• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,
hlásím se po dlouhé době, včera jsme byli na kontrole, všechno v pořádku, v úterý jedem na 3D ultrazvuk, tak už se moc těšíme.

Koukala jsem v jiné diskusi a zahlédla jsem tam holčinu kapr, taky sem chodila jeden čas, že je těhu přirozeně, zázraky se hold dějí, jako u nás.
10. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Leny....jsi hodná,že jsi se "stavila"a super,že je vše v pořádku....
A 3D si moc užij,je to zážitek.............
10. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Čau holky, Káťa zas od včera rýmuje, takže katastrofální mazec!!! Dotoho ještě ty zuby, takže maxi hrůza :angry: :frowning2:
Rychle jsem zkoukla fotečky dětí - jedním slovem krása, kalendář pikušky taky parádní. :slight_smile:
rio, tak co, jak vám jde cvičení? Asi to bude náročný, co?
leny, ty jo, tobě to naskakuje ty týdny, super, že je všechno OK :slight_smile:
gami, užij si to u mamky :slight_smile:
Tak já zas běžím za tou naší marodkou (manžel má taky rýmu :unamused: ). Ach jo...Tak pa
11. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Aquilko....tak at je Kačka brzy fit.... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
domluvené hlídání toho chlapečka padlo, nakonec ho prý nechají v té školce, že je tam zvyklý a že tam chce být, no je to pěkně blbé, s těma penězma jsem počítala, budeme muset koupit golfáč a sedačku do auta, tak nevím za co
navíc mi volala včera ségra, že byl ve Zlíně k vůli mě exekutor, že dlužím nějaké peníze pojiš'tově, no volala jsem tam - kdysi jsem tam něco dlužila, ale to jsem zaplatila, stejně tak penále
řekli mi, že tam mám všechno splacené, jedině prý mi víc řekne ta právnička co posílá exekutora, tak jsem jí volala a prý nemám zaplacené soudní výlohy - já ani nevím, že to bylo dávané k soudu - ale prý jsem si to přebrala ppřed lety v místě trvalého bydliště - dopis od nich
nakonec jsem zjistila, že ten dopis za mě přebrala máma, mě to zapomněla říct, takže já jsem ani nevěděla, že něco dlužím a teď mám zaplatit 8000 kč, domluvila jsem se na splátkách do června, ale teda pro nás je to mazec - když snížili m. ještě ten plat, tak fakt asi půjdeme pást trávu - i když v zimě ani to ne :confounded:
no a cvičení mi taky nejde, protože si ten cvik prpstě nepamatuji, tak necvičím a počkám do středy, nechci to dělat úplně blbě
12. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás po dlouhý době pozdravit, bohužel nemám čas vás dočíst, jdu jen na skok.. .

máme doma nějaký problémy, zjistila jsem totiž že manžel má ženskou, už nějakou dobu se snažím naznačovat že to vím a čekám že se mi přizná, ale nic. . .už týden sem pořádně nespala a nejedla, sem fakt na dně a nevím jak dál. . zítra už to musím začít řešit,ikdyž se toho šíleně bojím, ale už fakt nemůžu. . . když mi zbydou sílu ozvu se. . .

omlouvám se že vám tu kazím náladu, ale už sem to prostě musela někomu říct. . .
12. pro 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
angle to mě strašně moc mrzí, ti chlapi jsou fakt někdy takoví hajzli, jinat to říct nejde - má krásnou ženu, malé dítě a najde si ženskou :angry: držím pěsti ať najdeš sílu to řešit, asi fakt nejde kolem toho chodit po špičkách, ach jo, škoda že víc pomoct nemůžu :frowning2:
13. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Hezkou neděli!!!
Ježkovy voči, teda ale ten pozdrav není zrovna na místě po tom co tady čtu... :angry: :unamused: :frowning2:
rio, to je u vás totálně na pytel s těma penězma. To teda když se něco sere, tak se to sere pořádně. No a co budeš dělat??? Máš aspoň nějaké rezervy? A co manžel? Tohle ho přece musí donutit urychleně nějak to řešit, ne???
angel, je mi to tak moc líto kvůli tobě a Tomáškovi a jsem tak naštvaná na toho tvýho chlapa zatracenýho. To snad není pravda!!! Jsem totálně znehucenná. Vím, že je to těžký, ale taky bych to nějak řešila být tebou hned. Takhle si manžel myslí buď, že nic nevíš nebo že mu to snad potichu toleruješ, tak ať chlapec rychle zjistí, že nejseš tak hloupá! A jak jsi to vlastně zjistila? Asi to víš jistě, že jo? Jen za náma přijď aspoň se vypovídat, my ti každá napíšem svůj názor, ale stejně to budeš ty, kdo pak něco udělá podle sebe. Je to hrozná škoda, že se musíš tímhle trápit...
Teda holky... Chtěla jsem vám tady psát jak je u nás doma marodka a jak mě štve to a to, ale jaksi mi to po tom, co jsem si tady přečetla připadá směšný a malicherný...
13. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky...
teda takový zprávy tady.....
Rio....s penězma to je na prd......co si dát inzerát na hlídání dítka nějakého???
Angel....tvůj chlap by zasloužil.....sobec jeden,no snad se to u vás urovná a vyřešíte to k tvé spokojenosti.....
myslím na tebe a ozvi se nám...
13. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky, tady celý den nikdo? :confused:
My jsme byly cvičit - naposled před Vánocema, pak jsme šly na prochajdu a teď jsem se vrátila z nákupu dárků. Mám všechno uf uf :wink: :slight_smile: Pro Kačenku taky už máme všechno, takže paráda :slight_smile: Teď ještě pořád nespí a řve tady ve stoje v postýlce, se picnu :angry:
14. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky....
tak dárky----ještě zítra jedu s mamkou pro nějaký drobnosti,čekám na 2 balíky....tak snad dorazí......
cukroví....mám jen linecký...ale prdím na to...není čas :grinning:
15. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky... tak my jsme se vrátily a musím říct, že to bylo super, ale hrozně krátký... Mám napečeno i dárky už tak nějak pohromadě.. A koukám,že tady samej průšvih a zrovna před vánocema... to je mrzutý :frowning2:
Rio asi budeš muset rázně zakročit i když z toho bude asi ještě větší dusno, ale přeci ty nejsi ta co by se měla postarat o rodinu od čeho by jsi potom měla manžela??? Do toho pronájmu jste šli s tím, že budete mít svůj klid, ale i to hold něco stojí a to by měl manža si uvědomit a ne jen laxně vyčkávat, že nějak bude... No holka držím palce..
Angel u vás to je hodně velkej průšvih a moc mě to mrzí, že si tohle taky musíš procházet. Já to beru podle sebe a vím, že bych nevěru ani nedokázala odpustit ač bych se snažila sebe víc takže pro mě by to byl konec. ale třeba si to nějak vyříkáte, třeba to ani tak není??? No určitě se nám ozvi a neboj se o tom mluvit, to že ti napíšeme názor to je jediná pomoc z naší strany a věř, že by jsme chtěli pomoct daleko víc...
Piku mě kdyby nepomohla mamka tak asi nemám ani to linecký, ale o tom přeci ty vánoce nejsou :wink:
Aquilko vy se brzy vymarodte u nás to asi taky vypukne, tatka nám zase chcípá tak předpokládám, že to taky chytnem... to počasí je fakt hrůza, snad ted, když začne mrznout bude po bacilech...
15. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
jooo a Leny jsi moc hodná, že ses tu zastavila a super, že jste v pořádku... ten UTZ si moc užíte... A kapr jsem taky viděla v nějaké diskuzi :dizzy_face: Holky jste prostě šikovný :grinning:
15. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Gamik...ahoj :slight_smile:
však já dostanu cukroví od mamky,tak ještě že je máme vid :wink:
15. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
no holky my si udělaly ježíška jak fík... koupili jsme si kožený bundy a novou telku :grinning:
15. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,
teď jsem přišla z prochajdy a je tam kosa jak v ruským filmu :grinning: Jsem úplně zmrzlá, tak už sedím u kafíčka :grinning: :slight_smile:
Čau gami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To teda budete mít supr čupr Vánoce :wink:
Já mám zatím troje cukroví, to jsem zmákla v neděli, dneska bych chtěla udělat tlapky, ale uvidím jak s Kaťulí, když si ji vezmou na chvilku děda s babi, tak by to šlo. Už máme od soboty i stromek, tak jsme komplet ready :wink:
15. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
tak já jsem upekla rohlíčky, kokosky, pařížské tyčinky, perníčky a šohaje, něco ještě doveze tchýně, ale už by ani nemusela, dělala jsem to, co fakt jíme
dárky mám koupené i zabalené už dýl, hlavně pro Vojtu, my si toho s m. moc dávat nebudeme
gamik ale jak ho k tomu dokopat to už fakt nevím, hádky jsou u nás na denním pořádku
15. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
nám totiž zamítli tu hypotéku, manža se musí vyvázat z toho ručení na 900tis, na který zapoměl, takže jsme zůstali jen u vykopaných základů a chtěli jsme udělat tu desku, ale za to jsme si koupili hold vánoce a doděláme to vše snad na jaře... to už ta hypo snad klapne...
Rio a v tomhle ti nikdo neporadí, ty musíš vědět jak na něj, ty ho znáš... co třeba vařit k obědu krupicovou kaši a tak? :grinning: to už je for, ale třeba by zabral.. :wink:
15. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Gami....dobrý nápad s tou kaší :grinning:
Neee Rio....a bez hádky to nejde???asi ne vid.....
sakra at si to ten tvůj chlap uvědomí...
15. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahojky... kdepak zase všechny jste??? My dneska ještě byli trošku něco pokoupit, ale už jen prkotiny a ted jsme chvíli jezdili venku a je tam tedy pěknej samec... brrrrrrrr..... Bolí mě hlava jak střep asi je nějakej blbej tlak nebo co...
16. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
A co Rio u vás... byla krupicová kaše a k večeři chleba s máslem... :wink: A normálně bych nemluvila a bylo by to bez hádek.... Sám se sebou se člověku hádá blbě... :wink: Tak dej vědět jak bojuješ...
16. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Čau holky, my jsme byly dneska naposled v tomto roce v plavču, děcka se nakonec klouzaly na zkluzavce, paráda. Teď tady chumelí jak blázen, tak jsem ráda, že už jsme doma a nemusíme nikam vylízat.
To je zvláštní rio, většinou jsou chlapi v tomhle ješitní a jsou hrdí na to, že se dokážou postarat o rodinu, asi to má tvůj manžel jinak. A jeho nestraší, že nevyjdete s penězma nebo co? A nějaký přivýdělek doma bys nesehnala, když ti nevyšlo to hlídání? Přece jen s Vojtíkem moc šancí nemáš, ach jo...
gami, třeba mýho manžela bych krupičnou kaší nepotrestala, on ji mulije :grinning: :grinning: Ale to byl vtip, samo, že chápu jaks to myslela...To je taky naprd s tou hypotékou, no ale snad to na jaře vyjde...
16. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Aquilko kdyby jí měl 7x týdně tak by ji asi milovat přestal :grinning: Mě Verča usnula v kočárku, je pod oknem tak jsm ráda, že bude aspon chvilku na vzduchu, protože trajdat v tomhle počasí je fakt hnus....
16. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
No možná, ale on je fakt šílenej, když se ho zeptám co chce k večeři, tak mi vždycky řekne krupici :grinning:
Copak asi angel? Snad se nám ozve, jestli to chudák holka nějak vyřešila...
Tady už je normálně úplně zasněženo, to teda čumím, myslela jsem, že to bude jen nějaká přeháňka.
16. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Taky jsem na Angel myslela jestli to nějak už rozlouskla... já říkám, že ty chlapi si neváží toho co mají... Po tom co si člověk projde kvůli tomu, aby jsme byli úplná rodina bych čekala, že to ten vztah ztmelí, u nás to tedy tak bylo i když my jsme spolu zatím krátce tak možná to vidím trošku jinak, ale stejně... je to prostě divný plemeno ti chlapi.. :angry:
16. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj, krupice nebyla :grinning: , on by si stejně vzal to co chce, já mu kolikrát večeře nedělám, obslouží se sám
My jsme byli na rehabce, tak ten cvik jsem si pamatovala nakonec dobře, jen jsem ho blbě do něho dávala, tak mi to znovu pořádně ukázala - m. tam nakonec nebyl, ale doma jsem to cvičila a už asi dobře, tak budeme fakt poctivě cvičit aby to nebylo nadlouho
ale pláče u toho a říká máma máma pořád, rehabka říkala, že jde vidět jak mi to dělá špatně a že se nediví, že to je fakt srdcervoucí, ale musím to zvládnout, k vůli němu
ale taky říkala že on není nijak opožděný a zatím je i normálně v normě, spíš jde o to, že to plazení trvá už hodně dlouho a Vojta neví jak dál
16. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Rio tak vidíš, Vojtíšek to zvládne a ty taky :wink: Tak nech prázdnou lednici jen s máslem :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojík holky....
Já taky včera dokoupila zbytek,ted už jen zabalit.......
Rio...slovo "opožděný"úplně nesnáším....
Mates ten na břiše jen leží a náznak plazení,lezení????ani náhodou.........
17. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky.... :slight_smile:
No tak vidíš Rio o to jsou asi jen o 3 týdny s Matýskem :wink: Já si taky myslí, že ani to cvíčo by nebylo zapotřebí, že by na to přišel sám, v dnešní době se všechno nějak moc řeší ... copak dřív se něco takovýho dělo?
17. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Myslím,že my jít někam..jako Ria,musíme taky cvičit.......
ale Mates na to přijde :grinning:
17. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.