• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio tak to neber, proste ho jen diky tomu cviceni vic pozorujes, ja taky chvilku pozorovala zabicku ze dela neco jen na jednu stranu ale pak jsem zjistila ze to umi i na tu druhou jen je proste lina, pres tu jednu ji to jde lip tak proc se trapit... :grinning: ale zas vis, ze nic nezanedbas, venujes se mu a nebudes si nic vycitat... :wink:
ted tady resim s kamaradkou andelsky syndrom u cca 15mesicni holcicky... musim rict ze i kdyz mela spousty priznaku ze neco neni v poradku rodice to neresili a ani dr... :confounded: a ted prisli na tohle... uz dvano mohli s ni cvicit a rozhodne by na tom byla mala lip nez je ted... :confounded: ale proste byly hluchy slepy... :confounded:
ty alespon vis ze jsi nic nezanedbala a venujes tomu vsechno... :wink:
6. led 2010 v 16:39  • Odpověz
co je to andělský syndorm?
6. led 2010 v 17:31  • Odpověz
rio no docela vazna nemoc, hod si to do vyhledavace, taky jsem zirala, ale kdyz se jim rikalo ze to neni v poradku jaka je mala, tak neee... :unamused: je to des... nekteri rodice jsou fakt nezodpovedni... :unamused:
6. led 2010 v 18:12  • Odpověz
6. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Andělský syndrom to slyším taky prvně...
No je fakt, že ty rehabky jsou dost ujetý a dítě podle nich musí dělat všechno přesně. Je fajn rio, že tam chodíš, ale zas tak vážně a tragicky bych to nebrala. Vojtík si to dělá po svým, kdby to nedělal vůbec, tak by to bylo horší...
6. led 2010 v 18:16  • Odpověz
no já ho ani nebudu trápit 4 x denně, myslím že 2x to stačí, stejně nejvíc pokroků udělal když o vánocích nescvičil
jsem četla že jsem přišli aquil o gynekologa :frowning2:
6. led 2010 v 18:20  • Odpověz
No jo rio, taky jsem to četla, zrovna než jsem chytla ty neštovice, tak jsem tam chtěla volat a objednat se na preventivku...Fakt mě to mrzí, byl bezva... Snad ta dr. bude taky v pohodě...
6. led 2010 v 18:23  • Odpověz
já jsem se taky chtěla objednat na preventivku, ale on se rozváděl - mi to říkal jak jsem byla těhu, tak asi proto šel pryč, jen je mi divné, že si objednával na leden
6. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Hmm, tak možná proto se stěhuje. Kurňa, fakt mě to štve :angry:
6. led 2010 v 18:32  • Odpověz
no to mě taky
6. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky....
Rio,neboj se ,Vojtík bude v pohodě...jemná motorikaa není zase taaaaak důležitá....holt nebude psát jako krasopisec ale co...to kluci stejně nepíší.....
A kdyby Mates šel k rehabce,tak asi musíme cvičit pořád
6. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Tedy Aquil tak to je mi moc líto, že takhle zkoušíš :frowning2:
Rio třeba tě dr řekla tu nejhorší verzi a po operaci to bude daleko lepší :wink:
6. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj...
tak aquil jak dneska??? Už je to lepší??? A co Káťa nemá už taky nějaké příznaky????
7. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojík holky........
Aquilko,tak co????
já bych klidně Matese někde nechala "nakazit"ale zase máme plavčo....
7. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
čau holky jse, se dneska na druhé diskuzi kam chodím pěkně naštvala, psala jsem jim o rehabce to co vám a schválně vám sem něco okopíruju:
kay:rio, já si teda nemyslím, že by bylo lepší na rehabku nechodit.. když to porovnám s náma, jak teda asi nejsem moc vzorná matka a nechala jsem se uchlácholit přesně kecama typu "ona se to stejně určitě naučí" a teď jsme pozadu o pár měsíců a je to pro obě daleko těžší. Já se musela k rehabce složitě dostávat, naštěstí mi pomohla annipe, které jsme opravdu moc vděčná, a Tobě to teda přijde zbytečné.. no nevím, myslím, že pro vojtíka je to to nejlepší co můžeš dělat aby pak nemusel třeba cvičit až mu bude 10 let.. ale asi víš co je pro něj nejlepší sama, takže vlastně ani cvičit nemusíš a bude to dobře že? promiň, ale mi to přijde dost egoistické.

rioko:kay já jsem nepsala že s ním cvičit nebudu a nebudu chodit na rehabku - nebo jsem to někde psala? jen jsem napsala, že si myslím, že už to tak nutně nepotřebuje, ale cvičíme dál a ana rehabku dál chodíme, tak moc nechápu o co Ti jde.To že jsi Ty na rehabku nešla dřív a nestála si za tím je Tvá věc, já jsem si taky rehabku vyřídila sama když byly Vojtovi 3 měsíce a obešla jsem děského - myslím, že jsem Ti tehdy i radila neurologa, který by se na Stelu podíval a případně Ti rehabku napsal, jako to udělal mě, nakonec jsi dala až na Anippe, no hlavně že vám to pomáhá a máš lepší pocit, to jsem sama ráda, ale jinak si myslím, že dělám a dělal jsem pro Vojtu vždycky to nejlepší a opravdu jsem nikdy neřekla, že na cvičení kašlu

anippe: Rio mě tvůj včerejší příspěvek co se týká rehabky překvapil, nevím asi jsem jiná povaha, ale nemám ráda když se někdo ohání tím jak udělal to nej a nejlíp jak mohl.A to se netýká jen mateřství, ale i třeba v práci.Člověk ze sebe dokáže vydat daleko víc, vždycky.Ale pokud je něco špatně s Alexem tak si za to víceméně můžu já!Aspon tak se na to dívám.Možná jsem k sobě příliš kritická, ale ono to nese svoje ovoce.

Já jsem nikoho nepřesvědčovala at začne chodit na rehabku a číslo rehabky nerozdávám jen tak na požádání! Jedno ale vím, pokud budu mít druhý mimčo, tak budu chtít taky kontrolu na fyzio, protože vím kolik se toho dá ovlivnit, ted už to nebudu brát jako nějaké nutné zlo, ale to nejmenší co můžu pro své dítě udělat.Mel má pravdu s věkem, do půl roku by se dítě mělo srovnat a do té doby to jde nejlíp.
Mrzí mě že nevidíš výsledky, ale zase, pokud se výsledky nedostavují, je něco špatně a je potřeba se nad tím zamyslet

holky psala jsem něco o tom, že na to úplně kašlu, že nebudu cvičit nebo něco takového? nebo máte pocit, že dělám pro Vojt fakt málo?
7. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem téměř bez teploty, ale pupence teda jedou, mám jich víc a víc :frowning2: Vypadám jak kretén prvotřídní, no snad to zvládnu a nezůstanou jizvy na obličeji :confounded:
Kačenka zatím nic, ale inkubační doba je 14-21 dní, tam, kde jsem to chytla já, tak to Káťa určitě nechytla, takže ještě musíme počkat, já jsem infekční max. týden.
rio, já myslím, že jste se jen nepochopily. Ty seš přece starostlivá máma, která chce pro své dítě jen to nejlepší. A to jsme určitě všechny. Jen máme na různé věci různé názory, tak jako každá máme třeba jiný kočár, jiné věci na mimčo, tak stejně tak máme i jiné názory na cvičení s dětma a na rehabku. Včera bylas zklamaná, že zas něco, to naprosto chápu, ale rozhodně jsem to nepochopila tak, že se na cvičení vykašleš. Já myslím, že nic se nemá přehánět a tvůj přístup je podle mě správnej.
Někdo je trochu víc impulzivní a napsané to mnohdy vyzní hůř než kdyby o tom člověk jen tak kecal s kámoškou u kafe. Takže určitě neděláš málo a pro Vojtíška seš ta NEJ maminka, to je tutovka :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
aquil díky fakt moc :slight_smile:
hele pokud si ty pupence nebudeš škrábat, tak jizvy mít nebudeš, já z dětsví bohužel mám na obličeji asi dvě, protože jsem si to škrábala....je mi to líto, musí to být nepříjemné
těžko říct co by pro Kačenku bylo lepší, možná kdyby to měla zas sebou
7. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky...
Rio řeknu to tahle.. já na jiné diskuze nechodím, protože kolikrát když někam jen tak juknu, se to tam štěká, více méně kvůli kravinám tak ani nemám chut se k něčemu vyjadřovat. Ženský jsou ženský (já osobně tvrdím, že slepice :wink: ) a prostě se vždycky najde někdo kdo tě blbě pochopí nebo tak něco a pak z toho vznikne jen zbytečné dohadování, protože písmenkama to opravdu nevysvětlíš tak jak bys chtěla... Proto jsem ráda, že tady jsme tak jak jsme jak už někdo napsal to zdravé jádro :wink: Nic si rozhodně nemusíš vyčítat, děláš to jak cítíš ty sama nejlíp a neřekla bych, že bys to zrovna dělala blbě... Ale to je každého názor a né každý musí souhlasit s tím co děláš, ale to neznamená, že by to zrovna muselo být špatně... Takže si z toho rozhodně nic nedělej :wink:
7. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky....
Rio,vždy se to na diskusi takhle vyvine,dřív,nebo později ano....
děláš pro Vojtíka jen to nejlepší,ty jsi jeho máma a tak dělej jen ty sama,co uznáš za vhodné.....
A my tady taky něco na koukání
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_8.-9.mesic/
a ted jdu jukat co má Gami na koukání
7. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
holky díky
gami já na tu diskuzi začala chodit ještě dřív než sem, na ní jsem začínala - nebo spíš s těma holkama na koníkovi - tehdy jsme se jmenovali snažilky teda
vide a fotky super
7. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Teda Gamik...já čučím,jakou máš doma šikulku.....to u nás zdaleka není a dlouho nebude :grinning:
7. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Teda hned jsem musela kouknout na videa i fotky...
Verunka samozřejmě nezklamala, je fakt borec co dokáže...
No a Matyášek - krásnej a roztomilej a ta fotka 4 generací je úžasná :slight_smile:
Jo a to vám musím napsat... Dneska mi říkala známá, že její kámoška, co má chlapečka ze sedmého!!! pokusu IVF je podruhý těhotná. Zadařilo se hned napoprvé zase z IVF, tak bude mít druhé mimčo do dvou let!!! Super, ne? :wink: :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
holky děkuju za pochvalu.. :wink: Rio tím jsem jen chtěla říct, jak zmínila Piku, že se to prostě někdy tak vyvine a člověka to pak hrozně mrzí a toho se já chci vyvarovat proto raději nechodím jinam... :wink: Jinak tam na té diskuzi znám plzeňandy, měly jsme svojí diskuzi, ale pak se to rozpadlo, když se Esterce stalo to neštastný zranění manžela a už jsme se tam nevrátily... Tak si z toho nic nedělej šlo jen o nedorozumění :wink:
Piku a neboj, Maty se taky rozjede :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Aquilko tak to je super... to zní hooodně optimisticky :dizzy_face: Maty musím ještě zkouknout :wink:
7. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Aquil....díky... :slight_smile:
Gami...no jsem zvědavá kdy :grinning:
7. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
no ty generace Piku fakt nemají chybu... a i bych řekla, že holky vypadají fakt všechny stejně :confused:
7. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Gami....jojo říkají to :wink:
7. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
tak mě zrak nešálí :grinning: Jinak pan pikuska se taky hezky snaží... jen mu to dá víc práce s tím tělíčkem :wink: :sweat_smile:
7. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Gami...nene nešálí :grinning:
nojo...je holt těžkej....ale až na to přijde,to bude mazec :grinning:
7. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.