• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
holky tak krásné vánoce, hlavně v klidu a pohodě a ať si to užjí i ty naše děti :slight_smile:
my jsme vzhůru od 5 kdy se Vojta rozhodl nespa, na stromek koukal a nemohl odtrhnout oči, jsem zvědavá jak se bude tvářit až bude večer rozsvícený a budou tam prskavky
24. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
ahoj holky...¨
Všem přeju krásné vánoce, moc si to všichni užíte!!!!! Já tu ted zase pár dní nebudu, zítra jedem k našim.... Tak se mějte papa :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky, taky jdu jen naskok popřát všem krásné Vánoce!!! Letos to bude nádherný štědrý večer v té úžasné sestavě i s našima prckama. Tak ať jsou všude šťastné a veselé plné dětských úsměvů a rozzářených očíček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
ahoj holky tak jak se vám vyvedl štědrý den? my dobrý, jedli jsme v 17, Vojtík okusoval suchar a vydržel s námi v židličce, pak jsme šli na dárky, no líbily se mu, nejvíc tatrovka, ale asi toho bylo na něho moc tak chvilkama začal brečet a museli jsme ho utěšovat, bál se vláčku který jezdí, houká a hraje, toho dostal od mé mámy, ale asi hraje moc nahlas, jinak nadšený byl z rozsvíceného stromečku a prskavek
pak dostal kolem 18.30 mlíko a vytuhl, tak jsme si mohli užít zbytek večera v klidu u televize
dnes jsme byli na dlouhé procházce na přehradě, bylo krásně, tak jsme vyrazili iž v 10 dopoledne, stavili jsme se na oběd a domů jsme přišli kolem 15.30, ale užili jsme si to, i Vojta se po cestě prospal
26. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky...
Matýsek v pohodě,večeřel rohlík :slight_smile:
ale stromeček a dárečky ho nějak nebraly....
a mě se asi rozbil foták a pořád mi to hlásí chybu karty,tak jsem bez fotek od stromečku :frowning2:
snad to zachrání ve fotolabu,jinka máme jen pár fotek od našich......
27. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Hezké pondělí :slight_smile:
Tak konečně chvilka klidu, dneska žádná návštěva u nás ani my nikde na návštěvě. I když zase peru, vařím, uklízím, takže taky naprd.
Nám se Štědrý den taky vydařil, Káťa seděla důležitě s náma u stolu, měla na sobě šatičky a strašně jí to slušelo. Dokonce ochutnala i kapříka :grinning: Ona je fakt všežravec, hýkala abych jí dala ještě :grinning: U dárků ji nejvíc bavily mašličky, takže asi nejlíp by bylo, kdyby dostala klubko mašlí za desetikačku a ne žádnejch plno hraček. Od štědrýho dne už se taky o mě párkrát pokoušel infarkt, protože Káťa dostala plno mluvících a hracích věcí, které promluví tak nějak občas dost nečekaně :grinning: Na návštěvách to bylo nahouby, že se K nikde pořádně nevyspala, takže pak doma večer byla dost protivná a přetažená, už se docela těším zas na normální dny...
Co choroby u vás rio?
Pikusko, snad s tím foťákem něco provedou, to je fakt blbý. My máme fotky z Vánoc nádherný, fakt bomba, taky by mě to mrzelo, kdybych o ně přišla.
28. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Aquilko....tak to je fajn,že jste si to užili.....
však se stím pomalu smiřuju,že asni nebudou....i jsem to obrečela....
dnes pepa zapoměl doma ten foták,ale zítra mu ho strčím a pomaže do fotolabu.....
A co asi naše Angel....myslela jsem na ní....
28. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky... Tak u nás vánoce super, Verča byla ve svém živlu, že se děje něco jinýho než normálně :sweat_smile:
Piku fotek mi je líto... my jsme ani moc nefotily, máme jen pár snímečků.
Tak Aquilko dej fotečky vaší princezny :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
ahojky holky je krásny jak jste si s prckama uzili Vanoce.... :slight_smile:
my letos moc ne manzel mel sluzbu a mel nocni,takze jsme dostali darky predem a my meli jen brzkou veceri a co jsme si dali my.... pak jsem byla doma ,bylo to trochu smutny,ale me to nevadilo,pak jsem sla ke tchanovcům a zabila jsem tak aspon 2 hodinky vecera... :slight_smile:
u nas nic noveho vse pri starym.....
tak kdybych se tu neukazala,tak do Nového roku všem všechno krasne ,malo starostí a prostě všechno NEEEEEEEEJ :slight_smile: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Milenko...dnes jsem na tebe zrovna myslela :grinning:
28. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky,
musím na vás zase po čase mrknout, co je nového, jak jste si užili vánoce?

Milenko, taky jsem si na tebe dnes vzpomněla, jak se ti vede.
28. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
ahoj holky jdu se pochlubit, Vojta si dnes sám sedl a usedí už docela dlouho :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Leny..........ty joooooooo 27. týden :astonished: :astonished: to letí........... :wink:
Rio....šikula to je :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Milu jsi hodná, že ses ukázala a Tobě do Nového roku víš co přejeme :wink: ... poslední úspěšný pokus...
Leny to je fofr už se to blíží :wink: Hrozně to utíká a s prckem pak ještě víc...
Rio tak vidíš, že je to šikula, to říkám pořád :wink: :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Mili, seš hodná, žes na chvilku přišla, moc ti přejem aby brzo u vás změna byla, víš jaká :wink: :slight_smile:
leny, ty už to máš za pár :slight_smile:
rio, no vidíš jakej je Vojtík šikula :slight_smile:
Tak já jdu hodit nějaké fotky z Vánoc :wink:
28. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky,
ty vaše dítka jsou kouzelný, už se moc těším, až za rok budem slavit vánoce s prckem jako teď vy.
29. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
lENY...ANI SE NENADĚJEŠ A JE TO TADY :astonished: :grinning:
Milenko.....tobě do dalšího roku přeju jen to nej nej a toho vytouženýho bobečka do bříška :wink:
29. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky jste moc hodné a uvidíme a samo by jsme byli moc rádi kdyby se to podařilo.... :slight_smile: ještě jednou všem MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC děkujeme :slight_smile:
29. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahojky vsem... :wink:
zijeme a jsme v pohode... :grinning:
leny to tak leti, koukam ze mas podobnej termin jako ja pred rokem :dizzy_face: tak at to krasne utece a vse je v poradku... :wink:
milenko a tobe do toho noveho roku pravou, at je to konecne ten spravny rok... :wink: at uz se pridas k nam stastnym maminkam... :wink:
29. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Aquil krásný fotky... Kačenka je kočanda :dizzy_face: My jsme ted usnuli tak jsem zvědavá jestli jí to vydrží, včera se totiž po hodině probrala a řádila do 23hod.... :confused:
29. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a doufám že jste měli krásný Vánoce.

My si je nakonec celkem užili, ikdyž ne uplně bez stresu.
Z manžela sem nic moc nedostala, prý si jen píšou ale podle toho co já sem četla, se nemůžu zbavit dojmu, že za ní jednou i byl. . . prý nás miluje a nikdy by nás za nic na světě nevyměnil. . . no nevím, mám z toho pořád divný pocit, ale první Tomískovi Vánoce jsem si kazit nechtěla.

Tomik seděl s náma u stolu, měl bramborovou kaši a kuřecí maso a byl úžasnej, od stromečku nemohl odlepit oči a když sme rozbalili dárky tak nevěděl s čím si hrát dřív, vydržel s náma až do 22h :slight_smile: Taˇkovi dal nejlepší dárek, u večeře řekl táta a od tý doby to řiká pořád když ho vidí, to už přeci nemůže být náhoda ne??

Jinak už asi 3týdny sám sedí, když se má čeho chytit tak stojí a když ho držím za ruce tak udělá i pár krůčků :grinning:
30. pro 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky...
Angel tak to jsem moc ráda, že to nebylo u vás nějak fatální.. Určitě je to tak jak tě manžel říkal, jen měl třeba roupy, ale určitě dal včas zpátečku... :wink: Tomík je moc šikovnej :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
jo a jinak Verča taky už říká mě mama a tatovi tata... Každý říká, že až v roce začnou rozeznávat kdo je kdo, ale já tomu nevěřím :wink:
30. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Angel....tak aspon,že se to u vás srovnalo aspon trošku.....
asi to budeš muset hodit za hlavu a nemyslet na to a přestat se trápit.
Mates říká mam mam mam....nevím,jestli cíleně....ale jak řeknu táta,kouká po něm,takže ví,kdo je kdo...
30. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Angel to je dobře, že jste si to užili i přes ty starosti a Tomík je fakt šikula šikovný moc
Vojat teda říká taky mama a mam ale nevím jestli mě, i když m. tvrdí že jo, že když mě vidí, říká máma, tata neříká i když teď asi dvakrát něco takového řekl, no a nejvíc říká ham a brmbrm a pozná známé věci - když se zeptám kde to je, tak se na to podívá nebo se k tomu připlazí a vezme si to do ruky
30. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Angel, jsem ráda, žes nám přišla říct jak to u vás vypadá. Mockrát jsem si na tebe vzpomněla. tak snad jste to ustáli... Ono s malým prckem není moc místo na žádné hrdinství, co si budem povídat...
Tomík je moc šikovnej, určitě vám dělá radost jako všechny děti nám tady...
Káťa teda určitě rozumí, kdo je máma a kdo táta. I to říká. Pak říká baf baf na všechny zvířátka, pak na jídlo mam am nebo tak něco. Pak umí ještě bůůů. A docela i někdy poslechne, když zvýšíme a hlas a řeknem ne nebo že nesmí, což teda zírám. Takže já taky myslím gami, že určitě chápe dřív jak v roce.
Já jsem byla hned ráno na nákupu, pak jsem uvařila, zalila kytky, trochu poklidila, hrála si s Káťou, tak mám pocit, že jsem se nezastavila a moc nic neudělala. Teď prďola spí, měla bych žehlit, ale dala jsem si kafčo a pustila koníka, však prádlo počká :wink: :grinning:
30. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Haha malej usnul a já?????jsem na netu :grinning:
30. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
To jsme na tom piku stejně :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
holky já mám dítě u babičky :grinning: ted jsme byli nakoupit, abych nemusela už zítra, udělám si kafčo a pak uvidím... :slight_smile:
Verče, když řeknu zvýšeným hlasem ne, že to nesmí tak se rozbrečí, ale poslechne, naštvaná se třeba odplazí někam jinam... jsou chytrý jak opičky :sweat_smile:
30. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Mates dloho tahal můj řetízek na krku...a dnes už to nedělá--opatrně jako by sáhne,ale netahá,pořád jsem opakovala nene nene to nesmíš,asi pochopil....
Gamik...taky si teda udělám kafe :wink:
30. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.