• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak to ti věřím ... oni mají hroznou sílu ...já vím jak to je u nás jen s přebalováním... aůe to už jsem taky vychytala... jedině při reklamách to leží jak lazar :grinning:
3. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
No jsem zvědavá,kdy nás doženete.....
Gamik,vy máte holčinku,ale Vojtík nám možná dožene...v dospělosti :grinning:
Rio.....to zmáknete... :wink:
3. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem byla u holiče, pak jsem si ještě stihla koupit rifle a triko. Sice jsem šla pro boty, ale neva :grinning: Zvládla jsem koupit ještě jeden dárek manželovi a dřevěné kostky pro Káťu. Jak jsem přijela, tak hned s Kačenkou ven, nakoupit, zítra přijede kámoška, tak něco musím nachystat...Rozlítanej den. Nechala jsem si vlasy trochu víc zastřihnout a spokojenost.
Piku, tak Matýsek už má 10kg, ty brďo, to je kusanec. Ale u chlapa je to dobrý :wink: Sama doma nezávidím, tak ať to rychle uběhne...
rio, to mě mrzí s tím cvičením, snad to nebude na dlouho. Ale třeba jak chodíme do cvičení, tak ještě skoro nikdo kromě Káti nesedí a to jsou stejně staré děti, tak myslím, že to není tak tragické. Třeba to chce zase jen nakopnout a Vojtík to zase dožene...
gami, prej při reklamách :grinning: :grinning: :grinning: Má Verča nějaké oblíbené?
3. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky....
malej spí....ne ještě,ale už zase...ty jeho budíčky mi dávají teda....
a není tatínek,který by si ho aspon na půl hodinky vzal,ráno,nebo večer.....s ním nic neudělám,tak dnes povozí mamka a já aspon vyluxuju....
4. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
ahojky holky...
Aquil jasně, že má Verča oblíbené :wink: Hami, brumíka a všechny takové kreslené :grinning: Nesmá ráda na TMobil jak se tam jen smějou a na ten tichej vysavač tam hold se nic neděje :grinning: Ale na oblíbený dělá jééééé :grinning:
Jinak Verča spala dneska překvapivě celkem dobře ...
4. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Gamik...ty děti a reklamy vid....to je snad u všech :grinning:
4. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
neznám dítě, které by nekoukalo na reklamy :grinning: Kolikrát se na to tak tváří, že se musím smát tak jako by si myslela "no to není možný" :grinning: Jinak ted začala dost žvatlat, celej den to je tatatatata a když je jí ouvej tak s pláčem to je mamamamama :grinning:
4. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Hezkou sobotu!
Já jsem tady včera měla návštěvu celej den, tak dneska budu dohánět resty. To jsem ještě rychle uklízela než měli přijet a kopla jsem do kýbla s vodou a vytopila jsem celou chodbu :angry: Kudla fix, to bylo něco...
Dneska bych chtěla zvládnout upéct perníky, děda s babi půjdou s Káťou na procházku. Jo, jinak zuby už jsou dva, už se prořezal i ten druhej.
Káťa taky furt říká tatata nebo bábabába a taky bafbaf :grinning: A chodí se za mnou mazlit a to je teda kouzlný :slight_smile:
Gami, už máte botičky? Já jsem četla, že jak se dítě začne víc stavět, tak už by mělo mít botky, tak právě nevím, jestli už ěco nepořídit. A co vlastně verunka a ten průjem, už dobrý?
A jak to zvládáte vy piku bez taťky? Už se vám brzo vrátí, ne?
5. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojík....
Aquilko,musím říct,že jsem byla včera ráda,že si ho mamka vzala do kočárku a byla s ním venku...
sice tatínek když pracuje,chodí dom a ž večer,ale vykoupe a stará se aspin večer a já mám "chvilku pro sebe"
takže vřera jsem šla spát asi v 9,dnes dopoledne jsem to s malým zalomila zase...
Má přijet snad v neděli v noci.....
Dnes jedem na čertíka s Mikulášem,máme to od bazénu :slight_smile:
5. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
holky a myslíte, že z toho něco děti už mají? u nás je ve společenské centru taky Milkuláš a čert, ale říkám si, že z toho mít Vojta ještě nic nebude
5. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky... Aquilko průjem už dobrý, měla to jen jeden den naštěstí. Botičky už máme asi 2 měsíce, ale na doma jí dávám kotníkové bačkůrky... Jinak až budete kupovat botky tak kupte s měkkou podrážkou ty prý mají být jako první, aby mohli s tou nožičkou pracovat. My koupili blbý, ale naštěstí jsou velký takže je bude mít až bude běhat. Ted jí je dávám jen, když někam jdem, aby byla obutá :grinning: A my jdeme taky dneska, ale na rozsvěcování stromku a u toho asi tak budou čerti jinak si myslím, že na čerty jako tak jsou ještě prťavý... :wink:
5. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
My jsme byli na vánočních trzích a Vojtíškovi se líbil stromeček a taky vláček který vozí děti a svítí, Mikulášů jsme potkali spoutu ale Vojtu nezajímali
5. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Rio...nemají :grinning: jen maminky si podrbaly :grinning: daly kafe s dortík
A Mates koukal na čertíka jako na zázrak :grinning:
5. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Hezké pondělní ráno!
Holky, kde jste? Vás všechny sebrali čerti nebo co??? :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem upekla perníky, zlikvidovala horu prádla, vyprala další, prostě domácí víkend. V sobotu jsme taky chtěli někam jít mrknout, ale nakonec šli děda s babi i s Káťou, tak jsem aspoň doma něco udělala.
Dneska nám odpadlo cvíčo, tak snad nebude pršet a aspoň půjdeme ven. Zatím je tam pěkně hnusně. Už se těším na jaro :grinning:
gami, dívala jsem se na ty botky s měkkou podrážkou, ale ty zas nejsou kotníčkové, tak já nevím...
piku, tak co, vrátil se vám taťka v pořádku?
7. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky... taky koukám, že nikde nikdo... Aquilko dělají i kotníčkové s měkkou, sestřenka je myslím kupovala u Bati...
My taky byli na tom stromku, Verča chvíli koukala poslouchala jak hrajou, ale pak jí to už nebavilo takže jsme na čerty nečekali... Balíček nám pak přinesla babička, půjčila si soudedojc dítě odříkala básničku a dostala balíček ppro Verču... :grinning:
7. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky...
jojo tatík se vrátil asi ve 3 ráno... :wink:
A já byla dnes na masáži...báječná hodina a půl :wink:
7. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
přihlásili jsme se do soutěže tak nám prosím dejte hlas :wink: děkujem :grinning:
http://www.babyweb.cz/Souteze/so16-Soutez-Nase-dite-na-Homepage-Babyweb-cz-prosinec.aspx
7. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
holky... co je vůbec s Angel??? A esterka tu taky nebyla...
7. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Gami...máte hlasík :slight_smile:
Mě by taky zajímalo,co Lucijda........
7. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Piku děkujem :wink:
7. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Gami.......není přece zač :wink:
7. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
gamik taky jsem Ti dala hlas
my jdeme na 17 hodin na vánoční besídku, kterou pořádá moje školka + základka, ale nevím jak dlouho tam vydržíme, je to už blbý čas, naštěstí kousek a hlavně trochu pokecám s bývalýma dětma a rodičma
7. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
gami, taky jsem hlasovala :wink: Díky za ten odkaz na botičky, něco musíme pořídit, jen to asi nechám až po novém roce, protože teď jít někam s Káťou a zkoušet jí tam botky, tak zblázním. Všude jsou mraky lidí. No jo, ale to je zas skoro měsíc, aby už neběhala :grinning:
Ostatní holky tady na to už definitivně prdí, pravidelně sem chodíme holt jen my čtyři.
Normálně Káťa dělá na všechny zvířátka co má baf baf. Je to prča jak blázen :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
hodný tety :grinning: děkujem :wink:
Rio třeba se Vojtík zabaví, když uvidí dětičky :slight_smile:
Aquilko oni jsou ted kouzelný :dizzy_face: Verča už dělá spousta věcí a je to fakt prdka. Jak je veliká, paci paci, papa, jak dělají hodiny, sama se schovává a musíš na ní dělat kuk jo a nej perlička je, že dělá jak smrdí babička :grinning: To jí naučila tetička, pokrčí nos a funí... :grinning:
7. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Gamik...může se hlasovat víckrát???
7. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Piku to netuším :confused:
7. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Piku tak asi ne, jsem to zkusila a nepustilo mi to, že to jde jen 1x :wink:
7. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
škoda :unamused:
7. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Teda 8 měsíců dnes.....je to možné???? :astonished:
7. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.