• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
holky podařily se mi vyfotit zuby :grinning: jsou v albu...
Piku letí to hrozně nám už bude za 10 dní 9 měsíců :astonished:
7. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
gamik nám taky - teda Vojtíškovi a pořád si říkám, jak to utíká, fakt už si nepamatuji jaké to bylo, když byl úplně malinkatý
besídku Vojta zvládl, sice jsem ho nejdřív musela furt nosit s chodit s ním a něco mu ukazovat, ale pak zabavil kamarádce hřebínek a mohla jsem s ním i sedět chvilku :grinning: přijeli jsme kolem 19 hodiny, jen jsem ho přebalila, oblíkla na spaní, vyžahl mlíko a vytuhl
7. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo jo Rio, vím, že jste o 1 den starší :grinning: Tak to je super, že jste to takhle zvládli, Verča je většinou spokojená, když se děje něco jiného co nezná, neviděla.. Je to zvědavice zvědavá :grinning:
7. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky...
no jooooo jsou tam zubiska :grinning:
8. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky... Už máme kartáček tak dneska se budou čistit klofáky... jsem na ní zvědavá :grinning:
Jinak u nás od rána chčije a chčije a jelikož je tatínek po noční tak musíme ven tak jsem našla azyl u babičky :sweat_smile: Oni si budou hrát s Verčou až se vyspí, ted usnula a já budu mít chvilku pohodičku...
Taky se musím pochlubit jak mi Verča škrábla do nosu, mám tam strup jak malinu no prostě krasavice a šikovná dcérečka :grinning:
8. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak plavání dnes super, i když jsem se bála,protože opět moc nespal, ale byl vysmátý a výskal, krásně se potápí, fakt mám radost
a dnes mě šíleně naštval m. - pořád jen mluví o hledání práce a nic
přitom se mo ozvali z realitky, že by mu nabídli místo, plat dobrý, služební mobil i auto, on nejdřív že se jim ozve a já mu říkám - tak už ses s nima aspoň domluvil aby Ti řekli víc? a on že neví jestli by ho to bavilo a že si chce vybrat a že však já budu mít hlídání - sakra tak snížili mu plat, 5000 měsíčně projede a já snda budu živit rodinu nebo co...to hlídání nám sice nějaké peníze přinese, jenže ne zas tak moc, navíc může onemocnět na dýl ten malý, Vojta nebo já a hned na tom budeme bídně, na to se spléhat nejde...a on na to úplně kašle, fakt mě to štve, strašně jsme se pohádali a on odjel pak uraženě do práce
8. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
jejda Rio to mě mrzí, ale stojím rozhodně za tebou, myslím, že manža je opravdu dost nezodpovědnej. v dnešní době to s prací vůbec není jednoduchý a pokud mu dali takovouhle nabídku tak je až bych řekla hloupý, že se vůbec rozmýšlí. A o tom jestli ho to bude bavit, nebavit to si možná mohl dovolit, když neměl rodinu. Já neznám moc lidí co by práce bavila i když je to dobrá práce pořád je to práce a člověk tam musí... Manža, když nastoupil v dubnu do práce, měl vůbec veliké štěstí, že nějakou našel, tak chodil domů s tím, že to tam nevydrží, ale musel kvůli nám a dneska je za tu práci vděčný, nenadře se a je dobře zaplacenej co víc si může člověk přát....
8. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
právě to si myslím, já třeba taky nejsem nadšená z toho hlídání, nebudu se moct tak věnovat Vojtovi a pro sebe už nebudu mít vůbec čas, ale vím, že peníze potřebujeme, on nemůže udělat nic, navíc by měl i služební auto a mobil, což teď nemá
8. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Rio je to v pytli s těma chlapama :confounded: Jen mi není jasný ten jeho přístup, má tolik nabídek, že si bude moct vybírat??? Aby vůbec přišla nějaká jiná...
8. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
právě že to mě štve nejvíc, na co chce jako čekat? tak mohl zkusit jestli ho to bude bavit, jasně že to neví, když to nikdy nedělal, na druhou stranu si stěžuje, že ho nebaví jen sedět u počítače a radši by dělal s lidma a tohle přece je šance zkusit něco jiného, navíc za lepších podmínek
8. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
ale vysvětli mu to vid??? jestli to není jen blbá výmluva... těžko říct... Ale vy s tím bytem asi máte záhul co?
8. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Rio....teda trápení s chlapama vid... :unamused:
8. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
to se nedivím, že ten vztah pak jde do kopru, když musíš řešit takové podstatné věci, ale asi podstatné jen pro tebe a všechny ostatní jen pro drahou polovičku ne...
8. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
No my dnes na plavču taky byli...
malej vstával v 6,v 8 jsme vyrazili a před bazénem mi usnul v autě...tak si i poplakal...byl unavenej..
8. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Oiku ti je naprd, když je člověk musí vzbudit vid? mě to vždycky trhá srdce, když jí přeruším spaní...
8. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Gami....to jo.....
nevím,co si ted navykl vstávat tak brzy.....pak je unavenej,....
8. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
no on to začne házet zase na mě, že by mě třeba vadilo že musí jet do práce i třeba někdy o víkendu a kdy zavolají klienti - sakra co to je za kecy, důležité je, abysme vyžili, stejně je teď v práci furt a občas i o víkendech, ale ani mu to nezaplatí, tak proč by mě to mělo najednou víc vadit...fakt jsme se pohádali dost škaredě
8. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
asi by si manžel měl ujasnit priority... myslím, že v tomhle směru trošku tápe... Horší je, že pokud si to nesrovná v hlavě sám tak budete mít doma věčný boj... :confounded:
8. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Čau holky,
tak jsme doma z plavča, bylo to zase bezva, Kačenka dneska byla dávaná za vzor, tak jsem se dmula pýchou :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsem ještě objednala Káti tu magnetickou stavebnici a jednu dřevěnou hračku a šlus. Už máme telefon, kostky, od babi a dědy dostane mluvícího pejska a odrážedlo a od druhých chodítko a ještě něco, tak myslím, že je toho až až.
rio, já jsem taky při tobě. Já si to upřímně nedovedu moc představit mít Káťu a ještě hlídat cizího prcka, myslím, že to je od tebe velká oběť pro rodinu. A co si budem povídat, jak nejsou peníze, tak je to problém vždycky. Já teda teď jen manželovi říkám co má zaplatit a rovnou mu dávám čísla účtů :grinning: Ale to jsem mu řekla hned, že to pro něho prostě bude znamenat větší výdaje. Byla jsem zvyklá mít min. o deset tisíc větší příjem, tak se holt musí postarat on, když beru mateřskou. A myslím, že je to tak skoro všude. Tak dost dobře nechápu tvého manžela, že nedělá všechno pro to, abys třeba ty nemusela brát hlídání a místo toho si užívala Vojtíka. Já nejsem nijak rozhazovačná a myslím, že nekupuju žádné kraviny a věci co bysme nepotřebovali, ale stejně, když jdu na nákup, tak to jen lítá. No snad to nějak rozumně vyřeší...
Tak já se jdu rychle nobědvat, dokud Káťa chrupká... :wink:
9. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
holky díky za podporu
my jsme byli na rehabce, máme dva cviky z vojtovky - jeden jsme měli i dřív, druhý nový na kolínkách, je to prý nejtěžsí variace, ale bývá nejučinější ...no Vojta u toho fakt hodně a lítostivě plakal, jsem se musela hodně držet, jinak je to docela boj ho udržet ve správné pozici, jak mi trošku vyklouzne, je to na nic, navíc rehabka říkala že jak je fakt dlouhý, je těžší ho do té pozice poskládat
jak dlouho budeme cvičit nevím, když ho zkoušela, hodně věcí - které by měl umět, nedělal - třeba ho chytla do vzduchu za jednu ruku a nohu a on by se měl opřít loktem o zem a nohou odrazit, no nedělal ani jedno, lezení samozřejmně vůbec neumí - plazení by mělo trvat tak měsíc, on se plazí už 3...
9. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahojky :slight_smile: Rio neboj za pár měsíců si na to cvíčo ani nevzpomenete a Vojtík bude běhat jak fík... zvládne to :wink:
Určitě jsem psala už o sestřenky dvojčatech, ty v roce snad jen seděli a ted už běhají jak fretky... a to měla s Kubíkem taky cvičit a vyflákla se na to a stejně je dobrej a dokonce uměl všechno dřív jak Terezka, s kterou cvičit nemusela... Chodit začal dřív...
Aquilko Kačenka je šikulka :dizzy_face: My už taky máme dárky nakoupené, moc jsme toho nekupovali stejně budou spíš vyplácaný ze světýlek než z dárků... :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky.....
jen v rychlosti...večer juknu zase....
objednala jsem na MMB kalendář dnes došel a je super....tady ukázka--náhledy
http://vikyna01.rajce.idnes.cz/petra_zvolankova_kalendar/
9. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
pikus moc hezké
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Piku tak je nádhernej!!!!!! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak dítko spí....já myslela,že neusne,vstával před půl 7....
ale usnul :grinning:
9. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak to se tedy máš, já jí ted šupla do postýlky a zatím tam hudruje tak uvidíme jestli usne...
http://gabige.rajce.idnes.cz/Verca_8_mesicu/ a tady nějaké foto :wink:
9. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_7.-8.mesic/#album
taky jsem ted stahovala....tak jdu jukat na Verunku :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Koukám,my jen mattoni a vy hned pivko :grinning:
9. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky... Piku kdyby jsi viděla jak ho chlemtá to pivo a když jí už nechceme dát tak to jsou scény :grinning: Jinak já se loučím odjíždím do Plzně a vrátím se příští týden. Tak se tu mějte papa
10. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
:grinning: Ahojík....
Gami,moje ségra taky takhle "pila pivo"když byla malá....
a paaaa a užij si to v Plzni...jedete malý pro lahváče jo????? :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.