• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak Mates spí....dnes už potřetí a doufám,že to zase nebude jen 20ti minutovka.....
19. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky...
Aquil díky za odkaz, pokusím se je někde sehnat...
Rio tak vidíš, že to je šikula a přijde na to :wink: Prostě je to chlap a ty jsou pomalejší :wink: :sweat_smile: A koukejte se na toho ježucha uzdravit :wink:
Piku super, že sis to užila. Já tě obdivuju, mě žádný mecheché vůbec neláká, kord v týhle zimě....
19. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
holky díky, mám z něho radost, že začíná být víc akční, i když lozit na vánoce asi nebude
taky by chtěl sedět ale neudrží se, tak má smůlu
dnešek byl teda náročný, s m. jsme museli pořád nastřídačku nosit, vůbec si nechtěl hrát, jen v té postýlce se asi 20 minut zabavil jak se snažil postavit, pozorovali jsme ho a fakt jsme se nasmáli :grinning: zítra má přijít švagr s rodinou, tak jsme se museli střídat v úklidu, no mám fakt dost, teď jsem ho uspala v náručí - a to byl zvyklý usínat v pohodě sám v postýlce, bojím se, že si ho naučíme takhle jak je nemocný a pak nebude usínat sám
19. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Mates taky už spí.....
taky se ještě klátí,když sedí.....takže když chvilku sedí,hned žuchne do polštářů.... :grinning:
19. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Rio, aby ses nedivila, oni, když na to přijdou tak to pak jsou rychlíci :grinning: Já si myslela, že Verča si ke stromečku dojde a ted se celkem zarazila v tý svý akčnosti, chodí okolo nábytku to bez problémů, ale sama rozhodně ne, takže si myslím, že třeba Kačenka nás s přehledem dožene :slight_smile: A jak říkám, chlapáci jsou prostě línější :wink:
jooo a taky se u nás už spinká :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
A já balím dárečky :grinning:
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
jééé Piku já taky balila... Ale s Verčou takže to byl mazec... než jsem něco zabalila tak jsem měla ložnici vzhůru nohama... komoda s tričkama vyházená, šuplík s kojeneckýma potřebama vyházený.. :grinning:
19. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak prcek byl hodinu vzhůru :astonished:
tak jdu balit dál....to tady budu sedět do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neeeeeeeee tolik toho není... :grinning:
19. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky... téééédy to je kosa co :confused: Tak dneska jsme opravdu ven nešli jen přeli k babičce, to už je dneska o zdraví....
20. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
hojky... koukám, že to zamrzlo i tady :astonished:
21. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
21. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
jééé Piku to je hezký :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem včera vůbec nestíhala, dodělávala jsem všechno cukroví, zastavili se tcháni na návštěvu atd. Káťa včera začala kašlat a dneska je to horší, tak jak se vyspinká, tak valíme k dr. nechci riskovat, že budem o svátkách někde strašit na pohotovosti. Ach jo. Asi jsme neměli chodit ven, si teď nadávám, že jsem debil. Asi se nadýchala toho studenýho vzduchu... :angry: :frowning2:
pikusko, krásný přáníčko, taky už mám skoro hotové, musím to co nejdřív rozeslat :wink:
21. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky dík....ale to je práce mé kamarádky,já to neumím :confounded:
21. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
my jsme byli s Vojtou znovu u dr. dostal do nosu antibiotika, protože rýmu má fakt hnisavou, ve dne to jde, ale v noci chrčí a nemůže furt dýchat, odsáváme furt ale stejně to v noci nestačí
včera mě nasr. svagrová - jsme říkali že zase cvičíme a ona že to přeháníme, že chceme mít z Vojty dokonalé dítě atd... ona s dětma neřešila nic, přitom obě by potřebpvaly logopedii - už teda jsou velcí, Verča má 17 a Leon 8, no každopádně je to její věc, ale já si rohodně nemyslím, že tohle přeháním, pro mě to cvičení taky není příjemné, ale když mu můžu pomoct, tak to snad udělám ne?
pikus přání krásný, já bych to taky neuměla
aquil k dr. běž, já to taky nechtěla před vánocemi riskovat
21. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Rio vůbec švagrovou neřeš, za jedno to není anni za mák její věc a za druhý to, že chceš, aby byl Vojtík v pořádku nemá nic společného s dokonalostí. Věřím ti, že jsem na ní pěkne nakakaná to by byl asi každý :wink: A jen tak mezi náma holky... kdo by nechtěl mít dokonalé dítě??? :grinning: :grinning: (pardón, to už byl fór :grinning: )
Jo a musím vám říct zážitek z dnešního. Já moc nefandím chodítkům a tchýně o tom ví. Dneska jsme celý den u ní a ona mi povídá, že mají s Verunkou tajemství, ale, že mi ho musí říct a že doufá, že je nebudu bít... Já jsem se samo lekla co vyvedli :astonished: Musela jsem zůstat sedět v obýváku a oni odešli vedle do pokoje a že mám na Verunku zavolat :slight_smile: Tak jsem zavolala a ona se ke mě přiřítila v takovym předpotopnim chodítku, který má ještě po tatínkovi ... no musím říct, že jsem se málem počůrala smíchy :grinning: Je to úžasný, pádí v tom jak čamrda :grinning: Pokusím se to natočit, aby jste to torpédo taky viděli :grinning: A hlavně ten stroj :grinning:
21. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Gami...taky nejsem fanda chodítka a doma ho nechci....
ale kdyby malého někdo do něj dal,bít ho teda nebudu......
však jak často a dlouho v něm malá bude???? :grinning:
21. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
21. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Gami :grinning: :grinning: ona stejně capká sama většinu času :grinning:
22. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Piku ona už moc nepotřebuje, stačí se jen trošku podepírat :grinning:
22. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Čau holky,
tak jsme byly včera u dr. Naštěstí Káťa na průduškách nic nemá, vyfásly jsme dvoje kapky a snad se to zlepší. I když Káťa ty jedny kapky jednu polovinu vyflusne hned a druhou v zápětí vyblije, tak nevím :unamused: Má to tak příšernou chuť, že to nepřebiju absolutně ničím, takže jedině hrubá síla...
rio, kašli na blbý kecy. Ty víš, proč s Vojtíkem cvičíš a ostatním je po tom prd. To miluju, takový přechytralý kecy...
gami, video nemá chybu, to někam pošli do soutěže :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Aquil chudák Káťa, tak se brzy uzdravte at to nemusíte baštit... Jo a děkujem za pochvalu videa :slight_smile:
Copak asi Rio s Vojtíškem? Snad už se z toho dostal...
22. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj holky, Vojtík je na tom trochu líp, ale začal víc kašlat, tak dáváme sirup a snda to bude dobrý, odsáváme pořád dost, ale v noci spí trochu líp...
holky máte v postýlce mantinel, když máte už taky postýlku dolů? a jak vám děti spí? Vojta ttiž má furt nohy mezi sprušlemi a budí se jak se nemůže otočit, taky furt stoupá a pak sebou žuchne, no sranda fakt
aquil tak hlavně ať to Kačence pomůže a nerozjede se jí to víc
my dnes dne blbec, nejdřív jel m. ke kamarádovi do Březiny přezout auto, ale zapomněl doma nějaké šroubky tak nic nemá, pak jel pro stromek, ale hajný tam nebyl a nakonec mu volali z práce, že tam zítra musí a to měl mít dovolenou
takže jsem zvědavá, jestli zítra koupí ten stromek, protože ho pro něho posílám už týden, ale on má pořád čas...
22. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky... Rio super, že je to lepší... u nás je to s přípravama dobrý, už jsem si na zítra všechno připravila, takže ráno nazdobíme stromek a pak už jen máznu chutovky, pomazánku mám hotovou a obalit a upéct kapra... Salát a chlebíčky jsem si už udělala... Zítra chci už mít trošku klid...
Už jsem vyndala cukroví tak si už užíváme :grinning:
23. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
gamik tak my s tím stromkem - nejdřív volal m. že nám sehnala tchýně, ale nějaký pidimini, tak jsem řekla že ho nechci, protože tam by se nevlezli ani světýlka co máme - máme dlouhý řetěz a nejvíc se těším až bude Vojta koukat až bude nazdobený a rozsvícený
no já nechci obr ale tak metr a půl, no teď volal m. že veze 2 a půl metru, ten ale na stůl nevleze, tak bude muset řezat
salát mám taky hotový, chlebíčky nedělám, míváme na obdě čočkovou polívku, tu udělám zítra dopoledne asi, jinak už bych chtěla stromek nazdobit dnes
23. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky,
já dneska dochystávám všechno potřebné - salát, vánočku atd. Ještě jsem uklidila, donutila jsem manžela aby předtím postavil stromek, ale zdobit ho "musí" až zítra. Jedeme na oběd ke tchánům, ale chci se vrátit dřív, aby Káťa večeřela s náma u stolu. Kolem sedmé už bývá protivná, tak chci aby si užila i stromek a trochu potrhala papíry z dárků a tak :wink: Tak jsem myslela, že vyrazíme dřív abysme tam nebyli jen chvilku, ale když to jinak nejde, tak to nejde. Já se nezblázním, že jo :wink:
Káťa už je lepší, sice trochu odpo chrčela, ale prakticky už skoro nekašle, jediný způsob je vleže jí nalít kapky do krku a pak honem zapít. I tak se dáví, tak snad už to nebudem muset dlouho dávat.
rio, bezva, že čtu, že jste na tom taky líp, tak snad strávíme pohodového Ježuru :grinning:
23. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Rio my koupili 1.40m, takový ideální... Tak to vy budete mít z toho 2 :wink: Jinak my děláme na oběd čočku, ale já jí zapoměla koupit :grinning: tak nevím co budeme jíst... asi budeme držet půst a večer se nadlábneme jak čuníci :grinning:
23. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
My teda jíme čočku až na Novej rok. Prý je pak hodně peněz. Zkuste to holky :wink: :grinning:
23. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
gamik :grinning:
no m. už metr uřezal, stromek pěkný, ale kdy ho nazdobím nevím, ještě ho upravuje a musí ještě seříznout kmen a tak ach jo
aquil to je fajn že se to Kačence nerozjíždí, my dáváme sirup a ve stříkačce od Nurofenu - sirup je od kašle a Vojtovi chutná, ještě pak oblizuje stříkačku
a naučil se říkat brm brm a furt to říká
23. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Aquilko já myslím, že nám ani čočka nepomůže :grinning:
Rio tak vidíš, že to m. zvládnul :wink:
23. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.