• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Dobré ráno, jsem si dneska přivstala a nikde nikdo :grinning:
15. led 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahoj, já jsem tady :slight_smile: Už mám změřenou glykemii, v sobě inzulín a snídani :slight_smile: Musím vstávat tak kolem 7 a dodržovat pravidelný režim. Včera jsem byla celý den pryč. Nejdřív na dia, dostala jsem ještě inzulín na noc, abych mohla líp srovnat to ráno. Ale jinak mě dr. chválila, že to zvládám super. Pak jsem pocourala obchody, dokoupila kosmetiku pro mimi, řetízky na dudlík, teploměr do vaničky atd. No a pak jsem byla mrknout na porodní sály a odd. šeštinedělí. Byla jsem moc spokojená, takže je rozhodnuto :slight_smile: Holky, zrovna tam jedna maminka rodila, byl slyšet přes dveře ten závěrečný výkřik jak tlačila a pak už plakalo mimi. Úplně mě to dojalo... :slight_smile: Najednou se mi to zdálo tak hrozně blízko...
15. led 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojik holky,
ja dnes vyrazim na vylet do byvale prace podivat se za myma beruskama... :sweat_smile:
aqilko jojo, to mas pravdu uz se nam to krati a ten vykrik za dverma je tady coby dup... :dizzy_face:
15. led 2009 v 08:58  • Odpověz
aquilo a kde vlastně budeš rodit?
soni užij si návštěvu v práci, to mě to am netáhne, panují tam teď prý hrozné vztahy
15. led 2009 v 09:08  • Odpověz
rio no ja uz tam neprecuju od srpna a obcas mi moje berusky chybi, ale taky jsem odesla kvuli vztahum, teda vicemene kvuli jednomu... s byvalym reditelem... a kdybych vydrzela jeste dva mesice, tak ho vyhodili... :angry: :frowning2:
15. led 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj,tak to já jsem v práci často....no taky to mám naproti.........
C:\Users\Petra\Pictures\julina
jestli to jde......
15. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
nejde měl t být obrázek
15. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Holky koukám vesměs příjemný den, já jsem si vždy myslela že návštěva mojí tchýně je katastrofa omyl. Dnes se přifařila moje babi. Nejprve mě dojala když přitahla svojí vyžranou fenu s tím že hárá samo pes se mohl zbláznit. Pak že jde sbírat prádlo,tak v prádelně lezla v bagančatech co chodila venku pak v obíváku a kuchyni total bordel, vylitá voda a rozťapaná od psů a pak jen ryla a ryla, ať nejsem vzteklá že budu mít vzteklý dítě atd. Holky mě bylo do breku, třásli se mi ruce. začalo mě bolet bříško a když jsem jí to řekla, tak prý to je že nemám vytrénované svaly.No a když odjeli tak nechali do kořán otevřenou garáž asi aby si každý vzal co potřebuje. Ještě teď jsem jak na trní :angry: :angry:
15. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Jo Aquil, super že to snášíš takhle a s tím dojetím v porodce se ndivím :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Lucinko,klíd :grinning:
Vytírám,mám přijít i k vám?????
No pravda,že toto by mě vytočilo.........já bych jí dala svaly
15. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Piku tady je to vždy tak na půl dne, ale super návrh beru :grinning:
15. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
mě vadí že se tady chovají jako doma a kamarádský jsou když otevřu mrazák a vytáhnu tak 10kg zvěřiny, pokud možno srnčí :angry:
15. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak já frčím...ale nevím,kdy do Plzně dorrazím :grinning:
Já mám babi super,je jí 87 let a je ppořád čilá jako rybka....a chodím k ní na vínečko,,teda ted už minimálně,ale vždy si cucnu.No druhá babi už je na tom hůř....ale pořád to jde
15. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
v pohodě počkám chodím spát kolem 11 :grinning: o jedna babča taky super, tahle byla taky ale poslední dobou se hrozně změnila. Na starý kolenx chce vyměnit byt za barák je samá nemoc a nenechá si vysvětlit že je to nesmysl. Vždycky mám pocit že přijedou a čekájí co z nás vytáhnou. Možná se pletu, ale takováhle nebyla. manža má babču tý je přes 90 a je taky super, jednou mu hrozně vynadala když jel na potápění, že se nemůže jen tak utopit, že za mě má zodpovědnost, to mě docela pobavilo :grinning:
15. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luci,je pravda,že nevíme,jaké budeme my až zestárneme------------ :grinning:
Musím jít něco ukuchtit,zatím pa
15. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
luci koukam holka ze jses dnes pobavila... :sweat_smile: no ja mam nastesti slunicko babicku, je ji 90 a je to moje slunicko... :sweat_smile:
jinak navsteva v praci supr... holky zlatoucke, vzala jsem si vak na spani a laclackove teplacky zlute co jsem tam mela odlozene az takhle krasne slevni na 125 a 80 a pak jsem si vybrala dve bodycka bile se zlutym lemovanim a hraskovym a nechala jim to tam jestli chtej vybirat darky, tak zadna ruzova a modra ale tohle muzou... a holky radi ze vi co muzou koupit a odlozila jsem si jeste krasne oranzovy svetr pro sebe... :sweat_smile:
15. led 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Soni to je dobře že je takováhle možnost :slight_smile: A prima navigace, alespoň to nedopadne tak, že se slušně podějuje a odloží se do kouta, ale že to prcek unosí :slight_smile:
15. led 2009 v 15:40  • Odpověz
luci no prave, proto moc nechci aby nekdo vedel co cekame, protoze pak by se na nas zesypala hromada vecicek, o ktere moc stat nebudem...
takhle radsi na rovinu reknu, nebo naviguju a je to lepsi...
knizku, chuvicky, vecicky... proste je to tak lepsi... :sweat_smile:
15. led 2009 v 15:46  • Odpověz
hlavne kazdemu podle jeho moznosti... :sweat_smile:
no a jeste jsem koupila huggisky do porodnice a ubrousky na prdilku 4 balenicka sensitive za 189,- vlozky do podprdy... no a uz by nam asi zbyvala jenom lekarna... :sweat_smile:
sice jsem myslela ze mam cas, ale jeste par vypadu od manzela a bojim se abychom tam nebyly driv nez si myslime... :confounded:
15. led 2009 v 15:48  • Odpověz
Holky a co jednorázové kalhotky do porodnice,máte???Nebo pořídíte??Já mám z DM ks asi za 50kč
15. led 2009 v 16:29  • Odpověz
pikus já mám taky ty z DM jen nevím jestli nebudou veliké
15. led 2009 v 18:03  • Odpověz
Rio,kamarádka je měla a sestřčka v porodnici jí pochválila...já jsem na ně ani nekoukala.....
Holky,žaludek mě zlobí....vše šlo ven................... :unamused:
15. led 2009 v 18:49  • Odpověz
Já budu mít síťované, prodávají je třeba v lékárně.
rio, budu rodit v Bohunicích :wink:
pikusko jak to? Něco ti nesedlo?
15. led 2009 v 18:54  • Odpověz
tak to ja taky hodlam koupit v lekarne,a to ma jeste cas,prinejhorsim je v nemocnici :sweat_smile:
15. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky,
v úterý jedu do caru, dr. by měl vědět výsledky krve, tak jsem zvědavá,jestli na něco přišli, nebo zda mám vše v pořádku. Lepší by bylo, kdyby na něco přišli a dalo se to přeléčit a věděla bych kde může být třeba problém. Tak se vám ozvu, jak jsem dopadla.
16. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Hezké páteční odpoledne :slight_smile:
leny, tak budu držet palce, ať to dopadne co nejlíp :wink: Super nová fotečka v profilu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem dopoledne uklízela, uvařeno jsem měla, tak jsem si teď po obídku sedla a relaxuju :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj,
Leny,tak jak jsi dala foto,tak mi vůbec nedošlo,že jsi to ty :grinning: tak držím palečky :slight_smile:
Já tady měla kamarádku s prckem a pak jsem courali a courali venku a po městě..........
16. led 2009 v 16:42  • Odpověz
tak ja jsem dosila, vcera mi dovezla teta ten suchy zip, takze uz je i vyprano, povesim a zitra vyzehlim a obliknu... :dizzy_face:
16. led 2009 v 17:19  • Odpověz
A Soni zapoměla jsi vyfotím a pochlubím se :slight_smile:
16. led 2009 v 17:38  • Odpověz
piku ja myslela ze uz jsem se chlubila min. tim kapsarkem... :sweat_smile: ale ted uz je uplne hotovson... :dizzy_face:
a konecne mi i odepsali ze mam nachystanou objednavku a v pondeli ji posilaji... takze se hrozne tesim az dorazi postylka, kolecka, matrace, teplomer do vanicky a ja budu moc skouset jak to te postylce slusi... s tou perinkou, mantinelkem a kapsarkem... :sweat_smile: :dizzy_face:
16. led 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.