• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Verča takhle taky funguje na topení... se jí řekne nene hajs a ona třeba opatrně zkusí. Ze začátku tam opřela ručičku a místo, aby jí dala pryč tak jí tam nechala a řvala jak tur... :grinning: Ale ted už je opatrná...
Piku já musím zobat cukroví, aby to ubývalo :grinning:
30. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Gamik...my už skoro nemáme ale sejně jsem taky zobala :grinning:
30. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
já myslím, že nám to za chvíli poleze i ušima :grinning: a to bych řekla, že jsem toho moc nepekla.. :confused:
30. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Já taky ne ale maminka dodala :grinning:
30. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky....
přeji vám všem tady krásný a štastný ten další rok,at dětičky rostou,těhulky at se kulatí no a snažilky at se jim onečně zadaří a dostanou mimi do bříška :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky,
jdem se taky pridat s pranickem... :sweat_smile:
at do toho noveho roku vykrocime vsechny tou spravnou nozickou, at se vse zle v dobre obrati, at ty nasi prckove delaj samou radsot, tem ktery si to naplanovali at se zadari sourozenci, tem bez prcku, at se konecne prcek v brisku objevi a proste hodne zdravicka, stesticka, lasky a hojnosti vseho... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj v posledním dni roku :wink:
My oba s manželem rýmujeme, tak asi marně doufám, že to Káťa nechytne... Silvestra budem trávit doma, nějak to moc neprožíváme, jen tak v klídku a pohodě...
Tak holky, přemýšlím co všem popřát. Letos byl náročnej a překrásnej rok zároveň. Nám co jsme maminky se splnil ten největší sen, leny je těhulka a milenka sice letos nic, ale pevně věřím tomu, že příští rok to vyjde. A tak nejenom jí, ale i nám, co bychom chtěli další mimi, tak popřeju plodný příští rok. A samozřejmě hodně zdraví a štěstí. Děti ať nám dělají jen samou radost jako doteď, chlapi ať nezlobí a jsme všichni spokojení.
Jo a holky, jsem ráda, že se tady spolu pořád scházíme :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
tak já se taky přidávám k přání do nového roku, ovšem co přát, když to aquilka tak hezky vystihla :dizzy_face: tak se k jejímu přání přidám a ze srdce všem přeji, aby ten nový rok byl ještě lepší a krásnější než letošní :slight_smile:
my slavit taky nebudeme, udělám pár jednohubek a chlebíčků, koukneme na telku, já si přečtu dnešní betynku - m. mě objednal předplatné :grinning: a spát půjdeme asi taky jako vždy, abysme něco naspali, než nás probudí blbé petardy, už aby to bylo za námi
a aquil doufám, že se po novém roce brzy uvidíme :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Aquil,krásně jsi to napsala......
jdeme ven a pak už přijede ségra tak se sejdeme příští rok :wink:
31. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile: My taky silvestra nějak neprožíváme, já to nějak moc nemusím...
S přáním se samozřejmě připojuju k Aquilce, moc hezky to napsala :dizzy_face: Všem hlavně hodně zdraví, bez toho by to vše ostatní bylo na nic... hodně štěstí a ještě víc lásky a co nejvíc splněných přání.... Dětičky at se mají k světu a at se co nejdřív dočkají nějakého toho sourozence :slight_smile: Tak si to moc užíte a v Novém roce papa :wink:
31. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky... tak koukám, že jsem tu první :slight_smile: Tak jak jste si to užili??? My v pohodě, Verča vydržela do 22hod, ale byla úplně zlatá, hrála si... Hrozně jí začalo bavit se pouštět a snažit se utíkat :grinning: už nějakej ten krůček udělá takže si myslím, že budeme za chvilku chodit :slight_smile: Jenže je hrozně splašená a prostě chce utíkat :grinning:
1. led 2010 v 10:28  • Odpověz
ahojky vsem,
gami koukam ze jsme na tom stejne :grinning: my se dokonce hazime do naruce, chvilku uz umime ustat sami, a kdyz se po ni rozebehnu tak je jak jaso... :grinning:
vcera se ji nejvic libil ohnostroj, svetilka, bylo to kouzelny ty jeji nadsene ocicka, to vyskani kdyz vylitlo dalsi svetilko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak behem mintuky vytuhla a spinkala... :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:35  • Odpověz
jo a vite co je nejmilejsi hracka? lego co nasla pod stromeckem :dizzy_face: koukat se na ni jak se snazi a chape co s tim ale rucicky jeste zas tak neslouzi, pak to co ji postavim rozebere, tvari se u toho strasne dulezite, vydrzi se s tim hrat krasne dlouho... je kouzelna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Soni Verča má taky ráda takový ty hračky jak se hážou různý ty tvary dovnitř. Ví jakna to, ale taky jí ty ručičky neposlouchají tak pomáhám :sweat_smile: Umí spouštět všechny zvukový hračky, okoukala jak přepínáme televizi tak se jí to taky podaří, je to srandovní jak namíří ten ovladač na telku... :grinning: umí telefonovat, dává telefon k oušku a včera překvapila, když jsem jí řekla utři si pusinku tak si jí začala drhnout plínkou :grinning:
jsou to prďolky šikovný :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:54  • Odpověz
jj jsou to sikulky, nas teda ty vkladaci hracky moc neba, ale skladat to jo... no jo po me to nema... :sweat_smile:
ovladac zname taky, telefon taky kor kdyz telefonuju tak mi ho krast :grinning: ted ji bavi mrkat... a jeste u toho vykrikuje... :grinning:
1. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Zdravím všechny v novém roce!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My jsme strávili normální večer, Káťa usnula po osmé a nevzbudilo ji vůbec nic. A to tady řachy byly pořádný. My jsme šli spát nějak kolem jedné, manžu bolí zub, takže nic moc. A to byl před měsícem u zubařky, tak nevím, jestli nějaký zánět. Snad to vydrží do pondělka a nebudem muset na pohotovost :confounded:
Káťu taky baví házet něco někam, teď jak dostala to chodítko, tak tam jsou takový kuličky a jak to tam hodí, tak to zahraje :slight_smile: Jinak stavíme furt nějaký komíny z kostek atd. Jo a naučila se na mě teď vyplazovat jazyk. Párkrát jsem ho na ni ze srandy vyplázla a ona se to hned naučila :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Aquil taky vyplazujeme jazyk :grinning:
1. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky....
jazyk venku????tak ten má mates pořád....a kouknout se mu na zuby-nezuby????nemožné,jen juknu,hned tam strčí jazyk a neukáže :unamused: ale stále je bezzubej :grinning:
2. led 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tedy pan Pikuska si dává na čas s těma zubákama :sweat_smile:
Jinak já hlásím, že Verča začíná chodit... Tak se jí to zalíbilo, že se pořád pouští a dneska už se jí podařilo i několik krásných krůčků.. :dizzy_face: Tak jsem zvědavá jak dlouho jí bude trvat než se opravdu pěkně rozběhne...
Ted si prohlíží knížku a neskutečně u toho piští :grinning: asi si čte nahlas :grinning:
2. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Teda gami, Verunka je fakt šikulka veliká!!! Káťa se teda pouští při stání, ale krok ještě neudělá. Já myslím, že Verča bude chodit sama za chviličku, jak zjistila jak na to, tak to půjde natošup :wink:
Včera měla Kačenka v noci teplotu, najednou tak rychle dýchala a naříkala ze spaní, tak jsme ji změřili a skoro 38. Spala s náma v posteli, protože jsem se bála ji dát samotnou do postýlky, furt sebou mlátila, takže jsem se vůbec nevyspala, pořád jsem byla vzhůru. Ráno nic, tak nevím, jestli nějaká začínající choroba nebo zub? Já mám rýmu snad horší jak předevčírem, manžu bolí furt ten zub, takže u nás děs...
A teď tady zvonili nějací dva magoři, jestli prý máme nějaké problémy??? Tak to mě teda dostalo. Já obecně nesnáším ty lidi, co obchází baráky a otravujou, natož tohle! Fakt neskutečný. :angry: :angry:
2. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Gami...no jo,bezzubák bude bůhví do kdy :grinning:
Aquilko,tak at je malá brzy v pořádku...
a ti obcházející???hned vyhazuju,pokud neco budu chtít,nepotřebuju k tomu někoho u dveří--a s tím je vyprovodím :angry:
2. led 2010 v 11:18  • Odpověz
piku my se k matyaskovi pridavame do party :wink: zuby si setrime na horsi casy :grinning: :grinning: :grinning:
aquil tak to bych je poslala nekam :angry:
gami taky uz to skousime jen si obcas zapominame nozky za sebou jak se otoci :grinning:
2. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Aquilko snad to budou jen zoubky .... Verča se takhle ve spaní mlátí pořád.. včera usnula ve 20hod jako normálně, ale za půl hodky byla vzhůra a usnula až v půl 12 :confused: takže dneska jsme vstávaly po 9hod a ted už zase chrupká v kočárku... jakmile nespí v kuse tak to pak takhle dopoledne dohání...
Piku a ty zuby to je hned :wink:
2. led 2010 v 11:53  • Odpověz
dala jsem pár nových fotek :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
jo jo holky, zuby jsou hned jak píše gami. Káťa taky furt nic nic a najednou tam byly dva raťafáky :slight_smile:
Kačenka spala teď 20 min. a už zas vypadá, že stačilo, ach jo... No snad pak odpo ještě jednou zabere...
gami, fotky parádní, Verunka má taky kukadla jak zrcadla :slight_smile: A takový kraviny děláme s Káťou taky, ona si vyloženě libuje v tom, když visí hlavou dolů :grinning: :grinning:
Tak to vypadá, že zatím vstávačka nebude, tak uvidíme...
2. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, tak Silvestr jsme taky přežili, Vojtu nevzbudily ani rachejtle které bouchaly jako blázen do 2 ráno, ják vidět má tvrdší spánek, než jsme si mysleli, my jsme moc nespali, ráno vstával jako obvykle 6.30
Verunka je teda borka, Vojta teda zatím se staví, ještě furt neleze i když na kolínka jde už docela často a houpe, ale ještě se nerozlezl
Opičák je to taky, vyplazování jazyka se řechtá, směje se různým věcem, jakoby někdy fakt chápal, co mu říkáme
Teď ho baví pořád prolízat pod stolkem v obyváku, na spodní desce, už se kolikrát praštil ale nedá si říct a leze tam furt, musíme ho fakt hodně hlídat
Taky dává pusinky francouzáky uslintané :grinning:
Aquil snad to budou fakt jen ty zuby
Jo Vojtovi roste další nahoře, už týden tam má hrču, cítím trosšku špičku ale neprorazil ještě, už aby to měl za sebou, někdy hodně pláče jak ho to bolí
2. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Aquilko díky za pochvalu foteček :slight_smile: Jinak čím větší kraviny tím lépe, ale to asi zná každý :grinning: Jak píše Rio tak já pro Verču scháním nějakou prolézací hračku, ale zatím jsem na nic šikovného nenatrefila... Taky to miluje, dostala k vánocům takového houpacího koně a já ho dala jako zarážku, aby nelezla za gauč, a co myslíte frajerka... norálně ho přelezla. Já když to viděla tak jsem měla hrůzu v očích, protože je celkem dost vysoko, už jsem viděla jak letí po hlavě dolů, ale ona to ustála, dopadla suveréně na ručičky a šup, už tam byla ... No prostě dílo :grinning:
2. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Gamik.....krásný fotky,Verča je kočka :slight_smile:
2. led 2010 v 16:44  • Odpověz
tak koukam holky my byly nakonec jediny co byly vzhuru? :confused:
karli se ty svetilka moooc libili, vyskala a pistela anadskakovala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vzbudila se mi v devet a porad radila tak jsem ji nechala, ale pak vytuhla behem minutky... :sweat_smile:
2. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Sini,Mates se vzbudil po půlnoci,tak se mnou taky koukal... :grinning:
2. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.