• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
aquilko gratulace, teta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
piku taky jsem si myslela ze jednou a dost, po tom co jsem si o ni precetla, ale je to virove a viry mutuji, stejne jako chripka ma nekolik kmenu, tak tohle pry taky, takze proti tomu jednomu kmeni uz odolny jsme :grinning: :grinning: :grinning:
jj radi trdlo, nejhorsi je kdyz to neustoji ty vratky nozicky a prasti se treba do hlavy, uz jsme meli i modrinu.. :sweat_smile: no musime vic trenovat pady :grinning:
jo a perlicka po dvou dnech co si stoupala v postylce, tak si popreve sedla :grinning: proste obracene... :grinning:
jo a je straaaaaaasny mamanek, usina na rukach, pres den v podstate nic neudelam, protoze jak ji polozim, tak je vzhuru, me z toho asi upadnou zada... boli cim dal vic :confounded:
21. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky..
Aquilko gratuluju moc moc teta :grinning:
Soni u nás bylo to samé, že dřív jsme stály :slight_smile: Ty holky jsou prostě trdla šikovný... A co zuby??? Ještě nemáte??? My už máme ty dva raťafáky , ten druhej vylezl hnedka druhý den :dizzy_face:
22. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Hezkou neděli!!!
Tak už máme po obědě, za chvilku bude kávička. K řádí, dopo spala před obědem, tak vidím odpoledne bledě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Káťa teď chce stát v podstatě furt, je to na zblbnutí... My furt zuby nikde nic :grinning: Jinak už mám objednané pro Kačenku dárky, zas to nechci přehnat, za chvilku pak budou narozky...Příští neděle už je adventní, to je mazec...
22. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
jo vánoce... jak je pořád docela hezky tak mě to taky nepřijde, že už za měsíc budou... a pak hnedka narozky :slight_smile: Pár dárků už mám, ale nějak to nehrotím...
22. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Soni a co malá? Pořád v pohodě? Nic se jí zatím nevrátilo???
22. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
jo a co to odvolání jak ti poradil právník... už jsi podala????
22. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
ježíš já jsem pako... promin Soni to mělo být do IP :astonished:
22. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojík....
by byli v Liberci.....malej byl taaaak hodnej :grinning: tak jsem mu koupila povlečení :grinning:
22. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Pikus to jsi hodná, to určitě Matyášek ocení :grinning: :wink:
Soni ráda Tě vidím
holky tak buď máte extra šikovné děti nebo je Vojta pozadu, ale on teda se nestaví a ani pořád sám neusedí - spadne do boku, nemá stabilitu, ani neleze, ale furt se plazí :unamused:
Jo a přiznám se, už patřím mezi snažilky.Já ale moc nevěřím, že se to povede samo
23. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky... Rio vždyt tě řekli, že je Vojtíšek trošku pozadu ne? Neboj on všechno dožene za pár měsíců na těch prckách nebude vidět žádný rozdíl :wink:
Jinak já už patřím mezi snažilky od konce 6tinedělí :grinning: :grinning:
Piku Verča miluje výlety nemá ráda stereotyp, včera jsme byli zase na návštěvě u tý roční Natálky a ta byla tak spokojená celou dobu výskala radostí :grinning: Maty je zlatíčko takže si dáreček určitě zaslouží :wink:
23. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
gamik to mi řekli než cvičil vojtovku ale pak všechno dohnal a pozadu už nebyl
23. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
tak je to tím, že je to chlap, ty jsou pohodlnější... :wink: my u dr potkaly holku se stejně starym chlapečkem a ten jí taky neleze nic a spousta dětí nelezou vůbec nebo začnou až budou chodit takže bych to nějak nehrotila :wink:
23. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,
pikusko, tos udělala dobře, Matyášek si to určitě zasloužil.
rio, já myslím, že každé dítě to má trošku jinak, kámoška co má o měsíc starší holčičku, tak ta taky nesedí, neleze jen se plazí. Byli na rehabce a zatím to nijak řešit nebudou, taky cvičili vojtovku. Tak neboj, Vojtík to určitě brzo zvládne taky. Jinak já jsem taky vlastně snažilka, hned od toho jak jsem vysadila tu blbou AKO, ale nevěřím tomu vůbec, takže ofi snažení beru až půjdem na další IVF :wink:
Káťa je dneska zase neuvěřitelně protivná, od rána řve, protože chce pořád stát a to jaksi nejde, že :grinning: Je to trdlo :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
jj to snažení taky budu brát ofiko až půjdu na IVF :slight_smile: Jinak Verča je taky nějaká protivná ted jsem jí uspala v kočárku tak snad jí to chvilku vydrží...
23. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojík holky....
no je pravda,že jak se něco děje,Mates je zlatej.....
a hlavně...už nemusím kojit někde...dostal doma oběd,pak jsme šli na kafe,tam dostal přesnídávku a MM až doma večer :slight_smile:
Jinak...taky nesedí,na nohy se staví jen když ho držím...
23. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Piku vidíš jakej je Maty šikulka... On byl zlatej už od narození a evidentně mu to asi vydrží... Ale bála bych se potom té puberty, aby vám to nevrátil :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Gamik....nestraš :astonished: :astonished: :astonished:
23. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Piku neboj... určitě o bude zlatíčko pořád :wink: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Gamik....hahaha....tak tomu moc nevěřím....holt puberta je puberta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
jo ta dá zabrat asi každý z nás :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
no to teda jo.... :confounded:
23. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky, vy už řešíte pubertu? :grinning: Mně stačí co ta naše dračice předvádí teď... Ovšem-byly jsme ve cvičení, tam všichni z Katiny odvaření, jak je hodná a šikovná a srandovní atd. Ha ha, měli by to vidět doma...
Teď jsem přijela ze cvíča, malá nakrmená, uložená, nachystaná večeře...Hmmm, není občas špatné vypadnout z domu :wink:
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
poraďte- zapojila jsem se do akce kdy můžeš dát dárek dítěti z dětského domova - můžeš si vybrat dítě a dárek. No tak jsem si vybrala dvě děti a jedno tam mělo : hrací kostičky set,10 pestrobarevných kostek nastavit.na sebe"
jenže já teď nevím jaké kostky myslí, jestli normální umělé, nebo ty vkládací kostky o se dají skládat na sebe - ty kelímky
23. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Rio to asi budou normální... ale já myslím, že to nezkazíš ani těma druhýma ne? To je hezká akce, pošli odkaz prosím jestli můžeš :slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
gamik tady : http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/
já si říkám kolik toho dostane Vojta, tak pomoct jiným je to nejmenší a pošlu to rovnou do toho dětského domva a ještě něco přidám - psala jsem jim a dali mi adresu
já jsem sama vyrostla v dětském domově a i když jim to mámu a tátu nevynahradí, tak snda aspoň potěší ty drobečky
24. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,
já taky myslím rio, že cokoliv vybereš, tak to bude dobře. To je fakt moc pěkná akce, taky tam kouknu a někoho potěšíme, úplně se mi z toho chce brečet... :cry:
24. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky...
Rio super, kouknu na to a taky něco pošlu... Udělat radost je to nejmenší..
24. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
mě se taky z toho chtělo brečet, kolik dětí stráví vánoce bez mámy a táty - si říkám, kolik lásky a péče dáváme Vojtíškovi, chováme ho, když ho bolí bříško, když mu rostou zoubky nebo se chce mazlit, ale na ty děti asi nemají tolik času aby je chovaly když to potřebují...
24. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Rio ty jsi to zažila takže víš o čem mluvíš, my si to asi těžko dokážeme představit... :confused:
24. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
jo bohužel vím o čem mluvím a o to víc je mi líto, že víc jim pomoct nemůžu
přidala jsem fotky do alba
24. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.