• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojík....
tak mě přijde,že Mates malej nebyl nikdy..nějak si to nepamatuju :astonished:
A mě berou zuby,vždyečer,ráno v poho.....
29. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jéé Piku zuby jsou svinstvo.. Já byla v týdnu u zubaře a v pohodě, jsem byla zvědavá jak jsem dopadla po tom těhotenství a překvapivě dobře.
Jinak já, když koukám na Verči fotky jak byla malinká tak mi to přijde jak úplně jiné mimi, taky si to nějak nepamatuju...
29. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásím, že to, co jsem si myslela, že je zub, je fakt ZUB!!! Už jsou venku takové ty zoubky a hned vedle to má K napuchlé, tak asi porostou oba zároveň. Dneska nám cvíčo odpadlo, ale sejdem se u jedné holky aspoň na pokec. Včera jsem ještě udělala buchtu, tak něco vezmu s sebou.
Taťka už je naštěstí skoro OK, půjdem se tam s Kačenkou za chvilku mrknout, ale o víkendu už se to pomalu zlepšovalo. Káťa tady teď řádí jak blázen, to zas bude den :grinning: :grinning: :grinning:
pikusko, co máš se zubama? Já naštěstí celé těhu a po těhu všechno OK, příště už mám přijít s Kačenkou, dr. mi ji zaregistruje, to bude prča :grinning:
30. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojík babulky :slight_smile:
Aquilko....mě vypadla plomba..od porodu už 2......
a zubaře mám až 22 prosince...jenže mě to vždy večer pobolívá....i ten zub vedle a pak už ani nevím,kde to bolí...a ráno zase v pohodě...
Chtěla jsem frčet ráno jako bolestivý případ...ale zase mám plný nos :unamused:
zítra máme plavčo,tak asi ve středu,když to bude bolet...
A ve středu na noc mi miláček odjíždí do Anglie na fotbal a vrátí se--doufám :grinning: v neděli..tak budeme sami doma
30. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky... Aquilko gratulace k zubovi :grinning: A oni lezou nastejno Verča ho tam měla už druhej den a ted ty dva klofáky pořád ukazuje... je to srandovní :grinning:
30. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Hezké ráno,
dneska noc super, Káťa vstávala zase o půl osmé :slight_smile: Ale zas nám houkal monitor, jak si K klekne v spánku, tak to asi přestane snímat nebo co :confused:
Včera bylo moc bezva odpoledne, sešlo se nás 5 mamin a 5 dětí, pokecaly jsme, holky si pohrály, fakt podařená akce.
Dneska se chystám vyprat ten obr koš prádla, já fakt netuším, kde se nám to prádlo furt bere... :confounded: :grinning:
1. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky.. Aquilko vy ještě máte monitor??? U nás by byl na prd Verča si nejen kleká, ale i cestuje takže my by jsme houkali asi pořád :grinning: Jednou spala s náma a manža my vzbudil, že nemáme dítě, já se tak lekla a ona ležela manžovi u nohou :sweat_smile: No celkem ocit nic moc, když jsem jí vedle sebe neviděla :confused: A co druhej zubák??? Už máte? :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojuík holky....
my monitor měli ještě před týdnem.....malej spinká docela klidně...jen na to jeho buzení skoro co 2 hodiny :astonished:
Ale kamarádka porodila a malá jí nějak přestala dýchat,tak nutně sháněla monitor,tak jsem ho předala dál....stejně jsem ho měla půjčený....
To moje dítko ted vstává v půl 6 :astonished: :astonished:
no a ted zase spí.....
2. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
aquilko gratulace k zoubku :slight_smile:
my teda monitor máme pořád, jsem nějak klidnější když vidím že bliká a falešně houkal jen dvakrát za celou dobu, i když Vojta cestuje hodně
normálně to je koumák, má u posýlky jak má nohy kytku v takovém vyšším stojanu, přišlo mi že dost daleko, ale on se skrz šprušle nějak k ní dostal a já dnes přijdu a kytka z půlky orvaná, doufám, že nic nesnědl
plavání včera dobrý, ale on mi bojkotuje spaní před plavče, neusnul celé dopoledne, začal řvát jen jsme přišly k bazénu, ale pak ho to nějak přešlo a užil si to, ale děsím se dalšího takové nálady
2. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak mě malej taky včera na plavču pak poplakával....ale když straší od rána,tak to už byl unavený...
pak hned usnul a doma spal skoro 3 hodiny ještě
2. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Rio s tou kytkou je to dobrý :grinning: šikula :grinning: My dneska měli zase hroznou noc. Ve dvě jdem vzala Verču do postele,rotože pobrekávala a do 6 hod jsme skoro nespaly, ona normálně nevydrží ani 10 vteřin na jednom místě a jednou jsme jí zase měli u nohou... Lehne si na břicho a ne, aby ležela v kleče ona našponuje nohy takže je tam jak stožár a do toho ještě tou vystrčenou prdkou začala prdět. Spaní nespaní normálně jsem se začala řechtatat :grinning: Tak nevím jestli to je taky tou rýmou, že nemůže pořádně spát, nebo zas nějakej zub, ale tohle byl fakt mazec :unamused: Pak tedy naštěstí zabrala a celkem v klidu jsme dospávaly do 9 hod... Ale monitor ten by u nás opravdu neprošel většinou než si jdu lehnout tak jí musím přendavat, protože leží na peřince, ale na opačný straně postýlky...
Piku s tím vstáváním to je taky hrůza kord ted, když je tma jak v pytli vid??? Verče to naštěstí přešlo měla takovéhle brzké vstávání jen na přechodnou dobu ted spí min do 8 hod...
2. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
holky než jsem tohle napsala tak mi Verča stihla obrátit barák vzhůru nohama :astonished: Vyházené vyprané prádlo z koše, stažené věci z gauče a vyklizená komoda... :grinning: Takže to jdu uklidit a jsem zvědavá jestli to vydrží aspon 5 min :grinning:
2. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Gamik...a to jsem si ho taky asi ve 4 vzala k sobě...že jako vydrží dýl :grinning:
2. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
tak ten náš monitor buď snímá víc nebo nevím, Vojta taky spí i v nohách na peřince, nebo v rohu postýlky a dobrý
2. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Rio a funguje vůbec :grinning: :wink: Nebo máš asi fakt nějakej dobrej...
Piku, když Verča měla takový to vstávání brzy tak taky nepomáhalo, že jsem si jí vzala do postele... Ale Maty takhle brzy vstáva asi od malička ne??
2. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,
no my ten monitor asi už taky brzo odděláme, ale Káťa teď zas tak moc necestuje, jen klečí a řve, že neví ze spaní co má dělat :grinning: :grinning: :grinning:
Naše madam byla dneska taky ve tři ráno vyspaná, jsem myslela, že mě šlehne, do čtyř jsem pak nespala, pak ještě v šest měla tendenece vstávat, tak jsem jí zkusila narvat dudlík a světe div se, ono to zabralo a spala ž do půl osmě :slight_smile: Zoubek zatím vylezlý jen jeden, ale ten druhý je fakt na spadnutí, je tam bílá boule, tak čekám, že to nebude dluho trvat.
My jsme přijely z plavání před chvilkou, je to super pozorovat, jak dělají ty děcka pokroky. Pod vodou už zvládnou otáčení, podáváme si je s intruktorkou, proplavou kruhem, fakt bezva. Všechno samozřejmě, že je držíme, né že by plavaly samy, ale i tak jsou to šikulky. :slight_smile: :wink:
2. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
tak to asi zase byli nějaké erupce na měsíci, že ty dětičky zase nějak blbě spali všechny :grinning: Verča to už ted hodinu dospává v kočárku.... Horší to má tatka ten v 5 vstával do práce takže to asi bude mít krutý do večera... dneska prý jde spát do obýváku takže jsem is jistá, že to Verča bude spát krásně :grinning:
2. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Gamik....nene,spával do 7 i do 8mi někdy...nevím,co to má za období.....
už spinká bobek,dnes teda brzy,tak že by budíček v 5??? :astonished:
Holky a do neděle jsme sami doma....tatík nám odjel do Anglie na fotbal....asi před půl hodinou a mě už se stýská...........
2. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Piku ten fotbal musí být super :dizzy_face: Ale to stýskání ti věřím, mě stačí jen, když jde na noční... zaprvé se tu celkem bojim a nemám to prostě ráda tu být sama :wink: Verča taky usnula před 8, ale spala asi 15 min a je vzhůru :unamused:
2. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Gamik...jojo musí to být paráda....jen ta cesta a motat se pak někde po Londýně... :grinning:
však jsem 3 roky v UK žila a Londým je faaaaaktttt velký :grinning:
Mates už byl taky vzhůru...ale zase spinká...
2. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
dobré ráno. dnes noc celkem ok, ve 3 mlíko a pak teda v 6 už vstávačka, ale to je každý den
koupila jsi si manduku, jsem zvědavá jestli se to bude Vojtíkovi líbit víc než v kočárku, v něm vydrží chvilku, ale v MHD se vzteká a ty cesty jsou pro mě dost stresové
3. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Tak Mates opět vzhůru....zase vyspinkáno má....
a vstávačka????byla v půl 6-klasika,v 8 spát a ted vstával...
Na 11 jdeme na 8mi měsíční,tak snad nestrhneme váhu :grinning:
3. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
pikus to jsem zvědavá na tu váhu :grinning:
3. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Rio....však i já :grinning:
3. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky... tak u nás celkem běs, od včera má Verča nějakej průjem, večer mi usnula až po 12hod takže jsem toho měla plné brýle. Ráno spala skoro do 9hod, ale vůbec to není ona je taková laxní žádná akce jak vždy tak snad to nebude nic vážného.. Ted si ji vzla babička tak mám chvilku.... Piku taky jsem zvědavá jak na tom budete :grinning:
3. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak holky.....před měsícem 9.97 a dnes 10.16 :grinning: brzdíme :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Piku ještě, aby jste nebrzdili, vždyt by to byl obřík... :grinning: Tak to vás možná i doženeme někdy za pár let :grinning:
3. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Piku my vás taky doženeme, možná někdy po roce :grinning: teda to je stejně chlapák nad chlapáky :grinning:
byli jsme na rehabce a znovu musíme cvičit vojtovku, nejde jen o to, že nelozí, ale ta levá strana je poříd slabší, při plazení má levou ruku v pěstičku a taky má slabší záda - proto nesedí a ruce
3. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Rio tak to je pech, ale je fakt, že sedět by už měl asi bez problémů... tak hodně trpělivosti a sil :fearful: Ale hlavně, když to pomůže :wink:
3. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
pomůže, tomu věřím, jinak bych necvičila, ale nedovedu si představit jak ho udržím když se bude bránit
3. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.