smile:
a spani v postely? :sweat_smile: tak myslim ze jsme lepsi :grinning: jak mela horecky tak jsem ji mela u sebe, z jedny strany me objimala mala, z druhe strany pod perinou jedna kocka a na prdeli na perine druha :grinning: :grinning: :grinning: proste jsem se nemohla ani hnout :grinning: :grinning: :grinning:
jinak uz stojime v postylce a radime tam az hruza, ctyrnozky me uz nasla i na zachode... :grinning: :grinning: :grinning:
za ruce tape po pokoji, zasuvky uz maj oddelane uchytky, protoze je otvirala, policky spodni uz jdou prazdne, pokrtili jsme nocnik... :grinning: :grinning: :grinning:
taky premyslim jak na stromek... :grinning: asi ho povesit ze stropu... :grinning: :grinning: :grinning:
takze uz to zacina byt fakt vesele... :grinning:
21. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Soni...tak 6 nemoc my měli celkem bez hrůzného průběhu.....
teploty,pak se osypal a byl klid.......
Taky máš čiperku vid :wink: :wink:
21. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
no piku my si to vybirame proste asi se vsim vsudy, jak tenkrat to ockovani, tak ted tohle... a jeste me dr. varovala, ze se muze opakovat, protoze tech kmenu ji spusobujicich je nekolik... :confounded:
no ted jsem chtela povitirat podlahu, no nejdrive jsem urvala houbu bna magik mopu a pak zlamala nasadu na mopu klasickym, ty nasady jsou proste na dve veci, nevim proc tam maj dirky, akorat pres ne natece a zrezivi to... :confounded:
no ale to je nepodstatne, vratim se do pokoje a mlada si stoji u gauce, kocka vydesena jak blazen ze na ni dosahne... :grinning: :grinning: :grinning: no a ted se jim doplazila k miskam a vylejva vodu a sype granule, jdu ji odchytnout... :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Soninko...no joooo ale už řádí,tak je to dobrý....
a jdu jukat...víš na co :wink:
21. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme byli dopo v plavču i taťkou, bylo to bezva, Kačenka předvedla všechno co dokáže, taťlka jen zíral :grinning:
Já si taky beru malou ráno do postele, jdem nakrmit a pak se vrátíme, K dělá blbiny, leze po nás atd. Jsou to hezký rána :slight_smile:
Pikusko a nechces zajít k dr s tím kašlem? Nějak už by to asi chtělo přeléčit, ať už má pokoj Matýsek chuďátko...
gami, krásný míry Verunky, my půjdem asi příští týden. My asi stromek letos dáme místo do obýváku, kde si K nejvíc hraje a kde jsme ho mívali každý rok do kuchyně s jídelnou, máme to celkem propojené a K je tam vždycky pod dohledem nebo sedí v židličce, jinak si to nedovedu představit...Káťa jen začla sedět, tak už ji to nebaví, chce stát a chodit, takže paráda :angry: Jsem z toho fakt na nervy, včera spadla ze stoje, že to zadunělo, hlavou švihla o zem, strašný...Teď je po plavání, celý den nespala a uspat ji je marný boj, řádí jak tajfun-nechápu...
soni ahooooj. Šestá nemoc fuj fuj fuj...Snad se to nevrátí, malá je taky pěknej drak...
21. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já myslela,že 6 nemoc se odbyde a je pokoj....že se nevrací-.....
Aquilko,říkala jsem si,že jestli to tak bude pořád,že v PO zajedeme k dr...
21. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
To jo piku, kamoška taky takhle čekala, jeslti to přejde a pak šla k dr. a měli za chvilku pokoj...
Tak Kaťule konečně zabrala, manžel už spí taky, já se fakt picnu...
Na co pikuska jukala??? :confused:
21. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Aquilko....tak jdi taky hajat :grinning:
A Soni jistě jukání pošle :wink:
21. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já kecám s kamoškou na skype :slight_smile:
Jo, holky, já jsem fakt nemožná...Tu nej novinu včerejška jsem vám zapomněla napsat!!! Jsem teta!!! Švagrové se včera narodil chlapeček, jupííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.