• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
četla jsem o tom dneska na netu a tam dávají příklady, když jsou děti třeba mentálně postižené nebo po mozkové obrně tak jim to hodně pomůže a u zdravých dětiček je to jen, aby se správně naučili používat svaly, aby nechytli nějaký špatný grif... Takže určitě nic tragického :wink:
17. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
holky já vím, možná by se nakonec rozlezl, ale my tam stejně chodíme na kontroly a já to prostě nechci zanedbat, ale už si začal klekat - přidala jsem do alba dvě nové fotky
17. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
no Rio super, za chvíli začne pérovat a to už je k lezení jen krůček :slight_smile: Jinak samozřejmě chápu, že máš strach taky bych tam chodila být v tvé kůži to bylo jen tak mimochodem co jsem vyčetla :wink:
17. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Rio vždyt je šikovnej :wink: podle těch fotek...
17. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky,
já co vím, tak u nás ve cvičení, kam chodí stejně staré děti leze a stojí jen Káťa a neřeší to nikdo, tak myslím, že Vojtík určitě není žádná vyjímka a brzo taky povalí jak torpédo :wink:
Jinak holky, zvětšujete porce jídla a dáváte už chleba s něčím? Já jsem dneska dala Káti ke snídani a mlaskala jak blázen :grinning:
17. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Aquilko my už chleba baštíme, budto to máznu jen máslem nebo i sýrem a taky to Verče šmakuje. Taky jí chutná brumík nebo perník :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak to Vojta chleba nechce, ale už jí aspoň co uvařím a ne jen skleničky
to bude zase noc, Vojta se probudil, nemohl dýchat, odsála jsem plnou odsávačku a stejně chroptí, bude se asi budit, jsme nemocní všichni, akorát m. je v práci a já taky nemůžu ležet
17. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky...
chleba?????nemáme zuby :grinning: pořád nic....takže jedeme skleničky,vařené mnou,přesnídávky,jourty a kaše....
18. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojky... Piku na to zuby nepotřebujete oni to rozžvejkají... zkus to :wink: My s těma dvěma taky toho moc nenakoušem :grinning:
Rio u nás je zatím chcíplej jen manža tak doufám, že my to nějak přečkáme ve zdraví... A vy se brzy uzdravte :wink:
18. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
To je fakt pikusko co píše gami, Káťa má taky teprve dva zoubky a ještě ne úplně vyrostlé, oni to rozmělní dásničkama. Taky občas dám K. něco ochutnat, už začíná to, že co jíme my, tak chce taky :grinning: Ale jinak není absolutně problém, chutná jí faktvšechno.
Káťa měla tentokrát tu rýmu hodně mírnou, za tři dny byla celkem OK, manžel byl nachlazenej brutálně, jsem se bála, že to chytnu, ale snad nic. Říkala jsem si, že dneska půjdem na chvilku ven, ale zas tady chumelí a je -7, tak nevím, no uvidíme odpo...
18. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Aquil my chodí ven denně... nechám jí tam i spinkat, ale dávám jí přes pusu trošku deku, aby nedýchala ten studený vzduch... Jinak u nás taky chumelí..
Jinak Verča už hodně dlouho nás hypnotizuje, když jíme... Taky jí dáváme sem tam něco ochutnat a už se chystám až udělám nějakou omáčku jí dát trošku s knedlíkem. nebudu moc kořenit a uvidíme :grinning:
18. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
No mně to říkala dr. už jak jsme byly na 8mi měsíční prohlídce, že jí klidně můžu udělat nějakou omáčku. Ale taky jsem ještě nezkoušela. Říkala jsem si, že třeba svíčková by nebyla špatná, to je samá zelenina :wink: My jsme právě venku včera nebyly a už mám absťák :grinning:
18. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky, noc hrůza. Usnul e 23, v 1 byl vzhůru zase nemohl dýchat, tak jsme s řevem odsáli, nakapali, do 3 nespal, pak usnul a ve 4.30 byl zase vzhůru, tak jsme odsáli, vzbudil se v 5.15, no a jak jsem byla unavená, dala jsem m. čaj ať mu dá, ale nějak jsem s vrškem oddělala i dudlík a m. si toho nevšiml a všechno na něho vylil.Tak jsme se lekli, Vojta řval, musela jsem převlíct jeho i postýlku, no pak spal asi do 6 do 6.15 a konec, takže jsem úplně hotová
Vojta taky, soplí, tečou u oči, chřipka jak vyšitá, půjdeme odpoledne k doktorce, přeci jen budou vánoce tak ať nelítáme někde na pohotovost.Volala jsem rehabce a cvičit nemáme, tak aspoň tím ho nemusím ještě trápit
18. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Teda rio, to jsou vždycky hrozný noci jak je rýma, ale u vás teda super hrůza. :unamused: :frowning2: I když u nás taky. Káťa se budila skoro furt, takže jsem k ní vstávala snad 10x za noc. Jsem nevyspaná, ale ona evidentně ne, teď tady huláká a nechce spát :grinning:
K dr. určitě běžte, ale stejně pokud nemá teplotu, tak se musí počkat až rýma přejde. Mně se hodně osvědčil Olynth, když je rýma fakt silná, tak prostříknu mořskou vodou, odsaju a pak kápnu Olynth a sliznice splasknou a nos se hezky uvolní a K může dýchat. Nechci jí to dávat často, kapu ty nejhorší první 3-4 dny je to velkej rozdíl.
18. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
holky na rýmu dávám jeden tip co se prý osvědčil... zapálit svíčku s eukalyptovým olejíčkem
18. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
jsem to poslala aniž bych to dopsala... střevo... takže dál... zapálit na noc a nešetřit s ním a prý působí jako prevence, sem tam ho zapálit... :wink:
18. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
tedy lampičku neee svíčku... já tedy perlím :grinning:
18. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Jen rychle....balím dárky,pak se chystám na mejdan :grinning:
18. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Ježiš jsem to odeslala než jsem to dopsala :grinning:
s tím žužláním.....minule žužlal dětskou sušenku a najednou se začal dusit...kousek vdechnul....šok :astonished:
tak s chlebem teda počkám....
18. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Piku chleba je měkký, ten opravdu rozžužlá. Sušenku jí mám taky strach dát :wink:
18. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Holky nebojte, já bych řekla, že sušenka se rozpustí daleko líp jak chleba. Třeba já dávám Káti ty Sunarky a jsou super, rozpustí se skoro hned. A když nechci aby byla jak prase, tak jí to lámu na kousíčky a dávám rovnou do pusy. A ty kukuřičný žížaly baští taky krásně :wink:
18. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Aquil jaký žížaly??? Jedna známá taky kupuje nějaký kukuřičný tyčky, ale já nevím kde to koupit, nikde jsem to neviděla :confused:
18. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Kupuju tyhle gami, u nás je mají v lékárně. Ale taky hodně to holky kupujou ve zdravé výživě. http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=212_389&products_id=4475
18. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky....
jojo křupky,o nich jsem slyšela,ale neviděla jsem je ještě nikde....
jinak včera mejdánek super :grinning:
19. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
tak křupky Vojta taky umí jíst krásně ale moc mu už nejedou, háže je na zem, chleba polyká celý a dáví se, stejně tak sušenky uhryzne a snaží se spolknout
noc zase šílená, pořád se budil a odsávali jsme, ráno od 5 už neusnul, pak asi v 9 na půl hodinky a teď teprve snad podruhé, taky mám pořád teplotu a začal kašlat, ach jo, to budou vánoce
snížili jsme mu postýlku protože si kleká a podívejte do alba co začal dělat, konečně se začal víc snažit :slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Rio....kde je nové foto???na kolínkách už jsem ho viděla :grinning:
19. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hezkou sobotu,
dělala jsem ještě nějaké cukrovíčko :wink:
piku na jakém jsi byla mejdánku? To je fajn, když občas od těch našich milovaných dětiček na chvilku zmizíme, že? :wink:
rio, to mě mrzí, že vás ta choroba takhle trápí, byli jste u té dr.? Já myslím, že do Vánoc bude Vojtík fit a na to co píšeš jakej je šikula určitě doleze ke stromečku po kolínkách :slight_smile:
Tady zase chumelí, dneska nikam nejdem, je tam pěkná kosa.
19. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
pikus už jsem tam fotku dala
u doktorky jsme byli ale stejně moc pomoct nemůže, máme odsávat, prokapávat a přijít v pondělí kdyby se to zhoršilo
19. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Rio.....super,je to šikula.... :grinning:
Aquilko....byl to mejdánek od práce---školy,tak jsem byla ráda,že jsem vypadla.... :grinning:
Já potřebuju nakoupit,ale nejdu,zima je a mě se nechce balit sebe ani Matáška....
Jooo Rio,at je Vojtík brzy v pořádku
19. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
rio, Vojtík je borec, prostě si jede svým tempem, ale určitě není mín šikovnej než ostatní děti :slight_smile:
Tak to je bezva piku, my jsme měli minulej týden, ale šla jsem tam s Kačenkou, tak jsme šly i brzo domů. U nás byli nakoupit děda s babi, tak jsem je zaúkolovala a nikam nemusíme :wink: Byly jsme včera na prochajdě a ke konci už Káťa pobrekávala a vůbec se jí to nelíbilo. Jak je zabubaná a ještě měla danou boudu, protože sněžilo, tak byla naštvaná, že nemůže čučet ven. :grinning:
19. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.