• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio-.....to je hezký...a ani jsem nevěděla,kde jsi vyrostla....
My tady máme kousek dětský domov a vždy před Vánoci sestra kupuje dárky...firma,kde pracuje to dělá každý rok,tak jsem už minule taky jednomu chlapečkovi kupovala župan.
24. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Všechno nejlepší Kačence k svátku :dizzy_face: a velkou pusu od Vojtíška :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Kačence taky přejeme s Matýskem vše nej nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
včera plavání nic moc, Vojtíšek byl nějaký přešlý a půlku prořval, ale ustáli jsme to a vydrželi do konce
ale pak doma usnul a po půl hodině šílený pláč, takový jsem u něho snad nezažila, úplný hysterák a nedal se utišit a když jsem ho uspala na rukách, ještě dlouho vzlykal ze spaní brouček
Pikus já to o děcáku nevytrubuji do světa, ale zase to beru prostě jako součást mého života, i když šťastná jsem tam nebyla
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Rio....moje babi,co mi v únoru zemřela mi líčila taky jak vyrostla v DD.....měla tam i sestru.....
A pak si každou vzala jedna rodina....a mojí babi tehdá jako levnou pracovní sílu :frowning2: a její sestra naopak vyrůstala jako milované dítě....
25. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Pikus mě si chtěli vzít do pěstounské péče zase rodiče spolužačky, jenže já měla v domově ještě mladší sestru a tu už by si vzít nemohli a zůstala by tam sama, tak jsem to odmítla...bohužel moje rodina na nás kašlala, přitom jsem měla z máminé strany 3 tety a dva strýce a i babičku s dědou tehdy
25. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky,
děkujeme za gratulace :slight_smile: Kačenka dostane k svátku sedátko do vany :slight_smile:
My jsme byly v plavání dneska a já jsem fakt strašně ráda, že tam chodíme. Když vidím, jak je Káťa spokojená a jak se jí to hrozně líbí, tak hezčí pocit být nemůže...Teď dospává, ale za chvilku se vzbudí určitě s šíleným pocitem hladu :grinning: Jo a od včerejška dělá paci paci, to je teda strašně roztomilý, člověk by si z toho cvrkl. A normálně fakt rozumí slovu dej, včera jsme to zkoušeli několikrát a vždycky zareagovala-to přece nemůže být háhoda,ne? No jsem fakt nadšená :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme byli u dr., tak Káťa má 7,8kg a 69cm, prý je veliká šikulka, ale to není žádná novinka, že jo :wink: :grinning: My tady máme samé krásné a šikovné dětičky...
Odpo jdu ven s kámoškou, zítra zase k další na návštěvu, jak jsme furt rýmovaly, tak jsme všechno odkládaly, tak se nám to nakupilo. Rio, taky na tebe myslím se setkáním, neboj :wink: Těžko říct, co se mohlo Vojtíškovi zdát, chuďátko malý...
teď jsem si uvědomila, že mám taky hlad jak vlk, tak si jdu něco dát, než se vzbudí naše rybka :wink:
25. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Aquilko....Mates taky dělá paci paci a je to roztomilý :slight_smile:
A sedátko do vany máme doma...zkusil ho jednou,ale ještě se v tom docela hroutil :grinning: ale příští týden nám tatínek jede do Anglie na fotbal,budeme sami doma a tak se budu koupat s ním a bude mít sedátko :grinning:
Rio.....rodinu si člověk nevybere vid..... :unamused:
25. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahojky... Kačence taky přejem všechno nejlepší :slight_smile:
Verče se zase nějak spustila rýma, má to v očíčkách je to fakt hrůza, chudě :unamused:
Rio o to víc tě muselo mrzet, že se ti ani tchýně s tchánem nevyvedli vid??? :frowning2: Ale Vojtíšek tě to všechno určitě vynahradí a pak vlastně ještě nějakej ten sourozenec :wink: Třeba jich bude ještě víc jak jeden a budete velká spokojená rodina :dizzy_face: :wink:
25. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Rio...jasan,gamik to pěkně napsala....ted máš rodinku krásnou a ta ti to vynahradí :wink:
25. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
holky máte pravdu, já jsem si vždycky říkala, že si to vynahradím se svojí rodinou a hlavně že moje děti budou šťastné - zatím je Vojtík opravdu veselé a šťastné miminko, moc bych chtěla, aby on a případné další děti měly krásné dětství, ne jako já. a moc bych chtěla děti ještě dvě tak uvidíme jak se podaří nebo ne
i když teda s m. nám to často neklape, už i několikrát padlo slovo rozvod, ale vždycky se to nakonec ustálo, no snad se to taky nějak zlepší
25. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Rio.....kde to slovo nepadne???
joooo u nás :grinning: nejsme oddáni :grinning: :grinning: ale víš přece...všude je něco....a kdyby nebylo,je to nuda
25. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
pikus ale u nás to padlo dost navážno víš...
jo byli jsme v Tescu a prodavačka byla z Vojty úplně hotová, normálně přestala markovat, nechala stát lidi a že si ho musí pochovat, pořád říkala jak je úžasný a jak se nám povedl, Vojta se jí vůbec nebál
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Rio neboj ono se to všechno časem srovná a pak už nebude přemýšlet o rozvodu :wink: Tohle je prostě složité období a vy jste si ještě dost vytrpěli jak Vojtíšek nespal a tak... To je pak člověk ještě víc podrážděnej... A Vojtíšek je nádhernej, má krásnej obličejík takovej jemnej. Bude to hezounek :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Rio.....doufám,že to teda bude u vás v poho :wink:
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky díky a taky doufám, že se to nějak zlepší, myslela jsem, že až se odstěhujeme, nebudeme mít důvod se hádat a bude to lepší ale není moc, někdy je to dost drsné :frowning2:
gamik díky za pochvalu Vojtíška, je to od Tebe moc milé :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojík holky...
my ráno vyrazili do školy za holkama....no je to před barákem :slight_smile:
a ted malej spí....
Rio....drsný,nedrsný,stejně se milujete ne??? :grinning:
26. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
pikus to je totiž něco čím si nejsem jistá víš....
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
A sakra....to zní už vážně.....jako sama si nejsi jistá,nebo u manži???
co posedět a promluvit si o všem...
26. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
nejsem si jistá u sebe ani u manžela...někdy mám prostě pocit, že se máme rádi jako kamarádi, že jsme rodiče Vojtíška, ale nic víc...jo mluvili jsme o tom mockrát, ale m. vidí pořád chybu jen u mě, on je dokonalost sama
26. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky,
my dneska noc děs běs. Káťa furt kňourala, zdá se mi, že jí asi dole raší zub, tak možná proto. Ale jistá si nejsem, podívat se jí do pusy je nadlidskej výkon.
piku, tak to byla fajn návštěva, co?Já taky musím zajít do práce, už si to říkám měsíc a furt nic...
rio, já tě trochu chápu, my taky teď zrovna nemáme nej období a je mi to fakt hodně líto, ale nemůžu si nějak pomoct. Možná je to i mnou, některé věci mi vadí víc co máme Káťu a prostě se nedokážu udržet. Ale slovo rozvod u nás nikdy nepadlo, a že se máme rádi jsem si jistá, to zas jo :wink:
Dneska jsem ještě objednala Káti nějaké věci na Vánoce, je to od nás a od obou babiček a dědečků, tak je toho víc. Ale zase lepší než kdyby nakoupili nějaké kraviny. Takhle jsem to v klidu namyslela a objednala a mají to bez starosti :wink:
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Rio...pokud je chlap takovýto,je s ním těžké pořízení,to je pravda :unamused:
Aquilko...zajdi zajdi....jsem si říkala,proč nechodím častěji,když to mám před barákem
26. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky... jsem se sem včera ani nedostala, jsme zase obě nastydlé a dneska si stěžoval manža, že ho taky bolí v krku... Tohle je fakt hrozný pořád dokola. A to jde chudák na noční...
Rio tak tohle zní opravdu vážně, když to je i z tvé strany.. Já tohle zažila s exmanželem. Byli jsme manželé 8 let a nejdřív jsem to ani neřešila, až když jsem poznala nynějšího manžela, tak jsem zjistila, že je nám spolu sice fajn, ale z mé strany je to jen kamarádství. Hrozně jsme si rozuměli a do dneška rozumíme, ale po intimní stránce mi to prostě nebavilo.... A současnýho manžela můžu říct, že i když mi dost často štve, tak ho pořád miluju... Tak držím Rio palce at si v tom co nejdřív uděláte jasno a hlavně at jste všichni šťastný a spokojený :wink:
27. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
gamik díky, já bych nerada aby se to pokazilo úplně, ale momentálně si nedovedu představit s ním žít třeba 40 let takhle...
27. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Rio neboj... bude líp... :wink:
já jsem naprosto hotová, Verča usnula až ted a to řvala a řvala a řvala a mě teče z nosu jak ženichovi z ocasu :unamused: Takže dneska krásnej večer ...
27. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem se sem včera vůbec nedostala...Můj táta měl hroznej stav -motal se s ním celej svět, pořád zvracel, takže jsem běhala celej den kolem něho, musela přijet i dr., fakt děs běs. Naštěstí byl manžel doma, protože co bych dělala kdybych tam měla ještě Káťu, to si nedovedu představit....Stejně jsem furt odbíhala ještě za ní, nahystat jídlo atd. No měla jsem toho plný brejle. Hlavně jsem byla pěkně vyděšená, co mu je. Prý nějaká změna tlaku nebo co, to jsem teda ještě nezažila...On je navíc hroznej "pacient", celej život mu nic nebylo a pak když něco, tak je to na zbláznění.
Dneska jestli to zvládnu, tak bych ráda udělala adventní věnce, ozdůbky mám od loňska a vyměkla jsem a koupila už udělaný kruh s jehličím. Na to letos prostě nemám čas. Taky bych ráda uklidila, no ale uvidím.
gami, s těma chorobama je to fakt naprd, chudák Verunka a ty taky, no je toho všude plno, to ani člověk nezjistí, kde to lapnul...
rio, je to těžký asi najít kompromis a rovnováhu v každým vztahu. Ono už to podle mě nikdy nebude takové jako na začátku, jako před dítětem...Vztah se prostě vyvíjí a samozřejmě aby to fungovalo, musí ti dva k sobě něco cítit, ale na druhou stranu, neznám moc párů, co by se na sebe po 10 letech vrhalo samou vášní, tak to prostě je...
28. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky... Tak Verča si ten večer vynahradila a vstávaly jsme před půl hodinou... A spinkala krásně ani se moc nemrskala jako jindy... U ní už rýma není vidět a u mě celkem v pohodě tak ještě, že tak...
Aquilko tak ještě, že to není s tatkou nic vážnýho ono tohle nepřirozeně teplé počasí totiž prý pro organizmus není nic dobrého, prostě je to proti přírodě.... A máš pravdu u těch vzzazích ta zamilovanost trvá jen krátce, ale láska by se úplně vytratit neměla pak by totiž asi nefungovala ani tolerance, která je ve vztahu taky dost důležitá :wink:
28. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
koukám... nikde nikdo :astonished:
29. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme byli dneska obhlídnout malého synovečka :slight_smile: Je to mimušenko malinkatý, že by byla Káťa taky někdy taková??? :grinning: :grinning: :grinning: A jsou si fakt podobní!!! No nádhera...
Co vy všichni děláte, že se tady ani nezastavíte??? :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Aquilko byla :grinning: a jak říkáš opravdu jsou si všichni podobný, takový stejn zmuchlaný :grinning:
29. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.