• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no ja ji nechala bud vydrzi nebo ne a vydrzela a pak ten pohled na ni stal za to... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty svetilka v jejich ockach to je neco uzasneho nepopsatelneho, vzdyt to znas... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Soni,to jo....Mates byl taky vykulenej :slight_smile:
ale teda takhle nespat by nevydržel... :grinning:
2. led 2010 v 17:43  • Odpověz
no ona ale spinkala od cca osmi do deviti a pak se probrala ale neboj taky byla KO asi deset minut po pulnoci uz vytuhla... :grinning:
2. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Aha,tak to jo :wink: :grinning:
2. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Vojta koukal taky na světýlka, ještě večer kolem 20 než šel spát to tady už bouchalo
2. led 2010 v 18:05  • Odpověz
no ona ma posledni dobou vecerni spani takove divne... :sweat_smile: ale snad to zas nejak znormalizujeme... :sweat_smile:
no my taky koukali kolem seste jak zustala tma tak sousedi pousteli a to jsem ji nemohla udrzet jak na ne vriskala a tleskala... :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Piku děkujem... :slight_smile:
Soni copak Karli, to je taky správnej drak :sweat_smile:
2. led 2010 v 18:16  • Odpověz
obcas mam pocit ze sestihlava san ale hned za okamzik je to ta princezna ktorou ta san chce sezrat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 18:26  • Odpověz
jo kazdopadne to kaficko si asi v klidu nevypijeme... :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Jooo kafe v klidu???když spí :grinning:
2. led 2010 v 18:47  • Odpověz
ale Soni nám přeci nejde o kafíčko, ale o ten dortík :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
jj cokoladovej na nervy... :grinning: :grinning: :grinning: my si je ale i muzem dovolit na rozdil od nekterych :grinning: :grinning: :grinning:
ale to bude s poradnou vychazkou po promenade nez ty dve utahame :grinning:
2. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
čau holky, tak třetí zub je venku, ale noc stála za to a to m. spal v pokojíčku, jsem hotová
3. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Rio....tak aspon že už zoubek vylezl :wink:
3. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky... my vstávaly v půl 10 :confused: a to spala od 21hod... Bylo to příjemný :slight_smile:
Soni myslíš, že ty dvě utahá procházka??? :confused: Já myslím, že utahaný budeme my dvě, ale ne prckové :grinning:
Rio tak aspon, že už je venku, snad to bude zas na chvilku lepší než poleze další ... ty zoubky jsou běs :unamused:
3. led 2010 v 10:11  • Odpověz
já se z tý holky picnu.. než jsem to tady dopsala tak protáhla hlavu opěradlem u křesla... máme takový to starý s tim dřevěnym opěradlem, a nemohla zpátky tak jsem jí musela vytáhnout.. a co myslíte to střevo??? Normálně se tomu řechtala... :grinning:
3. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Tak mates vstával v půl 8 a už zase spí :grinning:
a on zase dnes ležel na břiše,otvíral a zavíral šuplík,dokud se nezavřel prsty...a co???za 5 minut se tam dokoulel zase :grinning:
3. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Tak Káťa včera uspávání strašný, do devíti řádila, já jsem byla na odpadnutí, manžel na volejbale, no večer jak vyšitej. Ráno vstávala po sedmé, tak teď taky zalehla.
rio, bezva, že zub už je venku, já jsem si říkala, jestli Káti taky něco neleze, že měla tu teplotu a včera furt kadila, ale nikde nic nevidím :confused:
Já jsem si dala závazek, že dortíky ke kafíčku omezím, tak jsme zvědavá jestli to vydržím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Aquil...Mates byl protivák,průjem a zuby????nikde zatím :unamused: :grinning:
3. led 2010 v 10:53  • Odpověz
No u nás to piku taky tak vypadá, příznaků milión a zuby furt jen ty dva :grinning:
3. led 2010 v 10:57  • Odpověz
My žádný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 11:00  • Odpověz
gami no tak prinejhorsim budeme videt cele lazenske mestecko a vymetem vsechny cukrarny... :grinning: :grinning: :grinning:
my meli naprosto prisernou noc... :frowning2: chytla odeme rymu, tecou ji nudle jak svine, celou noc se dusila, prehazovala, mela jsem ji u sebe, ja nespala... myslim ze mela i teplotu a dnes je uknourana az hruza, ja nevyspala... :cry: :cry: :cry: snad ji to brzo prejde... :cry:
3. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Soni ono zas tak velké neni takže bez problémů :grinning:
Tak to mě mrzí, že to karli chytla, ale tomu se člověk prostě neubrání... :frowning2: tak at se brzy uzdraví prdelka ...
Já si taky myslela, že Verče asi polezou zuby, včera večer jí chytil takovej hysterák, ale spíš asi byla naštvaná, že jsem jí dávala do postýlky, když ona ještě nechtěla... Nakonec mi tedy vytuhla v náručí a to celkem dost rychle a spinkala elou noc, jen na mlíčko se vzbudila... Jo a ted zase chrní v kočárku... :slight_smile:
3. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Jé, holky, vy jdete někam spolu korzovat? Jsem to někde nepostřehla?
No my se doufám letos s rio potkáme :grinning: Už je to děs, ale fakt se do toho furt pletly ty choroby :unamused:
3. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
no my už to plánujeme dlouho a pořád to nějak nevychází .... Ale jednou to určitě klapne až se trošíčku umoudří počasí... :slight_smile: Máme to od sebe kousek tak by byla škoda toho nevyužít :wink:
3. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Já chci taky korzovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Piku sice to máš trošku z ruky, ale můžeš si taky udělat výlet do lázeňského městečka :grinning:
3. led 2010 v 15:30  • Odpověz
jj piku klidne se pridej... :wink:
kor kdyz nam byla i doporucena cukrarna... :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 15:37  • Odpověz
nojo no... to mateřství nám leze na mozek... že??? :grinning:
3. led 2010 v 15:38  • Odpověz
jj gami :grinning: :grinning: :grinning:
a vis co je na tom nejlepsi ? je to uuuuuzasne :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.