• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
souhlasím... :grinning: :grinning: neměnila bych ani za zlatý prase :grinning: :grinning: mohla bych ho i pojmenovat, ale to už by asi bylo moc troufalé že??? :grinning:
3. led 2010 v 17:08  • Odpověz
holky přidala jsem nějaké fotky do alba
3. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Rio v tý košili je to fakt prďák :dizzy_face:
3. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak manžel odjel k zubařovi, já peru už třetí pračku, Kačenka spí, ale nevidím to už na dlouho...
rio, fotky jsou perfektní, Vojtíkovi to neskutečně sluší a jak jste tam spolu, tak to je fakt krásná fotka... Ti chlapečci mají fakt něco do sebe :slight_smile: No mám objednávku u Ježíška, tak uvidíme... :wink: :wink: :wink:
4. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahojík.....
Rio,fešák :slight_smile:
aquil...no tak to ježíšek splní :grinning:
http://ekucharka.net/recepty-a-videorecepty/
a toto je přesně pro mě :grinning:
4. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
jééé Piku super, dala jsem to manželovi k oblíbeným... aby mě třeba někdy překvapil :grinning:
4. led 2010 v 17:30  • Odpověz
jo holky já si dělala na facebooku test co mě čeká tenhleten rok, sice jsou to fakt kraviny, ale vyšlo mi, že je nás doma málo takže přibyde nějakej přírůstek :grinning: mazec co??? jsem se smála :grinning: Takže asi taky napíšu ježíškovi :grinning:
4. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Holky, se asi poseruuuu!!! S největší pravděpodobností mám neštovice. Já se fakt picnu. Asi jsem to lapla někde mezi dětma nebo u dr. s Kačenkou, nevím. A to jsem vypadala jak debil a nikdo mi to nechtěl věřit, že jsem ještě neštovice neměla. Mám všechny příznaky a už se mi vyselo asi pět pupínků-puchýřků. Měla jsem horečku, zimnici, no študovala jsem to teď na netu a všechno tomu nasvědčuje. Jsem úplně odrovnaná, měsíc totál mimo provoz, všude píšou jak u dospělého je ten průběh děsnej... Káťa zatím nic, ale jestli to nechytla doteď, tak ode mně to určo dostane. No zítřek rozhodne, jestli se sliju nebo bude víc pupenců, tak je to tutovka.
Manželovi bude muset dr. zub vytrhnout, protože má zánět až na kosti a nic se s tím nedá dělat, takže taky na ho... To teda máme začátek roku jak vymalovanej... :angry: :unamused: :frowning2: :confounded:
4. led 2010 v 19:13  • Odpověz
aquilko :fearful: :fearful: :fearful:
ty blaho a u dr. si byla? no tak kdyz to kacenka chytne tak mas o ockovani min.. :unamused:
4. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
aho holky pamatujete si mě?měla jsem 1ivf zároven s váma jak vidím vám se všem už zadařilo a máte krásné miminka,my se pořád snažíme a snad se taky dočkáme :wink:
4. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
tedy Aquil to jsou perličky... :confused: Držím palce at je to nějaká prkotina... :fearful:
Suku samo, že si pamatujeme :wink: Tak držím palce at seš co nejdřív mezi maminama... :slight_smile:
4. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky, mám otázku, když se objednám do CAR jak dlouho přiblyžně vše trvá než dojde k IVF? A jsou problémy s obézníma holčinama?
4. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Aquilko...teda to je síla....aspon si to holky odbydete...
Suku..ještě pořád nic????tak at je tento rok konečně úspěšný :slight_smile:
Snow angel....asi jak kde...a podle výsledků....já se dokopala k 1.IVF po 8 měsících,kamarádka asi po 2....
a s obézníma???u IVF je to jedno ne???k tomu to nějak nevadí....
4. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
snow... po první konzultaci to je rychlé, čeká se na menzes a pk se ten měsc stimuluje.. ale já čekala asi jen 3 měsíce na tu konzultaci... byla jsem v plzni nevím jak jinde :wink:
4. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
pikuska
no u apolináře s tím problém mají a řešíme kam jít protože se snažíme už 2roky
4. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
tak to je divné, u nás v CAR jsem vídala i hodně obézní a problém to nebyl...
s tím čekáním je to různé, v novém CAR vám budo chtít udělat znovu vyšetření a pokud rozhodnou že je nutné IVF, tak taky záleží na CAR, někde se čeká na schválení pojišťovnou, u nás ne, pak bych řekla tak dva měsíce
aquilko to ej teda pech, u dospělého to je blbé a Kačenak to chytne určitě si myslím, no bude to mít odbyté
díky za pochvalu fotek :dizzy_face:
my jdeme dnes na plastiku s těma prstama tak jsem zvědavá jetli nám konečně někdo řekne co s tím
5. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahojk\ holky... tak aquilko jak to vypadá???
5. led 2010 v 09:37  • Odpověz
s tím Ivf pravda, že jsem zapoměla podle vyšetření... my šli hnedka, protože jsme měli špatné spermie a jiná možnost nebyla... :wink:
5. led 2010 v 09:40  • Odpověz
rioko
a mohu se zeptat kam chodíš?
5. led 2010 v 10:29  • Odpověz
No u nás zase chtěli kvuli ICSI i genetiku...tak se na ní čekalo,pak na výsledky....
a taky jsem viděla "silnější"ženský.....
a jako silná ženská nemůže být maminka či co?????
Rio,tak at to dopadne a nějak se dohodnete---at to hlavně vám vyhovuje :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
A taky jsme tak dlouho čekali kvúli mým vyklům...vše se tím řídí a když já na MS čekala vždy i 2 měsíce,pak se to tdrží i tím :frowning2:
5. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám pár nových pupenů, ale zatím dobrý. V noci jsem zase měla zimnici a horečku, teď jsem úplně bez teploty. Ale všechno mě bolí, hlavně hlava. Nakonec jsem to konzultovala se známou kožařkou, napsala mi Herpesin tbl., tak snad to zmírní průběh. Říkala, že v dospělosti je to fakt nebezpečný a že mám být v klidu - dobrá rada pro matku s malým dítětem :confounded:
Teď mi vzal děda Káťu na chvilku ven, snad třeba i usne a nebude pak protivná. Pořád doufám, že to nějak rozumně zvládnem.
sukubko, moc přeju, ať se ti zadaří brzo, to stejné i snow. Já myslím, že je tam nějaké procento úspěšnosti u silnějších, ale nejsem si jistá. Já taky nejsem nijak štíhlá a zadařilo se napoprvé, tak bych to tak tragicky neviděla.
5. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
čau holky, díky že jste na mě mysleli
nicméně operace je nutná, primářka říkala že to je složitější vada než myslela - je to nějaká vývojová vada která vznikla během prvním 3 měsíců těhotenství,to že měl ručičky v pěst pak byl následek, ne důvod, prsty nebude mít nikdy úplně dobré, bohužel,ale operací, dlahováním a cvičením snad použitelné, ale nebude mít dobrou jemnou motoriku, no jsou horší věci...Termín máme 12.4 hned po prvním roce, je to tak prý nejlepší...
snow já jsem chodila v Brně na Obilňák
5. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Rio máš pravdu, že jsou horší věci.. je mi to líto, ale Vojtíkovi to určitě vůbec nepřijde,łdyž to má takhle od malinka...
Aquilko tak snad to bude OK.... držte se :wink:
5. led 2010 v 16:13  • Odpověz
holky moc děkuju a jsem ráda že si mě pamatujete!
koncem ledna začneme jezdit na minimální stimulaci do Repriofitu,prý tam jsou moc šikovní!
jinak vám přeju hodné dětičky a hodně spokojenosti v novém roce :wink:
5. led 2010 v 18:06  • Odpověz
gamik hlavně aby zvládl dobře psaní a tak víš, ale primářka říkala že mám jako učitelka ve školce výhodu, že vím jak děti učit držet tužku a podobně, tak snad to fakt půjde
5. led 2010 v 18:22  • Odpověz
rio nez ti nasi prckove pujdou do skoly tak se budou rovnou ucit psat na pocitaci... :grinning: :grinning: :grinning:
ale ne, verim ze to hrave zvladnete, vojtisek je sikula, on to dozene a navic maminka ucitelka... :wink:
sukubko ahoj, tak hlavne at se zadari a mas taky svoje stesticko... :wink: :wink: :wink:
5. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska noc strašná, měla jsem 38,7, vůbec ničím jsem to nemohla srazit...Osypaná jsem už taky docela slušně, mám to už i v obličeji, což je teda docela dost hrůza...
rio, já věřím, že to dobře dopadne a Vojtík bude v pořádku :wink: On si určitě nějaký fíglík najde a stejně, holky bude balit na ty svoje kukadla :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
aquilko teda ty si uzivas... :frowning2: no preju ti at te to brzicko prejde... :wink: ono je fakt asi lepsi kdyz to prekonas jako dite, ty priznaky jsou mirnejsi a je to min nebezpecne... no ale at je to brzo pryc... :wink:
jj taky myslim ze vojtisek bude na baby valit ty svoje zrcadla... :grinning:
6. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
čau holky, díky za uklidnění a podporu, no o balení strach nemám, on už teď je docela na holky - si na ně potřenuje vždycky sáhnout a poplácat je :grinning:
byla jsem na rehabce, teda zas blbě, sice sedí, posadí se dobře, ale jen přes pravý bok, stání taky blbý, protože nestoupá s kolínek, ale rovnou na špičky a má blbě šlapky, no fakt mi to pokazilo radost z jeho pokroků ach jo :frowning2: takže dál máme ty dva blbé cviky..ale už má fakt pocit, že kdybych tam nechodila udělám líp, on se stejně rozleze a rozchodí, takhle ho furt sleduji a oni taky a spoustu maminek to fakt neřeší...no co už, jsem moc vzorná matka :sweat_smile:
6. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.